Hoşgeldiniz!

cimri

Oğuzhan Koç - Cimri Sevgilim (Domuz Gribi Ol İnşallah) 02:30
Oğuzhan Koç - Cimri Sevgilim (Domuz Gribi Ol İnşallah) 1.563 izlenme - 2 hafta önce Oğuzhan Koç’un DeFacto’nun Sevgililer Günü koleksiyonu için hazırladığı “Cimri Sevgilim” şarkısı klibi yayında! Şarkı Sözleri: Beni sen nasıl terkettin Bırakıp gittin Çok ayıp ettin Eyvallah. Şimdi halsizliğin tutsun Motorun bozulsun Domuz gribi ol inşallah. Beni bırakıp giden kimdi Senmiydin o cimri Bahanen ney şimdi EYVALLAH Güyâ 13'ünde söndün 15'inde döndün Benden beter ol inşallah. Sana ben ne sürprizler yaptım Dünyaları aldım, Bir hediye çokmuş eyvallah Şimdi kart limitin dolmuş Nakitinde yokmuş Sevgilisiz Kal İnşallah.
Pazarlık Konusunda En Cimri İnsanı Bile Cebinden Çıkaran Adam 11:41
Pazarlık Konusunda En Cimri İnsanı Bile Cebinden Çıkaran Adam 5.859 izlenme - 6 ay önce Abdul Mohammed en ufak şeylerde dahi pazarlık yaparak Kayserilileri bile geçip level atlamış. Ucuz şeyleri seven Abdul, hemen hemen her şey için pazarlık yapıyor. İzliyoruz efendim.
Aşırı Pintiler - Bölüm 1 22:09
Aşırı Pintiler - Bölüm 1 4.628 izlenme - 7 ay önce Cebinde akrep olan asyalı ablanın yaşam tarzına daha yakından bakıyoruz. Kapitalist sistemin parçası olan insanların, asyalı ablamıza attıkları küçümser bakışlara şahit oluyoruz peki neden? Giydiğimiz kıyafetler, yediğimiz yemekler, kulandığımız eşyalar neden en iyisi olmalı hiç düşündünüz mü? Her gün binlerce eşyayı, yiyeceği, kıyafeti ve çok daha fazlasını, işlevini yitirmediği halde yenisini, tazesini, modaya ayak uyduranını almak üzere çöpe atıp israf ediyoruz peki neden?
Oğuzhan Koç - Cimri Sevgilim (Sevgililer Günü) 02:30
Oğuzhan Koç - Cimri Sevgilim (Sevgililer Günü) 118 izlenme - 1 hafta önce Oğuzhan Koç - Cimri Sevgilim (Sevgililer Günü Özel Şarkı) Defacto Oğuzhan Koç'tan 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel "Cimri Sevgilim" şarkısı #CimriSevgilim şarkı sözleri: Beni sen nasıl terkettin Bırakıp gittin Çok ayıp ettin eyvallah Şimdi halsizliğin tutsun Motorun bozulsun Domuz gribi ol inşallah. Beni bırakıp giden kimdi? Sen miydin o cimri? Bahanen ne şimdi Eyvallah... Güya 13'ünde söndün 15'inde döndün Benden beter ol İnşallah... Sana ben ne sürprizler yaptım Dünyaları aldım Bir hediye çokmuş Eyvallah... Şimdi kart limitin dolmuş Nakitin de yokmuş Sevgilisiz kal inşallah... #OğuzhanKoç #CimriSevgilim #14Şubat #SevgililerGünü Defacto - Sevgililer Günü Reklam Filmi Director: Burak Günaydın Client: Defacto Creative Agency: The Others Post Production: Sinefekt by Kaya Film Production Edit: @ramik_lezgin Sevgililer Günü şarkısı 2018 Oğuzhan Koç yeni şarkı klip Oğuzhan Koç Cimri Sevgilim uzun Oğuzhan Koç Defacto reklamı full Oğuzhan Koç Domuz Gribi Ol şarkısı Oğuzhan Koç 2018 şarkıları
Moliere Cimri 10:00
Moliere Cimri 4.194 izlenme - 8 yıl önce
Nilgün Yomolcay - Cimri Sevgilim 03:12
Nilgün Yomolcay - Cimri Sevgilim 388 izlenme - 3 ay önce Orjinal 45 lik Plak
Rıza Konyalı - Cimri Olma 04:20
Rıza Konyalı - Cimri Olma 3.271 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Rıza Konyalı 98 Çıkış Tarihi: 05.03.1998
cimri kız arabayı mahvetti 00:17
cimri kız arabayı mahvetti 3.614 izlenme - 9 yıl önce cimri kız arabayı mahvetti
Cimri - Moliere (TRT Radyo Tiyatrosu - Arkası Yarın) 54:36
Cimri - Moliere (TRT Radyo Tiyatrosu - Arkası Yarın) 1.675 izlenme - 3 yıl önce TRT Radyo'sunun hazırladığı radyo tiyatrosu Cimri. Moliere'den uyarlanan tiyatroda Atacan Arseven seslendirenler arasında.
