Hoşgeldiniz!

cips

Chips Master ile yeni bir dünya geliyor! 00:43
Chips Master ile yeni bir dünya geliyor! 249.883 izlenme - 9 ay önce Türkiye’nin yeni patates cipsi Chips Master ile dünyan değişecek. Yeni bir boyuta merhaba demeye hazır mısın?
Cips mips istiyo musun? 00:06
Cips mips istiyo musun? 175.552 izlenme - 3 yıl önce Cips mips istiyo musun?
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 00:17
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 200.860 izlenme - 3 yıl önce O bayıldığın Burger King lezzeti, şimdi yeniden Ruffles paketlerinde!Ruffles’ın alevde ızgara keyfi.Kaçırma bu lezzeti!
Cips Poşetinizi Böyle Açın! 01:04
Cips Poşetinizi Böyle Açın! 31.151 izlenme - 2 yıl önce Cips Poşetinizi Böyle Açın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/yapgor kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Sokak Lezzeti Olarak Tostilocos 02:05
Bir Sokak Lezzeti Olarak Tostilocos 1.966 izlenme - 1 ay önce Meksika'da yediğim yemeklerin çoğu çok lezzetli. Bu yemek gibi olan şey de lezzetli ama muhtemelen aşırı sağlıksız. Adı tostilocos.
Yanlış Yapmayın: Cips Paketi Böyle Açılmalı 01:15
Yanlış Yapmayın: Cips Paketi Böyle Açılmalı 40.462 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda cipsi en pratik ve işe yarar şekilde açmayı gösteriyoruz. Malum, patates cipsini yerken pakete elimizi her soktuğumuzda yağa bulaşır. Özellikle de paketteki cip azalmışsa... Peki bunun önüne nasıl geçebilirsiniz? Cem tam da bunu gösteriyor.
Cips Poşetinizi Böyle Açın! 01:04
Cips Poşetinizi Böyle Açın! 13.357 izlenme - 2 yıl önce Cips Poşetini Böyle Açın ki Hem Tabaklar Hemde Bilekler Yağlanmaktan Kurtulsun :) Videomuzu Yorumlamayı ve Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın :) (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) www.facebook.com/YapGorTv
Cips Yiyip Gazoz İçen Kuzu 03:51
Cips Yiyip Gazoz İçen Kuzu 3.680 izlenme - 6 ay önce Cips yiyen, meyve suyu ve gazoz içen kuzu en çok otomobilde yabancı müzik dinlemeyi seviyor. ‘Doruk’ isimli kuzu, ilginç hareketleri, yedikleri ve sevimliliği ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Mustafa Yücel Özbilgin Park’ına dinlenmeye gelen aileler Doruğu görünce şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Özellikle çocukların gözdesi ve eğlencesi olan sevimli Doruk, müşterilerin masasına gidiyor ve müşterilerin ikram ettiklerini yiyor. Doruk biberonda ballı şerbet, çay ve meyve suyu, kola, gazoz, süt, limonata, kahve içiyor, cips, çekirdek, kek, şeker, erik, dondurma, çilek yiyor. Doruğu, çocuğu gibi besleyerek yetiştiren Abdurahman ve Burak Ekinci, kardeşler zaman zaman Doruğu, otomobile bindirerek gezmeye çıkarıyor. Otomobil keyfine diyecek olmayan Doruk, aynı zamanda otomobilde müzik dinlemeyi de seviyor. Otuz dört yıldan beri ailece yeni doğmuş kuzu alan ve onları çocukları gibi yetiştiren Abdurahman ve Burak Ekinci kardeşler, vatandaşların Doruğa, olan ilgisinden memnun. Mustafa Yücel Özbilgin Park’ında işletmeci olarak çalışan Abdurahman ve Burak Ekinci kardeşler, “ 34 yıl boyunca babamız sürekli yeni doğmuş kuzu alıp yetiştirirdi. Yeni aldığı kuzuları kendi çocuğu gibi besler ve onların bakımını yapardı. Babamızın bu hobisini şuan biz çocukları ilerletiyoruz. Bu hobimiz uzun yıllar boyunca devam edecek inşallah. Doruğa vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi ve alaka var. Doruğun, özel kuaförleri ve veterinerleri var. Kendisine en çok bayanlardan ve çocuklardan ilgi yağıyor. Çoğu müşterilerimiz Doruk için buraya geliyorlar. Bazen bayanlar 2 kahve siparişi söylüyor, biri Doruğa, diğer kahveyi de kendilerine istiyorlar. Doruk sayesinde müşteri oranımızda da artış oluyor. İnsanlardan kaçmayan ve onlarla iç içe yaşayan Doruk, hayvanların normalde yiyecekleri şeylerin dışında daha farklı yiyecekler veriyoruz. Zaman zaman Dorukla beraber gezilerimiz oluyor. Otomobille şehir içerisinde ufak ufak geziler yapıyoruz. Kendisi otomobil içerisinde müzik dinlemeyi çok seviyor. Çoğu vatandaşlar Doruk’a, sahip olabilmek için aşırı şekilde ısrarlı davranıyorlar ama bizim Doruk satılık değil, Doruk’un değeri parayla biçilemez. Lütfen kimse böyle kırıcı tekliflerle gelmesin” şeklinde konuştular.
