Hoşgeldiniz!

Çilingiroğlu Videoları İzle

Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e Olay Sözler 08:25
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e Olay Sözler 8.323 izlenme - 12 ay önce Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, TRT'de katıldığı programda Beşiktaş eski Başkanı Yıldırım Demirören'e ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a öyle sözler sarf etti ki.
Kaya Çilingiroğlu Bu Kez de Aziz Yıldırım'a Fena Yüklendi 02:24
Kaya Çilingiroğlu Bu Kez de Aziz Yıldırım'a Fena Yüklendi 5.399 izlenme - 11 ay önce Spor yorumcusu Kaya Çilingioğlu, TRT Spor'da yayınlanan "Gündem Spor" adlı programda Aziz Yıldırım'ın şike yaptığını söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kaya Çilingiroğlu: Kadınlar Trafikten Men Edilmeli 01:48
Kaya Çilingiroğlu: Kadınlar Trafikten Men Edilmeli 4.100 izlenme - 11 ay önce Kanal D’nin sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın yaptığı Renkli Sayfalar programının bugünkü bölümüne iş adamı Kaya Çilingiroğlu konuk oldu. Kaya Çilingiroğlu'nun kadın sürücüler için söylediği şok sözler programa damga vurdu.
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Sevgilisini Başka Kızla Görünce Bakın Ne Yaptı! 00:40
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Sevgilisini Başka Kızla Görünce Bakın Ne Yaptı! 2.580 izlenme - 4 yıl önce Hülya Avşar'ın kızı Zehra, Etiler'deki bir barda, eski erkek arkadaşı ile bir kız arkadaşını birlikte görünce Etiler'i birbirine kattı. KIZA DEMLİK FIRLATTI Zehra'yı delirttiler! Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun 16 yaşındaki kızları Zehra, pazartesi akşamı Etiler'deki GQ adlı mekana gitti. Bir kız arkadaşıyla sohbete koyulan Zehra, aynı mekanda eski sevgilisi M.Y'yi, yakın bir kız arkadaşıyla görünce öfkelendi. Kız arkadaşına demlik fırlatan Zehra mekanda olay çıkardı. SOKAKTA ÇIĞLIK ATTI Personel, Çilingiroğlu'nu hava alması için dışarı çıkardı. Zehra, Etiler sokaklarında bir yandan ağlayarak bir yandan da çığlıklar atarak uzun süre dolaştı. Üzerine demlik fırlatılan kız, hastaneye götürülürken duruma polis müdahale etti. Finalde genç kız, Zehra'dan şikayetçi olmadı.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Fenerbahçe medyasına ağır tepki 01:07
Kaya Çilingiroğlu'ndan Fenerbahçe medyasına ağır tepki 771 izlenme - 9 ay önce Kaya Çilingiroğlu son haftalarda Beşiktaş aleyhine çıkan haberlerden ötürü Fenerbahçe medyasını ağır bir dille eleştirdi.  TRT Spor'da konuşan Kaya Çilingiroğlu basının büyük bölümünün Fenerbahçeli olduğunu ve son dönemde kasıtlı olarak Beşiktaş'ın aleyhine haberler yapıldığını iddia etti. 
Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'la İlgili Şok Açıklamalar! 01:49
Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'la İlgili Şok Açıklamalar! 3.245 izlenme - 4 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin ilk bölümüne bugün Kaya Çilingiroğlu konuk oldu.
Zehra Çilingiroğlu'nun Yaptıklarına Babası Ne Tepki Verdi? 02:00
Zehra Çilingiroğlu'nun Yaptıklarına Babası Ne Tepki Verdi? 1.900 izlenme - 4 yıl önce Oylum Talu’nun sunduğu Erken Baskı programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu kızı hakkında çıkan olumsuz haberlerle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlattığı Şok Görüntüler 00:40
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlattığı Şok Görüntüler 1.548 izlenme - 4 yıl önce Zehra Çilingiroğlu'nun Kıskançlık Krizine Grip Demlik Fırlattığı Şok Görüntüler
Erman Toroğlu'yla Gökmen Özdenak'ın Muz Muhabbeti (Telegol) 04:11
Erman Toroğlu'yla Gökmen Özdenak'ın Muz Muhabbeti (Telegol) 1.154 izlenme - 2 yıl önce Tv8'de yayınlanan Telegol programından Gökmen Özdenak'la Erman Toroğlu arasında geçen enteresan muz muhabbeti.
Kaya Çilingiroğlu: Fatih Terim Efelik Yapıyor 00:59
Kaya Çilingiroğlu: Fatih Terim Efelik Yapıyor 154 izlenme - 3 ay önce Milli takımımızın İzlanda karşısında 2-0 lık yenilgisi sonrası Fatih Terim'in basın toplantısındaki tavırları Kaya Çikingiroğlu'nu oldukça rahatsız etmiş.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e eleştiri 05:59
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e eleştiri 511 izlenme - 12 ay önce TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'i eleştirdi.
Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' 00:46
Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' 480 izlenme - 11 ay önce Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Kaya Çilingiroğlu 01:55
Kaya Çilingiroğlu "Galatasaray adamı çıldırtır'' 605 izlenme - 2 yıl önce Kaya Çilingiroğlu: "Fenerbahçeliler 6-0'ı konuşuyor ama Galatasaray Fenerbahçe'yi ne zaman yense kupa kaldırıyor. Bu adamı çıldırtır ya."
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Nikah Görüntüleri (1997) 05:51
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Nikah Görüntüleri (1997) 664 izlenme - 1 yıl önce şimdilerde reklamlarda ağzını gere gere anneeaaa deyişiyle gündem olan zehrayada hamileymiş bu görüntüler sırasında. bu aileyi pek sevdiğim söylenemez türkiyeye bi yararları olduysa hakkım helal olsun ama bana kattıkları tek şey kızlarının kafamdan çıkmayan o eblek eblek konuşması annneaaööooıu
Zehra Çilingiroğlu'nun Zor Anları 00:54
Zehra Çilingiroğlu'nun Zor Anları 251 izlenme - 7 ay önce Arkadaşları ile birlikte Pazar gezmesine çıkan Zehra Çilingiroğlu, tekneye bindiği anda babetlerinin azizliğine uğradı. Düşmekten son anda kurtarıldı. Bir erkek ve bir kız arkadaşı ile birlikte Ortaköy'e gelen Zehra Çilingiroğlu, arkadaşlarından birinin telefon görüşmesi yapmasının ardından sahil kenarına yürüdü. Dakikalar sonra ise onları alacak tekne yanaştı. Erkek ardaşlarının ilk olarak bindiği tekneye Zehra Çilingiroğlu, tereddüt ve korku içinde son binen oldu.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Kulüpler Birliği'ne gönderme 00:43
Kaya Çilingiroğlu'ndan Kulüpler Birliği'ne gönderme 431 izlenme - 11 ay önce Çilingiroğlu:''kulüpler;işi Bilmeyen,söyledikleri Sözü Tutmayan Kişiler Tarafından Yönetiliyor. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlatmalı Kıskançlık Krizi 00:40
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlatmalı Kıskançlık Krizi 732 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun çocukları Zehra Çilingiroğlu'nun kıskançlık krizine girip eski sevgilisinin yeni sevgilisine demlik fırlattığı şok görüntüler.. Ee ana şımartır baba şımartır, sonuç böyle oluyor. Sahi "Zehra Bebek" diyolardı buna, ne ara büyüdü de demlik atar oldu.
Sergen Yalçının Yerine Kaya Çilingiroğlu 00:54
Sergen Yalçının Yerine Kaya Çilingiroğlu 936 izlenme - 2 yıl önce Futbol Arenası progamından ayrılarak Sivasspor'un teknik direktörü olan Sergen Yalçın'ın yerine Kaya Çilingiroğlu getirildi.
Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 02:27
Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 370 izlenme - 11 ay önce TRT Spor'da yayınlanan Gündem Spor programında konuşan Kaya Çilingiroğlu, Aziz Yıldırım'ın şike sözleri ile ilgili konuştu.
Ahmet Çakar Laf Attı, Ersin Düzen Yanıt Verdi! 01:52
Ahmet Çakar Laf Attı, Ersin Düzen Yanıt Verdi! 563 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol ekranlarından Kaya Çilingiroğlu hakkında açıklamalar yapan Ahmet Çakar'a Stadyum programı sunucusu Ersin Düzen'den cevap geldi.
