Hoşgeldiniz!

cımbız

Serdar Ortaç - Cımbız 03:35
Serdar Ortaç - Cımbız 351.821 izlenme - 4 ay önce Serdar Ortaç'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Cımbız" albümünde yer alan "Cımbız" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Serdar Ortaç Müzik: Serdar Ortaç, Tarık İster Düzenleme: Tarık İster Yönetmen: Gülşen Aybaba "Cımbız" şarkı sözleri ile Aşk olsun, hiç değerim yok. Sanırım, sen bir bakar körsün. Yeri dolmadı, müsterih olsun. Ama geri dönmem, yok. Kime nispet bu havalı halin? Canım aşkım, bir düşünebilsen. Neler hissettin bana karşı Bir konuşabilsen Cımbız, cımbız çekeceğim kaşını Belki bir anda şeklin değişir. Kızma be aşkım, tutacağım yasını. Sen de gidersin, gündem değişir. Gümbür, gümbür çıkacağım masaya. Herkesi sattın, beni satmasa ya. Az ye be aşkım, beynin gelişir. Kendi önünden ye bir, dünyan değişir. Şimdi sahneye çıkacağım, çıkacağım Çok güzel bir aşk yapacağım, yapacağım Aşkım aklını alacağım, alacağım Sende gel şu şeklin düzelir. Şimdi sahneye çıkacağım, çıkacağım Çok güzel bir aşk yapacağım, yapacağım Aşkım aklını alacağım, alacağım Aşık ol, hayatın değişir.
Serdar Ortaç feat. Yıldız Tilbe - Havalı Yarim 03:48
Serdar Ortaç feat. Yıldız Tilbe - Havalı Yarim 106.494 izlenme - 3 ay önce Serdar Ortaç feat. Yıldız Tilbe'nin, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Cımbız" albümünde yer alan "Havalı Yarim" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Yıldız Tilbe Müzik: Serdar Ortaç Düzenleme: Tarık İster Yönetmen: Serdar Ortaç, Erkan Nas "Havalı Yarim" şarkı sözleri ile Gönlün var, gayretin yok. Aşk nedir, haberin yok. Tutmadığın sözlerini yedireyim mi? Ben kimim ki yanında, bir adres ya da çanta. Sevdiğim, her şeyimden den vazgeçeyim mi? Sen de canını boşa sıkma. Gelmiyorsan kal orada. İstiyorsan ben burada, Senle ölebilirim unutma. Herkes konuşur kanmam. Doğru mu diye, hiç sormam. Sana zaafım dağlarca. Ayrı duramam aylarca. Aşkın acayip, ben tam bir garip. Yok tarif. Kalmadı halim, ey havalı yarim, Sevdiğini göreyim. Hasretin hazırda, yüreğim ağzımda, Kadere mi söyleneyim? Kalmadı halim, ey havalı yarim, Şöyle bir sev, göreyim. Gözüm kapılarda, yüreğim ağzımda, Sen gel de, ben öleyim. Ben, laf anlamaz aşık. Sen, başıma belasın. Zehirli bal gibisin, fırtınalısın. Gözlerime bak, bırak. Kendini rahat, rahat. Yanımda keyfine bak. Canıma cansın.
Kulağına Kelebek Kaçan Adamın Dramı 04:25
Kulağına Kelebek Kaçan Adamın Dramı 115.664 izlenme - 3 yıl önce Abimize bu bela nasıl bulaştı bilemiyoruz ama çok da irite edici bir durum olsa gerek. Iyy lan düşünsene kafanın içinde bir şey böyle sürekli tırr tırrr, hasss.
Kıl Dönmesini Cımbızla Çekmek 01:06
Kıl Dönmesini Cımbızla Çekmek 39.951 izlenme - 4 yıl önce Kıl dönmesi sonucu 30cmlik kılı cımbız ile kendi başına alan babayiğit.
