Hoşgeldiniz!

çılgın tatil

Çılgın Tatil - Fragman (Ölmeyen Ceset İçerir) 02:33
Çılgın Tatil - Fragman (Ölmeyen Ceset İçerir) 926 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin bu filmle tanışması özel kanallara geçiş dönemine rastlar. Tek kanallı televizyon döneminden çıkıştan sonra film dağarcığı genişleyen gençlerimizin pek tuttuğu oldukça eğlenceli bir filmdir.işlediği komedi macera teması oldukça başarılı olmuş ve filmin çekilen ikinci bölümü de en az ilki kadar beğenilmiştir. Hele ki Bernie rolündeki Terry Kiser harika bir oyuculuk çıkarmıştır.
european vacation 01:22
european vacation 1.789 izlenme - 7 yıl önce clark eşi ellen ve çocukları audrey ile rusty bir tv yarışmasından avrupa tatili kazanırlar ve böylece bu müthiş komedi başlar. yolculukları boyunca birbirinden talihsiz ve komik olaylar yaşarlar.
european vacation fragmanı 1 01:12
european vacation fragmanı 1 173 izlenme - 7 yıl önce clark eşi ellen ve çocukları audrey ile rusty bir tv yarışmasından avrupa tatili kazanırlar ve böylece bu müthiş komedi başlar. yolculukları boyunca birbirinden talihsiz ve komik olaylar yaşarlar.
european vacation fragmanı 3 01:11
european vacation fragmanı 3 96 izlenme - 7 yıl önce clark eşi ellen ve çocukları audrey ile rusty bir tv yarışmasından avrupa tatili kazanırlar ve böylece bu müthiş komedi başlar. yolculukları boyunca birbirinden talihsiz ve komik olaylar yaşarlar.
european vacation fragmanı 2 01:56
european vacation fragmanı 2 59 izlenme - 7 yıl önce clark eşi ellen ve çocukları audrey ile rusty bir tv yarışmasından avrupa tatili kazanırlar ve böylece bu müthiş komedi başlar. yolculukları boyunca birbirinden talihsiz ve komik olaylar yaşarlar.