Hoşgeldiniz!

çin işi

Kamyondan Fazla Yük Taşıyan Motorsiklet 00:22
Kamyondan Fazla Yük Taşıyan Motorsiklet 1.070 izlenme - 3 ay önce Çin'deki bir otoyolda çekilen görüntüde, neredeyse bir kamyon kadar yüklü olan motosiklet görenleri hayrete düşürdü. Çin'de görenlerin başta kamyon sandığı motosiklet herkesi şaşkına düşürdü. Sürücünün dışarıyı yüklerin arasında oluşturulan küçük pencereden gördüğü motosikletin nasıl dengede durabildiği anlaşılamadı. Bu sıra dışı ve tehlikeli yolculuğun nasıl bittiği ise bilinmiyor.
çin işi rap budur:) 00:36
çin işi rap budur:) 7.983 izlenme - 9 yıl önce kopma garantili
Çin İşi Trafik Kavgası 00:49
Çin İşi Trafik Kavgası 3.257 izlenme - 3 yıl önce Bazen bir bakış yapılan hareketlerden daha fazla anlam taşıyabilir. Şimdi sinirlenen bir sürücünün japon bakışla dövme sanatından verdiği örneği inceleyeceğiz.Keşke bizim ülkemizde trafikte çıkan kavgalar da böyle sonuçlanabilse...
Çin İşi Japon İşi Otobüs Kazası 01:16
Çin İşi Japon İşi Otobüs Kazası 4.179 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir otobanda sapağı kaçıran otobüs geri geri giderken arkadan çarpan kamyon nedeniyle yaşanan can pazarını izliyoruz.
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 00:28
Devrilmemekle Israr Eden Kamyonu Zorla Devirmek 3.741 izlenme - 3 yıl önce Çin'de seyir halindeki kamyonun ani konrolden çıkmasıyla sağa sola savrulup devriliyor. Videoya bakınca sanki kamyon değil sürücü kontrolden çıkmış ve bir şekilde kamyonu devirmeyi başarmış.
Çin İşi Kamyon Boşaltma Tekniği! 01:32
Çin İşi Kamyon Boşaltma Tekniği! 2.266 izlenme - 5 yıl önce Çin İşi Kamyon Boşaltma Tekniği!
Kanalizasyona Torpil Atmak 00:40
Kanalizasyona Torpil Atmak 1.332 izlenme - 3 yıl önce Çin'de yaşanan olayda, kanalizasyona torpil atan adam büyük bir patlamayla savruldu. Kanalizasyon kapağı şişe kapağı gibi fırladı.
çin işi otel inşaatı-[alisayar] 02:12
çin işi otel inşaatı-[alisayar] 1.156 izlenme - 7 yıl önce çin işi otel inşaatı-[alisayar]
Çinli Çiftçiden Elektrikli Bavul Scooter 01:32
Çinli Çiftçiden Elektrikli Bavul Scooter 852 izlenme - 3 yıl önce Çinli Çiftçi Bavulu Scooter'e çevirdi. Elektrikli Scooter Seyahat sırasında gittikçe büyüyen Hava alanlarında , Otobüs Terminallerinde kısa mesafe ulaşımı sağlayacak gibi görünüyor. Bavul scooterin altında üç tekerlek bulunuyor. Küçük elektrik motoru alt kısmına monte edilmiş. Tüm kontrolleri elcikten yapılıyor.
15 Günde 30 Katlı Bina Dikmek - Çin 02:31
15 Günde 30 Katlı Bina Dikmek - Çin 950 izlenme - 3 yıl önce Çinli arkadaşlarımız malumünüz çok çalışkan ve pratik, işi bu noktaya kadar getirmişler artık. 15 gün içinde tamamen bitmiş bir bina izleyeceğiz.
Çin Malı Hard Disk 03:26
Çin Malı Hard Disk 615 izlenme - 3 yıl önce Çinden sipariş veren bu vatandaşımızın ürünü eline geldiğinde karşılaştığı durumu videodan izliyoruz. Çin üzerinden siparişinizi verirken iki kere düşünün derim. Hatta Çin malı concord tablet gibi ürünlere de bulaşmayın.. Emin olun astarı her zaman yüzünden pahalıya gelir.
Ali Poyrazoğlu - Sana Söyledi Ayıptır Söylemesi 02:17
Ali Poyrazoğlu - Sana Söyledi Ayıptır Söylemesi 487 izlenme - 3 yıl önce Çin İşi Japon İşi - Ali Poyrazoğlu, Aysun Güven, Melek Görgün
Hamur ile Kung Fu Antrenmanı Yapan Japonlar 01:20
Hamur ile Kung Fu Antrenmanı Yapan Japonlar 39 izlenme - 4 ay önce Hamur yoğurarak hem ekmek parası kazanan hem de kafes dövüşlerine hazırlanan bu Japonlar aldıkları parayı sonuna kadar hakediyorlar. Seslerden de anlaşılacağı üzere çok sıkı bir tempoyla çalışıyorlar.
Ali Poyrazoğlu - Ağzına Verdin Hüsmen Aganın 01:17
Ali Poyrazoğlu - Ağzına Verdin Hüsmen Aganın 289 izlenme - 3 yıl önce Çin İşi Japon İşi - Ali Poyrazoğlu, Aysun Güven, Melek Görgün
Çin İşi Laboratuvar Lezzetleri 01:00
Çin İşi Laboratuvar Lezzetleri 141 izlenme - 3 yıl önce hep sokak lezzeti izleyecek değilsiniz ya buyurun bu da laboratuvar lezzeti. tam otomatik mi desem ne desem bilemedim de evde zaten isteseniz de deneyemeceğiniz bir yöntem gibi duruyor...
Çin İşi Kamyon Boşaltma Tekniği 01:32
Çin İşi Kamyon Boşaltma Tekniği 251 izlenme - 5 yıl önce Çin İşi Kamyon Boşaltma Tekniği....
Bekle Beni Çin 02:52
Bekle Beni Çin 109 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki güzel ülkemde bir medya canavarı daha peydah olmasın. Ünlü olma macerası içerisinde kendini bulan bu genç arkadaşımız elde ettiği konum ve mevkisini ve beraberinde getirdiği yeteneğini hunharca kullanarak evlerinize konuk oluyor.
Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi 98 izlenme - 5 yıl önce Çin İşi Paket Servisi 28.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Çin İşi Paket Servisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi 105 izlenme - 5 yıl önce Çin İşi Paketleme
Çin İşi Av 03:15
Çin İşi Av 146 izlenme - 9 yıl önce
Çin İşi 06:17
Çin İşi 59 izlenme - 4 yıl önce Bu Çinliler Çok Farklı Paraları Ortaya Saçıyorlar Konuşmalarıda Çoook Komik Hhhhhhh
Ömer Alp Can Şov 'Çin İşi Japon İşi Hayde Bre Suşi' 02:06
Ömer Alp Can Şov 'Çin İşi Japon İşi Hayde Bre Suşi' 162 izlenme - 6 yıl önce cince,caponca hemen söktürülür