Hoşgeldiniz!

cine 5

CİNE 5 Şifreli Erotik Yayın 08:00
CİNE 5 Şifreli Erotik Yayın 17.514 izlenme - 12 ay önce Yayının ilk beş dakikası için geçerli olan şifredir bu izleyecekleriniz.Bilen bilir normal şartlarda 5 dakikadan sonra seste şifrelenir ve bu ana kadar yaşananlar tarifsizdir.
Cine 5 Şifreli Erotik Film (Vol 4) 00:17
Cine 5 Şifreli Erotik Film (Vol 4) 24.226 izlenme - 2 yıl önce Cine 5'in Cine 5 olduğu zamanlarda gözlerimizi kısarak izlediğimiz anlardandı. Doğaüstü yetenek gibi bir şeydi.
Cine5'in Şifreden Çıkma Anı 00:14
Cine5'in Şifreden Çıkma Anı 9.819 izlenme - 2 yıl önce Bir nesilin erken boşalma sorununun sorumlusu Cine5'in şifreden çıkarken ki ender anlarından biri. Saç spreylerini aynaya sıktınız mı gençler ?
krista allen emanuelle cine 5 01:53
krista allen emanuelle cine 5 36.601 izlenme - 8 yıl önce krista allen emanuelle cine 5
CİNE5 Digital Hayat Programı 01:10:42
CİNE5 Digital Hayat Programı "Digital Ebeveynler" 3.059 izlenme - 10 ay önce CİNE5'de yayınlanan Digital Hayat programında, "Digital Ebeveynler" üzerine konuştuğumuz güzel bir sohbet oldu. Katıldığım ilk ulusal kanal programı olduğundan, benim için anlamı büyük...
The Simpsons - Türkçe Dublajlı 03:38
The Simpsons - Türkçe Dublajlı 4.562 izlenme - 2 yıl önce Yıllar öncesinden Show Tv'de Türkçe olarak yayınlandığını hatırladığım The Simpsons'ın bu videosunu görünce sizlerle paylaşmak istedim Gerçi bu Cine 5 yayını ama olsun. Demek ki doğru anımsıyormuşum. Homer'ı seslendiren kişi, Şirin Baba'yı da seslendiren Engin Alkan. Neyse izleyin efenim
Ürpertici Cine 5 Jenerikleri (1998-2008) 01:31
Ürpertici Cine 5 Jenerikleri (1998-2008) 4.538 izlenme - 2 yıl önce İlk çocukluk travmalarımdan biri Cine 5 jenerikleriydi. Modern olduğu kadar korkutucu olan bu jenerikleri Youtube'dan bulduğum jenerik videolarının bir "toplaması" olarak buraya koydum. İçerikleri Youtube'a yükleyen pelen23, Nostalji Arşivi ve TurkViZYON isimli üyelere teşekkür ederim.
Yasemin'in Penceresi - Seda Sayan (1999) 02:45
Yasemin'in Penceresi - Seda Sayan (1999) 3.230 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1999; Seda Sayan'ın ilk eşi hatırladığı, Nihat Doğan'ın muhtemelen askerden yeni gelip Seda Sayan'ı albüm kapaklarından tanıdığı dönemler. Oğulcan isminin ilk çıkış öyküsü. Magazin haberlerini izlediniz.
CINE 5 - Şifreli Zamanlar 00:08
CINE 5 - Şifreli Zamanlar 2.219 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Nostaljiyse nostalji. Ben ufak bir umity iken televizyonda Cine 5 böyleydi. Hepiniz bilirsiniz ki saat 12'den sonra da böyleydi, es kaza şifreliye geçmeyi 2 dakika unutsalar ertesi gün okulda vukaat olurdu. Şimdiki gençlere imkanlarınızın kıymetini bilin, bir nesil bunları kısık gözlerle izledi, demekten de kendimi alamıyorum.
Demet Akalın - Ananın... 00:50
Demet Akalın - Ananın... 2.178 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin yetiştirdiği en nadide sanatçılarımızdan Demet Akalın üstadımız stüdyoda balon patlayınca anlık tepki verdi..
