Hoşgeldiniz!

Çılgın Proje Videoları İzle

Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 08:28
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 932 izlenme - 7 ay önce Numan Kurtulmuş Has Parti Genel Başkanı olduğu yıllarda İstanbul'da düzenlenen Has Parti mitinginde Kanal İstanbul projesini çok ağır bir biçimde eleştiriyor. Ve konuşmasının sonunda çılgın projeden çıkan hafriyat ile Erdoğan'a boğazın ortasına başkanlık sarayı inşa ettirelim diyor. Alkışlıyoruz!
Satılmış Erdoğan 03:18
Satılmış Erdoğan 553 izlenme - 2 yıl önce İsmiyle dikat çeken Yozgat'ta AKP'den belediye başkan aday adayı olan "Satılmış Erdoğan" Çılgın 1 dediği projesiyle karşınızda. İnsan çılgın 2'yi merak etmiyor değil. kendi web sitesinden şöyle bir banner'a ulaşılabilmekte: http://k1311.hizliresim.com/1h/f/uhu5r.jpg not: an itibariyle yoğun ilgiden sitesi çökmüş durumda.
erdoganın çılgın proje videosunu izle 03:17
erdoganın çılgın proje videosunu izle 1.120 izlenme - 6 yıl önce erdoganın çılgın proje videosunu izle
Melih Gökçek'in Çılgın Ankara Boğazı Projesi 01:18
Melih Gökçek'in Çılgın Ankara Boğazı Projesi 500 izlenme - 2 yıl önce Ankara'nın mevcut ve kuvvetle muhtemel yeni Belediye Başkanı Melih Gökçek'in dün açıkladığı çılgın projelerinden sadece biriydi bu proje!! 11 kinolometrelik bu projeyle Ankara pireştiş kazanacak. Oylar başganımıza.
Satılmış Erdoğan - Çılgın Proje 2 ve 3 15:56
Satılmış Erdoğan - Çılgın Proje 2 ve 3 242 izlenme - 1 yıl önce Daha önce birinci çılgın projesini açıklayan AK Parti Yozgat Belediye Başkan Aday Adayı Satılmış Erdoğan bugün düzenlediği basın toplantısında ikinci ve üçüncü çılgın projesini açıkladı. Çorum'a sataşmadan yine edemiyor. Kafa geçiyoruz ama adam projelerle geliyor. takdir ediyorum. Yolun Açık Olsun Başkan
Hayri Gülle'nin Çılgın Projesi 04:35
Hayri Gülle'nin Çılgın Projesi 367 izlenme - 2 yıl önce Şahan Gökbakar'ın sevilen tiplemesi, İstanbul belediye başkanı adayı Hayri Gülle'nin çılgın olduğu kadar komik olan projeleri. Başbakanın çılgın projesi ister istemez Hayri Başkanı akılları getirmekte.
Çok Çılgın Proje 11:21
Çok Çılgın Proje 466 izlenme - 3 yıl önce insanların hem şehri hem köyü bir arada yaşayabilmelerine olanak verebilecek devasa bir projenin sıradan bir vatandaşın hayalinde yer alması
Yeni Bir Çılgın Proje  Kaymak Gibi Türkiye 01:13
Yeni Bir Çılgın Proje Kaymak Gibi Türkiye 495 izlenme - 5 yıl önce
Hayatında Hiç Van'ı Görmeyip Van'dan Milletvekili Adayı Olmak - Çılgın Proje 06:43
Hayatında Hiç Van'ı Görmeyip Van'dan Milletvekili Adayı Olmak - Çılgın Proje 240 izlenme - 2 yıl önce 2011 yılındaki milletvekili seçimlerinde hayatında hiç görmediği Van'dan DSP 5'inci sıra milletvekili adayı gösterilen ve açıkladığı 'Van Gölü üzerine Asma Köprü' isimli çılgın projesi ile tüm Türkiye'nin dikkatini çeken Nazilli'li Yaşar Bandırmayı hepimiz hatırlayacaktır.Şu sıralar kendisi Nazilliden bagımsız aday ve mutevazi bir sekilde kendisi seçim hazırlıklarını surduruyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/182919/motorsiklet-uzerinde-secim-propagandasi-yapmak-yasar-bandirma
Helin Avşar'ın Çılgın Proje Anlayışı 00:17
Helin Avşar'ın Çılgın Proje Anlayışı 213 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarının gitiği her programda ettiği her lafta en az ablası kadar fenomen olan. Şarkıcı,modacı,ünlü kardeşi, ünlü kızı, gezgeç karekteri Helin Avşar'a Okan Bayülgen disko kralında Başbakanın çılgın projesini soruyor ve oda 3. köprü cevabını verdikten sonra studyoda programın başından sonuna kadar devam eden gülüşmelere tepkisini gösteriyor.
Kanal İstanbul 03:06
Kanal İstanbul 263 izlenme - 6 yıl önce kanal istanbul çılgın proje
Satılmış Erdoğan - Başbakanımız İsterse İsmimi Değiştirmeye Hazırım 01:01
Satılmış Erdoğan - Başbakanımız İsterse İsmimi Değiştirmeye Hazırım 106 izlenme - 1 yıl önce Yozgat'ta AKP'den Belediye Başkan aday adayı olan harita mühendisi Satılmış Erdoğan, Başbakanımız isterse, 45 yıldır gurur ve şerefle taşıdığım ismimi değiştirmeye hazırım dedi. Bu arada çılgın 4 ve 5 yolda geliyor.
Ekümenopolis: Bir İstanbul Hikayesi 06:42
Ekümenopolis: Bir İstanbul Hikayesi 49 izlenme - 2 yıl önce ''Ekümenopolis: Ucu Olmayan Şehir'' belgesel filminin ''Bir İstanbul Hikayesi'' bölümü. Rantİstanbul'un tarihsel sürecini animasyonlar eşliğinde izliyoruz.
hepsinial tv 4 / ay'dan arsa alma imkanı ve çılgın proje 06:29
hepsinial tv 4 / ay'dan arsa alma imkanı ve çılgın proje 90 izlenme - 6 yıl önce uz.pzlmcı kahraman yediemin'in ürün tanıtımı
Şafak Başgan'ın Çılgın İstanbul Projeleri 01:57
Şafak Başgan'ın Çılgın İstanbul Projeleri 46 izlenme - 2 yıl önce vallahi ben şu gün için bütün adaylardan daha samimi buluyorum kendisini. bu söylediklerin belki ütopya ama yine de başarılar şafak başgan!
çılgın proje 57:36
çılgın proje 37 izlenme - 6 yıl önce