Hoşgeldiniz!

Çim Biçme Makinası Videoları İzle

Dünyanın En Hızlı Çim Biçme Makinası 02:11
Dünyanın En Hızlı Çim Biçme Makinası 34.429 izlenme - 3 yıl önce Honda dünyanın en hızlı çim biçme makinasını tanıttı. Saatte 186 kilometre hıza çıkabilen makine neden bu kadar hızlı, biz de anlayamadık.
Benzinli Çim Biçme Makinası | Lawn Mower 01:35
Benzinli Çim Biçme Makinası | Lawn Mower 6 izlenme - 6 gün önce Rother RTR9648 şanzımanlı çim biçme makinası ile çim biçme işleriniz çok daha kolay. Şanzımanlı sitem sayesinde makinayı itmenize gerek kalmaz, kendi kendine ilerler. 5 Kademeli kesim yüksekliği ayarı ile 3-8cm arası çim kesimi yapar. 5.3 Hp güçlü motoruyla zorlu biçme işlerine meydan okur.
Oyunları Babası Tarafından Kırılan Bir Evladın Haykırış 03:21
Oyunları Babası Tarafından Kırılan Bir Evladın Haykırış 492 izlenme - 2 yıl önce Oğlunu içine düştüğü bataktan kurtarmak için elinden geleni yapan, bu uğurda oğluyla bozuşmayı göze alan kahraman baba ile babasını anlamakta güçlük çeken,yaşamı drama dönmüş bir evladın haykırışı. Kahrolsun W-A-S-D tuşları.
Çim Biçme Makinası - Sakar Ayı Bernard Bear 03:03
Çim Biçme Makinası - Sakar Ayı Bernard Bear 257 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
WOLF Garten Çim Biçme Makinaları İndirimli Fiyatlarıyla onlinemakina.com'da 03:50
WOLF Garten Çim Biçme Makinaları İndirimli Fiyatlarıyla onlinemakina.com'da 26 izlenme - 2 yıl önce Benzinli Çim Biçme Makinası Kesim Genişliği: 46cm Motor: B&S Pro Series DOV, 160 cc Şase Malzemesi: Çelik-Aliminyum Hareket: Şanzımanlı, Vario Speed Yükseklik Ayarı:Merkezi, 6 Pozisyon Kesim Yüksekliği: 28-92 mm Çim Sepeti: 80L File + Plastik, Doluluk Göstergeli Yeni nesil Wolf Garten Ambition serisi benzinli çim biçme makinaları son derece güçlü özelliklerle donatılmıştır. Dayanıklı çelik şaseleri uzun yıllar kullanım için tasarlanmıştır. Çim biçme sektöründe son yıllarda yapılan en büyük değişime imza atan Wolf Garten bıçak sistemiyle birlikte çalışan bir fan sistemi de ekleyip geliştirerek en iyi sepet doldurma performansını elde ediyor. Bu sistem ile sıradan makinalardaki imkansız gibi görülen ıslak çim biçme işlemi bu sistem ile sorunsuzca yapılabiliyor Ürünümüz hakkında detaylı bilgiyi 0232 832 52 61 numaralı telefondan bizi arayarak alabilirsiniz. Tüm bahçe aletleri, tarım malzemeleri ve çiftlik ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün lider tedarikçisi ve en geniş stok kapasitesi ile çalışan onlinemakina.com kampanyalarını takip edin! http://goo.gl/yHf0og