Hoşgeldiniz!

çim biçme makinesi

Çim Biçme Makinesi İle Üşengeçliğin Getirdiği İlginç Yöntem 00:44
Çim Biçme Makinesi İle Üşengeçliğin Getirdiği İlginç Yöntem 2.758 izlenme - 3 hafta önce ABD New York'ta kameraya yansıyan görüntülerde üşengeçliğinden olsa gerek bayır aşağı olan kısım için çim biçme makinesine ip bağlayıp aşağı indikten sonra makineyi yukarı çekerek devam eden adamın değişik yöntemi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Festivale Katılan Hız Canavarı Çim Biçme Makinesi 01:53
Festivale Katılan Hız Canavarı Çim Biçme Makinesi 886 izlenme - 6 gün önce Goodwood Hız Festivaline dünyanın en hızlı çim biçme makinesi de, bu sene 25. yılını kutlayan organizasyonun unutulmazları arasına girmek için İngiltere’ye geldi. Üzerinde barındırdığı Corvette motoruyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu oyuncunun ortaya koyduğu ses ise kesinlikle dinlemeye değer. Aracın öne çıkan teknik özelliklerinin üzerinden geçelim. Corvette’in sekiz silindirli motorunu ve özel olarak tasarlanmış şanzıman barındıran makine 0’dan 100’e hızlanmasını sadece üç saniyede tamamlayabiliyor. Maksimum hız bölümüne 215 km/s‘i gören aracın , 200 kilogramlık toplam ağırlık değeri 200 beygirlik güç oranıyla bir araya getiriliyor. Bu da kilogram başına 1 beygir gibi oldukça başarılı bir değer elbette. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çim Biçme Makinesiyle Balık Yakalamak 01:10
Çim Biçme Makinesiyle Balık Yakalamak 5.896 izlenme - 5 ay önce Balık yakalamak bu kadar kolay olmamıştı.Görüntüde eleman nehir kenarına getirdiği çim biçme makinesiyle balık yakalıyor
Temizlik İçin Su Altı Çim Biçme Makineleri 00:55
Temizlik İçin Su Altı Çim Biçme Makineleri 1.928 izlenme - 4 ay önce Dünya Sağlık Örgütü (WHO), dünyanın en kirli 20 şehrinden 13’ünün Hindistan’da olduğunu tespit etti. Hindistan bu bağlamda, gölleri ve nehirleri temizlemek için su altı çim biçme makinelerini kullanıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ben 10 - Çim Biçme Makinesi 03:53
Ben 10 - Çim Biçme Makinesi 1.055 izlenme - 3 ay önce Ben fazladan harçlık kazanmak için bahçe işleriyle uğraşır ama işler yolunda gitmez... Bu 10 yaşındaki kahraman çocuk hakkında komik klipler izle ve eğlenceli bilgiler edin; en sevdiğin uzaylıların bilmediğin yönlerini keşfet. Ben, süper güçlü yaramazlıklarına koyulduğunda çok eğleneceğin anlar olacak ve o kötü adamlarla savaşırken harika aksiyon sahneleri göreceksin. Başka yerde bulamayacağın nasıl oynanır videolarına ve özel içeriklere de göz atabilirsin. Ben, Gwen ve Büyükbaba Max ülkenin bir ucundan diğer ucuna Paslı Kova ile yolculuk ederken onlara katıl ve en son haberleri almak için Ben 10 resmi YouTube kanalına üye ol. İçindeki uzaylı süper kahramanı keşfetme zamanı!
Çim Biçme Makinesinin Peşinden Koşan Kaplumbağa 00:56
Çim Biçme Makinesinin Peşinden Koşan Kaplumbağa 45 izlenme - 5 gün önce ABD'nin Luisyana eyaletinde evinin bahçesindeki çimleri çim biçme makinesiyle biçen adamın peşinden ayrılmayan Afrika oluklu kaplumbağasının görüntüleri kameraya böyle yansımış.
Ot Biçme Makinesinden Halı Yıkama Makinesi Yapan Karadenizli 01:12
Ot Biçme Makinesinden Halı Yıkama Makinesi Yapan Karadenizli 3.144 izlenme - 2 yıl önce Trabzon’un Akçaabat İlçesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir ot biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürdü.İlçenin Akçakale Mahallesi'nde yaşayan Ekrem Kandemir, ot biçmek için kullandığı motoru halı yıkama motoruna dönüştürerek Karadeniz insanının zekasına bir örnek daha gösterdi. Ramazan ayı ve havaların sıcak olması nedeniyle halı yıkama işini kolaylaştırmak için bu yönteme başvuran Kandemir, bu sayede halıların hızlı ve kolay bir şekilde yıkayabildiklerini söyledi.
