Hoşgeldiniz!

çin malı

Çin Malı İpin Kuku'dan İntikamı 00:36
Çin Malı İpin Kuku'dan İntikamı 7.716 izlenme - 2 hafta önce Play Çin'de geçiyor arkadaşlar, dayanıksız ipin zararlarını gözlemliyoruz.
haojin cg 125 'i  250 cc ye yükseltme 00:45
haojin cg 125 'i 250 cc ye yükseltme 11.658 izlenme - 5 yıl önce 125lik çin malının 250 lilğe çevrilmesi
Suzanna - Çin Malı 04:07
Suzanna - Çin Malı 4.872 izlenme - 1 yıl önce Suzanna'nın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan "Aşk Benimle Güzeldir" albümünde yer alan "Çin Malı" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de
iphone 5 çin malı 03:04
iphone 5 çin malı 11.838 izlenme - 5 yıl önce garantili ipone 5 çin malı arkasında apple amblemi vardır!!
100 Liralık Çin Malı Kask Testi 01:25
100 Liralık Çin Malı Kask Testi 4.798 izlenme - 3 yıl önce Çin mali kask testi
çin malı ıphone 4 radyasyon testi 01:13
çin malı ıphone 4 radyasyon testi 6.482 izlenme - 5 yıl önce çin malı çakma ıphone 4 radyasyon testi
Çin Malı Kamyon Olmak 00:20
Çin Malı Kamyon Olmak 1.719 izlenme - 2 yıl önce Koca kamyon ufacık bir engelle yerle bir oluyor. Sanırım Çin malı olsa gerek.
Bu Komyon Çin Malı 00:19
Bu Komyon Çin Malı 1 izlenme - 5 gün önce Bu Komyon Çin Malı
dikkat..! çin malı araba geliyor.. 00:09
dikkat..! çin malı araba geliyor.. 8.710 izlenme - 7 yıl önce çinli malı bir arabanın gofret gibi dağılışını izleyin.
Suzanna - Çin Malı 04:07
Suzanna - Çin Malı 1.236 izlenme - 1 yıl önce Suzanna - Çin Malı (Video Klip) Şarkı Sözleri; Tutarsız ve anlamsızsın anlaşılmaz manasızsın Bu kadar da hata olmaz aklı bozuk manyakmısın Güvenilmiyor sözüne bakmak olmak olmuyor yüzüne Bulaştırdın biten aşkı hem eline hem gözüne Sana sevdiğim diyemem bir adım bile gelemem sonu olmayan bu yolda senin ile yürüyemem Gözlerin bana bakmasın yürekten söz yakmasın Sevginden hep şüphem var çin malı gibi çakmasın
Çin Malı Kamyonun Rusya Macerası 01:04
Çin Malı Kamyonun Rusya Macerası 1.178 izlenme - 1 yıl önce Çin üretimi malların kötü şöhreti hepimizin malumu. Bu videoda da hareket edemeyen Çin malı kamyonun Rusların ünlü kamyon markası Kamaz tarafından çekilirken başına gelen beklenmedik (desem de inanmayın) olayı izliyoruz.
çin malı araba bu kadar olur 00:14
çin malı araba bu kadar olur 6.135 izlenme - 8 yıl önce haber, yaşam, fıkra, fotoğraf, karikatür, mp3, video, şiir, hikaye, ekonomi, kültür, teknoloji, paylaşım ve yardımlaşma... üyeliğiniz süresince bu muhteşem grubun etkileyici paylaşım platformundan faydalanarak hoş vakit geçireceksiniz. http://www.carizmaniamailgrup.tr.gg
Çin malı fare kapanı 00:31
Çin malı fare kapanı 2.369 izlenme - 5 yıl önce
Çin Malı Motosiklet Test Edildi Onaylandı  00:22
Çin Malı Motosiklet Test Edildi Onaylandı 1.083 izlenme - 3 yıl önce
Çin Malı Otomobil Ancak Bu Kadar Olur xD 00:09
Çin Malı Otomobil Ancak Bu Kadar Olur xD 2.327 izlenme - 5 yıl önce
Genç Kız Çin Malı Ayakkabı Mağduru Oldu 01:15
Genç Kız Çin Malı Ayakkabı Mağduru Oldu 1.057 izlenme - 2 yıl önce Erzurum’da bir genç kızın, giydiği ayakkabılar nedeniyle hastanelik olduğu öne sürüldü. genç kıza 5 günlük iş göremez raporu verildi. Erzurum’da 21 yaşındaki Esra Turan’ın, kanserojen madde içerdiği iddia edilen ayakkabılar nedeniyle hastanelik olduğu öne sürüldü. İddiaya göre, bir ayakkabı fabrikasından 94 liraya bot alan Esra Turan’ın her iki ayağında, bir buçuk saat içerisinde şiddetli derecede yanık ve kızarıklık oluştu. Ailesi tarafından hastaneye götürülen Esra, tedavi altına alındı. özel bir şirkette çalışan Esra’ya 5 günlük sağlık raporu verildi.
