Hoşgeldiniz!

Çim Videoları

Çim Örgüsü 01:02
Çim Örgüsü 97.216.677 izlenme - 8 yıl önce çim örgüsü yapılışı
Teknoloji Buna Denir 02:25
Teknoloji Buna Denir 56.595 izlenme - 3 yıl önce Teknoloji Buna Denir
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere Karaoke 04:13
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere Karaoke 21.633 izlenme - 11 ay önce Türkçe Karaoke : https://goo.gl/i8RTtA Abone ol : https://goo.gl/u000ei Facebook: https://goo.gl/REagrB Yusuf Çim Olsun Bi Kere Karaoke Klip Yusuf Çim - Olsun Bi Kere [Official Video] https://www.youtube.com/watch?v=uZMkj... Animasyon: SEPARATED by Stan Lee Cole A Film by Mark Borgions Video SEPARATED by Lord Mark from Lord of Barbès https://www.youtube.com/watch?v=jJNu5... https://www.vimeo.com/67900776 Yusuf Çim Olsun Bi Kere Şarkı Sözü Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama Benim kalbim acıyı çeker Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama Benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama Benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere
Dansta Başka Boyuta Geçmek 01:49
Dansta Başka Boyuta Geçmek 26.104 izlenme - 2 yıl önce Ablamız artık nasıl bir kafadaysa dünya yanmış umrunda mı? kim takar dercesine, haldır huldur dans ediyor, ritm sıfır kulak sıfır.
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:16
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 69.662 izlenme - 3 yıl önce Yusuf Çim - Olsun Bi Kere (Yeni Klip) 2013 İlk kez izlesene.com,da
Çim Adam Nasıl Yapılır ? 01:37
Çim Adam Nasıl Yapılır ? 26.619 izlenme - 3 yıl önce Çim adam, çocuklar ve çocuk kalanlar için neşeli bir oyuncak olabilir. Adımlarımızı izleyin ve kendi muhteşem çim adamınızı yapın. 1. Adım Boyunu belirleyin Çim adamınızın ne boyutlarda olacağına karar verin. Naylon çorabı ayak kısmından itibaren, belirlediğiniz boyda kesin. 2. Adım Tohumları dökün Çorabın içine çim tohumu dökerek, saç bölümünü oluşturun. 3. Adım Bağlayıp ters çevirin Tohumların üstüne, talaşı dökün. Çorabın ağzını sıkıca bağlayın ve ters çevirin. Bu işlem için, talaş yerine toprak da kullanabilirsiniz. 4. Adım Süsleyin Düğmeleri yapıştırarak çim adamınızın gözlerini ve burnunu yapın. Keçeli kalemle ağzını çizin. İPUCU Dilerseniz çim adamınızın yüz hatlarını yaparken; kumaş, kurdele veya keçe kullanabilir, makarnadan bıyık veya kaş yapabilirsiniz. 5. Adım Düzenli sulayın Her gün düzenli olarak sulayın. Bir hafta içinde çimlerin çıktığını göreceksiniz. Artık çim adamınızın saçlarına vereceğiniz şekiller, sizin yaratıcılığınıza kalmış.
Dünyanın En Hızlı Çim Biçme Makinası 02:11
Dünyanın En Hızlı Çim Biçme Makinası 34.336 izlenme - 3 yıl önce Honda dünyanın en hızlı çim biçme makinasını tanıttı. Saatte 186 kilometre hıza çıkabilen makine neden bu kadar hızlı, biz de anlayamadık.
İlk Kez Çim Gören Eşekler 00:34
İlk Kez Çim Gören Eşekler 2.855 izlenme - 4 ay önce ABD'nin Arizona'daki çöllerinde yaşayan eşeklerin hayatlarında ilk defa çim gördükleri anların videosu bir gün içinde 3 milyon kez izlenerek rekor kırdı.
Bilek Gücü Makineyi Böyle Yendi 01:12
Bilek Gücü Makineyi Böyle Yendi 3.331 izlenme - 6 ay önce Çim biçme makinesi kullanan adamla el tırpanıyla çimleri biçen adam arasındaki yarışın sonucu izleyenleri şaşırtıyor. Çim biçme makinesinin kısa bir süre takılmasından da faydalanan tırpanlı adam yarışı birinci bitiriyor.
