Hoşgeldiniz!

Çilingiroğlu Videoları İzle

Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e Olay Sözler 08:25
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e Olay Sözler 8.406 izlenme - 1 yıl önce Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, TRT'de katıldığı programda Beşiktaş eski Başkanı Yıldırım Demirören'e ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a öyle sözler sarf etti ki.
Kaya Çilingiroğlu Bu Kez de Aziz Yıldırım'a Fena Yüklendi 02:24
Kaya Çilingiroğlu Bu Kez de Aziz Yıldırım'a Fena Yüklendi 5.431 izlenme - 1 yıl önce Spor yorumcusu Kaya Çilingioğlu, TRT Spor'da yayınlanan "Gündem Spor" adlı programda Aziz Yıldırım'ın şike yaptığını söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kaya Çilingiroğlu: Kadınlar Trafikten Men Edilmeli 01:48
Kaya Çilingiroğlu: Kadınlar Trafikten Men Edilmeli 4.122 izlenme - 1 yıl önce Kanal D’nin sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın yaptığı Renkli Sayfalar programının bugünkü bölümüne iş adamı Kaya Çilingiroğlu konuk oldu. Kaya Çilingiroğlu'nun kadın sürücüler için söylediği şok sözler programa damga vurdu.
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Sevgilisini Başka Kızla Görünce Bakın Ne Yaptı! 00:40
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Sevgilisini Başka Kızla Görünce Bakın Ne Yaptı! 2.654 izlenme - 4 yıl önce Hülya Avşar'ın kızı Zehra, Etiler'deki bir barda, eski erkek arkadaşı ile bir kız arkadaşını birlikte görünce Etiler'i birbirine kattı. KIZA DEMLİK FIRLATTI Zehra'yı delirttiler! Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun 16 yaşındaki kızları Zehra, pazartesi akşamı Etiler'deki GQ adlı mekana gitti. Bir kız arkadaşıyla sohbete koyulan Zehra, aynı mekanda eski sevgilisi M.Y'yi, yakın bir kız arkadaşıyla görünce öfkelendi. Kız arkadaşına demlik fırlatan Zehra mekanda olay çıkardı. SOKAKTA ÇIĞLIK ATTI Personel, Çilingiroğlu'nu hava alması için dışarı çıkardı. Zehra, Etiler sokaklarında bir yandan ağlayarak bir yandan da çığlıklar atarak uzun süre dolaştı. Üzerine demlik fırlatılan kız, hastaneye götürülürken duruma polis müdahale etti. Finalde genç kız, Zehra'dan şikayetçi olmadı.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'la İlgili Şok Açıklamalar! 01:49
Kaya Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'la İlgili Şok Açıklamalar! 3.288 izlenme - 5 yıl önce Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'nin ilk bölümüne bugün Kaya Çilingiroğlu konuk oldu.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Fenerbahçe medyasına ağır tepki 01:07
Kaya Çilingiroğlu'ndan Fenerbahçe medyasına ağır tepki 773 izlenme - 1 yıl önce Kaya Çilingiroğlu son haftalarda Beşiktaş aleyhine çıkan haberlerden ötürü Fenerbahçe medyasını ağır bir dille eleştirdi.  TRT Spor'da konuşan Kaya Çilingiroğlu basının büyük bölümünün Fenerbahçeli olduğunu ve son dönemde kasıtlı olarak Beşiktaş'ın aleyhine haberler yapıldığını iddia etti. 
Zehra Çilingiroğlu'nun Yaptıklarına Babası Ne Tepki Verdi? 02:00
Zehra Çilingiroğlu'nun Yaptıklarına Babası Ne Tepki Verdi? 1.926 izlenme - 4 yıl önce Oylum Talu’nun sunduğu Erken Baskı programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu kızı hakkında çıkan olumsuz haberlerle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlattığı Şok Görüntüler 00:40
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlattığı Şok Görüntüler 1.560 izlenme - 4 yıl önce Zehra Çilingiroğlu'nun Kıskançlık Krizine Grip Demlik Fırlattığı Şok Görüntüler
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Nikah Görüntüleri (1997) 05:51
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu Nikah Görüntüleri (1997) 999 izlenme - 2 yıl önce şimdilerde reklamlarda ağzını gere gere anneeaaa deyişiyle gündem olan zehrayada hamileymiş bu görüntüler sırasında. bu aileyi pek sevdiğim söylenemez türkiyeye bi yararları olduysa hakkım helal olsun ama bana kattıkları tek şey kızlarının kafamdan çıkmayan o eblek eblek konuşması annneaaööooıu
Kaya Çilingiroğlu 01:55
Kaya Çilingiroğlu "Galatasaray adamı çıldırtır'' 611 izlenme - 2 yıl önce Kaya Çilingiroğlu: "Fenerbahçeliler 6-0'ı konuşuyor ama Galatasaray Fenerbahçe'yi ne zaman yense kupa kaldırıyor. Bu adamı çıldırtır ya."
