Hoşgeldiniz!

çinli gelin

Çinli Gelin Kahkahaya Boğacak! 01:52
Çinli Gelin Kahkahaya Boğacak! 2.605 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in Yarın Akşam Yayınlanacak Bölümüne Çinli Gelin Damgasını Vuracak
Ben Bilmem Eşim Bilir De Çinli Gelin Nasıl Türkleşti 01:57
Ben Bilmem Eşim Bilir De Çinli Gelin Nasıl Türkleşti 1.877 izlenme - 5 yıl önce Çinli Gelin Nasıl Türkleşti Çin'den Geldi, Önce Aşık Sonra Müslüman Oldu, Ben Bilmem Eşim Bilir'de Yarıştı Arabayı Kaptı!
Çinli Geline Türk Usulü Nikah ve Düğün 01:28
Çinli Geline Türk Usulü Nikah ve Düğün 147 izlenme - 5 ay önce Geçtiğimiz günlerde Konya’nın Akşehir ilçesinde Müslüman olarak Yen Nalcı ismini alan 31 yaşındaki Çinli Hongmeni Jin (Nalcı) için Akşehir’de Türk usulü nikah ve düğün yapıldı.
Çinli Gelin Minglei, Ben Bilmem Eşim Bilir 01:52
Çinli Gelin Minglei, Ben Bilmem Eşim Bilir 1.958 izlenme - 5 yıl önce Çinli Gelinin Türk Eşiyle Bilmeden Evlendiğini Ve Bunu Sonradan Fark Ettiğini Söylemesi Herkesi Kahkahaya Boğdu...
Ben Bilmem Eşim Bilirb - Çinli Gelinin Tanışma Hikayesi 01:52
Ben Bilmem Eşim Bilirb - Çinli Gelinin Tanışma Hikayesi 1.226 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'de Çinli Gelinin İlginç Hikayesi Eşiyle Evlendiğini Evlendikten Sonra Farkına Vardığını Anlatan Çinli Gelin İzleyenleri Ka...
Yüksekova'ya Çinli Gelin 09:56
Yüksekova'ya Çinli Gelin 20 izlenme - 2 ay önce Yüksekova'ya Çinli gelin Kafede tanıştılar, 7 yıllık beraberliği evlilikle taçlandırdılarHAKKARİ - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Çinli gelin için renkli bir düğün yapıldı.
Çinli Gelin Kahkahaya Boğacak 01:52
Çinli Gelin Kahkahaya Boğacak 746 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir'in Yarın Akşam Yayınlanacak Bölümüne Çinli Gelin Damgasını Vuracak.
Evet Evet Dedi Bilmeden Evlendi - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:52
Evet Evet Dedi Bilmeden Evlendi - Ben Bilmem Eşim Bilir 493 izlenme - 5 yıl önce ben bilmem eşim bilir'de bu hafta Eşiyle bilmeden her şeye evet diyerek evlendiğini söyleyen Çinli gelin.
Hintli Die Alıp Çinli Çıkan Gelin 03:53
Hintli Die Alıp Çinli Çıkan Gelin 129 izlenme - 3 yıl önce Mutasyona uğrayarak ırk değiştirdi resmen hintli die alıp çinli çıkan gelin şok şok şok.
Çinli Gelin Nasıl Türkleşti! 01:57
Çinli Gelin Nasıl Türkleşti! 272 izlenme - 5 yıl önce Kanal D'nin İlgiyle İzlenen Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın Yaptığı Yarışma Programı Ben Bilmem Eşim Bilir'e Çinli Gelin Damgasını Vurdu. Gelin Minglei'nin Eşi S...