çim ekimi 03:50
çim ekimi 10.459 izlenme - 7 yıl önce çim
Çim Biçme Motoruyla Halı Yıkama 00:59
Çim Biçme Motoruyla Halı Yıkama 2.359 izlenme - 7 ay önce Trabzonun Akçaabat İlçesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir çim biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürdü. Yeni videolar için kanalıma abone
Ot Biçme Makinesinden Halı Yıkama Makinesi Yapan Karadenizli 01:12
Ot Biçme Makinesinden Halı Yıkama Makinesi Yapan Karadenizli 2.673 izlenme - 7 ay önce Trabzon’un Akçaabat İlçesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir ot biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürdü.İlçenin Akçakale Mahallesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir, ot biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürerek Karadeniz insanının zekasına bir örnek daha gösterdi. Ramazan ayı ve havaların sıcak olması nedeniyle halı yıkama işini kolaylaştırmak için bu yönteme başvuran Kandemir, bu sayede halıların hızlı ve kolay bir şekilde yıkayabildiklerini söyledi.
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:16
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 8.054 izlenme - 3 yıl önce Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim acıyı çeker Aşklar olur, aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler? hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere (2) Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler? hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere (2)
Uçan Çim Biçme Makinesi 02:00
Uçan Çim Biçme Makinesi 2.006 izlenme - 1 yıl önce YouTube'da gezinirken rastladığım bu garip videoda, çim biçme makinesi bir hışımla hızlanıp göklere doğru süzülüyor.
Vodafone Arena'da çimler sulanıyor 00:15
Vodafone Arena'da çimler sulanıyor 1.616 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş'ın 11 Nisan'da açılacak olan yeni stadyumu Vodafone Arena'da son hazırlıklar devam ediyor.
çim biçme makinası ne işe yarar 00:21
çim biçme makinası ne işe yarar 3.515 izlenme - 6 yıl önce
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:28
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 5.975 izlenme - 3 yıl önce Yusuf Çim - Olsun Bi Kere (2013) Yeni
Club Brugge-Beşiktaş maçının ortasında çimler sulandı. 00:05
Club Brugge-Beşiktaş maçının ortasında çimler sulandı. 2.106 izlenme - 2 yıl önce Club Brugge-Beşiktaş maçı 8. dakikada durdu. Otomatik çim sulama sistemi devreye girdi. Daha fazlası http://www.izlesene.com/futbolarena kanalında..
Çim Biçen köpek 00:12
Çim Biçen köpek 3.239 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Çim biçme makinesiyle iPhone 6'yı biçtiler 02:48
Çim biçme makinesiyle iPhone 6'yı biçtiler 1.440 izlenme - 2 yıl önce Mobil dünyada "çılgın" dayanıklılık testleriyle bilinen TechRax ekibi, şimdi de iPhone 6'yı bir çim biçme makinesiyle biçti. Sonuç ne mi oldu? Cevabı videoda. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mazlum  Çimen  Melamet Hırkası 03:49
Mazlum Çimen Melamet Hırkası 3.612 izlenme - 7 yıl önce
14 mayıs 1938 - Almanya & İngiltere Maçı 01:13
14 mayıs 1938 - Almanya & İngiltere Maçı 1.080 izlenme - 1 yıl önce futbol tarihinin bir unutulmazı. Berlin Olimpiyat Stadyumu'nda yüz bini aşkın taraftarın önüne çıkmıştı ingilizler. Maç başlangıcı ve sonu ile hatırlanıyor bugün. zira maç başlamadan evvel, kaptan eddie hapgood ve şürekâsı nazi selamı ile selamlamıştı yüz bin kişiyi. tevatür o ki, ingiliz diplomasisinin bir inceliği imiş bu jest. İngiltere tarihinde hâlâ utançla hatırlanan bu kareye sağda, solda hâlâ rastlamak olası. maç deseniz, selamı çakan ingiliz topçular, asıl işlerinin ne olduğunu hatırlayıp, otuzlu yılların labnesi olan rakiplerini perişan etmişlerdi. 6-3'lük skor unutulmamıştır. öyle bir maçtır ki bu, ingilizler sonradan büyük bir rekabete girişecekleri Almanları parçalamışlarsa da, sonradan bu maçın üstüne toprak serpmeye kalkmışlardı... Metin alıntıdır.