Kaya Çilingiroğlu: Fatih Terim İstifa Etmeli 04:40
Kaya Çilingiroğlu: Fatih Terim İstifa Etmeli 56 izlenme - 2 ay önce Türkiye - Kosava maçının ardınan TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programında yorumcular Giray Bulak ve Kaya Çilingiroğlu Fatih Terim'i sert bir dille eleştirdi. Fatih Terim'in istifa etmesi gerektiğini savunan Çilingiroğlu, "Fatih Terim öyle bir konuşuyor ki sanki Almanya'yı yendi. Kosava'nın resmi dördüncü maçı bu kadar pozisyon verdik. Basın toplantısındaki bu jargon Fatih Terim'e yakışmıyor. Türk futbolunun selameti için Fatih Terim'in istifa etmesi gerekir" dedi. Çilingiroğlu'nun ardından söz alan Giray Bulak ise, "Milli Takım hocası basın toplantısında bunları mı söylemeli.Kaç tane takımda çalıştınız? Bir tane takımda çalıştınız. Öteki takımlarda bir başarınız görelim. Herkese gider yapmanın, tehdit etmenin gereği yok. Basın toplantısındaki şu konuşmadan Türk insanı kötü etkilendi" ifadelerini kullandı.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Açıklaması 00:58
Kaya Çilingiroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Açıklaması 94 izlenme - 5 ay önce Ünlü spor yorumcusu ve işadamı Kaya Çilingiroğlu, "Cumhurbaşkanına en ufak bir şey olsaydı bugün sokaklarda gezemiyorduk" dedi. Hatay'ın İskenderun İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen spor paneline kendisi gibi spor yorumcusu olan Giray Bulak ile konuk olan Kaya Çilingiroğlu, Belediye Başkanı Seyfi Dingil'i makamında ziyaret etti. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çilingiroğlu, 15 Temmuz'da gerçekleşen hain darbe girişimine değindi. Tankların altına yatan ve kışlalardan tankların çıkmamasına iş makineleri ile izin vermeyen belediye başkanlarının ülkenin kahramanları olduğunu kaydeden Çilingiroğlu, "Yüzde elli iki ile seçilmiş bir Cumhurbaşkanına bir suikast girişimi kabul edilemeyecek bir ortam. Ben herkesten farklı düşünüyorum. Cumhurbaşkanımızın yanında eşi, çocukları, damadı ve torunları vardı. Allah korudu bizleri. Cumhurbaşkanına en ufak bir şey olsaydı bugün sokaklarda gezemiyorduk. Türk halkını da gönülden kutluyorum. Hakikaten tankın altına yatanlar ve tankları kışlalardan çıkartmayan belediye başkanları ülkenin kahramanlarıdır. Ümit Dündar paşamızın Atatürk Havalimanı'nı ele geçirip Cumhurbaşkanımızı oraya getirmesi belki de tarihin en önemli hareketlerinden biridir. Bundan sonra kimse böyle bir girişimde bulunamayacaktır" dedi. Gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Seyfi Dingil tarafından spor yorumcuları Giray Bulak ve Kaya Çilingiroğlu'na plaket takdim edildi. Bulak ve Çilingiroğlu yarın İskenderun Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenecek olan yerel yönetimlerin spora bakışı konulu panele konuk olarak katılacaklar.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 02:27
Kaya Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 158 izlenme - 11 ay önce TRT Spor'da yayınlanan Gündem Spor programında konuşan Kaya Çilingiroğlu, Aziz Yıldırım'ın şike sözleri ile ilgili konuştu.
Telegol - Gökmen Özdenak'ın Söz Alamaması 01:00
Telegol - Gökmen Özdenak'ın Söz Alamaması 518 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Telegol programı ve Serhat Ulueren klasiği.Gs-Ts maçı konuşulurken söz almak isteyen Aslan yeleli Gökmen Özdenak abimizin kendi tarzında isyanı. İzliyoruz
Kaya Çilingiroğlu - Aziz Yıldırım'ın Yok Olması Lazım 02:11
Kaya Çilingiroğlu - Aziz Yıldırım'ın Yok Olması Lazım 410 izlenme - 2 yıl önce Dün gece yayınlanan Telegol'de Kaya Çilingiroğlu'nun gerçekleştirdiği "Aziz Yıldırım'ın Türk futbolundan yok olması" çıkışını Serhat'ın desteği ve Erman Hoca'nın -Mart ayından olsa gerek- "mızmızmırmırrr" içeren açıklamalarıyla izliyoruz..(Video için TüpçüBaşgan'a teşekkürlerimle)
Atarlı Ergen Avşar Kızı Zehra Demlik Fırlattı 00:40
Atarlı Ergen Avşar Kızı Zehra Demlik Fırlattı 448 izlenme - 4 yıl önce Zehra Çilingiroğlu'nun kıskançlık krizine grip demlik fırlattığı şok görüntüler
Kaya Çilingiroğlu Allah Milleti Zehra'dan Korusun 11:53
Kaya Çilingiroğlu Allah Milleti Zehra'dan Korusun 443 izlenme - 3 yıl önce Kaya Çilingiroğlu: Allah milleti Zehra'dan korusun Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu, samimi açıklamalarda bulundu.
Kaya Çilingiroğlu canlı yayını terketti ! 01:26
Kaya Çilingiroğlu canlı yayını terketti ! 607 izlenme - 5 yıl önce
Telegol - Erman Toroğlu VS Selim Soydan 04:16
Telegol - Erman Toroğlu VS Selim Soydan 359 izlenme - 2 yıl önce Absürd komedinin spor ve aksiyon ile birleşiminden oluşan yayıncılık tarihinde önemli bir yer elde eden Telegol programının 04 Kasım 2013 tarihli bölümünde Erman Toroğlu'nun performansı büyüledi.
Telegol Bülent Ersoy Emzirme Yorumu 02:00
Telegol Bülent Ersoy Emzirme Yorumu 866 izlenme - 4 yıl önce Telegol'de Bülent Ersoy'un klibi tartışıldı. Emzirme tüp bebek bülent ersoy