Hoşgeldiniz!

çılgın proje

Kanal İstanbul Projesi Tanıtım Filmi 07:49
Kanal İstanbul Projesi Tanıtım Filmi 2.796 izlenme - 2 gün önce İstanbul'a 2. bir boğazı açacak olan ve 'Çılgın Proje' olarak da adlandırılan Kanal İstanbul Projesi, sadece ağır tonajlı gemi ve tankerlerin İstanbul Boğazı'ndan çekilmesine yarar sağlamayıp, yepyeni bir yaşam alanı da oluşturacak. Ayrıca proje kapsamında su yolunu oluşturmak için çıkartılan hafriyat; İstanbul'un Marmara ve Karadeniz bölgelerinde yapay adalar oluşturmak için kullanılacağı söyleniyor. Bu projeyi etrafına kalabalık bir nüfusa sahip şehir oluşturmama şartıyla Celal Şengör ve İlber Ortaylı da destekliyor.
Celal Şengör Kanal İstanbul Projesini Değerlendirmesi 06:31
Celal Şengör Kanal İstanbul Projesini Değerlendirmesi 3.857 izlenme - 3 gün önce Yıllar önce Ali Kırca'nın sunduğu Show Tv Ana Haber Bülteni'ne Celal Şengör'ün Çılgın Proje'yi değerlendirmesini izliyoruz efendim.
Dünyadaki Modern Köprüler 04:43
Dünyadaki Modern Köprüler 1.983 izlenme - 10 ay önce Bir kaç ülkede halihazırda hizmet veren, çağa uygun ve modernizmi yakalamayı başarmış tasarım harikaları. Oslo'dan bir yaya geçidi örneği: http://mapio.net/s/52589089/
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 08:28
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 972 izlenme - 2 yıl önce Numan Kurtulmuş Has Parti Genel Başkanı olduğu yıllarda İstanbul'da düzenlenen Has Parti mitinginde Kanal İstanbul projesini çok ağır bir biçimde eleştiriyor. Ve konuşmasının sonunda çılgın projeden çıkan hafriyat ile Erdoğan'a boğazın ortasına başkanlık sarayı inşa ettirelim diyor. Alkışlıyoruz!
Satılmış Erdoğan 03:18
Satılmış Erdoğan 637 izlenme - 3 yıl önce İsmiyle dikat çeken Yozgat'ta AKP'den belediye başkan aday adayı olan "Satılmış Erdoğan" Çılgın 1 dediği projesiyle karşınızda. İnsan çılgın 2'yi merak etmiyor değil. kendi web sitesinden şöyle bir banner'a ulaşılabilmekte: http://k1311.hizliresim.com/1h/f/uhu5r.jpg not: an itibariyle yoğun ilgiden sitesi çökmüş durumda.
Melih Gökçek'in Çılgın Ankara Boğazı Projesi 01:18
Melih Gökçek'in Çılgın Ankara Boğazı Projesi 645 izlenme - 3 yıl önce Ankara'nın mevcut ve kuvvetle muhtemel yeni Belediye Başkanı Melih Gökçek'in dün açıkladığı çılgın projelerinden sadece biriydi bu proje!! 11 kinolometrelik bu projeyle Ankara pireştiş kazanacak. Oylar başganımıza.
Satılmış Erdoğan - Çılgın Proje 2 ve 3 15:56
Satılmış Erdoğan - Çılgın Proje 2 ve 3 324 izlenme - 2 yıl önce Daha önce birinci çılgın projesini açıklayan AK Parti Yozgat Belediye Başkan Aday Adayı Satılmış Erdoğan bugün düzenlediği basın toplantısında ikinci ve üçüncü çılgın projesini açıkladı. Çorum'a sataşmadan yine edemiyor. Kafa geçiyoruz ama adam projelerle geliyor. takdir ediyorum. Yolun Açık Olsun Başkan
Hayri Gülle'nin Çılgın Projesi 04:35
Hayri Gülle'nin Çılgın Projesi 459 izlenme - 3 yıl önce Şahan Gökbakar'ın sevilen tiplemesi, İstanbul belediye başkanı adayı Hayri Gülle'nin çılgın olduğu kadar komik olan projeleri. Başbakanın çılgın projesi ister istemez Hayri Başkanı akılları getirmekte.