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:16
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 845 izlenme - 1 yıl önce Yusuf Çim - Olsun Bi Kere ( Poll Proudction 2013 ) Click here to get the track on iTunes (iTunes'dan şarkıyı satın almak için): https://itunes.apple.com/tr/album/ols... Click here to get the album on iTunes (iTunes'dan albümü satın almak için): https://itunes.apple.com/tr/album/ols...
hazır doğal rulo çim yetiştirilmesi ve serimi // gebr. peiffer gbr 04:44
hazır doğal rulo çim yetiştirilmesi ve serimi // gebr. peiffer gbr 2.153 izlenme - 5 yıl önce www.ziza.net/tr/rulocim ideal ortamda güçlüce yetiştirilen hazır çim tüm hastalık ve yabancı otlardan arındırılmıştır.uygulama yerinde otlardan arındırılmıştır. www.hazirdogalrulocim.com daha az su daha az bakım ister.sıcak yaz günlerinde hazır çimin sık formu kullanım çevresinde serinlik sağlar ve bol oksijen ihtiva eder. www.baycim.com sık yapılı hazır çim hava kirleticiler için iyi bir filtredir.çim alan oluşturmanın en sağlıklı en hızlı ve en ekonomik yolu hazır çimdir.
Çimde Gidebilen Arazi Kaykayı  00:41
Çimde Gidebilen Arazi Kaykayı 275 izlenme - 7 ay önce Her zaman daha fazla aksiyon ve zorlu arazilerde gezmek isteyen kişilerin istekleri farklı cihazların üretilmesine ön ayak oluyor.Bu kaykay kumda ve betonda kusursuzca gitmek için tasarlanmış.
 İlk Defa Çimlere Basan Köpekler 05:43
İlk Defa Çimlere Basan Köpekler 1.488 izlenme - 3 yıl önce Üzerlerinde araştırmalar yapılmak için doğduklarından beri laboratuvarda tutulan 9 köpek ilk defa çimlere basıyor, güneşi görüyor.
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 04:16
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere 2.133 izlenme - 3 yıl önce Yusuf Çim - Olsun Bi Kere ( Poll Proudction 2013 )
Krampon Takılınca Kırmızı Kart Görmek 00:45
Krampon Takılınca Kırmızı Kart Görmek 836 izlenme - 2 yıl önce 26 Ocak tarihinde ADO Den Haag ile Roda JC takımları karşı karşıya geldi. Maçın 49. dakikasında ev sahibi takımın fovet oyuncusu Sanharib Malki ile misafir takımın forvet oyuncusu Mike Van Duinen'in kramponları birbirlerine takılınca olanlar oldu, ortam gerildi ve hakem hiç tereddüt etmeden kırmızı kartı gösterdi. Evet efenim izliyoruz
Süper Mucit - Çamaşır Makinesiyle Çim Biçmek 01:17
Süper Mucit - Çamaşır Makinesiyle Çim Biçmek 1.500 izlenme - 2 yıl önce Matkaptan budama, çamaşır makinesinden çim biçme makinesi yapmış, Ramazan Parlak abimizin yaptığı iş ne olursa olsun alkışlanır, ama bu habere nasıl ulaşıyorlar, nerden buluyolar bu haberi merak ettim
 Yusuf Çim - Olsun Bi Kere (Beyaz Show Canlı) 03:59
Yusuf Çim - Olsun Bi Kere (Beyaz Show Canlı) 788 izlenme - 1 yıl önce Yusuf Çim - Olsun Bi Kere (Beyaz Show Canlı) Şarkı Sözleri: Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim acıyı çeker Aşklar olur, aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler? hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere (2) Aşklar olur aşklar biter Sahte olanı gelir geçer Sen de baştan belliydin ama benim kalbim kötüyü seçer Yok bi nedenim yok aslında Uzatmayalım meseleyi Aşkımızın bu son faslında Utandıralım feleği İster unut anma adımı ister bırak Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere Hep mi hayat ellere güler? hep mi ele Yeter ki kal gitme bu gece olsun bi kere (2)