Hoşgeldiniz!

cinni

Cin Çıkarma Seansı 13:48
Cin Çıkarma Seansı 5.818 izlenme - 10 ay önce Müslüman bir insan kesinlikle Allah tan başka hiçbir şey den korkmamasını öğrenmek zorunda, bu da ancak Allah' ı tek bir ilah olarak kabullenerek olur
Murat Bardakçı ve İlber Ortaylı Kadir Mısıroğlu ile Dalga Geçiyor 00:35
Murat Bardakçı ve İlber Ortaylı Kadir Mısıroğlu ile Dalga Geçiyor 2.753 izlenme - 1 yıl önce Tarihin Arka Odası adlı programda programın moderatörü Murat Bardakçı ve "çok cahilsin keşke ölsen" olarak son günlerde gündeme gelen İlber Ortaylı, "Karl Marx bir cinnidir" diyen sözde tarihçi Kadir Mısırlıoğlu ile billur geçiyor. İzleyelim..
Cinni: Uyanış (Teaser) 01:09
Cinni: Uyanış (Teaser) 505 izlenme - 10 ay önce Emre Aydın, 10 yıldır çekmeyi planladığı ilk sinema filmi 'Cinni: Uyanış' adlı filminin çekimlerini tamamladı. Çatalca'da bir villada gerçekleşen ve film ekibinin de zaman zaman gergin anlar yaşadığı çekimlerde Aydın, ''En büyük hayalimi gerçekleştiriyorum. Planlarım tek bir filmle sınırlı değil. Şimdiden ikinci iş için uğraşıyorum." dedi.
Karl Marx Cinnidir - Üstad Kadir 03:04
Karl Marx Cinnidir - Üstad Kadir 1.095 izlenme - 2 yıl önce Üstad Kadir'in Karl Marx hakkında yapmış olduğu yorumları izleyeceğiz.
Unutulmaz hatıralar 03:39
Unutulmaz hatıralar 4.921 izlenme - 10 yıl önce
Cinni: Uyanış (Teaser) 01:09
Cinni: Uyanış (Teaser) 49 izlenme - 10 ay önce "Hiç kimse sana inanmadığında kendinden şüphe duymaya başlar mısın?" Emre Aydın'ın yönetmenliğini üstlendiği "Cinni: Uyanış" çok yakında sinemalarda!
Cinni: Uyanış (Teaser) 01:09
Cinni: Uyanış (Teaser) 34 izlenme - 10 ay önce "Hiç kimse sana inanmadığında kendinden şüphe duymaya başlar mısın?" Emre Aydın'ın yönetmenliğini üstlendiği "Cinni: Uyanış" çok yakında sinemalarda!