Hoşgeldiniz!

Çim Videoları

Çim Örgüsü 01:02
Çim Örgüsü 153.513.422 izlenme - 9 yıl önce çim örgüsü yapılışı
Teknoloji Buna Denir 02:25
Teknoloji Buna Denir 59.455 izlenme - 4 yıl önce Teknoloji Buna Denir
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:16
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 70.126 izlenme - 4 yıl önce Yusuf Çim - Olsun Bi Kere (Yeni Klip) 2013 İlk kez izlesene.com,da
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere Karaoke 04:13
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere Karaoke 21.910 izlenme - 1 yıl önce Türkçe Karaoke : https://goo.gl/i8RTtA Abone ol : https://goo.gl/u000ei Facebook: https://goo.gl/REagrB Yusuf Çim Olsun Bi Kere Karaoke Klip Yusuf Çim - Olsun Bi Kere [Official Video] https://www.youtube.com/watch?v=uZMkj... Animasyon: SEPARATED by Stan Lee Cole A Film by Mark Borgions Video SEPARATED by Lord Mark from Lord of Barbès https://www.youtube.com/watch?v=jJNu5... https://www.vimeo.com/67900776 Yusuf Çim Olsun Bi Kere Şarkı Sözü Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama Benim kalbim acıyı çeker Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama Benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama Benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere
Çim Adam Nasıl Yapılır ? 01:37
Çim Adam Nasıl Yapılır ? 28.579 izlenme - 3 yıl önce Çim adam, çocuklar ve çocuk kalanlar için neşeli bir oyuncak olabilir. Adımlarımızı izleyin ve kendi muhteşem çim adamınızı yapın. 1. Adım Boyunu belirleyin Çim adamınızın ne boyutlarda olacağına karar verin. Naylon çorabı ayak kısmından itibaren, belirlediğiniz boyda kesin. 2. Adım Tohumları dökün Çorabın içine çim tohumu dökerek, saç bölümünü oluşturun. 3. Adım Bağlayıp ters çevirin Tohumların üstüne, talaşı dökün. Çorabın ağzını sıkıca bağlayın ve ters çevirin. Bu işlem için, talaş yerine toprak da kullanabilirsiniz. 4. Adım Süsleyin Düğmeleri yapıştırarak çim adamınızın gözlerini ve burnunu yapın. Keçeli kalemle ağzını çizin. İPUCU Dilerseniz çim adamınızın yüz hatlarını yaparken; kumaş, kurdele veya keçe kullanabilir, makarnadan bıyık veya kaş yapabilirsiniz. 5. Adım Düzenli sulayın Her gün düzenli olarak sulayın. Bir hafta içinde çimlerin çıktığını göreceksiniz. Artık çim adamınızın saçlarına vereceğiniz şekiller, sizin yaratıcılığınıza kalmış.
Dünyanın En Hızlı Çim Biçme Makinası 02:11
Dünyanın En Hızlı Çim Biçme Makinası 34.524 izlenme - 3 yıl önce Honda dünyanın en hızlı çim biçme makinasını tanıttı. Saatte 186 kilometre hıza çıkabilen makine neden bu kadar hızlı, biz de anlayamadık.
Dansta Başka Boyuta Geçmek 01:49
Dansta Başka Boyuta Geçmek 26.390 izlenme - 2 yıl önce Ablamız artık nasıl bir kafadaysa dünya yanmış umrunda mı? kim takar dercesine, haldır huldur dans ediyor, ritm sıfır kulak sıfır.
İlk Kez Çim Gören Eşekler 00:34
İlk Kez Çim Gören Eşekler 3.016 izlenme - 9 ay önce ABD'nin Arizona'daki çöllerinde yaşayan eşeklerin hayatlarında ilk defa çim gördükleri anların videosu bir gün içinde 3 milyon kez izlenerek rekor kırdı.
Takımların Kendi Kalelerine 20 Gol Atması 02:51
Takımların Kendi Kalelerine 20 Gol Atması 2.090 izlenme - 4 ay önce Buz üstünde küçük bir topu karşı kaleye sokmaya dayanan ve buz hokeyi, çim hokeyi ve futboldan izler taşıyan Bandy sporunun Rusya liginde ilginç anlar yaşandı. Vodnik ve Baykal-Enerji takımları arasında oynanan maç, takımların kendi kalelerine sırasıyla 11 ve 9 gol olmak üzere toplam 20 gol atması nedeniyle geçersiz sayıldı.