Erman Toroğlu'yla Gökmen Özdenak'ın Muz Muhabbeti (Telegol) 04:11
Erman Toroğlu'yla Gökmen Özdenak'ın Muz Muhabbeti (Telegol) 1.261 izlenme - 2 yıl önce Tv8'de yayınlanan Telegol programından Gökmen Özdenak'la Erman Toroğlu arasında geçen enteresan muz muhabbeti.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e eleştiri 05:59
Kaya Çilingiroğlu'ndan Yıldırım Demirören'e eleştiri 511 izlenme - 1 yıl önce TRT Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'i eleştirdi.
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlatmalı Kıskançlık Krizi 00:40
Zehra Çilingiroğlu'nun Demlik Fırlatmalı Kıskançlık Krizi 807 izlenme - 3 yıl önce Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun çocukları Zehra Çilingiroğlu'nun kıskançlık krizine girip eski sevgilisinin yeni sevgilisine demlik fırlattığı şok görüntüler.. Ee ana şımartır baba şımartır, sonuç böyle oluyor. Sahi "Zehra Bebek" diyolardı buna, ne ara büyüdü de demlik atar oldu.
Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' 00:46
Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' 481 izlenme - 1 yıl önce Kaya Çilingiroğlu:''G.saray takımı bu kadar mı basiretsiz kötü yönetilir.'' Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Sergen Yalçının Yerine Kaya Çilingiroğlu 00:54
Sergen Yalçının Yerine Kaya Çilingiroğlu 1.020 izlenme - 2 yıl önce Futbol Arenası progamından ayrılarak Sivasspor'un teknik direktörü olan Sergen Yalçın'ın yerine Kaya Çilingiroğlu getirildi.
Kaya Çilingiroğlu'ndan Kulüpler Birliği'ne gönderme 00:43
Kaya Çilingiroğlu'ndan Kulüpler Birliği'ne gönderme 432 izlenme - 1 yıl önce Çilingiroğlu:''kulüpler;işi Bilmeyen,söyledikleri Sözü Tutmayan Kişiler Tarafından Yönetiliyor. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Zehra Çilingiroğlu'nun Zor Anları 00:54
Zehra Çilingiroğlu'nun Zor Anları 265 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşları ile birlikte Pazar gezmesine çıkan Zehra Çilingiroğlu, tekneye bindiği anda babetlerinin azizliğine uğradı. Düşmekten son anda kurtarıldı. Bir erkek ve bir kız arkadaşı ile birlikte Ortaköy'e gelen Zehra Çilingiroğlu, arkadaşlarından birinin telefon görüşmesi yapmasının ardından sahil kenarına yürüdü. Dakikalar sonra ise onları alacak tekne yanaştı. Erkek ardaşlarının ilk olarak bindiği tekneye Zehra Çilingiroğlu, tereddüt ve korku içinde son binen oldu.
Ahmet Çakar Laf Attı, Ersin Düzen Yanıt Verdi! 01:52
Ahmet Çakar Laf Attı, Ersin Düzen Yanıt Verdi! 569 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol ekranlarından Kaya Çilingiroğlu hakkında açıklamalar yapan Ahmet Çakar'a Stadyum programı sunucusu Ersin Düzen'den cevap geldi.
Kaya Çilingiroğlu: Fatih Terim Efelik Yapıyor 00:59
Kaya Çilingiroğlu: Fatih Terim Efelik Yapıyor 175 izlenme - 9 ay önce Milli takımımızın İzlanda karşısında 2-0 lık yenilgisi sonrası Fatih Terim'in basın toplantısındaki tavırları Kaya Çikingiroğlu'nu oldukça rahatsız etmiş.
Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 02:27
Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 373 izlenme - 1 yıl önce TRT Spor'da yayınlanan Gündem Spor programında konuşan Kaya Çilingiroğlu, Aziz Yıldırım'ın şike sözleri ile ilgili konuştu.
Telegol - Gökmen Özdenak'ın Söz Alamaması 01:00
Telegol - Gökmen Özdenak'ın Söz Alamaması 558 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Telegol programı ve Serhat Ulueren klasiği.Gs-Ts maçı konuşulurken söz almak isteyen Aslan yeleli Gökmen Özdenak abimizin kendi tarzında isyanı. İzliyoruz
Kaya Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 02:27
Kaya Çilingiroğlu'ndan Aziz Yıldırım'a 'şike' göndermesi 179 izlenme - 1 yıl önce TRT Spor'da yayınlanan Gündem Spor programında konuşan Kaya Çilingiroğlu, Aziz Yıldırım'ın şike sözleri ile ilgili konuştu.