İzel - Bıktım 90lardan 03:02
İzel - Bıktım 90lardan 2.418 izlenme - 6 yıl önce İzel - BıktımDoldurmuş rakısını karşımda hiçiyor hiç durmadan, bıktım aman allahım cimri aşklardan. 90'lardan güzel bir parça.
Cimri Erkek 00:06
Cimri Erkek 1.394 izlenme - 4 yıl önce Cimri Erkek
Cimri Gözünden Dünya 01:55
Cimri Gözünden Dünya 1.181 izlenme - 3 yıl önce Çevrenizde üçün beşin hesabını yapar, cimriliğiyle hayatı dar eden birileri illa ki vardır. Bakın; bu cimriler dünyayı nasıl görüyor? Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga twitter.com/enesvetolga
Sertan Eser - Kullandım Tabii 00:06
Sertan Eser - Kullandım Tabii 783 izlenme - 3 yıl önce Saha içinde cimriliğiyle bilinen, topu alıp Paris'e gidebilecek kadar hızlı, maç ya da antrenman sonraları verdiği ilginç röportajlarıyla Anadolu'nun birçok takımında da oynamış olan Sertan Eser'in, Beşiktaş'ta oynadığı yıllarda maç sonrası yaptığı röportajdan bir kare. Sertan, muhabir Atakan Kurt'un mütevazi sorusuna en içten bir şekilde cevap verir. Uzun süredir yedekte olmanın vermiş olduğu bekleyiş ve hırs maç sonucuna da yansır.
İkhal Tiyatro Kulübü 03:00
İkhal Tiyatro Kulübü "cimri" 2007 1.727 izlenme - 8 yıl önce İstanbul köy hizmetleri anadolu lisesi tiyatro kulübü 2007 sezonunda molière'in "cİmrİ" adlı oyunu sergilemiştir.
Öztürk Serengil - Piyango bileti 02:03
Öztürk Serengil - Piyango bileti 798 izlenme - 3 yıl önce Öztürk serengil padişah lara özenip 23 çocuk yapmıştır. Patronundan zam istediğinde ise ancak süperloto kuponu kadar zam koparan Serengil çözümü başka türlü bulacaktır.
Cimri futbolcu formasını vermedi 00:49
Cimri futbolcu formasını vermedi 432 izlenme - 6 yıl önce Hem rakibinin formasını aldı hem de kendisininkini vermedi
Cimri İle Cömert 02:44
Cimri İle Cömert 837 izlenme - 7 yıl önce
Karamanoğlu Mehmet Bey Divan Sonrasında Vezirdir! 11:15
Karamanoğlu Mehmet Bey Divan Sonrasında Vezirdir! 371 izlenme - 3 yıl önce http://www.turkdilbayrami.com/ Prof. Dr. Erdoğan Merçil, Türkiye Selçukluları Devrinde Türkçenin Resmî Dil Olmasını Kim Kabul Etti? Makalesiyle, 13 Mayıs 1277 de Türkçenin resmî dil olarak kabul edilmesi kararının Selçuklu Dîvanı tarafından alındığını 27.12.2011 de ki Tvnet "Akşama Doğru" programında yeniden iddia etmiştir. Ayrıntılı bilgi için http://tvnet.tv.tr/...program...27.12... tarihli Akşama Doğru Programı Selçuklular Makaleler, Bilge Kültür Sanat İstanbul 2011 tarihli yayın.
Oğuzhan Koç - Cimri Sevgilim YENİ (2018) #14ŞubatŞarkısı 02:30
Oğuzhan Koç - Cimri Sevgilim YENİ (2018) #14ŞubatŞarkısı 1 izlenme - 12 saat önce ŞARKININ SÖZLERİ : Beni sen nasıl terkettin Bırakıp gittin Çok ayıp ettin eyvallah Şimdi halsizliğin tutsun Motorun bozulsun Domuz gribi ol inşallah. Beni bırakıp giden kimdi? Sen miydin o cimri? Bahanen ne şimdi, Eyvallah.. Güya 13 ünde söndün 15 inde döndün Benden beter ol İnşallah.. Sana ben ne sürprizler yaptım Dünyaları aldım Bir hediye çokmuş Eyvallah.. Şimdi kart limitin dolmuş Nakitin de yokmuş Sevgilisiz kal inşallah..
Cimri İnsanların 7 Ortak Özelliği 03:46
Cimri İnsanların 7 Ortak Özelliği 37 izlenme - 6 ay önce Kadınların en büyük sorunsallarından biri de ''cimri erkek sorunsalı'' dır. Tamam kabul ediyorum tabi ki kadında çalışmalı kendi ayakları üzerinde durmalı tek hedefi zengin bir koca bulup onun parasıyla yiyip içmek olmamalı ama yanında olan erkeğin de maddi olarak az da olsa kadına destek olması şart. (Ayy beni neden Paris'e götürmüyor'',''yaaaa aşkımmm bu araba ne kadar güzel hadi alalım'' tarzı isteklerden bahsetmiyoruz burada. Ha evet bütün bunları yapsa tabi ki çok güzel olur ama henüz böyle bir erkeğin dünyaya gelmediğini varsayarak bunu pas geçiyorum.) Evet şimdi de 10 adımda cimri bir erkek nasıl tespit edilir ve saatte 200 km hızla nasıl arkaya bile bakmadan kaçılır onu görelim.
