Hoşgeldiniz!

cine5 tv

Cine5'in Yeni Yayın Dönemi Tanıtım Filmi... 00:45
Cine5'in Yeni Yayın Dönemi Tanıtım Filmi... 952 izlenme - 7 yıl önce cİne5'in yeni yayın dönemi tanıtım filmi...
melis bilen - sadakat oyunu - cine5 tv 03:27
melis bilen - sadakat oyunu - cine5 tv 563 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, cine5 tv de yasemin bozkurt la buluşma noktası programında sadakat oyunu adlı parçasını seslendiriyor.
Petek Dinçöz - Heves (İsmi Lazım Degil) 03:58
Petek Dinçöz - Heves (İsmi Lazım Degil) 356 izlenme - 3 yıl önce Petek Dinçöz - Heves (İsmi Lazım Degil) Şarkı Sözleri: Gidene dur demek olmaz Sen de öyle yap Gidene dur demek olmaz Ben de öyle yapıyorum Sanma ki yerin dolmaz Gör bak nasıl dolduruyorum Gidene dur demek olmaz Ben de öyle yapıyorum Sanma ki yerin dolmaz Gör bak nasıl dolduruyorum Şimdi git sen istediğin yere İndiğin ilk duraktaki kalbe Sen olmasan da ben elbet yaşarım Hayatıma bakarım ooof Birini bulacağım seni unutacağım Yerini çok çabuk dolduracağım Zaten hevesti geçti gitti Söz ve Müzik: Ferdi Ünal
melis bilen - cine5 tv 28:47
melis bilen - cine5 tv 193 izlenme - 5 yıl önce melis bilen cine5 tv de yasemin bozkurt la buluşma noktası programına konuk olup yeni cover parçalarını seslendirdi.
Seray Sever'in Araya Almak İstiyorum Gafı 01:26
Seray Sever'in Araya Almak İstiyorum Gafı 93 izlenme - 3 yıl önce Cine5'te Cenk Eren'in sunumuyla ekrana gelen 'Sırada Ne Var' programına katılan Seray Sever herkesi şoke etti.
melis bilen - sway - cine5 tv 03:04
melis bilen - sway - cine5 tv 97 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, cine5 tv de yasemin bozkurt la buluşma noktası programında sway parçasını seslendiriyor.
melis bilen - çirkefleşme - cine5 tv 03:31
melis bilen - çirkefleşme - cine5 tv 44 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, cine5 tv de yasemin bozkurt la buluşma noktası programında çirkefleşme çirkinleşme adlı parçasını seslendiriyor.
melis bilen - cine5 tv 12:16
melis bilen - cine5 tv 22 izlenme - 5 yıl önce melis bilen, cine5 tv de yasemin bozkurt la buluşma noktası programına konuk oldu.