Hoşgeldiniz!

çince

Tosun Paşa - Çince Dublaj 01:54
Tosun Paşa - Çince Dublaj 4.372 izlenme - 4 hafta önce Türk sinemasının unutulmaz filmleri arasında yer alan Tosun Paşa filmi, Türk - Çin Kültür Derneği tarafından Çince’ye çevrildi.
Tosun Paşa Çinceye Çevrildi! İşte O Görüntüler 08:31
Tosun Paşa Çinceye Çevrildi! İşte O Görüntüler 1.557 izlenme - 4 hafta önce Başrollerinde Kemal Sunal, Adile Naşit ve Şener Şen gibi usta isimlerin rol aldığı Tosun Paşa filmi Türk - Çin Kültür Derneği tarafından Çince diline çevrilerek yayınlandı.
Burak Yılmaz: 'Çince Bilmiyorum Öğrenmeyi de Düşünmüyorum' 01:02
Burak Yılmaz: 'Çince Bilmiyorum Öğrenmeyi de Düşünmüyorum' 6.583 izlenme - 1 yıl önce Burak Yılmaz TRT Spor'da katıldığı televizyon programında Ersin Düzen'in sorularını cevapladı. Milli futbolcu 'Çince öğrenmeyi düşünüyor musun?' sorusuna ise 'Onlar kendilerini zor anlıyorlar, o yüzden benim onları anlamam çok zor' diyerek cevap veriyor.
Tosun Paşa - Çince Dublaj 08:29
Tosun Paşa - Çince Dublaj 12.340 izlenme - 2 yıl önce Türk Çin Kültür Derneği Öğretmenler günü kutlamasına özel olarak öğretmenler için Tosun Paşa'yı Çince dublajladı ve yayınladı. Seslendirmesini Derneğin Çinli öğretmen ve öğrencilerin yaptığı filmin görüntüleri Çin'de beğenilmiş.
Konuşulanı Anında Çeviren Alet 01:18
Konuşulanı Anında Çeviren Alet 2.608 izlenme - 7 ay önce Ne kadar profesyonel bir alet bilinmez ama videodaki gibiyse gerçekten işe yarar gibi duruyor. Çinceyi çeviriyorsa gerisi teferruat gibime geliyor.
Beşiktaşlı Futbolcuların Çince, Çin Milli Gününü Kutlaması 00:22
Beşiktaşlı Futbolcuların Çince, Çin Milli Gününü Kutlaması 1.861 izlenme - 8 ay önce Necip Uysal, Ryan Babel, Atiba ve Cenk Tosun Çin Halk Cumhuriyeti'nin 68. Milli Gününü Çince kutladılar.
Emre Mor'un Çince İle İmtihanı 00:52
Emre Mor'un Çince İle İmtihanı 5.902 izlenme - 2 yıl önce Borussia Dortmund'da forma giyen genç yıldız Emre Mor, Çin'de yapılan kampta takım arkadaşlarıyla birlikte Çince Kaligrafi sanatını öğrenmeye çalıştı.
Kaza Geçirdi Çince Konuşmaya Başladı  01:35
Kaza Geçirdi Çince Konuşmaya Başladı 6.067 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da trafik kazası geçiren kişi komadan çıktığında anadilini unuttu ve hiç bilmediği Çince konuşmaya başladı.
Çin İşkencesi (+18 Dikkat! Zihinsel Gelişimi Zedeler!!!) 06:10
Çin İşkencesi (+18 Dikkat! Zihinsel Gelişimi Zedeler!!!) 9.826 izlenme - 3 yıl önce (+18 Gençlerin ve çocukların fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimini zedeleyecek türden yayın +18) Modern çin işkencesi de böyle olsa gerek. Ciddi bi şey değildir heralde, en azından bizim temennimiz geyik olsun diye yapılmış olması. Yok eğer ciddiyse de insanlık ayıbıdır başka bi şey değil.
