Hoşgeldiniz!

çim biçme makinesi

Bilek Gücü Makineyi Böyle Yendi 01:12
Bilek Gücü Makineyi Böyle Yendi 3.308 izlenme - 4 ay önce Çim biçme makinesi kullanan adamla el tırpanıyla çimleri biçen adam arasındaki yarışın sonucu izleyenleri şaşırtıyor. Çim biçme makinesinin kısa bir süre takılmasından da faydalanan tırpanlı adam yarışı birinci bitiriyor.
Ot Biçme Makinesinden Halı Yıkama Makinesi Yapan Karadenizli 01:12
Ot Biçme Makinesinden Halı Yıkama Makinesi Yapan Karadenizli 2.649 izlenme - 4 ay önce Trabzon’un Akçaabat İlçesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir ot biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürdü.İlçenin Akçakale Mahallesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir, ot biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürerek Karadeniz insanının zekasına bir örnek daha gösterdi. Ramazan ayı ve havaların sıcak olması nedeniyle halı yıkama işini kolaylaştırmak için bu yönteme başvuran Kandemir, bu sayede halıların hızlı ve kolay bir şekilde yıkayabildiklerini söyledi.
Uçan Çim Biçme Makinesi 02:00
Uçan Çim Biçme Makinesi 1.982 izlenme - 1 yıl önce YouTube'da gezinirken rastladığım bu garip videoda, çim biçme makinesi bir hışımla hızlanıp göklere doğru süzülüyor.
Sevgilisini Çim Biçme Makinesinin Altında Kaldığını Gören Kadın | Şaka İçerir 02:28
Sevgilisini Çim Biçme Makinesinin Altında Kaldığını Gören Kadın | Şaka İçerir 500 izlenme - 1 yıl önce Sevgiliye yapılan sevimsiz şakalara bir yenisini daha ekliyoruz. Arızalanan makinenin altını kontrol eden adamdan sevgilisine yürek hoplatan şaka.
Otoyol Çim Biçme Makinesi 02:25
Otoyol Çim Biçme Makinesi 370 izlenme - 1 yıl önce Alman teknolojisinin ne denli kaliteli ve sağlam olduğunu bilmeyen yoktur. İşte burada da göreceğimiz örnekler dahice tasarlanmış teknoloji ürünleri.
Efco Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi 00:32
Efco Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi 307 izlenme - 2 yıl önce Efco Motorlu Tırpan, Motorlu Testere Ve Çim Biçme Makinesi
Çim Biçme Makinesiyle Oğlunun Oyun Cd'lerini Parçalayan Baba 03:21
Çim Biçme Makinesiyle Oğlunun Oyun Cd'lerini Parçalayan Baba 255 izlenme - 2 yıl önce Abd'de Bir Baba, Bütün Gün Evde Oyun Oynayan Oğlunun Oyun Cd'lerini Bir Bahçeye Toplayıp Çim Biçme Makinesiyle Üzerinden Geçerek Parçaladı.
Elektrik Süpürgesini Çim Biçme Makinesi ile Karıştıran Adam 00:13
Elektrik Süpürgesini Çim Biçme Makinesi ile Karıştıran Adam 90 izlenme - 10 ay önce Elektrik süpürgesinin çalışma mantığını çok yanlış anlayan adam. Kabloyu fişe takması gerekirken çekip bırakınca çalışan motorlardan sanan amcanın o anlarını izliyoruz.
Oleo-Mac Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi 00:34
Oleo-Mac Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi 173 izlenme - 2 yıl önce Oleo-Mac Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi
İnsansız Çim biçme makinesi 01:07
İnsansız Çim biçme makinesi 131 izlenme - 3 yıl önce İnsansız Çim biçme makinesi 02.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'İnsansız Çim biçme makinesi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Teknoloji Buna Denir 02:25
Teknoloji Buna Denir 141 izlenme - 4 yıl önce Technology improvement Plz........Write comments in english
Oleo-Mac Çim Biçme Makineleri 00:30
Oleo-Mac Çim Biçme Makineleri 55 izlenme - 2 yıl önce Oleo-Mac Çim Biçme Makineleri
Balık Tutar Gibi Çim Biçiyor 00:46
Balık Tutar Gibi Çim Biçiyor 37 izlenme - 2 yıl önce Amasya’da bir restoranda bahçıvan olarak Osman Karakoç, eğimli alandaki çimleri geliştirdiği yöntemle tıpkı balık tutar gibi biçiyor.
Çim Biçme Makinesiyle Slip N Slide Yapan Eğlence Delisi Grup 02:52
Çim Biçme Makinesiyle Slip N Slide Yapan Eğlence Delisi Grup 7 izlenme - 1 yıl önce Eğlence dolu ekip Devin Super Tramp, gene sıra dışı bir video ile karşımıza çıktılar. Çim biçme makinesine bağladıkları ip ile oluşturdukları platformda kayarak alışıldığın dışına çıkmayı başardılar.
Çim Biçme Makinesiyle Slip N Slide Yapan Eğlence Delisi Grup 02:52
Çim Biçme Makinesiyle Slip N Slide Yapan Eğlence Delisi Grup 8 izlenme - 1 yıl önce Eğlence dolu ekip Devin Super Tramp, gene sıra dışı bir video ile karşımıza çıktılar. Çim biçme makinesine bağladıkları ip ile oluşturdukları platformda kayarak alışıldığın dışına çıkmayı başardılar.
Sıcaklara Çim Biçme Makinesi İle Eğlenceli Çözüm 01:56
Sıcaklara Çim Biçme Makinesi İle Eğlenceli Çözüm 6 izlenme - 1 yıl önce Sıcaklara Çim Biçme Makinesi İle Eğlenceli Çözüm New York'ta çim biçme makinesine bağlı bir ipe ellerini bağlayıp ıslak zeminde dakikalarca kaydılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kaplumbağanın Çim Biçme Makinesiyle Kavgası 01:59
Kaplumbağanın Çim Biçme Makinesiyle Kavgası 1 izlenme - 1 ay önce Aküyle çalışan ve uzaktan kumanda edilebilen robot çim biçme makinesi bir kaplumbağayı oldukça öfkelendirdi. İstiklal Caddesi’nde bir binanın bahçesinde yaşayan kaplumbağa, kendisine benzettiği ve rakip olarak gördüğü robot çim biçme makinesiyle kavgaya tutuştu. İstiklal Caddesi’ndeki bir binanın bahçesinde yaşayan kaplumbağanın robot çim biçme makinesiyle kavgaya tutuşması ilginç anlara sahne oldu. Kaplumbağanın kendisine benzettiği ve daha büyük boyutlarda olmasına rağmen kendi yaşam alanında rakip olarak gördüğü robot çim biçme makinesiyle kavgaya tutuştu. Binanın sakinleri tarafından kaydedilen görüntülerde, normalde ağır hareket ettikleri bilinen kaplumbağaların robot çim biçme makinesinin peşinden hızlı şekilde koştuğu ve yakaladığı sırada da darbe vurduğu görülüyor. Bir süre daha robotun peşinden koşan kaplumbağa robot çim biçme makinesinin garajına girmesinin ardından ise kaplumbağanın garaj önünde nöbet tuttuğu görülüyor.