Çin Malı Karpuzun İçler Acısı Hali! 03:07
Çin Malı Karpuzun İçler Acısı Hali! 1.162 izlenme - 2 yıl önce Bu çinliler iyice insan düşmanı haline geldi.Ucuz iş gücünden dolayı herşeyin en adisini yapan çinliler karpuz yetiştirise olacağı bu.İçine ne kattılar bilinmez ama karpuz dile gelmiş kurtarın beni bu çinlilerden diye feryat ediyor.
Komik Çin Malı Tablet Tanıtımı 04:44
Komik Çin Malı Tablet Tanıtımı 1.467 izlenme - 5 yıl önce
Üstün Kaliteli Çin Malı Aracın Çarpışma Testi 00:31
Üstün Kaliteli Çin Malı Aracın Çarpışma Testi 726 izlenme - 2 yıl önce 5. Vites programında çin malı bir araca çarpışma testi yapılıyor ve araç neredeyse hiç hasar almıyor.
çin malı araba 00:09
çin malı araba 1.070 izlenme - 6 yıl önce
Suzanna -  Çin Malı 04:07
Suzanna - Çin Malı 402 izlenme - 1 yıl önce Suzanna - Çin Malı (Yeni Klip) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics) _________________: Tutarsız ve anlamsızsın anlaşılmaz manasızsın Bu kadar da hata olmaz aklı bozuk manyakmısın Güvenilmiyor sözüne bakmak olmak olmuyor yüzüne Bulaştırdın biten aşkı hem eline hem gözüne Sana sevdiğim diyemem bir adım bile gelemem Sonu olmayan bu yolda senin ile yürüyemem Gözlerin bana bakmasın yürekten söz yakmasın Sevginden hep şüphem var çin malı gibi çakmasın Tutarsız ve anlamsızsın anlaşılmaz manasızsın, Bu kadar da hata olmaz aklı bozuk manyakmısın, Güvenilmiyor sözüne bakmak olmak olmuyor yüzüne, Bulaştırdın biten aşkı hem eline hem gözüne. Sana sevdiğim diyemem bir adım bile gelemem, Sonu olmayan bu yolda seninle yürüyemem, Gözlerin bana bakmasın yürekten söz yakmasın, Sevginden hep şüphem var çin malı gibi çakmasın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Türk Harikası -  iPhone 4s 32GB - Low Battery 02:39
Bir Türk Harikası - iPhone 4s 32GB - Low Battery 448 izlenme - 2 yıl önce Yanılmıyorsam avrupalı bir kardeşimizin Türkiye'den 500 euro verip aldığı sahte iPhone ve o telefonun tasarım mucizesi. İbret alarak izliyoruz.