Serdar Ortaç -  Cımbız (Official Audio) 03:37
Serdar Ortaç - Cımbız (Official Audio) 718 izlenme - 4 ay önce
Serdar Ortaç - Cımbız 03:35
Serdar Ortaç - Cımbız 605 izlenme - 4 ay önce Serdar Ortaç - Cımbız Serdar Ortaç'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Cımbız" albümünde yer alan "Cımbız" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Serdar Ortaç Müzik: Serdar Ortaç, Tarık İster Düzenleme: Tarık İster Yönetmen: Gülşen Aybaba Türkçe Pop oynatma listesi: http://bit.ly/ndm-turkcepop Yeni Hit Şarkılar: http://bit.ly/ndm-hitsarkilar netd müzik’te bu ay: http://bit.ly/ndm-enyeniler "Cımbız" şarkı sözleri ile Aşk olsun, hiç değerim yok. Sanırım, sen bir bakar körsün. Yeri dolmadı, müsterih olsun. Ama geri dönmem, yok. Kime nispet bu havalı halin? Canım aşkım, bir düşünebilsen. Neler hissettin bana karşı Bir konuşabilsen Cımbız, cımbız çekeceğim kaşını Belki bir anda şeklin değişir. Kızma be aşkım, tutacağım yasını. Sen de gidersin, gündem değişir. Gümbür, gümbür çıkacağım masaya. Herkesi sattın, beni satmasa ya. Az ye be aşkım, beynin gelişir. Kendi önünden ye bir, dünyan değişir. Şimdi sahneye çıkacağım, çıkacağım Çok güzel bir aşk yapacağım, yapacağım Aşkım aklını alacağım, alacağım Sende gel şu şeklin düzelir. Şimdi sahneye çıkacağım, çıkacağım Çok güzel bir aşk yapacağım, yapacağım Aşkım aklını alacağım, alacağım Aşık ol, hayatın değişir. netd müzik, Facebook'ta, http://bit.ly/ndm-facebook aynı zamanda Twitter'da, http://bit.ly/ndm-twitter bir de Instagram'da! http://bit.ly/ndm-insta Peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? http://bit.ly/2d8ihWS
Bunu Karnından Çıkardı! 01:43
Bunu Karnından Çıkardı! 2.015 izlenme - 1 yıl önce Karın bölgesinde kıl dönmesi oluşan şahıs cımbızı eline aldı ve işe koyuldu. Yaranın oluştuğu bölgeden çıkan kılın uzuluğu herkesi şaşkına çevirdi.
İntercooler Onarımı - Turbo Hava Soğutucu Temizlemesi 05:44
İntercooler Onarımı - Turbo Hava Soğutucu Temizlemesi 1.193 izlenme - 3 yıl önce 2009 Subaru Impreza STİ Turbo intercooler gözeneklerin cımbız ile onarılması videosu. intercooler ın nasıl temizleneceği anlatılıyor
Serdar Ortaç - Cımbız 03:35
Serdar Ortaç - Cımbız 130 izlenme - 3 ay önce Serdar Ortaç'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Cımbız" albümünde yer alan "Cımbız" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Serdar Ortaç Müzik: Serdar Ortaç, Tarık İster Düzenleme: Tarık İster Yönetmen: Gülşen Aybaba Türkçe Pop oynatma listesi: http://bit.ly/ndm-turkcepop Yeni Hit Şarkılar: http://bit.ly/ndm-hitsarkilar netd müzik’te bu ay: http://bit.ly/ndm-enyeniler "Cımbız" şarkı sözleri ile Aşk olsun, hiç değerim yok. Sanırım, sen bir bakar körsün. Yeri dolmadı, müsterih olsun. Ama geri dönmem, yok. Kime nispet bu havalı halin? Canım aşkım, bir düşünebilsen. Neler hissettin bana karşı Bir konuşabilsen Cımbız, cımbız çekeceğim kaşını Belki bir anda şeklin değişir. Kızma be aşkım, tutacağım yasını. Sen de gidersin, gündem değişir. Gümbür, gümbür çıkacağım masaya. Herkesi sattın, beni satmasa ya. Az ye be aşkım, beynin gelişir. Kendi önünden ye bir, dünyan değişir. Şimdi sahneye çıkacağım, çıkacağım Çok güzel bir aşk yapacağım, yapacağım Aşkım aklını alacağım, alacağım Sende gel şu şeklin düzelir. Şimdi sahneye çıkacağım, çıkacağım Çok güzel bir aşk yapacağım, yapacağım Aşkım aklını alacağım, alacağım Aşık ol, hayatın değişir. netd müzik, Facebook'ta, http://bit.ly/ndm-facebook aynı zamanda Twitter'da, http://bit.ly/ndm-twitter bir de Instagram'da! http://bit.ly/ndm-insta Peki YouTube kanalımıza abone oldunuz mu? http://bit.ly/2d8ihWS
Hakan Gürses Seni Kalbime Gömdüm 2011 04:47
Hakan Gürses Seni Kalbime Gömdüm 2011 5.456 izlenme - 7 yıl önce hakan gürsesin üstü kalsın adlı albümünden güzel bir parça
Serdar Ortaç - Cımbız Tarık İster Versiyon 03:36
Serdar Ortaç - Cımbız Tarık İster Versiyon 143 izlenme - 4 ay önce
cımbızcan 00:31
cımbızcan 2.166 izlenme - 10 yıl önce izlerken gülün ama üzülmeyin bu onların çok hoşuna gidiyooooooooooo...
