Hoşgeldiniz!

çıngıraklı yılan

Mavi Yılan Dehşet Saçtı  05:19
Mavi Yılan Dehşet Saçtı 36.836 izlenme - 3 yıl önce Mavi yılan dehşet saçtı Amerika'da kaydedilen görüntülerde su deposunda karşılaşan çıngıraklı yılan ile mavi yılanın mücadelesi nefes kesti.
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğunda Ne Var? 06:05
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğunda Ne Var? 23.722 izlenme - 2 yıl önce What's Inside? kanalı çıngıraklı yılanın kuyruğunun içini merak etti. Ardından aldılar maket bıçağını ve ortadan açtılar.
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğundan Ne Var? 03:31
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğundan Ne Var? 7.855 izlenme - 2 yıl önce Baba ile oğlu yılan üzerinde ilginç bir deney yapıyor. Neyse ki o yılan ölümcül bir ısırık atamıyor.
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 00:54
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 11.920 izlenme - 2 yıl önce Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya**********************************************
çıngıraklı yılan ağır çekim 00:38
çıngıraklı yılan ağır çekim 20.810 izlenme - 9 yıl önce çıngıraklı yılan - ağır çekim
Çıngıraklı Yılan Soyucuları 03:21
Çıngıraklı Yılan Soyucuları 1.574 izlenme - 7 ay önce Amerika'lı ibnelerin hatıra ve yemek için çıngıraklı yılanları ne aşamadan geçirdiğini anlatan bir video.
Latif Dogan Çıngıraklı Yılan 04:41
Latif Dogan Çıngıraklı Yılan 9.147 izlenme - 8 yıl önce latif dogan çıngıraklı yılan
Latif Doğan - Çıngıraklı Yılan 04:41
Latif Doğan - Çıngıraklı Yılan 5.753 izlenme - 6 yıl önce
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğundaki Hareket Ağır Çekimde Görüntülendi 03:30
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğundaki Hareket Ağır Çekimde Görüntülendi 665 izlenme - 6 ay önce Çıngıraklı yılanın kuyruğundaki hareket BBC Earth ekipleri tarafından gözlem altındaki bir odada ve ağır çekimde görüntülenmiş.
Çıngıraklı Yılanın Sahibini Isırması 01:26
Çıngıraklı Yılanın Sahibini Isırması 451 izlenme - 7 ay önce Bir insan neden evde çıngıraklı yılan besler ki? Salın şu hayvanları doğasına ya videolarınıza 2 tıklanma almak için ne hallere düştünüz be.
Halit Arapoğlu - Çıngıraklı Yılan 04:16
Halit Arapoğlu - Çıngıraklı Yılan 3.164 izlenme - 6 yıl önce
Çıngıraklı Yılan (Sözlü) Org Oyun Havaları 03:11
Çıngıraklı Yılan (Sözlü) Org Oyun Havaları 2.158 izlenme - 4 yıl önce Çıngıraklı Yılan (Sözlü) Org Oyun Havaları
İzzet Yıldızhan - Çıngıraklı Yılan (2013) 03:38
İzzet Yıldızhan - Çıngıraklı Yılan (2013) 2.418 izlenme - 4 yıl önce İzzet Yıldızhan - Sevgilim İzzet Yıldızhan - Nerdesin Cane İzzet Yıldızhan - Eski Arkadaşım İzzet Yıldızhan - Zeytin Yapr...
Mavi Yılan Dehşet Saçtı 01:13
Mavi Yılan Dehşet Saçtı 1.172 izlenme - 3 yıl önce MAVİ YILAN DEHŞET ŞAÇTI! Öldürdüğü çıngıraklı yılanı işte böyle yedi. MAVİ YILAN DEHŞET ŞAÇTI! Öldürdüğü çıngıraklı yılanı işte böyle yedi.
Çankırılı Doğan- Çıngıraklı Yılan 01:38
Çankırılı Doğan- Çıngıraklı Yılan 2.392 izlenme - 8 yıl önce WEB SiTE [[[www.dj-gokhan.net]]] iletişim&msn [[djgokhan@dj-gokhan.net]]] Dj Gökhan - DJ GOKHAN 06 ANKARA STYLE REMİXER Discjokey-Gokhan.Net.
