Hoşgeldiniz!

Cilt Maskesi Videoları İzle

Sıkılaştırıcı Ve Canlandırıcı Elma Maskesi 00:40
Sıkılaştırıcı Ve Canlandırıcı Elma Maskesi 2.655 izlenme - 1 yıl önce Cildinize iyi gelecek öneriler MigrosTV’de! Elma ve balla cildinizi sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkisi olan doğal bir maske hazırlayabilirsiniz.
Şems Arslan'dan Ergenlik Sivilcelerini Önleyen Doğal Yöntemler 09:23
Şems Arslan'dan Ergenlik Sivilcelerini Önleyen Doğal Yöntemler 261 izlenme - 4 ay önce Nilgün Belgün’le 4 Köşe’nin bu haftaki konuğu cilt bakımı ve güzellik uzmanı Şems Arslan oldu. Annelere, babalara ergenlik konusunda değerli bilgiler, detoks etkisi sağlayan yeşil kokteylin formülü, sivilce probleminin doğal çözümleri, erkeklerde saç dökülmesini önleyen doğal öneriler, hanımların vücut lekelerini ve çatlaklarını gidermeye destek olacak karışımlar ve pek çok değerli bilginin yer aldığı programın ilgi çeken konularından biri de ergenlik sivilcelerini önleyen doğal yöntemler oldu. Şems Arslan'dan ergenlik sivilcelerine iyi gelen doğal öneriler videomuzda.
Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi 07:06
Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi 1.292 izlenme - 2 yıl önce Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi... Daha fazlası www.izlesene.com/ciltbakimi kanalında.....
Ev Yapımı Cilt Maskelerinden Uzak Durun Uyarısı 01:11
Ev Yapımı Cilt Maskelerinden Uzak Durun Uyarısı 42 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK'te İşimiz Estetik programına konuk olan Medikal Estetik hekimi Dr. Saliha Sönmezateş, "Evde yapılan cilt maskelerinde asit oranını hesaplayamazsınız" diyerek, güvenilir kaynaklardan gelmeyen cilt bakım maskeleri tariflerinin kullanılmaması gerektiğini söyledi. Dr. Sönmezateş ve program sunucusu Dr. Hüseyin Tırman, cilt için faydalı olabilecek besinleri programda anlattı ve bademin önemini vurguladı.
Yas?lanma kars?ıtı mısır unu lapası 00:34
Yas?lanma kars?ıtı mısır unu lapası 115 izlenme - 3 ay önce Mutfağımızda bulunan malzemeler doğal cilt bakımı fikirlerine ilham veriyor. Mısır unu lapasıyla cildinizi erken yaşlanmaya karşı koruyacak, cilt bakımınıza destek olacak etkili bir maske hazırlayabilirsiniz. Kolay maske tarifimizin detayları için videomuzu izleyin. Evde bakım önerileri için bizi takip etmeye devam edin.
Mine Ülgezer - Cilt maskesi nasıl doğru uygulanır? 02:17
Mine Ülgezer - Cilt maskesi nasıl doğru uygulanır? 735 izlenme - 2 yıl önce Lavinia Güzellik Merkezi Kurucusu Mine Ülgezer, evde cilt bakım maskesi uygulamanın püf noktalarını anlatıyor.
Cilt Lekeleri İçin Yulaf Ezmesi Maskesi 00:55
Cilt Lekeleri İçin Yulaf Ezmesi Maskesi 98 izlenme - 4 ay önce Cilt lekelerinin iyileşme sürecine destek olacak evde doğal bakım önerilerinde sırada yulaf maskesi var. Yulafın vitamin zengini içeriğinden ilham alan bakım önerimiz için videomuzu izleyin.
Gülsuyu ile sivilce maskesi 00:52
Gülsuyu ile sivilce maskesi 120 izlenme - 5 ay önce Evde bakım önerileri MigrosTV'de!
Kızarık ciltlere özel incirli maske 00:47
Kızarık ciltlere özel incirli maske 76 izlenme - 5 ay önce Evde bakım önerileri MigrosTV'de!
Suna Dumankayadan Doğal Kırışıklık Maskesi 05:59
Suna Dumankayadan Doğal Kırışıklık Maskesi 180 izlenme - 2 yıl önce Suna Dumankaya'nın önerdiği ve evde kolayca hazırlanan doğal elma maskesi ile kırışıklıklarınıza son verebilirsiniz. Kırışıklık için Elma Maskesi :.
Acvit Siyah Cilt Maskesi - Ürünlerimiz Doğaldır Yiyoruz! Videoyu izleyin... 00:10
Acvit Siyah Cilt Maskesi - Ürünlerimiz Doğaldır Yiyoruz! Videoyu izleyin... 109 izlenme - 2 yıl önce DOĞALLIĞIN ADRESİ MUTLAKA İZLEYİN! ACVİT KOZMETİK http://acvitkozmetikshop.com/ İŞTE DOĞALLIK BU HEM YİYORUZ. HEMDE KIRIŞIKLIK-AKNE VE SİVİLCELERDEN KURTULUYORSUNUZ 02125405544 - http://acvit.com.tr/