Atarlı Ergen Avşar Kızı Zehra Demlik Fırlattı 00:40
Atarlı Ergen Avşar Kızı Zehra Demlik Fırlattı 451 izlenme - 4 yıl önce Zehra Çilingiroğlu'nun kıskançlık krizine grip demlik fırlattığı şok görüntüler
Kaya Çilingiroğlu canlı yayını terketti ! 01:26
Kaya Çilingiroğlu canlı yayını terketti ! 607 izlenme - 5 yıl önce
Kaya Çilingiroğlu Allah Milleti Zehra'dan Korusun 11:53
Kaya Çilingiroğlu Allah Milleti Zehra'dan Korusun 450 izlenme - 3 yıl önce Kaya Çilingiroğlu: Allah milleti Zehra'dan korusun Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu, samimi açıklamalarda bulundu.
Kaya Çilingiroğlu - Aziz Yıldırım'ın Yok Olması Lazım 02:11
Kaya Çilingiroğlu - Aziz Yıldırım'ın Yok Olması Lazım 425 izlenme - 2 yıl önce Dün gece yayınlanan Telegol'de Kaya Çilingiroğlu'nun gerçekleştirdiği "Aziz Yıldırım'ın Türk futbolundan yok olması" çıkışını Serhat'ın desteği ve Erman Hoca'nın -Mart ayından olsa gerek- "mızmızmırmırrr" içeren açıklamalarıyla izliyoruz..(Video için TüpçüBaşgan'a teşekkürlerimle)
Telegol Bülent Ersoy Emzirme Yorumu 02:00
Telegol Bülent Ersoy Emzirme Yorumu 911 izlenme - 5 yıl önce Telegol'de Bülent Ersoy'un klibi tartışıldı. Emzirme tüp bebek bülent ersoy
Telegol - Erman Toroğlu VS Selim Soydan 04:16
Telegol - Erman Toroğlu VS Selim Soydan 406 izlenme - 2 yıl önce Absürd komedinin spor ve aksiyon ile birleşiminden oluşan yayıncılık tarihinde önemli bir yer elde eden Telegol programının 04 Kasım 2013 tarihli bölümünde Erman Toroğlu'nun performansı büyüledi.
Kaya Çilingiroğlu Kimdir? 01:37
Kaya Çilingiroğlu Kimdir? 72 izlenme - 9 ay önce Kaya Çilingiroğlu kimdir, hayatı, yaşamı, biyografisi. Kaya Çilingiroğlu, (d. 1964, Almanya), Türk yüzme millî takım kaptanı ve sporcu. 1964 yılında Almanya'da doğmuştur. 1966 yılında İstanbul'a gelmiştir. Saint Michel Fransız Lisesi'nde lise eğitimine başlamasının ardından, iki yıl sonra Yıldız Lisesi'ne geçiş yaparak lise eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra Tıp Fakültesine devam etmiştir ve fakülteyi dördüncü sınıfta bırakmıştır. 1985 yılından 1990 yılına kadar, balıkçılık, bar işletmeciliği, sigortacılık, emlakçılık ve borsa işleri yapmıştır. Yine bu süre içerisinde "2019" isimli bir radyonun ortaklığı ile bir GSM bayiliği ve başka bir reklam ajansına ortaklık yapmıştır. 1990 yılında Ayşem Saraçoğlu ile yaptığı evliliği bitirmiş ve 1993 yılında flört etmeye başladığı Hülya Avşar ile 1997 yılında Paris'te evlenmiştir. Bu evliliğinden, 1998 yılında Zehra adını verdikleri bir kız çocukları olmuştur. Çift 2005 yılında boşanmış ve Kaya Çilingiroğlu 2009 yılında Feraye Tanyolaç ile evlenmiştir. Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç ile evlendiğinde 2,5 yaşında bir erkek çocukları bulunmaktadır. Bu süre içerisinde, çok sık bir şekilde magazin gündeminde kalmışlardır. (Detaylı bilgi: https://tr.wikipedia.org/wiki/Kaya_ÇilingiroÄŸlu)
Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'ı Kızdıracak İtiraf 01:17
Çilingiroğlu'ndan Hülya Avşar'ı Kızdıracak İtiraf 713 izlenme - 5 yıl önce Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar'ı birçok kez aldattığını itiraf etti.