Belgesel Saati: Çıngıraklı Piton Yılanı 06:57
Belgesel Saati: Çıngıraklı Piton Yılanı 2.615 izlenme - 5 yıl önce
Çıngıraklı Yılanın Kaplumbağaya Otostop Çekmesi 01:53
Çıngıraklı Yılanın Kaplumbağaya Otostop Çekmesi 181 izlenme - 5 ay önce Çöl kaplumbağasının üzerene binerek gezintiye çıkan çıngıraklı yılanın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Okan Babacan - Çıngıraklı Yılan & Ağlattın 03:32
Okan Babacan - Çıngıraklı Yılan & Ağlattın 1.452 izlenme - 4 yıl önce Okan Babacan - Çıngıraklı Yılan & Ağlattın 26.03.2014 günü Okan Babacan kanalına yüklediğim 'Okan Babacan - Çıngıraklı Yılan & Ağlattın ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/okanbabacan kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tufan Altaş - Çıngıraklı Yılan 05:34
Tufan Altaş - Çıngıraklı Yılan 1.698 izlenme - 4 yıl önce Tufan Altaş - Çıngıraklı Yılan
Dilber Ay - Halit Arapoğlu - Halime Arapoğlu - Çıngıraklı Yılan 04:29
Dilber Ay - Halit Arapoğlu - Halime Arapoğlu - Çıngıraklı Yılan 2.111 izlenme - 6 yıl önce
Dunyadaki En Garip Yaratıklar 03:23
Dunyadaki En Garip Yaratıklar 1.623 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere dünyada ki en garip yaratıkları aktaracağım.İyi seyirler Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Dev isopod: Bu dev yaratıklar genellikle okyanus diplerinde yaşıyor. Işıktan rahatsız olduğu için okyanusun en ışıksız ve izbe yerlerini tercih ediyor. Ölü balıklarla ve yosunla besleniyor. Yeşil çıngıraklı yılan: Güneydoğu Asya'da yaşıyor. Çıngıraklı yılanın farklı bir türü olan bu yılan bilimadamları tarafından ilk olarak 2002 yılında tanımlandı. Yılan balığı: 'Channidae' yılanbaşı balığı olarak da biliniyor. 2002 yılında tanımlanabildi. Ölüm balığı diye adlandırılan bu tür bir gölde yaşayan tüm canlıları yok edebilme yeteneğine sahip. Ortalama altı kilo ağırlığında ve bir metre uzunluğluğunda Aye-aye: Dünyanın en az bulunan ve ilginç görünümlü yaratıklarından. Madagaskar bölgesinde yaşayan bu inanılmaz hayvan insanlara zarar veriyor. Bir köyü yok ettiği söylenen bu hayvan ortalama 40 santimetre boyunda ve 2 kilo ağırlığında. Yıldız Burunlu Köstebek: Gözü olmayan bu hayvan tüm algısını çok gelişmiş yıldız şeklindeki burnuyla sağlıyor. Dokunma duyusu içinde yıldız şeklindeki burnunu kullanan bu yaratığın burnunda ortalama 25 bin sinir ucu bulunuyor. Fırfırlı Kertenkele: Kahverengiye kaçan sarı rengiyle bu kertenkele Avustralya'da yaşıyor. Boynunun etrafını saran fırfır şeklindeki deri hayvana ilginç bir görüntü veriyor. Genellikle ağaç üstünde yaşıyor fakat zaman zaman yere iniyor. Yaprak Kuyruklu geko: Madagaskar'ın yerlilerinden. Tropikal yağmur ormanlarında yaşadığı için doğaya uyum sağlamış bir tür. Ağaçların gövdesinde yaşıyor ve sinirlendiğinde ağzını açıp ilginç bir ses çıkarıyor. Kerivoula Kachinensis: Bu ilginç yarasa türü Asya'da yaşıyor. Doğada az rastlanan bir tür olan bu yarasa oldukça yırtıcı Kör çöl faresi: Afrika'nın doğu bölgesinde yaşıyor. Soğukkanlı ve acı sinirleri yok. YEr altında yaşamayı tercih eden bu fareler hiçbir şekilde acı hissetmiyor. The Indian Gharial (Ganj Timsahı): Hindistan'da Ganj nehrinde yaşar. Boylan 7 m'ye kadar ulaşabilen bir sürüngen türüdür.
