Hoşgeldiniz!

Cins Videoları İzle

en güzel kopekler 09:28
en güzel kopekler 203.012 izlenme - 10 yıl önce en iyi cins kopek resimleri...
Bu Köpekler Bi Manyak :))) 01:51
Bu Köpekler Bi Manyak :))) 39.089 izlenme - 3 yıl önce Bu Köpekler Bi Manyak :)))
PTT Şubesinde Tartışma 01:16
PTT Şubesinde Tartışma 4.050 izlenme - 5 ay önce PTT Karşıyaka Bahçelievler şubesinde yaşanan bir tartışma vatandaş tarafından böyle kaydedildi. Olayın başında çalışanın bir kargoyla çok fazla ilgilenmesi ve sırada kuyruk oluşması sebebiyle tartışma çıkıyor. Çalışan hanımefendi hiçbir şekilde burnundan kıl aldırmıyor, vatandaşa "istediğin yeri ara şikayet et, burası ptt, senin faturanla mı uğraşacağım, git tedaşa yatır, 10 dakika ileride başka ptt var oradan yatır" gibi cümlelerle karşılık veriyor. İzliyoruz...
kangal köpekleri 00:45
kangal köpekleri 46.887 izlenme - 9 yıl önce numuneler sınırlı sayıdadır ciddi alıcılar arasın lütfen
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 01:46
Karşı Cinsin İlk Neresine Bakarsınız? - Sokak Röportajı 5.900 izlenme - 12 ay önce Herkesin ilgisi ve zevki elbette farklı. Bazen gözler bazen saçlar,dudaklar.. Kimisi için gözler kimisi için kalça,göğüs ve dudaklar bazıları da karşı cinse değil de kendi cinsine ilgi duyuyor..
Karşı Cinsi Nasıl Etkilersiniz - Tuhaf Sorular 02:05
Karşı Cinsi Nasıl Etkilersiniz - Tuhaf Sorular 4.124 izlenme - 12 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz. Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz. Tuhaf Sorular adı altında olan sokak röportajlarımızı izleyin, aklınıza takılan sorulara başkalarının nasıl cevap verdiğini öğrenin.
köpekler(pittbull-rottweiler-kurt) 03:33
köpekler(pittbull-rottweiler-kurt) 54.979 izlenme - 10 yıl önce süper izlemeden geçmeyin
 Batesmotelpro - İçimizden Biri - Kesici 01:49
Batesmotelpro - İçimizden Biri - Kesici 5.629 izlenme - 1 yıl önce Biri yer, biri bakar... demişler. O sadece bakmayla yetiniyor. Adeta bakarak hayatta kalıyor. Bütün gün sağı solu kesiyor, gün sonunda biriktirdiği malzemelerle evin yolunu tutuyor.
Pitbull Kulak Kesimi 02:05
Pitbull Kulak Kesimi 5.327 izlenme - 1 yıl önce Pitbull cinsi köpeklerin kulak kesimleri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karşı Cins Olsan Nasıl Olurdun? 02:00
Karşı Cins Olsan Nasıl Olurdun? 292 izlenme - 2 hafta önce Sokaktaki insanlara Karşı Cins Olsan Nasıl Olurdun? Sorusu soruldu. Eğlenceli ve komik cevaplar sizlerle.
Karşı Cinste En İtici Bulduğunuz Şey Nedir? 01:03
Karşı Cinste En İtici Bulduğunuz Şey Nedir? 3.343 izlenme - 1 yıl önce Sokağa çıktık ve 'Karşı cinste en itici bulduğunuz şey nedir?' diye sorduk. Bakın nasıl cevaplar aldık. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Batesmotelpro - Apartman Çekingeni 02:22
Batesmotelpro - Apartman Çekingeni 3.298 izlenme - 1 yıl önce Giderek yalnızlaşan şehir insanının yabanileşmesinden komşuluk ilişkileri de nasibini alıyor. Cins cins insan belgeselinin bu bölümünde basit bir selamlaşma, büyük bir gerilime dönüşüyor.
Karşı Cins Olsaydınız İlk Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 01:29
Karşı Cins Olsaydınız İlk Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 2.927 izlenme - 11 ay önce Sokak röportajında vatandaşa karşı cins olduklarında ilk ne yapacakları sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Dünya tatlısı Boo! 00:30
Dünya tatlısı Boo! 10.549 izlenme - 5 yıl önce İşte dünyanın en sevimli köpek cinsi Boo...
süper güvercinler 04:05
süper güvercinler 18.335 izlenme - 9 yıl önce her cins güvercinler vardır.
