Hoşgeldiniz!

çıngıraklı yılan

Mavi Yılan Dehşet Saçtı  05:19
Mavi Yılan Dehşet Saçtı 40.858 izlenme - 7 yıl önce Mavi yılan dehşet saçtı Amerika'da kaydedilen görüntülerde su deposunda karşılaşan çıngıraklı yılan ile mavi yılanın mücadelesi nefes kesti.
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğunda Ne Var? 06:05
Çıngıraklı Yılanın Kuyruğunda Ne Var? 24.277 izlenme - 6 yıl önce What's Inside? kanalı çıngıraklı yılanın kuyruğunun içini merak etti. Ardından aldılar maket bıçağını ve ortadan açtılar.
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 00:54
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 13.739 izlenme - 7 yıl önce Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya**********************************************
Latif Dogan Çıngıraklı Yılan 04:41
Latif Dogan Çıngıraklı Yılan 9.206 izlenme - 12 yıl önce latif dogan çıngıraklı yılan
Çıngıraklı Yılandan Her Defasında Kurtulan Kanguru Sıçanı 01:18
Çıngıraklı Yılandan Her Defasında Kurtulan Kanguru Sıçanı 1.966 izlenme - 4 yıl önce İki ayak üzerinde kanguru gibi sıçramalarından dolayı kanguru sıçanı denilen bu fare cinsi çevikliği sayesinde kendisine saldıran yılandan her defasında kurtulmuş.
Çıngıraklı Yılan Festivali 00:50
Çıngıraklı Yılan Festivali 689 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Teksas eyaletinde her yıl Çıngıraklı Yılan Festivali düzenleniyor. Yüzlerce yılanın yendiği festivalin amacı çıngıraklı yılanların sayısının kontrol altında tutulmasıymış.
Amerika'da İki Kafalı Çıngıraklı Yılan Bulunması 00:30
Amerika'da İki Kafalı Çıngıraklı Yılan Bulunması 1.453 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir hayvanat bahçesinin yakınlarında bulunan iki kafalı çıngıraklı yılanın 2 ayrı beyini, 4 gözü ve 2 ağzı bulunmaktaymış.
Eliyle Çıngıraklı Yılan Yakalayan Manyak 01:35
Eliyle Çıngıraklı Yılan Yakalayan Manyak 987 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşları ile gezintiye çıkan genç karşılaştıkları çıngıraklı yılanı yakalamaya karar vermiş. Bu işi yaparken sadece bir sopadan yardım almış.
Vaşak İle Çıngıraklı Yılanın Kavgası 01:24
Vaşak İle Çıngıraklı Yılanın Kavgası 2.000 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin güneybatısında yer alan Arizona eyaletinin ormanlık bir bölgesinde vaşak ve çngıraklı yılanın kavgası amatör kameraya böyle yansımış.
Çıngıraklı Yılan Soyucuları 03:21
Çıngıraklı Yılan Soyucuları 1.637 izlenme - 5 yıl önce Amerika'lı ibnelerin hatıra ve yemek için çıngıraklı yılanları ne aşamadan geçirdiğini anlatan bir video.
Çıngıraklı Yılan (Sözlü) Org Oyun Havaları 03:11
Çıngıraklı Yılan (Sözlü) Org Oyun Havaları 2.236 izlenme - 9 yıl önce Çıngıraklı Yılan (Sözlü) Org Oyun Havaları
Çıngıraklı Yılanın Sahibini Isırması 01:26
Çıngıraklı Yılanın Sahibini Isırması 517 izlenme - 5 yıl önce Bir insan neden evde çıngıraklı yılan besler ki? Salın şu hayvanları doğasına ya videolarınıza 2 tıklanma almak için ne hallere düştünüz be.
Austin Stevens vs Çıngıraklı Yılan 03:37
Austin Stevens vs Çıngıraklı Yılan 843 izlenme - 8 yıl önce 1950 Güney Afrika doğumlu sürüngen bilimci olan Austin Stevens Yılan belgeselleri yapar, fotoğraf çeker. 107 gün 36 adet zehirli yılanla dolu bir odada yaşayarak rekor kırmıştır, bu arada 2 defa bir kobra tarafından ısırılmıştır. Şimdi bu psikopat abimizin Çıngıraklı yılan ile macerasını izliyoruz.