Austin Stevens vs Çıngıraklı Yılan 03:37
Austin Stevens vs Çıngıraklı Yılan 743 izlenme - 3 yıl önce 1950 Güney Afrika doğumlu sürüngen bilimci olan Austin Stevens Yılan belgeselleri yapar, fotoğraf çeker. 107 gün 36 adet zehirli yılanla dolu bir odada yaşayarak rekor kırmıştır, bu arada 2 defa bir kobra tarafından ısırılmıştır. Şimdi bu psikopat abimizin Çıngıraklı yılan ile macerasını izliyoruz.
Çıngıraklı Yılan İle Roadrunner Karşılaşırsa 00:56
Çıngıraklı Yılan İle Roadrunner Karşılaşırsa 404 izlenme - 3 yıl önce ABD'de bir çıngıraklı yılan ile Geococcyx californianus (roadrunner) cinsi bir kuş karşılaşırsa ne olur? İşte bu sorunun cevabı videomuzda.
Ankaralı Namık - Çıngıraklı Yılan [2007] 04:09
Ankaralı Namık - Çıngıraklı Yılan [2007] 135 izlenme - 8 ay önce
Fevzi Çoban - Çıngıraklı Yılan 03:20
Fevzi Çoban - Çıngıraklı Yılan 892 izlenme - 6 yıl önce
Mavi Yılan Çölde Dehşet Saçtı 01:13
Mavi Yılan Çölde Dehşet Saçtı 387 izlenme - 3 yıl önce Öldürücü zehriyle ün salmış mavi yılan, öldürdüğü çıngıraklı yılanı birkaç hamlede mideye indirdi. Genellikle çölde yaşayan mavi yılan öldürücü zehri ile ün salmıştır. Belgeselcilerin kamerasına yansıyan görüntüde yılan, öldürdüğü avını bir çırpıda midesine indirdi.
Çıngıraklı Yılan ve Roadrunner Kapışması 01:02
Çıngıraklı Yılan ve Roadrunner Kapışması 282 izlenme - 3 yıl önce ABD'de, yaklaşık 56 santimetre boyunda 300 gram ağırlığındaki roadrunner kuşu, çıngıraklı yılan avladı. Vahşi doğanın iki korkutucu türü: Çıngırıklı yılan ve roadrunner kuşu.. Genellikle ABD'de yaşayan yaklaşık 56 santimetre boyunda ve 300 gram ağırlığında olan roadrunner kuşu, çıngırıklı yılanı kolayca avlıyor. YILANI BAŞINI TAŞA VURA VURA ÖLDÜRDÜ Hızlı koşamalarıyla tanınan roadrunner'ın yılanı acımazsızca, başını taşa vura vura öldürdüğü o anlar saniye saniye görüntülendi:
Yılanın Saldırı Anı Saniye Saniye Görüntülendi 01:00
Yılanın Saldırı Anı Saniye Saniye Görüntülendi 280 izlenme - 3 yıl önce BBC ekibi ilginç bir deneme yaptı. Çıngıraklı yılanı içi su dolu balonla taciz eden ekip, hayvanın saldırı anını kameraya aldı. Ok gibi fırlayan yılan balona dişiyle patlattı.
Yılanın İnine Çomak Sokmak 01:49
Yılanın İnine Çomak Sokmak 315 izlenme - 2 yıl önce Yılanların öbek öbek toplandığı çiftleşme partisine çomak sokan abi, yılanların özel hayatına müdahale ettiğinizde ne olacağını göstermiş.
Çıngıraklı yılan ve Roadrunner   KAPIŞMASI 00:57
Çıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASI 431 izlenme - 3 yıl önce Çıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASIÇıngıraklı yılan ve Roadrunner KAPIŞMASI