Sinan Engin'in Akıcı Çince Konuşması 01:03
Sinan Engin'in Akıcı Çince Konuşması 3.791 izlenme - 2 yıl önce Burak Yılmaz'a çince öğrenmesi konusunda tavsiyelerde bulunan Sinan Hoca 5. kuşak karateciymiş. Diksiyon güzel.
japonca 01:36
japonca "yaprak dökümü" 4.041 izlenme - 8 yıl önce yaprak dökümü
Çin İşkencesi - 2 (+18 Zihinsel gelisimi zedeler) 04:52
Çin İşkencesi - 2 (+18 Zihinsel gelisimi zedeler) 3.024 izlenme - 3 yıl önce (+18 Gençlerin ve çocukların fiziksel, zihinsel ve ahlaki gelişimini zedeleyecek türden yayın +18) kahramnanlarımız bu sefer daha duygusal bi çalışmaya imza atmışlar... böyle bi videoyu paylaştığım için kendimden utanıyorum.. Allah sonumuzu hayır etsin
çince rap eziyeti :))) 00:36
çince rap eziyeti :))) 3.666 izlenme - 9 yıl önce izleyin kopun :))çince rap nasıl oluyomuş bi görün ha ha ha ha
Çin İşkencesi - İntihar Etme Sebebi  (-18) 01:30
Çin İşkencesi - İntihar Etme Sebebi (-18) 2.339 izlenme - 4 yıl önce Çin müzik piyasasını yakından takip eden bir üye olarak bu yeni ikiliye 10 üzerinden 11 veriyorum, size de sabır diliyorum. mesut bahtiyar notu: bunlar hala bizim çinliler adam kafayı kazıtmış, kadın ise şişmanlamış. olay budur.
Çin İşkencesi - Hip Hop 00:36
Çin İşkencesi - Hip Hop 1.785 izlenme - 3 yıl önce Çin' de bir popstar elemesindeki bu hip hopçu denyo, Çin İşkencesi olayını başka boyutlara taşımayı kendine görev bilmiş.
Çin İşkencesi - Son Darbe (+18 Zihinsel Gelisimi Zedeler) 05:29
Çin İşkencesi - Son Darbe (+18 Zihinsel Gelisimi Zedeler) 1.827 izlenme - 3 yıl önce Çinlilerden son darbe de geldi artık. bu nefret dolu eserden de payımı aldıktan sonra hayattan vazgeçme kararını alma eylemi ıle kendime uygun yüksek bir yer arayışına gönül rahatlığı ile geçebilirim.
Diyarbakır'lı Çince adres sorarsa 2013 :):):) 02:07
Diyarbakır'lı Çince adres sorarsa 2013 :):):) 679 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'lı Kardeşimizin Yaptığı Bir Olayı Anlatması Çok Aşırı Komik bir Videodur!... Süper Komik Bir Video izlesene.com'da Sizlerle!.... Keyifli İzlemeler!..... Lütfen Abone Olamayı Unutmayalım!......
Çince Dublajlı Süt Kardeşler 02:45
Çince Dublajlı Süt Kardeşler 908 izlenme - 3 yıl önce Çin Kültür Merkezi öğrenci ve öğretmenleri tarafından hazırlanan, Çince dublaj ve altyazı eklenmiş Süt Kardeşler filmimizden bir sahneyi izliyoruz. Güzel ya da çirkin olmuş ya da olmamış orası herkesce görecelidir lakin Kemal Sunal mı her haliyle eğlenceli olduğu tartışılmaz, gölgesi yeter diyor rahmetle anıyoruz...
