Hoşgeldiniz!

Çırağan Sarayı

Kafkas Düğün Kafkas Müziği 01:58
Kafkas Düğün Kafkas Müziği 1.403 izlenme - 3 yıl önce Kafkas Düğün Dansının Düğün Müziği ve Çırağan sarayındaki Düğün Gösterisi
Galatasaraylı Hamit Altıntop Evlendi 00:27
Galatasaraylı Hamit Altıntop Evlendi 985 izlenme - 4 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Aziz Yıldırım'ın Saray Kapısı ile İmtihanı 00:23
Aziz Yıldırım'ın Saray Kapısı ile İmtihanı 248 izlenme - 3 yıl önce Çırağan Sarayı'nda katıldı bir programın çıkışında muhabirlerin bedelli askerlikle ilgili sorularını cevaplamadan saraydan ayrılmaya çalışan Aziz Yıldırım'ın kapı ile imtihanını izleyeceksiniz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meşru Müdafaa Hakkımız 02:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meşru Müdafaa Hakkımız 200 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen "UNESCO Gastronomi Kenti: Gaziantep" programında, "Şundan emin olunuz, Türkiye kendisine yönelik her tehdide ve saldırıya karşı cevabını katbekat fazlasıyla veriyor, vermeye de devam edecek" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin karşı karşıya olduğu tehditlerle mücadele noktasında, Suriye'de ve terör örgütlerinin yuvalandığı her yerde gerekli gördüğü her türlü operasyonu yapma hakkına sahip olduğunu söyledi. MEŞRU MÜDAFA HAKKIMIZ SINIRLANAMAZ Erdoğan, "Geldiğimiz yer artık bir meşru müdafaa durumudur. Hiç kimse Türkiye'nin kendisine yönelik terör eylemleri karşısında meşru müdafaa hakkını sınırlayamaz, bunu kullanmasına da engel olamaz" diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunun, ülkelerinin toprak bütünlüğüne hakim olamayan devletlerin egemenlik haklarıyla bir ilgisi kesinlikle yoktur. Tam tersine bu durum, Türkiye'nin egemenlik haklarına sahip çıkma iradesiyle ilgili bir durumdur. Ülkemizin bu hakkını engellemeye yönelik tavırları, kimden gelirse gelsin doğrudan Türkiye'nin varlığına yönelik bir girişim olarak kabul ediyoruz" dedi. Erdoğan, şunları söyledi: "Türkiye, angajman kurallarını sadece kendisine yönelik fiili saldırılarla sınırlı olmaktan çıkarıp PYD ve IŞİD başta olmak üzere her türlü terör tehdidini kapsayacak şekilde genişletme hakkını kullanacaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin hiçbir vatandaşının canı, dünyanın herhangi bir bölgesinde yaşayan vatandaşlarının veya insanlarının canlarından daha az değerli değildir. Aynı şekilde Suriye'de, Irak'ta, Filistin'de, Ukrayna'da ve dünyanın çeşitli bölgelerinde katledilen hiçbir mağdurun, mazlumun canı da Batı ülkelerindeki insanların canından kıymetsiz görülemez." 'Saldırıları gerekirse kaynağında bertaraf etmekte kararlıyız' "Bu ülkelerin, kendi vatandaşlarına yönelik saldırılar karşısında çok şiddetli tepki verirken, Türkiye'ye sadece sabır ve metanet telkin etmeleri samimiyetsizliktir" diyen Erdoğan, "(Türkiye'nin) Ankara'daki son terör eylemi dahil, topraklarına, vatandaşlarına, birliğine, beraberliğine yönelik tüm saldırıları gerekirse kaynağında bertaraf etmekteki kararlılığını bir kez daha ifade ediyorum" ifadesini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birileri ısrarla ülkemizi terörle, terör eylemleriyle, güvenlik sorunlarıyla eş tutmaya, böyle bir algının içine yerleştirmeye çalışıyor. Ülkemizde bu tür sorunlar yok mu? Elbette var ama Batı ülkelerindeki metropoller başta olmak üzere dünyanın her yerinde benzeri sorunlar var. Bu konular gündeme geldiğinde diğerlerini görmezden gelip Türkiye'yi odağa yerleştirmek kesinlikle objektif değildir, doğru değildir. Bugün Türkiye, yanı başında yaşanan savaşlara, küresel terör örgütlerinin doğrudan hedefinde olmasına rağmen açık söylüyorum hala dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir" dedi.
Galatasaraylı Hamit Altıntop Evlendi 00:27
Galatasaraylı Hamit Altıntop Evlendi 320 izlenme - 4 yıl önce Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.
Çırağan Sarayında Türk Düğünü 02:04
Çırağan Sarayında Türk Düğünü 171 izlenme - 3 yıl önce Çırağa Sarayında kafkas Düğünü Gösterisi
Çırağan Baskını Fragman Evi 00:38
Çırağan Baskını Fragman Evi 238 izlenme - 4 yıl önce Trt1'in Yeni Muhteşem Yüzyılı
Hamit Altıntop'un Düğününde Sabri'den Çılgın Halay 00:41
Hamit Altıntop'un Düğününde Sabri'den Çılgın Halay 277 izlenme - 4 yıl önce Galatasaraylı Hamit Altıntop'un düğününe, Sabri Sarıoğlu'nun ilginç halayı damga vurdu.
Galatasaraylı Hamit Altıntop, Eşiyle Birlikte Medine'ye Gitti 00:23
Galatasaraylı Hamit Altıntop, Eşiyle Birlikte Medine'ye Gitti 218 izlenme - 4 yıl önce Hamit Altıntop, İnstagram'dan paylaştığı fotoğrafla eşiyle birlikte Medine'ye gittiklerini söyledi.
Kafkas Dans Organizasyon 08:54
Kafkas Dans Organizasyon 76 izlenme - 3 yıl önce BİRÇOK DÜĞÜN ORGANİZASYON ŞİRKETİNİN TERCİHİ & KAFKAS DANS İletişim.0216 387 39 66 http://www.izlesene.com/panel/kanal-ozeti#
Çırağan Sarayı ve Boğaz Süpriz Evlilik Teklifi 06:02
Çırağan Sarayı ve Boğaz Süpriz Evlilik Teklifi 65 izlenme - 4 yıl önce Organizasyon Sihirli Melekler Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Cadedesi No: 180 / A Demirbağ Apartmanı Selamiçeşme / Kadıköy / İstanbul
Hamit Altıntop'un Düğününde Sabri'den Çılgın Halay 00:41
Hamit Altıntop'un Düğününde Sabri'den Çılgın Halay 107 izlenme - 4 yıl önce Galatasaraylı Hamit Altıntop'un düğününe, Sabri Sarıoğlu'nun ilginç halayı damga vurdu.
Çırağan sarayı Zenne gösterimiz 08:38
Çırağan sarayı Zenne gösterimiz 55 izlenme - 5 yıl önce Çırağan sarayı Zenne gösterimiz
Adnan Oktar’ın Katılımıyla Gerçekleşen Çırağan İftarındaki Misafirler Kimlerdi? 04:34
Adnan Oktar’ın Katılımıyla Gerçekleşen Çırağan İftarındaki Misafirler Kimlerdi? 2 izlenme - 7 ay önce Adnan Oktar’ın 9 Haziran 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/251990/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar’in-katilimiyla-gerceklesen-Ciragan-iftarindaki-misafirler-kimlerdi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Antdob, 02:04
Antdob, "V. Murad" Balesini Sahneledi 18 izlenme - 3 yıl önce ANTDOB, "V. Murad" balesini sahneledi Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB), "V. Murad" balesini sahneledi.