Hoşgeldiniz!

çinli kız

Çinli Kız Türkçe Küfür Öğrenirse (+18) 00:12
Çinli Kız Türkçe Küfür Öğrenirse (+18) 7.729 izlenme - 5 ay önce Ülkece en büyük zevkimizdir bir yabancıya ilk olarak Türkçe küfür öğretmek. Bu Çinli kızda bu geleneğimizden nasibini almış Türkçe küfür ediyor.
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 00:33
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 8.722 izlenme - 1 yıl önce Bu videonun bir çok örneğini izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Ama bu seferki çok farklı çok.
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 5.601 izlenme - 1 yıl önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
Kapkaççı Döven Çinli Kız 00:57
Kapkaççı Döven Çinli Kız 2.944 izlenme - 1 yıl önce İşe çıkmış genç kapkaççı bileğini kurbanın eline kaptırınca olaylar gelişir. Fake evet.
Cips Gibi Ahtapot Yiyen Çinli Kız 00:17
Cips Gibi Ahtapot Yiyen Çinli Kız 51 izlenme - 2 hafta önce İzlerken kusacak kova arayabilirsiniz kardeşlerim. Mideniz kaldırmıyorsa izlemeyin derim. İlla izleyeceksen keyifli seyirler...
Küçük Kızı Suya Çeken Deniz Aslanı 02:15
Küçük Kızı Suya Çeken Deniz Aslanı 96 izlenme - 2 ay önce Kanada'da Turistlerin deniz aslanlarını beslediği bir yerde iskelenin kıyısına oturan küçük bir kız, deniz aslanı tarafından ısırılarak suya çekildi. Küçük kız suya çekilir çekilmez kızın aile üyelerinden birisi olduğu bilinen adam, korkusuzca suya atlayarak küçük kızı kurtarıyor.
İhanetin Cezası - Sokak Ortasında Dayak Yiyen Erkek 01:14
İhanetin Cezası - Sokak Ortasında Dayak Yiyen Erkek 2.425 izlenme - 3 yıl önce Kız arkadaşını aldadan çocuğun dramı. Arkadaş biraz delikanlı ol. Çin'de erkek olmak da zormuş.
Çinli Şeker Kız 01:15
Çinli Şeker Kız 667 izlenme - 3 yıl önce Çinli Şeker Kız
Matkap ile Mısır Yemeye Çalışan Çinli Kızın Hazin Sonu 01:18
Matkap ile Mısır Yemeye Çalışan Çinli Kızın Hazin Sonu 165 izlenme - 1 yıl önce Mısır yemeye çalışan kadını yiyen mısır Matkapla Mısır Yemeye Çalışınca Saçlarını Matkapa Yediren Çinli Kız Cinde matkab,misir,cinli kiz,genc kiz,Her Telden Youtube Kanalı Videosu Matkapla Mısır Yerken Saçını Kaptıran Çinli Kız genc kiz saclarini matkaba kaptirdi Kadının saçları, hızla dönen mısıra takıldı. Talihsiz kızın saçlarının bir kısmı tamamen koparken, o anlar saniye saniye böyle kaydedildi. Genç kız saçlarını matkaba kaptırdı VİDEO Genç kız saçlarını ucuna mısır takılı matkaba kaptırdı. Saçlarının bir kısmı kökünden koparak matkapta kaldı. Cumhuriyet Gazetesi - (Video) Genç kız saçını matkaba kaptırdı Haberler,Son dakika,haber türk,haber televizyon tv Genç kız saçlarını ucuna mısır takılı matkaba böyle kaptırdı. Çin’de matkabın ucuna bağladığı mısırı yemeye çalışan genç kız, hiç de beklemediği bir kaza yaşadı. Kadının saçları, hızla dönen mısıra takıldı. Talihsiz kızın saçlarının bir kısmı tamamen koparken, o anlar saniye saniye böyle kaydedildi. SIRA DIŞI MISIR YEMEK İSTEYEN KADININ HAZİN SONU Çinli kadın, sıra dışı mısır yiyerek sosyal medya hesabından video paylaşmak istedi. Matkaba taktığı mısır koçanını elini kullanmadan dişlemek isteyen kadının işleri, istediği gibi gitmedi. Kadının saçları dönen matkaba aniden takıldı ve saçlarını kopardı. Doktora giden kadın saçlarının tekrar normal şekilde büyüyebileceği haberini aldı.
Güzel Çinliden Harika Dans 00:59
Güzel Çinliden Harika Dans 491 izlenme - 3 yıl önce Güzel Çinliden Harika Dans
Çinli Kız Darbuka Çaldı, Arda Turan Step Yaptı 01:15
Çinli Kız Darbuka Çaldı, Arda Turan Step Yaptı 130 izlenme - 1 yıl önce Arda Turan, Çinli bir genç kız, Türk derisinden yapılan darbukayı çalarken, Arda ise step yaptı. Karşılıklı atışmayı Arda kazandı.
Çinli Kızın Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği 04:35
Çinli Kızın Hayvanları Hipnotize Edebilme Yeteneği 118 izlenme - 2 yıl önce Yetenek yarışmasına katılan Çinli kızın hayvanları hipnotize etme yeteneği herkesi hayran bıraktı. Küçük kız çıktığı yetenek yarışmasında hayvanları hipnotize edebilme yeteneği ile herkesi kendisine hayran bıraktı. Adeta konuştuğu hayvanlardan uyumalarını istedi.
Basket Atma Oyununda Rekor Üstüne Rekor Kıran Çinli Kız 01:10
Basket Atma Oyununda Rekor Üstüne Rekor Kıran Çinli Kız 97 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki Çin'den garip görüntüler gelmeye devam etmesin efendim. Bu sefer büyük bir AVM'de çekildiği belli olan basket atma oyununu şova çeviren Çinli kızı izleyeceğiz. Mükemmel el çabukluğuyla hiç kaçırmadan rekor üstüne rekor kıran bu kadını tebrik etmemek elde değil. Ortaya da böyle mükemmel görüntüler çıkmış. İzleyelim..
Dans 01:29
Dans 172 izlenme - 8 yıl önce
Kafasını Demiryolu Çitine Sıkıştıran Çinli Kız 00:57
Kafasını Demiryolu Çitine Sıkıştıran Çinli Kız 13 izlenme - 11 ay önce Kafasını Demiryolu Çitine Sıkıştıran Çinli Kız Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ülkü Aybala Sunat - Çinli Kız 03:26
Ülkü Aybala Sunat - Çinli Kız 5 izlenme - 3 ay önce Müzik: Eylül Biçer Vokaller: Ülkü Aybala Sunat, Çağıl Kaya, Çağlar Süalp Gitar: Eylül Biçer Bas: Volkan Topakoğlu Davul: Erdem Göymen