Hoşgeldiniz!

çırak aranıyor

Selda Bağcan - Çırak Aranıyor 03:16
Selda Bağcan - Çırak Aranıyor 1.097 izlenme - 1 yıl önce Selda Bağcan - Çırak Aranıyor (2016) (Livaneli 50. Yıl Özel Albümü) Şarkı Sözleri: Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana, bana mı, Düşer usta? Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana, bana mı, Düşer usta? Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana, bana mı, Düşer usta?
İlkay Akkaya - Çırak Aranıyor Orijinal 03:24
İlkay Akkaya - Çırak Aranıyor Orijinal 3.508 izlenme - 9 yıl önce ilkay akkaya - çırak aranıyor orijinal
Edip Akbayram - Çırak Aranıyor 05:07
Edip Akbayram - Çırak Aranıyor 897 izlenme - 6 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Çırak Aranıyor 02:16
İbrahim Tatlıses - Çırak Aranıyor 460 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses Yorumuyla Sevda Ne Yana Düşer Usta. Yalan Albümünden bir parça. Sözleri : elim sanata duser usta yurek aciya olum hep bana bana mi duser usta? sevda ne yana duser usta hicran ne yana yalnizlik hep bana bana mi duser usta? gurbet ne yana duser usta sila ne yana hasret hep bana bana mi duser usta?
Edip Akbayram - Çırak Aranıyor 05:06
Edip Akbayram - Çırak Aranıyor 224 izlenme - 3 yıl önce Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana bana mı düşer usta Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana bana mı düşer usta Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana bana mı düşer usta
Sibel Altın - Çırak Aranıyor 04:05
Sibel Altın - Çırak Aranıyor 356 izlenme - 6 yıl önce
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 04:00
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 133 izlenme - 3 yıl önce Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana bana mı düşer usta Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana bana mı düşer usta Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana bana mı düşer usta
İlkay Akkaya - Çırak Aranıyor 03:21
İlkay Akkaya - Çırak Aranıyor 217 izlenme - 6 yıl önce
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 04:00
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 79 izlenme - 3 yıl önce elim sanata düşer usta yürek acıya ölüm hep bana bana mı düşer usta? sevda ne yana düşer usta hicran ne yana yalnızlık hep bana bana mı düşer usta? gurbet ne yana düşer usta sıla ne yana hasret hep bana bana mı düşer usta?
Çırak Aranıyor (Müslüm Gürses) Official Audio #çırakaranıyor #müslümgürses 04:00
Çırak Aranıyor (Müslüm Gürses) Official Audio #çırakaranıyor #müslümgürses 61 izlenme - 2 yıl önce Her Şey Yalan © 1991 ESEN MÜZİK Albümü iTunes'dan satın almak için: http://bit.ly/herseyyalan Albüm CD'sini satın almak için: http://bit.ly/herseyyalan-cd -- ÇIRAK ARANIYOR (MÜSLÜM GÜRSES) Elim sanata düşer usta yürek acıya Ölüm hep bana bana mı düşer usta Sevde ne yana düşer usta hicran ne yana Yalnızlık hep bana bana mı düşer usta Gurbet ne yana düşer usta sıla ne yana Hasret hep bana bana mı düşer usta Söz & Müzik: Zülfü Livaneli
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 03:23
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 81 izlenme - 3 yıl önce Zülfü Livaneli Refik Durbaş'ın Çırak Aranıyor şiirini bestelemiş ve yine güzel bir çalışma ortaya çıkmış. Videomuzun sonlarında ise sazları denemek için Güneş Topla Benim İçin adlı şarkıyı çalıyorlar. Yine TRT nostaljisi yine alkışlar...
Zülfü Livaneli &  Mario Farantouri - Praghios (Çırak Aranıyor) 03:07
Zülfü Livaneli & Mario Farantouri - Praghios (Çırak Aranıyor) 61 izlenme - 3 yıl önce Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana bana mı düşer usta Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana bana mı düşer usta Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana bana mı düşer usta
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 04:02
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 94 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Atlının Türküsü Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Etnik Şarkı Sözleri: Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana, bana mı, Düşer usta? Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana, bana mı, Düşer usta? Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana, bana mı, Düşer usta?
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor  02:46
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 33 izlenme - 1 yıl önce Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor Albüm: Zülfü Livaneli - İstanbul Konseri (1984) Şarkı Sözleri: Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana, bana mı, Düşer usta? Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana, bana mı, Düşer usta? Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana, bana mı, Düşer usta?
Kızılırmak - Çırak Aranıyor 03:21
Kızılırmak - Çırak Aranıyor 68 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yılkı Çıkış Tarihi: 10.01.2005 Türk Halk Müziği
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 04:00
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 3 izlenme - 1 yıl önce Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor Albüm: Atlının Türküsü 1979 Şarkı Sözleri: Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana, bana mı, Düşer usta? Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana, bana mı, Düşer usta? Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana, bana mı, Düşer usta?