Cine 5 Reklamı - 1996 00:32
Cine 5 Reklamı - 1996 982 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılında yayınlanan günümüzde kapatılmış olan zamanın Digiturk'ü, Cine 5 reklamını izleyeceğiz. Reklamda anlatılan Fenerbahçe-Galatasaray maçı Türk futbol tarihine geçen maçlardan birisidir. İki ayaklı finalin ilk maçı 11 Nisan günü gerçekleştirildi. Galatasaray'ın 1-0'lık galibiyetle sonuçlanan maçtan birkaç gün sonra, 24 Nisan günü finalin ikinci maçı oynandı. Normal süresinin 1-0'lık Fenerbahçe galibiyetiyle sona ermesi üzerine gidilen uzatma dakikalarında bulduğu golle skoru 1-1'e getiren Galatasaray, maçta başka gol olamaması üzerine kupa şampiyonu oldu. Maçın sona ermesiyle birlikte Galatasaray teknik direktörü Graeme Souness, maçın oynandığı Fenerbahçe Stadyumu'nun orta noktasına bir Galatasaray bayrağı dikmişti. Bayrağın Dikilme Anları : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/187770/fenerbahce-galatasaray-turkiye-kupasi-final-maci-ulubatli-souness-1996
Yılmaz Morgül - Rock Performans 02:00
Yılmaz Morgül - Rock Performans 1.246 izlenme - 2 yıl önce "İçimde rockçı bir velet var" diyerek Lerzan Mutlu yu sevindiren Yılmaz, "Aşk herşeyi affeder mi?" dedi. Aşk affeder de musiki affetmez Yılmaz...
Kurtlar Vadisi Pusu'ya Yeni Katılan Yıldırım Memişoğlu Psikopat Rolünde 01:00
Kurtlar Vadisi Pusu'ya Yeni Katılan Yıldırım Memişoğlu Psikopat Rolünde 2.869 izlenme - 5 yıl önce Ali Desidero Karakteriyle Ünlenen Yıldırım Memişoğlu, Dizinin Yeni Oyuncusu Oldu.
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 01:08
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 1.109 izlenme - 3 yıl önce Ekranda canlı yayında olduklarını umursamadan her akıllarına geleni düşünmeden söyleyen ikili Esra Ceyda kardeşler yine iş başında. Funda'nın dilindeki piercing'i gören kardeşler sanki hayatlarıda ilk defa piercing görüyorlarmış gibi önce çok şaşırıyorlar sonra sorguluyorlar. Hep orda mı o? Sonrası ise klasik aptallıklar, danışıklı şeyler.
Esra Ceyda Kardeşler'den Rahat Sıçma Taktikleri 01:21
Esra Ceyda Kardeşler'den Rahat Sıçma Taktikleri 1.284 izlenme - 3 yıl önce Konuya bir anekdotla yaklaşmak istiyorum. Padişah bir gün tüm ahalisine seslenmiş; "bana dünyanın en güzel 3 şeyini sayın diye" padişah neden böyle bir istekte bulunuyor o konu hakkında bi fikrim yok, manyak olabilir, uzak durmak lazım. Neyse, halk geliyor bir bir sayıyor şudur budur diye. Adamın biri de çıkıp; yemek, içmek, sıçmak diyor. Bunu duyan padişah aman bir dellenip, bir sapıtıyor ki evlerden ırak. "Padişahla nasıl sıçmalı, mıçmalı konuşursun, padişah sıçar mı? tiz kellesi vurula" diye emrediyor. Adam zindana atılıyor ve sabaha idamını bekliyor. Bol yemeli içmeli bir gecenin ardından, padişah gece şişip şişip duruyor, bir türlü sıçamıyor. Derdi cihanı aşıyor ve emrediyor; "tiz o adamı bulup bana getirin" diye. Adam geliyor ve; abi şimdi bak, ılık suyun içine 4 kaşık elma sirkesi koyup iç. Valla ben de Esra Ceyda Kardeşler'den duydum, iyi geliyormuş diyorlar. Padişah bu harikulade tavsiyeyi uygulayıp rahatça sıçtıktan sonra adamla çok samimi iki arkadaş oluyorlar. Böyle kafa kola almalar, beraber pes oynamalar falan. Padişah; "O değil de gaz adamı mahvediyo, yoksa sıçtığım nedir ki, iki parmak ya var ya yok" diye beyanat veriyor, bildirge yazıyor, olayı referenduma sunuyor ve gökten 7 elma düşüyor...
