Hoşgeldiniz!

cinsel hayat

Haydar Dümen; 'cinsel Hayatınız Nasıl' Sorusuna Öyle Bir Cevap Verdi Ki... 00:18
Haydar Dümen; 'cinsel Hayatınız Nasıl' Sorusuna Öyle Bir Cevap Verdi Ki... 35.470 izlenme - 5 yıl önce Mesut Yar'ın programına konuk olan Haydar Dümen'den cinsel hayatınız nasıl sorusuna öyle bir cevap geldi ki..
İskeletlerin Cinsel Hayatı 00:27
İskeletlerin Cinsel Hayatı 38.047 izlenme - 12 yıl önce İskeletlerin Cinsel Hayatı
Kocam Şizofren Oldu Cinsel Hayatım Bitti (Hayatta Herşey Var 14 Aralık Perşembe) 08:36
Kocam Şizofren Oldu Cinsel Hayatım Bitti (Hayatta Herşey Var 14 Aralık Perşembe) 1.261 izlenme - 6 ay önce Hayatta Herşey Var programına bağlanan izleyici, kocasının şizofren olduktan sonra cinsel hayatının sonlandığını ve ne yapması gerektiği bilemediğini anlattı.
Susuz Kalınca Cinsel Hayatı Biten Köylülerin İsyanı 02:01
Susuz Kalınca Cinsel Hayatı Biten Köylülerin İsyanı 1.228 izlenme - 4 yıl önce Alkışlayan elleri dert görmeyesice, değerli dostlarım; Şahinpınar köyü muhtarının zorluk çıkarması yüzünden bir aydır su yüzü görmeyen Dorak köyünde sinirler gergin, suratlar asık. Ademler kızgın fırın, havvalar mercimek... Erkeklerin "garılara yüzü yok". Susuzluk yüzünden cinsel hayatı sona eren köylüler feveran halindeler. Muhtarsa artık alıştığımız üzere, cami minaresinde kriz masası kurmakla meşgul.
Ebeveynlerinin Cinsel Hayatını Sorgulayan Çocuk 00:38
Ebeveynlerinin Cinsel Hayatını Sorgulayan Çocuk 108 izlenme - 5 ay önce İki oğlunu karşısına alıp hamile olduğunu söylemek isteyen kadın çok farklı bir tepkiyle karşılaşıyor. Küçük oğlu ''neden seks yaptınız?'' diye soruyor...
Okan Bayülgen: Cinsel Hayatım Bitti 04:26
Okan Bayülgen: Cinsel Hayatım Bitti 492 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şovmen, konuk olduğu programda "Andropozda mısınız?" sorusuna "Cinsel hayatım bitti. 51 yaşındayım insan sıkılır" yanıtını verdi.
Haydar Dümen'in Cinsel Hayatı 00:18
Haydar Dümen'in Cinsel Hayatı 442 izlenme - 3 yıl önce Eee öyle soruya böyle cevap olmuş aslında. mesut yar'a video gelir mi, gelmez mi, bilmem ama bunun programı bugün yarın çatlayacak gibi ya hadi hayırlısı.
Haydar Dümen; 'cinsel Hayatınız Nasıl' Sorusuna Öyle Bir Cevap Verdi Ki... 00:18
Haydar Dümen; 'cinsel Hayatınız Nasıl' Sorusuna Öyle Bir Cevap Verdi Ki... 381 izlenme - 5 yıl önce Mesut Yar'ın Programına Konuk Olan Haydar Dümen'den Cinsel Hayatınız Nasıl Sorusuna Öyle Bir Cevap Geldi Ki..
Sıradanlaşan Cinsel Hayatımıza Neler Yapabiliriz? 02:53
Sıradanlaşan Cinsel Hayatımıza Neler Yapabiliriz? 124 izlenme - 3 yıl önce Sıradanlaşan Cinsel Hayatımıza Neler Yapabiliriz? Psikoterapist Cem KEÇE anlatıyor http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr
Doğum Sonrasın Cinsel Hayat Nasıl Etkilenir? 01:27
Doğum Sonrasın Cinsel Hayat Nasıl Etkilenir? 21 izlenme - 11 ay önce Doğum sonrasında eşlerin cinsel hayatı nasıl etkilenir? Uzman Klinik Psikolog & Psikoterapist Rüveyda Çelenk Yılmaz tüm anne adaylarına tavsiyelerde bulunuyor.
Bu Konuları Yatak Odanızdan Uzak tutun! İyi Bir Cinsel Hayat İçin 7 Yasak 00:36
Bu Konuları Yatak Odanızdan Uzak tutun! İyi Bir Cinsel Hayat İçin 7 Yasak 9 izlenme - 6 ay önce Eşinizle ne kadar iyi geçiniyor olursanız olun, kendinizi onun yanında ne kadar rahat hissederseniz hissedin, bazı konular var ki yatak odasından uzak tutulması gerekiyor.