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 04:00
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 3 izlenme - 1 yıl önce Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor Albüm: Zülfü Livaneli - 10 Yılın Ezgisi (1986) Şarkı Sözleri: Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana, bana mı, Düşer usta? Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana, bana mı, Düşer usta? Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana, bana mı, Düşer usta?
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor  02:41
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 1 izlenme - 1 yıl önce Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor Albüm:Zülfü Livaneli - Unutulmayanlar (1999) Şarkı Sözleri: Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana, bana mı, Düşer usta? Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana, bana mı, Düşer usta? Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana, bana mı, Düşer usta?
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 04:00
Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor 1 izlenme - 1 yıl önce Zülfü Livaneli - Çırak Aranıyor Albüm: Ada Ezgisi Şarkı Sözleri: Elim sanata düşer usta Yürek acıya Ölüm hep bana, bana mı, Düşer usta? Sevda ne yana düşer usta Hicran ne yana Yalnızlık hep bana, bana mı, Düşer usta? Gurbet ne yana düşer usta Sıla ne yana Hasret hep bana, bana mı, Düşer usta?
Müslüm Gürses - Çırak Aranıyor 04:00
Müslüm Gürses - Çırak Aranıyor 2 izlenme - 1 hafta önce Her Şey Yalan © 1991 ESEN MÜZİK Albümü iTunes'dan satın almak için: http://bit.ly/herseyyalan Albüm CD'sini satın almak için: http://bit.ly/herseyyalan-cd -- ÇIRAK ARANIYOR (MÜSLÜM GÜRSES) Elim sanata düşer usta yürek acıya Ölüm hep bana bana mı düşer usta Sevde ne yana düşer usta hicran ne yana Yalnızlık hep bana bana mı düşer usta Gurbet ne yana düşer usta sıla ne yana Hasret hep bana bana mı düşer usta Söz & Müzik: Zülfü Livaneli -- * Müslüm Gürses Videoları - http://bit.ly/2E6iBXe * Müslüm Gürses albümleri: -> Arkadaşım http://bit.ly/arkadasim-mg -> Benim Meselem http://bit.ly/benimmeselem-mg -> Bir Avuç Gözyaşı / Tövbe Etmek http://bit.ly/2FBuPUQ -> Bir de Benden Dinleyin http://bit.ly/birdebendendinleyin-mg -> Dağlarda Kar Olsaydım http://bit.ly/daglardakarolsaydim-mg -> Dertler İnsanı http://bit.ly/dertlerinsani-mg -> Garipler http://bit.ly/garipler-mg -> Gitme http://bit.ly/gitme-mg -> Güldür Yüzümü http://bit.ly/gulduryuzumu-mg -> Her Şey Yalan http://bit.ly/herseyyalan-mg -> Klasikleri 1 (The Greatest Hits of Müslüm Gürses, Vol.1) http://bit.ly/klasikler-mg -> Klasikleri 2 (The Greatest Hits of Müslüm Gürses, Vol.2) http://bit.ly/2BLVk7T -> Klasikleri 3 (The Greatest Hits of Müslüm Gürses, Vol.2) http://bit.ly/2DWQFC3 -> Mahsun Kul http://bit.ly/mahsunkul-mg -> Meyhaneci / Kırık Sazım http://bit.ly/meyhanecikiriksazim-mg -> Müslümce 92 http://bit.ly/muslumce-mg -> Müslümce Türküler 2001 http://bit.ly/muslumceturkuler-mg -> Müslüm Gürses - Konseri http://bit.ly/2GDGfcj -> Nerelerdesin http://bit.ly/nerelerdesin-mg -> Sadece http://bit.ly/sadece-mg -> Senden Vazgeçmem http://bit.ly/2nC67wu -> Sevda Yolu http://bit.ly/2Evkj2a -> Son Dileğim http://bit.ly/sondilegim-mg -> Talihsizler http://bit.ly/talihsizler-mg -> Topraktan Bedene http://bit.ly/2BLUwQp -> Usta / Ne Yazar http://bit.ly/usta-neyazar-mg -> Vefasız Alem http://bit.ly/vefasizalem-mg -> Yaranamadım http://bit.ly/yaranamadim-mg -> Yıkıla Yıkıla http://bit.ly/2E7smEs -> Zavallım http://bit.ly/zavallim-mg --- --- --- * Tüm Müslüm Gürses şarkıları için: http://bit.ly/muslum-gurses-sarkilari --- --- --- Bizi takip edin: Facebook: http://facebook.com/esenmuzik Twitter: http://twitter.com/esenmuzik Instagram: http://instagram.com/esenmusic Online Satış: http://www.esenshop.com/