Serdar Ortaç -  Cımbız Dj Erkan Kılıç Remix 2017 04:08
Serdar Ortaç - Cımbız Dj Erkan Kılıç Remix 2017 119 izlenme - 4 ay önce
Serdar Ortaç - Cımbız (Canlı Performans) 04:23
Serdar Ortaç - Cımbız (Canlı Performans) 116 izlenme - 4 ay önce Serdar Ortaç - Cımbız (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Aşk olsun hiç değerim yok Sanırım sen bi bakar körsün Yeri dolmadı müsterih olsun Ama geri dönmem yok Kime nisbet bu havalı halin Canım aşkım bi düşünebilsen Neler hissettin bana karşı Bi konuşabilsem.. Cımbız cımbız çekicem kaşını Belki bi anda şeklin değişir Kızma be aşkım tutucam yasını Sende gidersin gündem değişir Gümbür gümbür çıkıcam masaya Herkesi sattın beni satmasaya Az ye be aşkım beynin gelişir Kendi önünden ye bi dünyan değişir Şimdi sahneye çıkıcam çıkıcam Çok güzel bi aşk yapıcam yapıcam Aşkım aklını alıcam alıcam Sende gel şu şeklin düzelir Şimdi sahneye çıkıcam çıkıcam Çok güzel bi aşk yapıcam yapıcam Aşkım aklını alıcam alıcam Aşık olan hayatın değişir
Serdar Ortaç - Cımbız 03:35
Serdar Ortaç - Cımbız 6 izlenme - 2 gün önce Söz: Serdar Ortaç Müzik: Serdar Ortaç, Tarık İster Düzenleme: Tarık İster Yönetmen: Gülşen Aybaba "Cımbız" şarkı sözleri ile Aşk olsun, hiç değerim yok. Sanırım, sen bir bakar körsün. Yeri dolmadı, müsterih olsun. Ama geri dönmem, yok. Kime nispet bu havalı halin? Canım aşkım, bir düşünebilsen. Neler hissettin bana karşı Bir konuşabilsen Cımbız, cımbız çekeceğim kaşını Belki bir anda şeklin değişir. Kızma be aşkım, tutacağım yasını. Sen de gidersin, gündem değişir. Gümbür, gümbür çıkacağım masaya. Herkesi sattın, beni satmasa ya. Az ye be aşkım, beynin gelişir. Kendi önünden ye bir, dünyan değişir. Şimdi sahneye çıkacağım, çıkacağım Çok güzel bir aşk yapacağım, yapacağım Aşkım aklını alacağım, alacağım Sende gel şu şeklin düzelir. Şimdi sahneye çıkacağım, çıkacağım Çok güzel bir aşk yapacağım, yapacağım Aşkım aklını alacağım, alacağım Aşık ol, hayatın değişir.
erbaa cımbız telefon şakası 10:00
erbaa cımbız telefon şakası 926 izlenme - 7 yıl önce ramazan cımbızı nuret işletiyo rüşvet olarak peynir istiyo kopmak beleş..