Kareem Said Anısına - OZ 03:56
Kareem Said Anısına - OZ 728 izlenme - 3 yıl önce OZ'un en babayiğit adamlarından biri olan Kareem Said'in you tubeda rastladığım bi videosu boynundaki tesbihle sonuna kadar düğmelerini iliklediğin gömleğinle hep hatırlanacaksın Kareem reis.
Caner Taslaman / Reenkarnasyon  - Bi Konuşmak Lazım / Ayla Çetinkaya 01:14:20
Caner Taslaman / Reenkarnasyon - Bi Konuşmak Lazım / Ayla Çetinkaya 663 izlenme - 3 yıl önce http://www.canertaslaman.com/ https://twitter.com/ctaslaman http://www.kuantum.gen.tr/ http://www.bigbang.gen.tr/ http://www.evrim.gen.tr/ http://www.facebook.com/canertaslaman (Tek Parça-14.04.2014)
Akla zarar Cine5 Reklamları 00:24
Akla zarar Cine5 Reklamları 489 izlenme - 3 yıl önce Henüz Ümit Aktan'lı manchester-galatasaray maçını ve bu maçtaki reklam istilası şokunu atlatmak üzereyken birden bire hayatımıza girdi bu kanal.bizleri kahve köşelerine itti,ekrana sprey sıkıp aynaya yansıtma teknolojisini geliştirmemizi sağladı..ve 321 milyon dolara satılan yayın ihalesinin fitilini ateşledi.seni affetmeyeceğim cine 5.
Efsane Jagler Reklamı 00:23
Efsane Jagler Reklamı 441 izlenme - 3 yıl önce Gençliğimiz ve lipidomun tavan yaptığı, seks seks cine 5 şifresini spray ile çözmeye çalıştığım zamanlar çıkan serdar ortaç ın klibindeki meme varmı yokmu tartışmaları eşliğinde hayıtıma renk getirmiş efsane reklam filmidir. Özellikle reklam müziği insanı başka bir boyuta götürür. I woke up, I was motional, I escaped I run away
Seray Sever'den Araya Almak İstiyorum Gafı 01:27
Seray Sever'den Araya Almak İstiyorum Gafı 632 izlenme - 5 yıl önce Cenk Eren Sırada Ne Var Seray Sever'den Araya Almak İstiyorum Gafı, Cenk Eren'in Seray Sever, Tan ve Oya Aydoğan'ı konuk aldığı gecede canlı yayında cep telefonuyla konuşan Seray Sever'in Cenk Eren'le girmiş olduğu diyalog programa damga vurdu.
Gizem Karaca & Barış Kılıç | Dizi Magazin 03:55
Gizem Karaca & Barış Kılıç | Dizi Magazin 545 izlenme - 3 yıl önce Gizem Karaca & Barış Kılıç | Dizi Magazin | 15 Kasım 2014 21 Kasım 2014'te vizyona girecek olan 'Seni Seviyorum Adamım' filminin başrol oyuncuları Gizem Karaca ve Barış Kılıç 'Dizi Magazin' kameralarına konuştu.
Cine5'in Köpekleri 01:07
Cine5'in Köpekleri 306 izlenme - 3 yıl önce Tekabülü Show TV'nin yumurta kesiti logosuna denk gelen yıllarda; parande vaziyette, boş cama camsil sıkarak çözülebileceğini sandığımız Cine5'in Reklam filmi...(burda uyuma git içerde yat)
Oz Dizisindeki Bütün Ölümler - 1. Sezon 05:07
Oz Dizisindeki Bütün Ölümler - 1. Sezon 421 izlenme - 3 yıl önce 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış ülkemizde'de Cine 5 ekranında bizlerle buluşmuş Neo Nazilerin, Afrika kökenli Amerikalılar'ın, motorcuların, Sicilya mafyasının, Müslümanların, İrlandalıların, Latinlerin ve diğerlerinin etrafında dönen bu dizideki 1. sezondaki bütün ölümleri sizlere paylaşıyorum.