Cips Nasıl Yapılır Hiç Merak Ettiniz mi? 04:48
Cips Nasıl Yapılır Hiç Merak Ettiniz mi? 33.234 izlenme - 5 yıl önce Severek yediğimiz videoların nasıl yapıldığına bir bakın...
Cips Paketi Böyle Açılır 00:28
Cips Paketi Böyle Açılır 18.732 izlenme - 3 yıl önce Cips Paketi Böyle Açılır
Cipsleri Bu Şekilde Yiyin 01:35
Cipsleri Bu Şekilde Yiyin 12.602 izlenme - 2 yıl önce Cips yerken ya paketini elinizde tutmanız ya da cipsleri bir tabağa dökmeniz gerekir. Peki cips yemek için daha kolay bir yöntem yok mu? Var. :) Bu videoda onu anlatıyoruz.
Cips Paketini Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? 02:37
Cips Paketini Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? 11.225 izlenme - 2 yıl önce Patates cipsinin paketini mikrodalgada ısıtınca ne olur? Deneyince ortaya çok ilginç bir sonuç çıktı: Paket çekti. :) Not: Bu video bir reklam değil. Markayı gösteriyoruz çünkü paketin minyatür hale geldiğini göstermek durumundayız.
Cips Tanıtımı Yapan Tosun 02:20
Cips Tanıtımı Yapan Tosun 2.837 izlenme - 8 ay önce Kardeşimiz Chips Master tadım denemesi yapıyor. Bence, ülkemizdeki abur cubur deneme blogerlığı açığını kapatabilir kendisi. Çok güzel, kola da var.
Cips Paketinden Nasıl Dijital Kalem Yapılır? 02:17
Cips Paketinden Nasıl Dijital Kalem Yapılır? 9.716 izlenme - 2 yıl önce Akıllı telefona parmağı ile yazmaya çalışanlardansanız bu video çok işiniz yarayacak. Cips ambalajı ve tükenmez kalem kullanarak dijital kalem yapıyoruz. Özellikle acil durumlarda telefona not almanız gerektiğinde çok işinize yarayacak bir çözüm olabilir. Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir kanal. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Büyük Fikir Büyütür - Cips 02:42
Büyük Fikir Büyütür - Cips 10.933 izlenme - 2 yıl önce İyi fikir emek istiyor, kaynak istiyor, cesaret istiyor. "Doktor bu ne?" işte bu yüzden reklam dünyasının efsanelerinden biri oldu, başarıdan başarıya koştu.Büyük fikir büyütür; değerini bilelim, kullanmayı bilelim, korumayı bilelim.
Papağanla Köpeğin Cips Savaşı 00:19
Papağanla Köpeğin Cips Savaşı 8.121 izlenme - 3 yıl önce Papağanla Köpeğin Cips Savaşı
cips reklamı 00:43
cips reklamı 28.992 izlenme - 10 yıl önce
Hatuna bak be çok ateşli 00:28
Hatuna bak be çok ateşli 19.382 izlenme - 10 yıl önce izle
Yengeç Cipsi Nasıl Yenir? 01:54
Yengeç Cipsi Nasıl Yenir? 3.403 izlenme - 1 yıl önce Yengecin karamelize oluşundan tatlı bir atıştırmalık olduğunu tahmin ediyorum. Abimiz çatur çutur her şeyiyle yiyor yengeci. İzleyelim
Evde Patates Cipsi Nasıl Yapılır? 03:14
Evde Patates Cipsi Nasıl Yapılır? 7.990 izlenme - 2 yıl önce Evde Patates Cipsi Yapmayı Öğrenin.-.lütfen.-abone.-olun.