Ankaralı Namık - Çıngıraklı Yılan (Official Audio) 04:07
Ankaralı Namık - Çıngıraklı Yılan (Official Audio) 381 izlenme - 4 yıl önce Ankaralı Namık'ın, Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan ''Çıngıraklı Yılan'' isimli şarkısı, Avrupa Müzik Youtube kanalında. Avrupa Müzik Facebook: https://www.facebook.com/AvrupaMuzik Avrupa Müzik Twitter: https://twitter.com/avrupamuzik Şarkı Sözleri (lyrics): Koynumda besledim tam on üç sene Çıngıraklı yılan çıktı sevdiğim Ne yılana benzer ne de çıyana Çıngıraklı yılan çıktı sevdiğim Yüzüme püskürttü zehir sarısı Canımı sızlattı gece yarısı Yanında halt etmiş eşek arısı Çıngıraklı yılan çıktı sevdiğim Her gece koynumda uyuttum onu Hemen hemen hergün avuttum onu Söyle Devran Baba ne oldu sonu Çıngıraklı yılan çıktı sevdiğim
Murat Övüç - Çıngıraklı Yılan (Feat. Bahar Gelir) 03:38
Murat Övüç - Çıngıraklı Yılan (Feat. Bahar Gelir) 124 izlenme - 2 yıl önce Murat Övüç - Çıngıraklı Yılan (Feat. Bahar Gelir) Şarkı Sözleri: Koynumda besledim tam on üç sene Çıngıraklı yılan çıktın sevgilim Ne yılana benzer ne de çıyana Çıngıraklı yılan çıktın sevgilim Yüzüme püskürttü zehir sarısı Canımı sızlattı gece yarısı Yanında halt etmiş eşek arısı Çıngıraklı yılan çıktın sevgilim Her gece koynumda uyuttum onu Hemen hemen hergün avuttum onu Söyle Devran Baba ne oldu sonu Çıngıraklı yılan çıktın sevgilim https://lyricstranslate.com
Yırtıcıları Caydırmak İçin Çıngıraklı Yılan Sesi Çıkaran Tarantula 01:03
Yırtıcıları Caydırmak İçin Çıngıraklı Yılan Sesi Çıkaran Tarantula 226 izlenme - 4 yıl önce Avustralyalı Tarantula'nın inanılmaz tehdit görüntüsünde yırtıcı hayvanları caydırmak için çıngıraklı yılan sesine benzer bir ses üretiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çıngıraklı Yılan ve Roadrunner Kapışması 01:02
Çıngıraklı Yılan ve Roadrunner Kapışması 356 izlenme - 7 yıl önce ABD'de, yaklaşık 56 santimetre boyunda 300 gram ağırlığındaki roadrunner kuşu, çıngıraklı yılan avladı. Vahşi doğanın iki korkutucu türü: Çıngırıklı yılan ve roadrunner kuşu.. Genellikle ABD'de yaşayan yaklaşık 56 santimetre boyunda ve 300 gram ağırlığında olan roadrunner kuşu, çıngırıklı yılanı kolayca avlıyor. YILANI BAŞINI TAŞA VURA VURA ÖLDÜRDÜ Hızlı koşamalarıyla tanınan roadrunner'ın yılanı acımazsızca, başını taşa vura vura öldürdüğü o anlar saniye saniye görüntülendi:
İzzet Yıldızhan - Çıngıraklı Yılan 2018 HD 03:47
İzzet Yıldızhan - Çıngıraklı Yılan 2018 HD 261 izlenme - 4 yıl önce YAPIM - GÖKDOGAN MEHMET
Ankaralı Namık - Çıngıraklı Yılan [2007] 04:09
Ankaralı Namık - Çıngıraklı Yılan [2007] 247 izlenme - 5 yıl önce
Yılanın İnine Çomak Sokmak 01:49
Yılanın İnine Çomak Sokmak 403 izlenme - 7 yıl önce Yılanların öbek öbek toplandığı çiftleşme partisine çomak sokan abi, yılanların özel hayatına müdahale ettiğinizde ne olacağını göstermiş.
Deniz Eser (Grup-Turkuaz) - Çıngıraklı Yılan 02:34
Deniz Eser (Grup-Turkuaz) - Çıngıraklı Yılan 21 izlenme - 1 yıl önce Deniz Eser (Grup-Turkuaz)'in, YEDİ MÜZİK etiketiyle yayınlanan "Çıngıraklı Yılan" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Mustafa Şahin Yılmaztürk ( Aşık Devran Baba) Düzenleme: Sercan Hoşgör Yönetmen: Sezgin T. "Çıngıraklı Yılan" şarkı sözleri ile Koynumda besledim tam on üç sene tam on üç sene Çıngıraklı yılan yılan çıktın sevdiğim Ne yılana benzer vay vay ne de çiyana Cıngıraklı yılan yılan çıktın sevdiğim çıktı sevdiğim Ne yılana benzer vay vay ne de çiyana Cıngıraklı yılan yılan çıktın sevdiğim çıktı sevdiğim Her gece koynumda uyuttum onu uyuttum onu Hemen hemen hergün hergün avuttum onu Söyle Devran baba ne oldu sonu Cıngıraklı yılan yılan çıktın sevdiğim çıktı sevdiğim Söyle Devran baba vay vay ne oldu sonu Cıngıraklı yılan yılan çıktın sevdiğim çıktı sevdiğim Söyle Devran baba vay vay ne oldu sonu Cıngıraklı yılan yılan çıktın sevdiğim çıktı sevdiğim ASIK DEVRAN BABA