Hoşgeldiniz!

Cilt Maskesi Videoları İzle

Sıkılaştırıcı Ve Canlandırıcı Elma Maskesi 00:40
Sıkılaştırıcı Ve Canlandırıcı Elma Maskesi 2.727 izlenme - 1 yıl önce Cildinize iyi gelecek öneriler MigrosTV’de! Elma ve balla cildinizi sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkisi olan doğal bir maske hazırlayabilirsiniz.
Şems Arslan'dan Ergenlik Sivilcelerini Önleyen Doğal Yöntemler 09:23
Şems Arslan'dan Ergenlik Sivilcelerini Önleyen Doğal Yöntemler 321 izlenme - 7 ay önce Nilgün Belgün’le 4 Köşe’nin bu haftaki konuğu cilt bakımı ve güzellik uzmanı Şems Arslan oldu. Annelere, babalara ergenlik konusunda değerli bilgiler, detoks etkisi sağlayan yeşil kokteylin formülü, sivilce probleminin doğal çözümleri, erkeklerde saç dökülmesini önleyen doğal öneriler, hanımların vücut lekelerini ve çatlaklarını gidermeye destek olacak karışımlar ve pek çok değerli bilginin yer aldığı programın ilgi çeken konularından biri de ergenlik sivilcelerini önleyen doğal yöntemler oldu. Şems Arslan'dan ergenlik sivilcelerine iyi gelen doğal öneriler videomuzda.
Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi 07:06
Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi 1.342 izlenme - 3 yıl önce Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi... Daha fazlası www.izlesene.com/ciltbakimi kanalında.....
Cilt Lekeleri İçin Yulaf Ezmesi Maskesi 00:55
Cilt Lekeleri İçin Yulaf Ezmesi Maskesi 174 izlenme - 7 ay önce Cilt lekelerinin iyileşme sürecine destek olacak evde doğal bakım önerilerinde sırada yulaf maskesi var. Yulafın vitamin zengini içeriğinden ilham alan bakım önerimiz için videomuzu izleyin.
Mine Ülgezer - Cilt maskesi nasıl doğru uygulanır? 02:17
Mine Ülgezer - Cilt maskesi nasıl doğru uygulanır? 819 izlenme - 2 yıl önce Lavinia Güzellik Merkezi Kurucusu Mine Ülgezer, evde cilt bakım maskesi uygulamanın püf noktalarını anlatıyor.
Yas?lanma kars?ıtı mısır unu lapası 00:34
Yas?lanma kars?ıtı mısır unu lapası 143 izlenme - 6 ay önce Mutfağımızda bulunan malzemeler doğal cilt bakımı fikirlerine ilham veriyor. Mısır unu lapasıyla cildinizi erken yaşlanmaya karşı koruyacak, cilt bakımınıza destek olacak etkili bir maske hazırlayabilirsiniz. Kolay maske tarifimizin detayları için videomuzu izleyin. Evde bakım önerileri için bizi takip etmeye devam edin.
Gülsuyu ile sivilce maskesi 00:52
Gülsuyu ile sivilce maskesi 147 izlenme - 8 ay önce Evde bakım önerileri MigrosTV'de!
Ev Yapımı Cilt Maskelerinden Uzak Durun Uyarısı 01:11
Ev Yapımı Cilt Maskelerinden Uzak Durun Uyarısı 72 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK'te İşimiz Estetik programına konuk olan Medikal Estetik hekimi Dr. Saliha Sönmezateş, "Evde yapılan cilt maskelerinde asit oranını hesaplayamazsınız" diyerek, güvenilir kaynaklardan gelmeyen cilt bakım maskeleri tariflerinin kullanılmaması gerektiğini söyledi. Dr. Sönmezateş ve program sunucusu Dr. Hüseyin Tırman, cilt için faydalı olabilecek besinleri programda anlattı ve bademin önemini vurguladı.
Kızarık ciltlere özel incirli maske 00:47
Kızarık ciltlere özel incirli maske 84 izlenme - 8 ay önce Evde bakım önerileri MigrosTV'de!
Suna Dumankayadan Doğal Kırışıklık Maskesi 05:59
Suna Dumankayadan Doğal Kırışıklık Maskesi 189 izlenme - 3 yıl önce Suna Dumankaya'nın önerdiği ve evde kolayca hazırlanan doğal elma maskesi ile kırışıklıklarınıza son verebilirsiniz. Kırışıklık için Elma Maskesi :.
Acvit Siyah Cilt Maskesi - Ürünlerimiz Doğaldır Yiyoruz! Videoyu izleyin... 00:10
Acvit Siyah Cilt Maskesi - Ürünlerimiz Doğaldır Yiyoruz! Videoyu izleyin... 110 izlenme - 2 yıl önce DOĞALLIĞIN ADRESİ MUTLAKA İZLEYİN! ACVİT KOZMETİK http://acvitkozmetikshop.com/ İŞTE DOĞALLIK BU HEM YİYORUZ. HEMDE KIRIŞIKLIK-AKNE VE SİVİLCELERDEN KURTULUYORSUNUZ 02125405544 - http://acvit.com.tr/