Çince Slow 05:50
Çince Slow 938 izlenme - 8 yıl önce çince slow
Çin İşkencesi - Mesut'un dönüş kutlamaları 13:37
Çin İşkencesi - Mesut'un dönüş kutlamaları 714 izlenme - 3 yıl önce Evet, beklenen an geldi, aylardan sonra karşınızda tam tamına 13 dakika 36 saniyelik basyapıt. Mesut'un dönüşünü kutlamak için, alkışlarla yaşayan çinli kardeşlerimizden daha uygun ne olabilir ki..... Şimdiden herkese başarılar, işi ve sınavları olanlara iyi şanslar ....videolarından başa gelebilecek şeylerden herhangi bir şekilde kendini sorumlu hissetmeyecek olan site alkislarlayasiyorum.com
İngilizceyi Çince okuyan dayı. 00:49
İngilizceyi Çince okuyan dayı. 142 izlenme - 10 ay önce İzlediğiniz de ne izledim lan ben diye izafiyetinizi sorgulayabilirsiniz. Dayımız güzel bir tespitte bulunmuş.
Çin İşkencesi - Çocuklu 01:49
Çin İşkencesi - Çocuklu 805 izlenme - 3 yıl önce Çinli çocuklar, gerçekten korkunç, ilk dakikadan itibaren başlayan "haha ha ha haha haha hahahah hah haha" kısmı baş dönmesi, mide bulantısı, bilinç kaybı yapabilir. Dikkat
Tosun Paşa Filminin Çinceye Çevrilmesi 01:00
Tosun Paşa Filminin Çinceye Çevrilmesi 12 izlenme - 4 hafta önce Yeşilçam'ın unutulmaz filmleri arasında yer alan 1976 yapımlı Tosun Paşa, Türk- Çin Kültür Derneği tarafından Çince olarak seslendirildi.
Çin İşkencesi - Ölüm Vuruşu (+45 Gençliğinize Yazık Lan) 06:23
Çin İşkencesi - Ölüm Vuruşu (+45 Gençliğinize Yazık Lan) 557 izlenme - 3 yıl önce Yoğun istek üzerine son darbe, ölüm vuruşu, Oğlan kardeşimiz kılığı kıyafeti düzeltmiş, şişman ablamız saçı şekle sokmuş şekilde slow bir şarkıyla karşımızda. diğer kız nereye kayboldu bilmiyorum. Belki de şişman onu öldürdü bu oğlanla evlendiler.
Türklerin Çince Siri ile İmtihanı 01:24
Türklerin Çince Siri ile İmtihanı 528 izlenme - 3 yıl önce Iphone'nun Siri uygulamasını kullanan bir Türk arkadaşımızın başından geçenler. Her şey güzel başlamıştı ancak sonu mahalle kavgasına kadar vardı.
Recep Tayyip Erdoğan Çince Selamlıyor 00:14
Recep Tayyip Erdoğan Çince Selamlıyor 243 izlenme - 2 yıl önce G20 zirvesi için Çin'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çinli vatandaşların yoğun sevgi gösterileri karşılaştı. Çinlilerin sevgi gösterine kayıtsız kalmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşları Çince selamladı.
İsmail Yk'yla Multilingualizme Giriş 03:38
İsmail Yk'yla Multilingualizme Giriş 567 izlenme - 3 yıl önce Memleketin başına gelmiş en büyük tehlikelerden biri olan İsmail YK'dan multilingual denemeler ve diğeri olan İbo'dan müthiş espriler...
Hababam Sınıfı Çince Dublajı 03:31
Hababam Sınıfı Çince Dublajı 355 izlenme - 3 yıl önce Çin Kültür Merkezi'nin öğrencileri Hababam Sınıfı'nın küçük bir bölümüne Çince dublaj yapmışlar. Dublajı yapmakla kalmayıp sonunda da kendi tanıtımlarını yapmışlar. Bu deneysel çalışmalarından dolayı kendilerine Allah akıl fikir versin diyoruz..
Kaza Geçirdi Çince Konuşmaya Başladı 01:30
Kaza Geçirdi Çince Konuşmaya Başladı 194 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da trafik kazası geçiren kişi komadan çıktığında anadilini unuttu ve hiç bilmediği Çince konuşmaya başladı.
Mesut'un Çince ile imtihanı 00:18
Mesut'un Çince ile imtihanı 227 izlenme - 2 yıl önce Arsenal'in yıldız ismi Mesut Özil'in Çince konuşma çabaları son günlerde sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu.İşte o görüntüler...