Hoşgeldiniz!

Çıplak Vatandaş Videoları İzle

Kayseri'de Çıplak Vatandaş Görenleri Şaşkına Çevirdi! 00:47
Kayseri'de Çıplak Vatandaş Görenleri Şaşkına Çevirdi! 10.796 izlenme - 1 ay önce Kayseri’de caddede çırılçıplak yürüyen bir şahıs görenleri şaşkına çevirdi. Bu görüntüler Şener Şen’in başrolünü oynadığı ‘Çıplak Vatandaş’ filmini akıllara getirdi.
Çıplak Vatandaş - Koşu 01:28
Çıplak Vatandaş - Koşu 4.533 izlenme - 2 yıl önce Başar Sabuncu`nun yazıp yönettiği, toplumsal sorunları konu alan 1985 yapımı bu filmde İbrahim geçinebilmek için bir çok işte çalışır fakat en sonunda çıldırır ve çırıl çıplak sokaklarda koşmaya başlar. İşte o meşhur sahne...
10'a 5 Kala Bira Biterse 00:42
10'a 5 Kala Bira Biterse 2.086 izlenme - 1 yıl önce Özgür bira bitmiş, saat 10'a 5 var...
Melih Kibar - Çıplak Vatandaş Soundtrack 02:32
Melih Kibar - Çıplak Vatandaş Soundtrack 1.134 izlenme - 2 yıl önce Büyük ustanın müziğiyle katkıda bulunduğu bir film. Yetmiyor deyip televizyonu aşşağıya atma sınırına geldiğimiz , limon-bayrak-boza satıp yine de geçinemediğimiz şu günlerde film güncelliğini koruyor ama yeni Melih Kibar'lar geliyor mu bilinmez,(Sosyal mesaj veren site) Büyük usta'ya alkış ve saygıyla.
Polisi Gafil Avlayan Çıplak Adam 00:27
Polisi Gafil Avlayan Çıplak Adam 1.488 izlenme - 2 yıl önce Aslında bu video iki senelik ama izledikçe hoşuma gidiyor. Teaser measer dinlemiyor. Ne de güzel koyuyor öyle tokadı ya, hiç beklenmiyordu gerçekten.
Taksim'deki Esrarengiz Çıplak Adam 04:07
Taksim'deki Esrarengiz Çıplak Adam 1.007 izlenme - 2 yıl önce Taksim'de bugün yaşanan bir olay. Akli dengesi yerinde mi o da pek anlaşılmıyor. Adamın bakışlar, tavırlar çok garip. Hipnoz olmuş gibi gidiyor ilk başta, sonrası malum, polisler tutup götürüyor.
Şener Şen ve Tak Reklam - Soyun Soyun 02:37
Şener Şen ve Tak Reklam - Soyun Soyun 760 izlenme - 2 yıl önce Çıplak vatandaş filminin en can alıcı ve sosyolojik sorunsalıdır bu kesit. Vatandaş para uğruna reklam filmlerinde oynamaya başlar, tak reklamdır onu reklama çağıran ve o zamana kadar her şeyi yetmemiş güzelim şener şen abimizin tek şeyi kalmıştır mahremiyeti... Tak reklam midesizliği ve "Ev erkekleri tak için soyunuyor!" uğruna Şener Şen abimizin çıplak vatandaş olma yolundaki başlangıç hikayesidir, madara olmuştur, para lazımdır, soyunulur, affedilmez...
Polisi Gafil Avlayan Çıplak Adam 00:27
Polisi Gafil Avlayan Çıplak Adam 820 izlenme - 3 yıl önce Polisi Gafil Avlayan Çıplak Adam 05.05.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Polisi Gafil Avlayan Çıplak Adam ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Stadyumda Soyunan Taraftar (Göt İçerir +18) 00:40
Stadyumda Soyunan Taraftar (Göt İçerir +18) 679 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş stadyumda soyunulur mu? La olum sen nabirsen? çocuumuz var çoluuumuz var, çocuumuz var. Çok bir çıplak gördüm seni. Sahalarda görmek istemediğimiz türden hareketler.
