Hoşgeldiniz!

Çingeneler Zamanı Videoları

Çingeneler Zamanı - Ederlezi Avela - Meyhane Sahnesi 02:41
Çingeneler Zamanı - Ederlezi Avela - Meyhane Sahnesi 7.957 izlenme - 4 yıl önce Çingeneler Zamanı filmindeki son sahne ve çalan Ederlezi Avela şarkısı.
Ederlezi-Goran Bregovic 03:42
Ederlezi-Goran Bregovic 9.666 izlenme - 7 yıl önce çingeneler zamanı flim müziği
Ben Bir Çingeneyim 03:42
Ben Bir Çingeneyim 5.665 izlenme - 9 yıl önce
Çingeneler Zamanı Film Müziği 03:13
Çingeneler Zamanı Film Müziği 1.245 izlenme - 1 yıl önce Time of the Gypsies filminin Goran Bregoviç bestesi müziği
Ederlezi Avela - Goran Bregovic 04:39
Ederlezi Avela - Goran Bregovic 908 izlenme - 1 yıl önce Çingeneler zamanı'nın meyhanede çalan efsane müziği. Bir Goran Bregovic şahaseri.
Çingeneler Zamanı - Ederlezi (Filmden Görüntülerle) 03:12
Çingeneler Zamanı - Ederlezi (Filmden Görüntülerle) 822 izlenme - 2 yıl önce Sitede ses olarak bulunan Goran Bregovic'in Ederlezi müziğini filmdeki haliyle izliyoruz. Çingenelerin hayatını anlatan filmin etkileyici bölümlerinden birisidir. Emir Kusturica'nın 1988 yapımı bu filmi hem güldürmekte hem de hüzünlendirmektedir. Orijinal ismi "Dom Za Vesanje", İngilizce ismi "Time of the Gypsies". 1989 yılında Cannes'da En İyi Yönetmen ödülünü almıştır.
Çingeneler Zamanı Ederlezi 03:47
Çingeneler Zamanı Ederlezi 658 izlenme - 1 yıl önce Çingeneler zamanı filminden yine goran bregovic imzalı harika bir yapıt.
çingenelerin fren sistemi 01:54
çingenelerin fren sistemi 1.146 izlenme - 6 yıl önce kanlıgeçit-düziçi yolkavşağı /osmaniye
Balık Ayhan - Çingeneler Zamanı 04:19
Balık Ayhan - Çingeneler Zamanı 1.103 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Albüm Adı: Yaşayan Ruhlar Çıkış Tarihi: 24.03.1995 Enstrümental Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Ayhan Küçükboyacı - Çingeneler Zamanı 04:19
Ayhan Küçükboyacı - Çingeneler Zamanı 1.282 izlenme - 5 yıl önce
Çingeneler Zamanı - Kumarda Kaybeden Merdzan 01:53
Çingeneler Zamanı - Kumarda Kaybeden Merdzan 447 izlenme - 2 yıl önce Efsane film olan Çingeneler Zamanından eğlenceli bir sahne, kumarda şansının yaver gitmesi için kendince Tanrı ile pazarlığa oturan Merdzan, isteğinin olması karşılığında Tanrı'ya çeşitli vaadlerde bulunmaktadır.
Çingeneler Zamanı- Ederlezi Avela 02:42
Çingeneler Zamanı- Ederlezi Avela 387 izlenme - 2 yıl önce Emir Kusturica nın yönetmenliğini bir kez daha gözler önüne seren ve şimdiye kadar çekilen tek çingenece film olan çingeneler zamanını filminden perhan' ın dağıttığı sahne, hem güldürür, hem ağlatır bir sigara yaktırır adama. ses dosyası için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3261/cingeneler-zamani-ederlezi
Çingeneler Zamanı -  Meyhane Sahnesi 02:41
Çingeneler Zamanı - Meyhane Sahnesi 306 izlenme - 2 yıl önce evet efendim emir kusturica sinemasını bilen bilir.genelde çingelerin hayatını aşırı gerçekçilikle anlatan emir kusturicanın dom za vesanje isimli filminden meyhane sahnesini izliyoruz iyi seyirler.
Çingeneler Zamanı - Talijanska 03:33
Çingeneler Zamanı - Talijanska 245 izlenme - 1 yıl önce Çingeneler Zamanı'nda Perhan'ın akordiyonuyla sürekli çaldığı şarkı. Goran Bregoviç'in Tempts Des Gitans albümünden geliyor.
Oya & Bora - Sevmek Zamanı 04:07
Oya & Bora - Sevmek Zamanı 205 izlenme - 1 yıl önce Orjinal adı Kustino Oro olan Goran Bregoviç tarafından Çingeneler Zamanı için bestelenmiş eserin Türkçe sözlerle Oya Bora yorumu. Her dilde güzeldir.
Mesut Ali - Mustafa Kos - Çingeneler Zamanı 06:17
Mesut Ali - Mustafa Kos - Çingeneler Zamanı 214 izlenme - 5 yıl önce
Telegol - Kanaltürk Tanıtımı 00:54
Telegol - Kanaltürk Tanıtımı 114 izlenme - 2 yıl önce Telegol ekibinden yeni kanal için yaran tanıtım performansı. Özellikle Ziya ve Gökmen'e dikkat..
Çingeneler Zamanı Beykent Mektebim Okulu Hasan Murat Gürbüz 01:54
Çingeneler Zamanı Beykent Mektebim Okulu Hasan Murat Gürbüz 40 izlenme - 2 yıl önce Çingeneler Zamanı Beykent Mektebim Okulu Hasan Murat Gürbüz Çingeneler Zamanı (Sırpça özgün adıyla , Dom za vešanje), yönetmenliğini Emir Kusturica'nın yaptığı 1988 yapımı Yugoslav filmi. Kusturica'nın en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilen yapıt, aynı zamanda tamamı Çingenece çekilen ilk sinema filmidir. Film, telekinezik güçlere de sahip olan Perhan adında bir Çingene'nin, genç yaşta Yugoslavya'nın küçük bir köyünden çıkıp Milano'da bir suç şebekesine dahil oluşunu, Azra ile yaşadığı aşk ve kız kardeşi Danira'ya uzun süre sonra tekrar kavuşmak için gösterdiği çabalar etrafında anlatır. Film Cannes film festivalinde sanat çevrelerinde büyük bir sansasyon uyandırdı. Eleştirmenlerden tam not aldı. Filmin naif konusundan ziyade yönetmenin filmde kullandığı gerçeküstü sahneler ve hikayeye ustaca işlenmiş sembolik anlatım filmi farklı konuma taşıyarak Yönetmeni Emir KUSTURICA'ya dünya çapında ün kazandırdı. Filmi farklı kılan en önemli konulardan birisi de rol alan oyuncuların profesyonel olmamalarıdır. Baş rol oyuncusu Davor DUJMOVIC 1999 yılında intihar etmiştir. Davor'un oynadığı rolün metaforik etkilerinin naif kişiliği üzerinde baskı yaratarak kendisini intihara sürüklediği yönünde düşünceler bulunmaktadır. Filmin müziklerini Goran Bregoviç bestelemiştir.
Mesut Ali - Mustafa Kos - Çingeneler Zamanı 06:17
Mesut Ali - Mustafa Kos - Çingeneler Zamanı 19 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Missing Çıkış Tarihi: 25.02.1999 Türkçe Caz