Hoşgeldiniz!

çıplak taraftar

Sahaya Giren Taraftarlar Derlemesi 09:01
Sahaya Giren Taraftarlar Derlemesi 3.381 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın dört bir yanından sahaya giren taraftarlar,içlerinde Türkiye'den de bir görüntü bulunuyor.Tabi işin içinde Türkiye olunca bir nevi hırsızlıkta olmuş.
Taraftar Çıldırdı Çırılçıplak Sahaya Daldı 00:56
Taraftar Çıldırdı Çırılçıplak Sahaya Daldı 4.284 izlenme - 4 yıl önce Ried ile Salzburg arasında oynanan mücadelede, bir taraftar çırılçıplak soyunarak sahaya daldı.
Sahaya Giren Çıplak Kadın Taraftar ve Mükemmel Golü 00:23
Sahaya Giren Çıplak Kadın Taraftar ve Mükemmel Golü 2.732 izlenme - 3 yıl önce Belki eski bir video ama arşivde bulunması gereken bir an. İnternette fenomen olmuştu bir zamanlar.
Çıplak Taraftar Sahayı Karıştırdı! 00:56
Çıplak Taraftar Sahayı Karıştırdı! 2.630 izlenme - 4 yıl önce Bundesliga'da oynanan Ried - Slazburg maçı esnasında sahaya giren çıplak bir taraftar ortalığı birbirine kattı!
Çılgın Kadın Zenit Taraftarları Soul Sisters 01:48
Çılgın Kadın Zenit Taraftarları Soul Sisters 440 izlenme - 3 yıl önce Zenit Saint Petersburg'un destekçisi 'Soul Sisters' takımlarına destek için kamera karşısına geçmiş bu güzel anların tadını çıkaralım!!
Çılgın Kadın Zenit Taraftarları Soul Sisters 01:47
Çılgın Kadın Zenit Taraftarları Soul Sisters 656 izlenme - 5 yıl önce Zenit Saint Petersburg'un destekçisi 'Soul Sisters' takımlarına destek için kamera karşısına geçmiş bu güzel anların tadını çıkaralım!!
Çıplak Kadına Özel Güvenlik Terörü 00:36
Çıplak Kadına Özel Güvenlik Terörü 357 izlenme - 4 yıl önce Yeni Zelanda Ve Arjantin Arasında Oynanan Rugby Maçına Kadın Taraftarın Çıplak Bir Şekilde Sahaya Girmesi Damga Vurdu. Olaya Müdahale Eden Güvenliklerin İse Tavrı Oldukça Sert Oldu
Çıplak Taraftar 00:30
Çıplak Taraftar 269 izlenme - 5 yıl önce Çıplak ama Gerçek Taraftar
Çıplak Taraftar Kavga Çıkarttı 01:18
Çıplak Taraftar Kavga Çıkarttı 52 izlenme - 3 yıl önce Newcastle ile Northumbria üniversiteleri arasında oynanan ragbi maçında oyuncular çıplak taraftar yüzünden birbirine girdi.
Çıplak Taraftar Sahaya Daldı, Ortalık Karıştı 00:51
Çıplak Taraftar Sahaya Daldı, Ortalık Karıştı 35 izlenme - 3 yıl önce Norfolk Old Dominion ve Middle Tennessee arasında oynanan Amerikan futbolu maçında bir taraftarın sahaya çıplak girmesi ortalığı karıştırdı.
Çıplak Taraftar, Güvenlik Görevlilerini Peşinden Koşturdu 00:46
Çıplak Taraftar, Güvenlik Görevlilerini Peşinden Koşturdu 18 izlenme - 3 yıl önce ABD'de oynanan Amerikan futbolu maçında çıplak taraftar sahaya daldı, güvenlik görevlileri etkisiz hale getirmek için peşinden koştu.