Çıplak Vatandaş 03:02
Çıplak Vatandaş 600 izlenme - 2 yıl önce Kendisini Antalya'nın caddelerine anadan üryan atmış vatandaşın akıllara durgunluk veren açıklamaları...Rivayetlere göre kokoreççi olan abimiz, zabıtanın kendisine nefes aldırmaz tavrından sonra bağını kopartır, ve Şener Şen'in unutulmaz oyunculuğunu sergilemeye başlar, tabi tek farkla, Onu yalnızca "Pille Çekin"
Taksim'de Heykele Çıkan Çıplak Eylemci (Küfür İçerir) 00:38
Taksim'de Heykele Çıkan Çıplak Eylemci (Küfür İçerir) 579 izlenme - 2 yıl önce Taksim Cumhuriyet Anıtı’nın üstüne çırılçıplak çıkarak eylem yapan vatandaş, polis tarafından gözaltına alınmış amma velakin postu da zor kurtarmış, toplanan kalabalıkta küfrün bini bir para neredeyse linç edilecekmiş. Sanırım heykelin kafaya oturması bayaa bir gaza getirmiş kalabalığı.
Usta Bizim Kuru Ne Oldu? - Çıplak Vatandaş 00:28
Usta Bizim Kuru Ne Oldu? - Çıplak Vatandaş 630 izlenme - 2 yıl önce Başar Sabuncu' nun hem yazıp hem yöneterek yarattığı ilk başyapıtı Çıplak Vatandaş filminin unutulmaz sahnesi. Hacı o zamanlar tabi youtube yok açıp tak diye izleyemiyorsun, star tv nin vermesini bekliyorsun, verdiği anda da sırf bu sahne için beklediğimi hatırlıyorum, bu sahneden sonrada kapatırdım.
Çıplak Vatandaş : Valiiiiiiii ! Valiiiii Beyyy! 03:13
Çıplak Vatandaş : Valiiiiiiii ! Valiiiii Beyyy! 357 izlenme - 2 yıl önce İzmir'de, kendisini tehdit ettiği iddiasıyla bir polisi valiliğe şikayet eden sonrasında gerekli makamlara sesini duyurmak için ikinci kez soyunarak protesto eden Y., vali ve başbakan dan yardım istedi. Hayat kadını olduğu için gerekli makamlara ulaşamadığını iddia eden Y. yaptığı eylemlerden sonuç alamadığı için hakkında şikayette bulunduğu şahsın daha fazla üstüne geldiğini söyledi.
Çıplak Vatandaş - Cinnet 03:12
Çıplak Vatandaş - Cinnet 552 izlenme - 2 yıl önce Çıplak Vatandaş filminde şener şen'in cinnet getirdiği unutulmaz sahne... Oynatmaya az kaldı doktorum nerde?
Çıplak Vatandaş - Limon Satma Girişimi 03:58
Çıplak Vatandaş - Limon Satma Girişimi 339 izlenme - 2 yıl önce Başar Sabuncu`nun yazıp yönettiği 1985 yapımı bu filmde İbrahim yani çıplak vatandaş, yetmedi yetiremedim diyerek limon satmaya kalkışır. Önce biraz zorluk çeksede sonra işi öğrenir ve trajikomik olaylar oluşur.
Özgür Koş Bira Bitmiş! - Alkol Yasağı 00:42
Özgür Koş Bira Bitmiş! - Alkol Yasağı 379 izlenme - 2 yıl önce O kadar iyi bir video olmuş ki yazacak hiç bir şey yok ben direk alkışı basmak istedim ama o tuşta videodan sonra ekleniyor. Yayınlansın şukular feda olsun bu arkadaşlara
Saxı - Bir Doğuş Filmi 01:20
Saxı - Bir Doğuş Filmi 166 izlenme - 2 yıl önce Senaryosunu Doğuş'un yazdığı "SAXI" filmi sinemaya merhaba diyor. Filmin en çok konuşulan kısmı ise Şener Şen'nin 1985 yapımı filmi Çıplak Vatandaş'dan sonra ilk defa sadece iç çamaşırıyla koşması oldu. İzliyoruz.
Polisin Çıplak Vatandaşı Vurması 01:12
Polisin Çıplak Vatandaşı Vurması 169 izlenme - 2 yıl önce Polisimizin yol açtığı olaylardan ötürü 'kaygılı' olan Angela Merkel ile Taksime provakatörlüğe gelen Claudia Roth kendi polisi hakkında ne düşünüyor merak ediyorum. Yine biz şanslıyız. Bizde 'Vur Emri' yok.