Hoşgeldiniz!

cinayet anı

 Kayseri’deki Cinayet Anı Saniye Saniye Görüntülendi 00:32
Kayseri’deki Cinayet Anı Saniye Saniye Görüntülendi 23.690 izlenme - 3 yıl önce Kayseri’de dün işlenen cinayetin görüntüleri, bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı Alparslan Mahallesi Bahar Caddesi’nde işlenen cinayetin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, dün öğleden sonra gerçekleştirilen silahlı saldırının zanlısı, Mustafa Esen’in kullandığı 38 PS 500 plakalı otomobili caddenin girişinde bekliyor. Zanlı otomobilin caddeye girerken yavaşlamasını fırsat bilerek belindeki tabancayı çıkarıyor ve şoför koltuğunda bulunan Mustafa Esen’e birkaç el ateş ediyor. Siyah montlu ve beyaz gömlekli olan zanlı, daha sonra koşarak olay yerinden uzaklaşıyor. Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin, Mustafa Esen'in olay yerinde hayatını kaybettiği saldırının ardından zanlıyı yakalamak için başlattığı çalışmalar sürüyor.
saniye saniye cinayet anı 01:14
saniye saniye cinayet anı 31.277 izlenme - 8 yıl önce saniye saniye cinayet anı
Tophane'deki cinayet anı saniye saniye kameralarda 00:43
Tophane'deki cinayet anı saniye saniye kameralarda 4.034 izlenme - 2 yıl önce Tophane'deki cinayet anı saniye saniye kameralarda _____@______xclas_______ Bursa'da bir müteahhit ile mobilyacı arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan çatışma cinayetle bitti. Kentin en işlek meydanlarından Tophane Meydanı'ndaki cinayet anı ise bir amatör tarafından görüntülendi.
Cinayet anı saniye saniye kaydedildi 00:23
Cinayet anı saniye saniye kaydedildi 6.336 izlenme - 5 yıl önce Cinayet anı saniye saniye kaydedildi
Cinayet anı güvenlik kamerasında! 01:41
Cinayet anı güvenlik kamerasında! 4.764 izlenme - 4 yıl önce Mersin'de özel güvenlik görevlisi, 45 yaşındaki Cengiz T., tartıştığı sitede oturan 57 yaşındaki Seydi Çiftçi'yi bıçaklayarak öldürdü.
Otomobil İçindeki Cinayet Anı Kamerada 01:53
Otomobil İçindeki Cinayet Anı Kamerada 1.487 izlenme - 2 yıl önce Otomobil İçindeki Cinayet Anı Kamerada
Çocuk, çocuğu öldürdü! İşte o anlar! 01:25
Çocuk, çocuğu öldürdü! İşte o anlar! 2.268 izlenme - 4 yıl önce 15 yaşındaki çocuk, 16 yaşındaki başka bir çocuğu bıçaklayarak öldürdü. Gaziantep'te 15 yaşındaki A.G., ailesine ait bakkaldan hırsızlık yaptığını iddia etti...
Sanalika Cinayet Anı 01:34
Sanalika Cinayet Anı 745 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen Okankaya_6767
Sierranın Katili Cinayeti Anlattı 01:08
Sierranın Katili Cinayeti Anlattı 714 izlenme - 4 yıl önce Sierranın Katili Cinayeti Anlattı