çin malı araba 00:09
çin malı araba 943 izlenme - 6 yıl önce çinlerin malları böyle olur
Çin Malı Titanic Geliyor 00:58
Çin Malı Titanic Geliyor 2 izlenme - 1 gün önce Dünyanın gelmiş en büyük deniz facialarından birini nedir sorusunun akla gelen cevabı hiç şüphesiz ki Titanic olacaktır. 15 Nisan 1912 yılında, gemi içinde bulunan 1514 kişi ile birlikte Kuzey Atlantik okyanusunda batan RMS Titanic, tarih boyunca unutulmayacak bir olay olmuştur. Haberimizin konusu ise Titanic gemisinin yeniden sulara dönüyor olması. Çinliler RMS Titanic gemisinin birebir kopyasını inşa etmeye başladı! 16-12/05/rms-titanic.png Çin malı Titanic ne zaman bitecek? Haberin detayından önce Titanic hakkında geriye dönük bazı bilgiler verelim. Batmaz gemi olarak adlandırılan Titanic, 1909 yılında inşa edilmeye başladı ve 3 yıl sonrasında denize ilk kez indirildi. Yapımı tamamlandığında dünyanın en büyük buharlı yolcu gemisi olma özelliğine ek olarak, dönemine göre sahip olduğu üst düzey teknolojileri sayesinde de "batmaz" olarak nitelendirilen Titanic, 10 Nisan 1912 tarihinde ilk seferine çıktıktan tam 5 gün sonra, 15 Nisan 1912 tarihinde Atlantik okyanusunda bir buzul dağına çarptıktan yaklaşık 3 saat sonra 1514 yolcu ve mürettebatı ile tamamen sulara gömüldü. Bu olay gelmiş geçmiş en büyük facialarından biri olarak tarihteki yerini aldı. Şimdi de Rus gemisi patladı Rus uzay gemileri patlıyor Uluslararası Uzay İstasyonu'na erzak götürme görevleri son derece kritik opersyonlar ancak bu... Son yıllarda kopya, yani replika üretimlerle "çin malı" söyleminin hakkını veren Çin merkezli üreticilerden bu konuyla ilgili bir bomba daha geldi. Çin merkezli Seven Star Energy Investment Group isimli şirket, Titanic gemisinin birebir kopyası için çalışmaları sonlandırdı ve gemi inşaatına başladı. Dış tasarım olarak tamamen aynı şekilde hazırlanacak olan çakma Titanic'in iç kısmında ise bazı önemli detaylar dışında daha serbest bir tasarım anlayışı hakim olacak. İşin ilginç tarafı ise 130 milyon dolar civarında maliyeti olacak olan bu çalışmanın eseri, Sichuan bölgesinde bir eğlence parkının bir parçası olacak. Balo salonları, yemek alanları, özel kamaralar gibi detaylarla Titanic havası yansıtılacak. Ziyaretçilerin bu gemide gecelik kalma bedeli ise yaklaşık 400$ olacak. Çakma Titanic projesinin ilginç detaylarından biri de bazı alanlarda simülasyon ile gerçek gemi kazasının benzeri bir deneyimin ziyaretçilere sunulması oldu. Bu durum ise çeşitli tartışmalara sebebiyet verecek gibi görünüyor zira dünyanın en büyük facialarından birinin üzerinden para kazanmak veya eğlence oluşturmak ne kadar etik tartışılır. Seven Star Energy tarafından inşaatı başlayan çakma Titanic projesinin 2017 yılın Ekim ayında bitirilmesi bekleniyor.
Mersinli İsmail - Ulaşılmıyor (Aradığınız İsmail'e Ulaşılmıyor +65) 06:50
Mersinli İsmail - Ulaşılmıyor (Aradığınız İsmail'e Ulaşılmıyor +65) 393 izlenme - 2 yıl önce İsmail abimiz 65 yaşından sonra bıyıkları boyatıp çin malı Türkan Şoray yapmıştır kendine. Yengemizi de kapıp çeşitli mesire yerlerine, sahile, parka, bahçeye şelaleler gibi akmaktadır. Fakat kader ağlarını örecek, ablamız bugün elini, takibindeki günlerde de GÖnlünü tişört üzerine gömlek giyen arkadaşa kaptırır. Olaylar tamamen mangallık arazide gelişmektedir. Daha fazla uzatmadan bu muazzam eserle sizi başbaşa bırakmak isterim. Not: Sondaki şiYire dikkat! Geçici körlük yapabilir.
çin malı araba d 00:09
çin malı araba d 630 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/komedikulubu
çin malı 00:09
çin malı 1.135 izlenme - 8 yıl önce bu kadar olur
Suzanna - Çin Malı (2015) 04:07
Suzanna - Çin Malı (2015) 231 izlenme - 1 yıl önce Suzanna - Çin Malı______@_______xclas_________ 2015 (Yeni Video Klip) Şarkı Sözleri; Tutarsız ve anlamsızsın anlaşılmaz manasızsın Bu kadar da hata olmaz aklı bozuk manyakmısın Güvenilmiyor sözüne bakmak olmak olmuyor yüzüne Bulaştırdın biten aşkı hem eline hem gözüne Sana sevdiğim diyemem bir adım bile gelemem sonu olmayan bu yolda senin ile yürüyemem Gözlerin bana bakmasın yürekten söz yakmasın Sevginden hep şüphem var çin malı gibi çakmasın
Replika Türk Malı Blackberry Z10 05:24
Replika Türk Malı Blackberry Z10 263 izlenme - 2 yıl önce 0 (506) 884 42 49 http://yesilmobile.com/
Seramik Yapım ve Boyama Sanatı 06:52
Seramik Yapım ve Boyama Sanatı 172 izlenme - 1 yıl önce Çekik gözlü kardeşlerimizden seramik yapımı işlenmesi ve boyma süslemeyle ilgili bir video