Hoşgeldiniz!

Cilt Temizliği Videoları İzle

3 ADIMDA PÜRÜZSÜZ BİR CİLDE SAHİP OLUN 01:10
3 ADIMDA PÜRÜZSÜZ BİR CİLDE SAHİP OLUN 832 izlenme - 2 yıl önce Bizi nasıl şımartacağını iyi bilen Clinique, Sonic Sistem Arındırıcı Temizleme Fırçası sayesinde artık cildimizi daha iyi temizlememize olanak sağlıyor. Köşeli başlığı ile ulaşılması zor bölgelere erişim sağlayan temizleme fırçası, cildinizi tahriş etmeden hassas bir şekilde temizleme imkânı sunuyor.
Kimyasal Peeling İle Yeni Ve Taze Bir Cilt 00:38
Kimyasal Peeling İle Yeni Ve Taze Bir Cilt 70 izlenme - 5 yıl önce detaylı bilgi için tıklayınız... http//www.dermist.com/default.asp?dermistLazer-Epilasyon.html
Makyajın kalıcılığı nasıl sağlanır? 00:28
Makyajın kalıcılığı nasıl sağlanır? 10 izlenme - 2 yıl önce Makyajın kalıcılığını sağlamak için cilt temizliği çok önemlidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akneli cilde sahip olanlar nasıl cilt temizliği yapmalı? 00:52
Akneli cilde sahip olanlar nasıl cilt temizliği yapmalı? 11 izlenme - 2 yıl önce Akne sorunu olanlar cilt temizliklerini temizleyici sabun veya jellerle yapmalı."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akne sorunu olanlar günlük yaşamlarında nelere dikkat etmeli? 00:58
Akne sorunu olanlar günlük yaşamlarında nelere dikkat etmeli? 10 izlenme - 2 yıl önce Akne sorunu olanlar cilt temizliğine özen göstermeli."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."