Kargaburun İle Epilasyon +18 (Küfürlü) 02:08
Kargaburun İle Epilasyon +18 (Küfürlü) 477 izlenme - 3 yıl önce Bir grup kafa dengi zıpır mahallenin yakışıklısını aniden köşebaşında bakıma alırlar. Normalde bayanlar kaşlarını cımbız ile alır iken bu arkadaşlar sözkonusu kaşları cımbız kurtarmaz diyerek ellerindeki kargaburnu "pense" ile olaya farklı bir boyut getirmişler.
Cımbızla Cep Telefonu Çalmak 00:54
Cımbızla Cep Telefonu Çalmak 31 izlenme - 3 ay önce Çin'de gerçekleşen olayda bir hırsız, gözüne kestirdiği telefonu çalmak için önce uygun anı bekledi, ardından da cımbızıyla telefonu kıvrakça kavrayıp çekti. Mağdur kadın ise olan bitenden habersizdi. BİR İLK Olayın ortaya çıkmasının ardından güvenlik kamerası kaydını inceleme altına polis hırsızın peşine düştü. Cımbız kullanarak yapılan bu hırsızlık türüne ilk defa rastlandığı belirtildi.
cımbız 2 şaka sonrası 08:23
cımbız 2 şaka sonrası 677 izlenme - 7 yıl önce yapılan şakanın ortaya çıkması
 Serdar Ortaç - Cımbız 03:35
Serdar Ortaç - Cımbız 34 izlenme - 3 ay önce
Dj Televole Vs Serdar Ortaç -  Cımbız 2017 Remıx 03:31
Dj Televole Vs Serdar Ortaç - Cımbız 2017 Remıx 38 izlenme - 4 ay önce
Serdar Ortaç-Cımbız (Engin Özkan Remix) Full BaSSS''' ??? ? ??? 2018 02:58
Serdar Ortaç-Cımbız (Engin Özkan Remix) Full BaSSS''' ??? ? ??? 2018 13 izlenme - 2 ay önce Serdar Ortaç-Cımbız (Engin Özkan Remix) 2017 En Yeniler İçin Abone Olamayı Unutmayın...
 Serdar Ortaç - Cımbız Murat Seker Remix 04:58
Serdar Ortaç - Cımbız Murat Seker Remix 17 izlenme - 4 ay önce
Yüzünden Çıkana İnanamayacaksınız 01:06
Yüzünden Çıkana İnanamayacaksınız 92 izlenme - 3 yıl önce Yüzünden çıkana inanamayacaksınız Yüzündeki derinin altında oluşan kılı, cımbızla çeken adam sosyal medyada ilgi odağı oldu.
Serdar Ortaç - Cımbız Dj Erkan Kılıç Remix 2017 04:08
Serdar Ortaç - Cımbız Dj Erkan Kılıç Remix 2017 13 izlenme - 4 ay önce
Serdar Ortaç -  Cımbız Dj Kemal Demir Remix 2017 03:16
Serdar Ortaç - Cımbız Dj Kemal Demir Remix 2017 7 izlenme - 3 ay önce
 Serdar Ortaç - Cımbız Mehmet Tekin Remix 05:09
Serdar Ortaç - Cımbız Mehmet Tekin Remix 6 izlenme - 4 ay önce
Büyük Cımbızla Yapılan Cep Telefonu Hırsızlığı 00:26
Büyük Cımbızla Yapılan Cep Telefonu Hırsızlığı 6 izlenme - 3 ay önce Çin’de cımbızla gerçekleştirilen cep telefonu hırsızlığı kameraya yansıdı.Hırsız, gözüne kestirdiği telefonu çalmak için önce uygun anı bekledi, ardından da cımbızıyla telefonu kıvrakça kavrayıp çekti.
Serdar Ortac - Cımbız (2017 Remıx) Dj Televole Vs. 03:31
Serdar Ortac - Cımbız (2017 Remıx) Dj Televole Vs. 5 izlenme - 4 ay önce - DJ TELEVOLE vs. Serdar Ortac - Cimbiz (2017 REMIX)
 Serdar Ortaç - Cımbız Mehmet Tekin Remix 05:09
Serdar Ortaç - Cımbız Mehmet Tekin Remix 4 izlenme - 4 ay önce