Yeni Bir Çılgın Proje  Kaymak Gibi Türkiye 01:13
Yeni Bir Çılgın Proje Kaymak Gibi Türkiye 496 izlenme - 6 yıl önce
Çok Çılgın Proje 11:21
Çok Çılgın Proje 466 izlenme - 4 yıl önce insanların hem şehri hem köyü bir arada yaşayabilmelerine olanak verebilecek devasa bir projenin sıradan bir vatandaşın hayalinde yer alması
Hayatında Hiç Van'ı Görmeyip Van'dan Milletvekili Adayı Olmak - Çılgın Proje 06:43
Hayatında Hiç Van'ı Görmeyip Van'dan Milletvekili Adayı Olmak - Çılgın Proje 261 izlenme - 3 yıl önce 2011 yılındaki milletvekili seçimlerinde hayatında hiç görmediği Van'dan DSP 5'inci sıra milletvekili adayı gösterilen ve açıkladığı 'Van Gölü üzerine Asma Köprü' isimli çılgın projesi ile tüm Türkiye'nin dikkatini çeken Nazilli'li Yaşar Bandırmayı hepimiz hatırlayacaktır.Şu sıralar kendisi Nazilliden bagımsız aday ve mutevazi bir sekilde kendisi seçim hazırlıklarını surduruyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/182919/motorsiklet-uzerinde-secim-propagandasi-yapmak-yasar-bandirma
Kanal İstanbul 03:06
Kanal İstanbul 263 izlenme - 7 yıl önce kanal istanbul çılgın proje
Helin Avşar'ın Çılgın Proje Anlayışı 00:17
Helin Avşar'ın Çılgın Proje Anlayışı 233 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyonlarının gitiği her programda ettiği her lafta en az ablası kadar fenomen olan. Şarkıcı,modacı,ünlü kardeşi, ünlü kızı, gezgeç karekteri Helin Avşar'a Okan Bayülgen disko kralında Başbakanın çılgın projesini soruyor ve oda 3. köprü cevabını verdikten sonra studyoda programın başından sonuna kadar devam eden gülüşmelere tepkisini gösteriyor.
Satılmış Erdoğan - Başbakanımız İsterse İsmimi Değiştirmeye Hazırım 01:01
Satılmış Erdoğan - Başbakanımız İsterse İsmimi Değiştirmeye Hazırım 128 izlenme - 2 yıl önce Yozgat'ta AKP'den Belediye Başkan aday adayı olan harita mühendisi Satılmış Erdoğan, Başbakanımız isterse, 45 yıldır gurur ve şerefle taşıdığım ismimi değiştirmeye hazırım dedi. Bu arada çılgın 4 ve 5 yolda geliyor.
Ekümenopolis: Bir İstanbul Hikayesi 06:42
Ekümenopolis: Bir İstanbul Hikayesi 65 izlenme - 3 yıl önce ''Ekümenopolis: Ucu Olmayan Şehir'' belgesel filminin ''Bir İstanbul Hikayesi'' bölümü. Rantİstanbul'un tarihsel sürecini animasyonlar eşliğinde izliyoruz.
hepsinial tv 4 / ay'dan arsa alma imkanı ve çılgın proje 06:29
hepsinial tv 4 / ay'dan arsa alma imkanı ve çılgın proje 90 izlenme - 7 yıl önce uz.pzlmcı kahraman yediemin'in ürün tanıtımı
Furkan'dan Dominik'te Çılgın Proje! (Survivor 2017 - 29 Ocak Pazar) 01:04
Furkan'dan Dominik'te Çılgın Proje! (Survivor 2017 - 29 Ocak Pazar) 12 izlenme - 12 ay önce 29 Ocak 2017 Pazar – Ünlüler Takımı yarışmacısı Furkan, adada bir çok yarışmacının işine yarayacak bir proje hayata geçiriyor. Genç yarışmacıya takım arkadaşları da destek oluyor. İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2017'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesecek. 12 Milli sporcunun da yer aldığı Survivor 2017 kadrosunda yarışmacılar Survivor 2017'nin şampiyonu olmak için mücadele edecek. Ekranların en çok sevilen ve en çok izlenen yarışma programını TV8 ekranlarından ve acunn.com internet sitesinden takip edebilirsiniz. TV8'in sevilen programı Survivor 2017'de iddialı isimler var. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının dev mücadelesine Dominik Cumhuriyeti ev sahipliği yapacak. Ada şartları ile mücadele edecek olan Survivor 2017 yarışmacılar aynı zamanda kendi aralarında da zorlu bir yarış içinde olacak. Survivor Ünlüler Takımı: Survivor 2017 Ünlüler Takımı'nda birbirinden iddialı isimler yer alıyor. Survivor Ünlüler Takımı'nda; 'İhan Mansız, Adem Kılıççı, Serhat Akın, Berna Öztürk, Sedat Kapurtu, Furkan Kızılay, Seda Demir, Tarık Mengüç, Sema Apak, Pınar Saka, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül' yer alıyor. Survivor Gönüllüler Takımı: Göz6 evinin şampiyonlarının belli olması ile birlikte tamamlanan Gönüllüler Takımı kadrosunda; 'Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Elif Şadoğlu, Eser West, Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik ve Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ve Erdi Ünver bulunuyor. “Survivor 2017”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Survivor 2017 için son hazırlıklarını tamamlayan Gönüllüler takımı yarışmacılarının Türkiye'en ayrıldığı anları bu videoda... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şafak Başgan'ın Çılgın İstanbul Projeleri 01:57
Şafak Başgan'ın Çılgın İstanbul Projeleri 52 izlenme - 3 yıl önce vallahi ben şu gün için bütün adaylardan daha samimi buluyorum kendisini. bu söylediklerin belki ütopya ama yine de başarılar şafak başgan!