çim ekimi 03:50
çim ekimi 10.816 izlenme - 7 yıl önce çim
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:16
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 8.243 izlenme - 3 yıl önce Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim acıyı çeker Aşklar olur, aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler? hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere (2) Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler? hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere (2)
Ot Biçme Makinesinden Halı Yıkama Makinesi Yapan Karadenizli 01:12
Ot Biçme Makinesinden Halı Yıkama Makinesi Yapan Karadenizli 2.806 izlenme - 1 yıl önce Trabzon’un Akçaabat İlçesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir ot biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürdü.İlçenin Akçakale Mahallesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir, ot biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürerek Karadeniz insanının zekasına bir örnek daha gösterdi. Ramazan ayı ve havaların sıcak olması nedeniyle halı yıkama işini kolaylaştırmak için bu yönteme başvuran Kandemir, bu sayede halıların hızlı ve kolay bir şekilde yıkayabildiklerini söyledi.
Bilek Gücü Makineyi Böyle Yendi 01:12
Bilek Gücü Makineyi Böyle Yendi 3.375 izlenme - 12 ay önce Çim biçme makinesi kullanan adamla el tırpanıyla çimleri biçen adam arasındaki yarışın sonucu izleyenleri şaşırtıyor. Çim biçme makinesinin kısa bir süre takılmasından da faydalanan tırpanlı adam yarışı birinci bitiriyor.
Çim Biçme Motoruyla Halı Yıkama 00:59
Çim Biçme Motoruyla Halı Yıkama 2.387 izlenme - 1 yıl önce Trabzonun Akçaabat İlçesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir çim biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürdü. Yeni videolar için kanalıma abone
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:28
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 5.978 izlenme - 4 yıl önce Yusuf Çim - Olsun Bi Kere (2013) Yeni
Çim Adam İmalatı 00:33
Çim Adam İmalatı 750 izlenme - 5 ay önce Bugün çiçekçi çiçekçi gezdik. Demir "yaşasııın annecim burası ne güzelmiş" diye koştu durdu. Onun bu hallerine sadece benim içim erimemiş olacak ki, her girdiğimiz yerde oğluma bir çiçek verdiler. "Bana çiçek verdiler" diye diye gezdi her yeri. Aslında tek amacımız çim tohumu almaktı. Çim tohumu ve bir dolu çiçekle evimize döndük. Yukarıdaki videoda çim tohumlarını saksımıza ekiyoruz. Bir çim adam olacak ama çok sürprizli. Sen de şimdilik bir saksıya ek çim tohumlarını ve takipte kal. Her gün sulayacak Demir çimler çıkana kadar, sonra bakalım neler olacak? Her gün gözlemleyecek çimlerin çıkışını, sabredecek... En güzel fen etkinlikleri toprakla yapılanlar değil mi? Hem çok eğleniyor, hem stres atıyor, hem de toprak çok güzel kokuyor...
Uçan Çim Biçme Makinesi 02:00
Uçan Çim Biçme Makinesi 2.049 izlenme - 2 yıl önce YouTube'da gezinirken rastladığım bu garip videoda, çim biçme makinesi bir hışımla hızlanıp göklere doğru süzülüyor.
Vodafone Arena'da çimler sulanıyor 00:15
Vodafone Arena'da çimler sulanıyor 1.616 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'ın 11 Nisan'da açılacak olan yeni stadyumu Vodafone Arena'da son hazırlıklar devam ediyor.
Ülker Şükrü Saracoğlu'nda çimler yenileniyor! Hibrit çim... 01:17
Ülker Şükrü Saracoğlu'nda çimler yenileniyor! Hibrit çim... 105 izlenme - 4 hafta önce Yeni sezonda hibrit çime geçecek Ülker Stadyumu'nda çim yenileme işlemi başladı.
Bebeğin Çim Korkusu 00:29
Bebeğin Çim Korkusu 69 izlenme - 2 hafta önce Annesi tarafından çimlerin üzerine bırakılan bebek çimlere değmemek için elinden geleni yapıyor. Tatlı bebeğin gülümseten görüntüleriniz izliyoruz efendim.
Çimlere Tepki Olarak Doğan Minnoş Bacaklar 00:44
Çimlere Tepki Olarak Doğan Minnoş Bacaklar 57 izlenme - 3 hafta önce Babası çimlere oturtmak isteyince bacakları atlet gibi açan minik bebeğin sevimli ve ciddi hallerini izliyoruz...