Arabanın Arkasına Çim Biçme Makinesi Takılması 00:22
Arabanın Arkasına Çim Biçme Makinesi Takılması 16 izlenme - 20 saat önce Kanada da çim makinesi ile çim biçerken çok uzun sürmesinden dolayı makineyi arabanın arkasına bağlayıp da biçmeye çalışan ilginç çözüm bulan kişi...
Bilek Gücü Makineyi Böyle Yendi 01:12
Bilek Gücü Makineyi Böyle Yendi 3.464 izlenme - 2 yıl önce Çim biçme makinesi kullanan adamla el tırpanıyla çimleri biçen adam arasındaki yarışın sonucu izleyenleri şaşırtıyor. Çim biçme makinesinin kısa bir süre takılmasından da faydalanan tırpanlı adam yarışı birinci bitiriyor.
Uçan Çim Biçme Makinesi 02:00
Uçan Çim Biçme Makinesi 2.127 izlenme - 3 yıl önce YouTube'da gezinirken rastladığım bu garip videoda, çim biçme makinesi bir hışımla hızlanıp göklere doğru süzülüyor.
Sevgilisini Çim Biçme Makinesinin Altında Kaldığını Gören Kadın | Şaka İçerir 02:28
Sevgilisini Çim Biçme Makinesinin Altında Kaldığını Gören Kadın | Şaka İçerir 718 izlenme - 3 yıl önce Sevgiliye yapılan sevimsiz şakalara bir yenisini daha ekliyoruz. Arızalanan makinenin altını kontrol eden adamdan sevgilisine yürek hoplatan şaka.
Çim Biçme Makinesi Çileden Çıkardı 01:54
Çim Biçme Makinesi Çileden Çıkardı 1.291 izlenme - 9 yıl önce parla kız parçala
Çim Biçme Makinesinden Motor Yaptı 00:51
Çim Biçme Makinesinden Motor Yaptı 96 izlenme - 8 ay önce Düzce’ye Fen Bilgisi Öğretmenliği okumak için gelen genç, eski sanayi sitesinde derslerinden kalan boş zamanlarında hobi olarak bir motor tamircisinde çalışırken çim biçme makinesinden motor yaptı. Sanayi sitesinde başka dükkanlara yürüyerek gidip gelmekten yorulduğu için böyle bir motor yaptığını dile getiren Ramazan Akıncı, motor işleri ile uğraşmayı sevdiğini söyledi. Düzce Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği bölümünde okuyan Ramazan Akıncı derslerden arta kalan boş zamanlarında ise mekaniğe olan merakı nedeniyle eski sanayi sitesinde tarım ve zirai aletlerinin tamir ve satışını yapan iş yerinde mekanik merakı nedeniyle okulundan boş kalan zamanlarında çalışmaya başladı. Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 1. Sınıf öğrencisi Ramazan Akıncı, sanayi içerisinde malzeme almak için dolaşmaktan yorulunca, normal şartlarda çim biçmek ve ot temizlemekte kullanılan motorlu tırpan adı verilen ziraat aletinden motosiklet yaptı. Sanayi sitesinde iş gereği gitmesi gereken diğer dükkanlara kendi icat ettiği motosikletle giden ve Fen Bilgisi Öğretmeni adayı olan Ramazan Akıncı, sadece meraktan bu icadı yaptığını söyledi. Akıncı, “Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği okuyorum. Burdur’un Ağlasun ilçesinden üniversite okumaya geldim. Boş zamanlarımda sanayide çalışmaya başladım. 20 gündür çalışıyorum. Henüz bu motoru yapalı 5 gün oldu. Tadilatını ve montajını yaptık. Şu anda burada ayak işlerini gidermek için kullanıyoruz. Bu aleti yapmak aklıma geldi. İskeletini bir internette gördüm. Daha değişiklerini internette ararken, buna benzer bir motor gördüm ve çok pahalıydı. Daha sonra bunu yapmak aklıma geldi ve aktive ettim. Benzinle çalışıyor, manuel olarak hareket eden dişli aktarmalı şanzıman sistemi var. Her işimi bunla gördüğüm söylenebilir. Bu konuda hiç tecrübem yok. Merakımdan dolayı tamamen mekanik merak üzerine yaptığım bir ulaşım aleti oldu. Normalde tırpan motoru Düzce’de fındık altı otlarını biçmek için, çayır otlarını temizlemek için kullanılıyor. Bende aldım motor yaptım” dedi. Sanayi sitesinde kısa sürede diğer esnaflar tarafından da fark edilen Ramazan Akıncı ve motosikleti diğer esnaflarında ilgisini çekti. Sanayi esnafı da motosikleti kullanarak kendi ayak işlerini görmeye başladılar.