Cine 5 - Bir Neslin Sorunu - Cem İşçiler Stand Up 01:52
Cine 5 - Bir Neslin Sorunu - Cem İşçiler Stand Up 355 izlenme - 3 yıl önce Sizi bilmiyorum ama benim için hep sorun oldu cine-5'in varlığı. Bu videod da bunu paylaştığım bir sahneden kesit. Umarım hoşlanırsınız arkadaşlar
Altar Cine 5 01:55
Altar Cine 5 765 izlenme - 8 yıl önce Altar resmi web sitelerihttp//www.altarfan.com/http//twitter.com/#!/altaronlinehttp//www.youtube.com/user/fatihkafescihttp//www.facebook.com/altaronline
Sema Çelebi'ye Şok Hakaretler! 01:01
Sema Çelebi'ye Şok Hakaretler! 402 izlenme - 3 yıl önce Cine 5'te ekrana gelen ve program sunucuları Sema Denker, Sema Çelebi ve Seren Serengil'in sezon başında 'canlı yayın' olarak anlaşma imzalamalarına karşın; kanalın bant yayında ısrar etmesi üzerine problem yaşayıp ayrılık yaşadıkları "Kim Ne Derse Desin" programının kulisinden görüntüler ortaya çıktı. Bugün Kanaltürk'te yayınlanan "2.Sayfa"ya konuk olan Sema Çelebi; reji ekibiyle yaşadığı sorunlardan bahsetmişti Çelebi'nin bahsettiği olayı teyit eden görüntülerde bir erkek çalışanın Sema Çelebi'yi dövmekle tehdit ettiği sözleri kan dondurdu
Beyoğlu Mızıkacıları - Annem Annem Sen Üzülme 01:22
Beyoğlu Mızıkacıları - Annem Annem Sen Üzülme 220 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanların meşhur grubu Cine5 ekranlarında karşımıza çıkıyor, izliyoruz. Görünne o ki vampir dişli çocuk büyümüş.
Seinfeld Pilot Bölümü - The Seinfeld Chronicles (1989) 22:09
Seinfeld Pilot Bölümü - The Seinfeld Chronicles (1989) 312 izlenme - 3 yıl önce Daha önce siteye yüklenen ilgili video ve yorumlarda gerekli övgüler yapılmış. 90'ların kült dizilerinden biri olan Seinfeld'ın 5 Temmuz 1989'da televizyon hayatına giriş yaptığı pilot bölümü. İlk bölüm ABD'de büyük bir reyting yakaladıktan sonra dizi 9 sezon kadar izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Elimde en küçük rip'i bulunan bölüm umarım görüntü kaybı yaşamaz. 180 mb'lık içerik son olarak şöyle görünüyordu: http://i.imgur.com/CGwucuK.jpg Klasik: http://seinfeld.wikia.com/wiki/WikiSein https://eksisozluk.com/seinfeld--95431 http://www.imdb.com/title/tt0098904/ http://www.uludagsozluk.com/e/632946/ Altyazı: Divxplanet
Sneijder Bitmiş - Atilla Gökçe 01:51
Sneijder Bitmiş - Atilla Gökçe 102 izlenme - 2 yıl önce 8 Ocak akşamı henüz bitip 9 Ocak ın ilk dakikalarında gerçekleşen olayda daha kimsenin haberi yokken Atilla Gökçe, transferi bitiriyor ve "Fatih Terim ile Sneijder geçinebilir mi?" tarzı sorulara cevap veriyor.Ne diyelim hayırlısı olsun... İlgili İçerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/63537/eto039o-bitmis-oktay-derelioglu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72846/forlan-bitmis-ertem-sener
qumatra mobilya 21:19
qumatra mobilya 351 izlenme - 7 yıl önce qumatra mobilya cine 5 ana haber