Club Brugge-Beşiktaş maçının ortasında çimler sulandı. 00:05
Club Brugge-Beşiktaş maçının ortasında çimler sulandı. 2.107 izlenme - 2 yıl önce Club Brugge-Beşiktaş maçı 8. dakikada durdu. Otomatik çim sulama sistemi devreye girdi. Daha fazlası http://www.izlesene.com/futbolarena kanalında..
Mazlum  Çimen  Melamet Hırkası 03:49
Mazlum Çimen Melamet Hırkası 3.646 izlenme - 7 yıl önce
Çim biçme makinesiyle iPhone 6'yı biçtiler 02:48
Çim biçme makinesiyle iPhone 6'yı biçtiler 1.459 izlenme - 2 yıl önce Mobil dünyada "çılgın" dayanıklılık testleriyle bilinen TechRax ekibi, şimdi de iPhone 6'yı bir çim biçme makinesiyle biçti. Sonuç ne mi oldu? Cevabı videoda. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kim Milyoner Olmak İster - Seyircileri İplemeyen Adam 01:51
Kim Milyoner Olmak İster - Seyircileri İplemeyen Adam 2.460 izlenme - 2 yıl önce Gaziantepten gelen anadolu lisesindeki fizik öğretmeni Mustafa abimizin karşısına öyle bir soru geldi ki... Bu soru karşısında yaptıkları herkesi hayrete düşürdü.
hazır doğal rulo çim yetiştirilmesi ve serimi // gebr. peiffer gbr 04:44
hazır doğal rulo çim yetiştirilmesi ve serimi // gebr. peiffer gbr 2.224 izlenme - 6 yıl önce www.ziza.net/tr/rulocim ideal ortamda güçlüce yetiştirilen hazır çim tüm hastalık ve yabancı otlardan arındırılmıştır.uygulama yerinde otlardan arındırılmıştır. www.hazirdogalrulocim.com daha az su daha az bakım ister.sıcak yaz günlerinde hazır çimin sık formu kullanım çevresinde serinlik sağlar ve bol oksijen ihtiva eder. www.baycim.com sık yapılı hazır çim hava kirleticiler için iyi bir filtredir.çim alan oluşturmanın en sağlıklı en hızlı ve en ekonomik yolu hazır çimdir.
Çimlendik, Filizlendik 00:58
Çimlendik, Filizlendik 367 izlenme - 5 ay önce Demir çok şaşırmış, çünkü kafasından çim çıkmııış... İşte bir süreç deneyinin küçük bir sürprizle noktalandığı an! Yaz boyu baktı şu çimleri suladı, biçti ve bugüüün sürpriiiz, bir çim adam oldu, hem de bizim kafalarımızla. Şaşkın fotograflarımızı çekip saksıya yapıştırdık. Çok eğlendi Demir bugün bu çim adamla. Az sonra yakın çekim fotograflarını da yayınlayayım. Eee 2 gün doğa ile iç içe kaldık, bol bol yağmurlarda ıslandık. Sonuç: Çimlendik...
14 mayıs 1938 - Almanya & İngiltere Maçı 01:13
14 mayıs 1938 - Almanya & İngiltere Maçı 1.097 izlenme - 2 yıl önce futbol tarihinin bir unutulmazı. Berlin Olimpiyat Stadyumu'nda yüz bini aşkın taraftarın önüne çıkmıştı ingilizler. Maç başlangıcı ve sonu ile hatırlanıyor bugün. zira maç başlamadan evvel, kaptan eddie hapgood ve şürekâsı nazi selamı ile selamlamıştı yüz bin kişiyi. tevatür o ki, ingiliz diplomasisinin bir inceliği imiş bu jest. İngiltere tarihinde hâlâ utançla hatırlanan bu kareye sağda, solda hâlâ rastlamak olası. maç deseniz, selamı çakan ingiliz topçular, asıl işlerinin ne olduğunu hatırlayıp, otuzlu yılların labnesi olan rakiplerini perişan etmişlerdi. 6-3'lük skor unutulmamıştır. öyle bir maçtır ki bu, ingilizler sonradan büyük bir rekabete girişecekleri Almanları parçalamışlarsa da, sonradan bu maçın üstüne toprak serpmeye kalkmışlardı... Metin alıntıdır.
 İlk Defa Çimlere Basan Köpekler 05:43
İlk Defa Çimlere Basan Köpekler 1.490 izlenme - 3 yıl önce Üzerlerinde araştırmalar yapılmak için doğduklarından beri laboratuvarda tutulan 9 köpek ilk defa çimlere basıyor, güneşi görüyor.
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:16
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 2.135 izlenme - 4 yıl önce Yusuf Çim - Olsun Bi Kere ( Poll Proudction 2013 )