Karşı Cinsle Tanışmak İçin Bahaneniz Nedir? - Kadın Aklı Erkek Aklı  03:03
Karşı Cinsle Tanışmak İçin Bahaneniz Nedir? - Kadın Aklı Erkek Aklı 3.323 izlenme - 1 yıl önce Kadın aklı ve Erkek aklının hemen hemen her konuda farklı çalıştığını düşünen ekibimiz, iki cinse yönelteceği aynı sorulara çıkacak cevapları merak ediyor. Bu bölümümüzde karşı cinsle tanışmak için hangi bahaneleri kullandıklarını sorduk,
Çok Sıradan Adam - Cins Cins İnsan (Batesmotelpro) 03:43
Çok Sıradan Adam - Cins Cins İnsan (Batesmotelpro) 3.631 izlenme - 1 yıl önce batesmotelpro'nun memleketimize ait yaşam formlarını inceledikleri belgesel Cins Cins İnsan’ın bu bölümünde, her gün çok rastlanılan sıradan adam var.
Espina'dan Yazlıkçılara İsyan 00:58
Espina'dan Yazlıkçılara İsyan 2.580 izlenme - 10 ay önce Eyvah Espina hanım bu seferde yazlıkta oyuncak niyetine köpek alıp, sokağa atan yazlıkçılara atarlanıyor.
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 01:51
Karşı Cinste İlk Nereye Bakarsın? 5.984 izlenme - 2 yıl önce Bu konuya cinsel ve fiziksel olarak bakabilirsiniz. Kalçasına ya da göğüslerine mi bakarsınız? Yoksa yüzüne ve gülümsemesine mi?
Karşı Cinste İlk Olarak Nereye Bakarsınız? - Sokak Röportajı 02:12
Karşı Cinste İlk Olarak Nereye Bakarsınız? - Sokak Röportajı 1.309 izlenme - 7 ay önce Sokak röportajında vatandaşlara karşı cinste ilk nereye baktıkları sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 02:42
Bir Günlüğüne Karşı Cins Olsaydınız Ne Yapardınız? - Sokak Röportajı 2.581 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında kadın ve erkeklere bir günlüğüne karşı cins olsaydınız ilk ne yapardınız diye sorulmuş ve birbirinden ilginç cevaplar alınmış.
Horoz Dövüşleri - Kadirli 02:50
Horoz Dövüşleri - Kadirli 4.503 izlenme - 3 yıl önce Horoz Dövüşleri - Kadirli
En sevimli cins Boo! 00:39
En sevimli cins Boo! 5.269 izlenme - 5 yıl önce Bu köpek cinsi dünyanın en sevimlisi...
Pitbull Dehşeti Kameralarda 01:34
Pitbull Dehşeti Kameralarda 2.664 izlenme - 1 yıl önce İki pitbull cinsi köpek yol kenarındaki adamı parçaladı. Dehşet anları kameralara da yansıdı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Scorp - Karşı cins Olsaydın.. 04:11
Scorp - Karşı cins Olsaydın.. 3.067 izlenme - 1 yıl önce Scorp dünyanın en samimi sosyal medyasıdır, neden mi; Çünkü burada politikadan futbola, kadın erkek ilişkilerinden modaya binlerce konu konuşuluyor, Herkes yepyeni insanlarla tanışıp dost oluyor, Gündemi takip edip fikirlerini özgürce ifade ediyor...
horozcu hasan fehmi ve horozları 06:42
horozcu hasan fehmi ve horozları 17.241 izlenme - 9 yıl önce 0535 297 47 69 horozcu hasan fehmi ve horozları
köpek 02:13
köpek 12.526 izlenme - 9 yıl önce köpek bo Şİrİn ve tatli :d
İlişkilerde Karşılaşılan 8 Sorunlu Erkek Tipi 08:01
İlişkilerde Karşılaşılan 8 Sorunlu Erkek Tipi 1.981 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda evlilik ve çift terapisi yaparken sık karşılaştığım 8 sorunlu erkek tipini anlattım. Buradaki sorunlar sadece erkeklere özgü sorunlar değildir ama bu video erkekler için :) Bir sonraki videoda kadınları anlatacağım. Bu videoda, Ana Kuzusu Erkekler, Yetişkin Çocuk Erkekler, Aşırı Kıskanç Erkekler, Flörtöz ve Çapkın Erkekler, İşkolik Erkekler, Bağımlı Erkekler, Psikopat Erkekler, Cinsel Açıdan Soğuk Erkekleri anlattım. Aynı videonun kadınlar olanını izlemek için : https://www.youtube.com/watch?v=K33Sh...
Dünyanın En İlginç 6 Köpek Cinsi 02:47
Dünyanın En İlginç 6 Köpek Cinsi 1.257 izlenme - 2 yıl önce Dünya genelinde yüzlerce köpek cinsi bulunuyor. Fakat bazı köpekler gerçekten çok ilginç, çok tatlı gözükebiliyor. İşte bu ilginç ve tatlı köpeklerden oluşan bir derleme.
Çokkk Komikkkkk!!!!! 00:14
Çokkk Komikkkkk!!!!! 5.682 izlenme - 9 yıl önce mal bi adam namaza bile saygısı yok pijin