Otoyol Çim Biçme Makinesi 02:25
Otoyol Çim Biçme Makinesi 533 izlenme - 3 yıl önce Alman teknolojisinin ne denli kaliteli ve sağlam olduğunu bilmeyen yoktur. İşte burada da göreceğimiz örnekler dahice tasarlanmış teknoloji ürünleri.
Efco Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi 00:32
Efco Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi 542 izlenme - 4 yıl önce Efco Motorlu Tırpan, Motorlu Testere Ve Çim Biçme Makinesi
Çim Biçme Makinesiyle Oğlunun Oyun Cd'lerini Parçalayan Baba 03:21
Çim Biçme Makinesiyle Oğlunun Oyun Cd'lerini Parçalayan Baba 266 izlenme - 4 yıl önce Abd'de Bir Baba, Bütün Gün Evde Oyun Oynayan Oğlunun Oyun Cd'lerini Bir Bahçeye Toplayıp Çim Biçme Makinesiyle Üzerinden Geçerek Parçaladı.
Oleo-Mac Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi 00:34
Oleo-Mac Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi 231 izlenme - 4 yıl önce Oleo-Mac Motorlu Tırpan, Motorlu Testere ve Çim Biçme Makinesi
İnsansız Çim biçme makinesi 01:07
İnsansız Çim biçme makinesi 145 izlenme - 5 yıl önce İnsansız Çim biçme makinesi 02.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'İnsansız Çim biçme makinesi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrik Süpürgesini Çim Biçme Makinesi ile Karıştıran Adam 00:13
Elektrik Süpürgesini Çim Biçme Makinesi ile Karıştıran Adam 118 izlenme - 3 yıl önce Elektrik süpürgesinin çalışma mantığını çok yanlış anlayan adam. Kabloyu fişe takması gerekirken çekip bırakınca çalışan motorlardan sanan amcanın o anlarını izliyoruz.
Teknoloji Buna Denir 02:25
Teknoloji Buna Denir 141 izlenme - 6 yıl önce Technology improvement Plz........Write comments in english
Oleo-Mac Çim Biçme Makineleri 00:30
Oleo-Mac Çim Biçme Makineleri 76 izlenme - 4 yıl önce Oleo-Mac Çim Biçme Makineleri
Kaplumbağanın Çim Biçme Makinesiyle Kavgası 01:59
Kaplumbağanın Çim Biçme Makinesiyle Kavgası 13 izlenme - 2 yıl önce Aküyle çalışan ve uzaktan kumanda edilebilen robot çim biçme makinesi bir kaplumbağayı oldukça öfkelendirdi. İstiklal Caddesi’nde bir binanın bahçesinde yaşayan kaplumbağa, kendisine benzettiği ve rakip olarak gördüğü robot çim biçme makinesiyle kavgaya tutuştu. İstiklal Caddesi’ndeki bir binanın bahçesinde yaşayan kaplumbağanın robot çim biçme makinesiyle kavgaya tutuşması ilginç anlara sahne oldu. Kaplumbağanın kendisine benzettiği ve daha büyük boyutlarda olmasına rağmen kendi yaşam alanında rakip olarak gördüğü robot çim biçme makinesiyle kavgaya tutuştu. Binanın sakinleri tarafından kaydedilen görüntülerde, normalde ağır hareket ettikleri bilinen kaplumbağaların robot çim biçme makinesinin peşinden hızlı şekilde koştuğu ve yakaladığı sırada da darbe vurduğu görülüyor. Bir süre daha robotun peşinden koşan kaplumbağa robot çim biçme makinesinin garajına girmesinin ardından ise kaplumbağanın garaj önünde nöbet tuttuğu görülüyor.