  Yemek Paylaşma Konusunda Aşırı Cimri Olan Kedi    00:54
Yemek Paylaşma Konusunda Aşırı Cimri Olan Kedi 155 izlenme - 3 yıl önce 3 kedi için konulan 3 farklı tastaki yemeği hiçbir arkadaşı ile paylaşmayan aşırı cimri kediyi izliyoruz...
Cimri Baba Sorunsalı 00:06
Cimri Baba Sorunsalı 105 izlenme - 3 yıl önce Cimri Baba Sorunsalı - yeni vine
Varyemez Film Müziği 01:42
Varyemez Film Müziği 117 izlenme - 3 yıl önce Ragıp Elibol (Kemal Sunal) zengin ve cimri bir işadamıdır. Çocuklarının annesi Melek ile ayrılmış, Dürdane (Yasemin Yalçın) ile evlenmiştir. Oğlu Cengiz üniversitede okumakta, kızı Zeliha ise evde koca beklemektedir. Bir gün Ragıp’a arabalarıyla gezerken çarpar. Aslında yapmak istedikleri ve parasızlıktan yapamadıkları çok şeyleri olan dört genç bu olanağı onun sağlayabileceğini düşünerek Ragıp’ı kaçırırlar. Gizli bir örgüt olduklarını söyleyip fidye isterler. Karısı Dürdane polise haber verir, fidye karşılığı tehdit edildiğini anlatır. Bu fidye işine ailesi ve iş ortağı da dahil tanıdığı herkes sevinir. Hiç kimse de istenen fidyeye katılmaz. Ragıp kendisini kaçıranların sayesinde hiç seveni olmadığını öğrenmiştir. Gençler paradan ümidi kesince Ragıp’ı serbest bırakırlar. Evine dönen Ragıp tüm ailesinin, ortağının ve dost bildiklerinin miras peşine düştüğünü görünce onlara görünmeden evden çıkar. Bu sırada denizde tanınmayacak halde bir ceset bulunur. Ailesi hiç tereddüt etmeden cesede sahip çıkar. Ragıp şoförü Hüsnü’nün evine gider, yaşadığını ailesinden saklamasını ister. İç yüzlerini görmek için cenazeye tebdili kıyafetle gider. Herkes kendisi hakkında kötü şeyler söylemekte kimse de hakkını helal etmemektedir. Ragıp’ı kaçıran gençler onu öldürmek suçundan yakalanırlar. Ragıp ortaya çıkar, dört genci hapisten kurtarır, onların amaçlarına yardımcı olur. Ama ailesi dahil arkasından dolap çeviren herkesi yanında işçi olarak çalıştırmaya başlar...
Özmut Nihat - Cimri İle Cömert 02:42
Özmut Nihat - Cimri İle Cömert 147 izlenme - 4 yıl önce Sende Yedin Bir Ekmek Bende Yedim Bir Ekmek
Cimri Baba - Kısa Film (Babadan Nasıl Para İstenir) 01:37
Cimri Baba - Kısa Film (Babadan Nasıl Para İstenir) 137 izlenme - 3 yıl önce Bir grup arkadaşımız almışlar ellerine kamerayı ve kendilerince komik olduğunu düşündükleri bu kısa filmimsi şeyi çekmişler. İzliyoruz efendim...
Cimri Arkadaş Modeli 00:06
Cimri Arkadaş Modeli 96 izlenme - 3 yıl önce Cimri Arkadaş Modeli - yeni vine
Cimri İle Cömert / Nihat Haktan 02:51
Cimri İle Cömert / Nihat Haktan 153 izlenme - 7 yıl önce
Zenginler Neden Genelde Daha Cimri Olurlar ? 02:08
Zenginler Neden Genelde Daha Cimri Olurlar ? 73 izlenme - 4 yıl önce Zenginler cimri oldukları için mi zengindirler yoksa zengin oldukları için mi cimridirler ? Zenginler neden genelde dha cimri olurlar ? diye sorduk. İşte cev...
Peygamberimiz Dönemindeki Münafıklar Müslümanlara Hiçbir Yardımda Bulunmaz, Peygamberimiz (Sa 03:51
Peygamberimiz Dönemindeki Münafıklar Müslümanlara Hiçbir Yardımda Bulunmaz, Peygamberimiz (Sa 3 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar’ın 07 Aralık 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/268723/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-donemindeki-munafiklar-muslumanlara-hicbir-yardimda-bulunmaz-Peygamberimiz-(sav)in-basarilarindan-ozellikle-hic-bahsetmezlerdi- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Vine Türkiye - Cimri Baba Sorunsalı 00:06
Vine Türkiye - Cimri Baba Sorunsalı 72 izlenme - 4 yıl önce Vine Türkiye - Cimri Baba Sorunsalı