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 19:18
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 7.400 izlenme - 1 yıl önce Ash, Misty, Brook ve Roket Takımı' nın maceralarının başladığı o bağımlılık yapan çizgi filmin ilk bölümü. Doksanların sonu ikibinlerin başını kapsayan çizgi dizi, dönemin ilk okul çocuklarını etkisi altına almış, karakterler birer kahraman olmuşlardır. Bugün hala taso kolleksiyonunu tutan evlenmiş çoluga çocuga karısmıs insanlar bulmak mümkündür. Gerek çizgi filmi, gerekse tasoları unutmamız sanırım mümkün olmayacak.
Patates Cipsi Nasıl Yapılır? 02:39
Patates Cipsi Nasıl Yapılır? 2.502 izlenme - 10 ay önce Çoğu insanın severek yediği, bağımlılık yapan patates cipsinin yapılışı.
Annesinin Cips Yemesine Kahkahalarla Gülen Bebek 01:19
Annesinin Cips Yemesine Kahkahalarla Gülen Bebek 3.039 izlenme - 2 yıl önce Annesi cips yerken kahkahalara boğulan bebek Henüz 4 aylık olan sevimli bebeğin annesinin cips yerken çıkardığı sese verdiği tepki izleyenlere eğlenceli anlar yaşatıyor.
Lay's Messi ( Messi`nin Lay`s Reklamı ) 00:30
Lay's Messi ( Messi`nin Lay`s Reklamı ) 4.494 izlenme - 2 yıl önce Messinin Türklerin Lays Reklamındaoynadı :))) Ayşe Teyzeyle Birlikte...
Çocukların beslenme alışkanlıkları 02:21
Çocukların beslenme alışkanlıkları 11.468 izlenme - 3 yıl önce Taylan Kümeli, yeni okul dönemine girerken çocuklarımıza dengeli beslenme alışkanlığını kazandırmak için nasıl bir yol izleyebileceğimizle ilgili bize fikir veriyor. Kendisi cips, çikolata, kraker gibi çocukların vazgeçemediği atıştırmalıkları yasaklamak yerine onlara küçük porsiyon alışkanlığı kazandırarak uzun vadede daha sağlıklı bir beslenme bilincinin yerleşmesine olanak sağlamız gerektiğini belirtiyor.
Sevdiğimiz yiyecekler zararlı mı? 09:19
Sevdiğimiz yiyecekler zararlı mı? 11.427 izlenme - 3 yıl önce Taylan Kümeli, hepimizin kilo verme sürecinde iken kaçındığımız yiyecekleri tek tek ele alıyor ve hangi besini nasıl tüketmemiz gerektiği ile ilgili bize öneriler sunuyor. Örnek olarak, kısıtlanmış porsiyonlar olmak suretiyle simitin ayranla, cipsin dip sosla tüketilmesinin daha uygun olduğunu, böylece hem yemek yeme sürecinin hem de emilimin yavaşladığını vurguluyor. Kümeli, bu tip yiyeceklerin doğru sıklıkta ve makul oranlarda yendiği sürece kilo kontrolüne herhangi bir zararının bulunmadığını belirtiyor.
Alternatif Cips Sosu Hazırlanışı 01:45
Alternatif Cips Sosu Hazırlanışı 7.266 izlenme - 5 yıl önce Alternatif Cips Sosu Hazırlanışı
bir cips nelere kadirmiş 00:19
bir cips nelere kadirmiş 10.212 izlenme - 7 yıl önce
Cips Nasıl Yapılır Hiç Merak Ettinizmi? 04:48
Cips Nasıl Yapılır Hiç Merak Ettinizmi? 1.258 izlenme - 2 yıl önce Patates cipsin yapılışı...
Talaş Makinaları - Yem Kırma Makinaları 01:04
Talaş Makinaları - Yem Kırma Makinaları 6.234 izlenme - 4 yıl önce Her Türlü Ahşap Parçalama Ve Kırma , Yem Kırma , Talaş Yapma , Cips Makinaları İle Hizmetinizdeyiz .543 3131777