Hoşgeldiniz!

cırcır

Yok Ebesinin Aparatı 04:08
Yok Ebesinin Aparatı 9.767 izlenme - 1 yıl önce İneğinizmi var? doğum yaptırırken zorlanıyormusunuz? Artık büyükbaş doğumları işkence olmaktan çıkıyor. Normalde 3 kişinin saatlerce cebelleştiği günler geride kaldı. Bu aparat sayesinde sizde buzağınızı tereyağından kıl çeker gibi doğutturacaksınız.
Ata Demirer'in Cırcır Böcekleriyle Düet Yapması 00:29
Ata Demirer'in Cırcır Böcekleriyle Düet Yapması 107 izlenme - 3 gün önce Ata Demirer, ağustos böcekleriyle yaptığı düet ile beğeni toplamış. Demirer, Kazdağları konumuyla yaptığı paylaşımda "Jamen ja men & grup cır cır mor" notunu paylaşmış.
Caillou Türkçe - Caillou'nun Cırcır Böceği 22:10
Caillou Türkçe - Caillou'nun Cırcır Böceği 1.367 izlenme - 5 ay önce Caillou Türkçe HD - Caillou'nun Cırcır Böceği | kayu cizgi filmi 501 Caillou'ya Abone Olmak için Tıklayın : http://bit.ly/2bilPIr Caillou, vahşi hayvanların doğal çevrelerine ait olduğunu, eve kazayla bir cırcır böceği getirdiğinde öğrenir. Muhteşem bir hayal gücüne sahip 4 yaşındaki sevimli Caillou ile tanışın! Caillou, tüm dünyadaki izleyicilerin bağ kurabileceği, çocuk olmanın tüm güzelliklerini deneyimlemektedir; okulun ilk günü, evcil hayvan bakımı, yeni bir spor dalı öğrenme veya aile ile birlikte geçirilen vakit. Okul öncesi çocuklar, güvenilir dostları Caillou, kızkardeşi Rosie, tüm aileleri ve arkadaşları ile çocukluğun günlük maceralarını deneyimlerken, kendilerini yuvalarında hissedecekler. Caillou, annesine tavan arasını temizlemede yardım ediyor. Eski bir sandığa rastlayıp açtıklarında, görürler ki içi pek para etmese de yine de hazine sayılabilecek beklenmedik şeylerle dolu. Aile, haftasonunda ormanda kamp yapmaya gider. Caillou, göldeki balık O'nu gıdıkladığında şaşırır. Babası ile birlikte dağa tırmanır ve eve dönme vakti gelmeden bir geyik görmek tek isteğidir. Caillou, Sarah'ların evinde akşam yemeğine gider ve yeni yemekler ve yeni bir yemek yeme usûlü öğrenir. Yemek çubukları ile yemeyi öğrenirken o kadar eğlenir ki, tatlıyı bile onlarla yemek ister! Caillou ve Annesi, parkta etkileyici bir kadınla tanışır. Caillou, kadına çarçabuk yaklaşır çünkü kadının dost canlısı bir köpeği vardır. Köpeğin tasma yerine özel bir koşum taktığını farkeder. Birkaç sorudan sonra, kadın, görme engelli olduğunu ve köpeğinin O'na birçok konuda yardımcı olduğunu anlatır.
Ağustos Böceğinin Başkalaşımı 01:04
Ağustos Böceğinin Başkalaşımı 1.888 izlenme - 1 yıl önce 5-7 yıl toprak altında yaşayan ve son 3 haftalık hayatı için yeryüzüne çıkarak başkalaşım geçiren Ağustos böceğinin 70 dakika süren serüvenine ait bu videoyu hızlandırarak 39 saniyeye sığdırdım. Yerin altında yaşadığı kabuğundan sıyrılıp kanatları çıkıyor. Gece başkalaşım geçirmesinin nedeni, yırtıcılardan korunmak. Sabaha kadar renk değiştirip ağacın zirvesine çıkacak.
Yavru Bukalemunların Cırcır Böceği Avı 01:26
Yavru Bukalemunların Cırcır Böceği Avı 67 izlenme - 1 ay önce Bir kap içerisinde tel kafes üzerinde duran yavru bukalemunlar aynı kap içerisine bırakılan cırcır böceğini avlamak için birbirleriyle yarışıyorlar. Avına yeteri kadar yaklaşan yavru bukalemun ağzını açıyor ve dilini hızla avının üzerine fırlatıp afiyetle midesine götürüyor.
17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Cırcır Böceği 07:25
17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Cırcır Böceği 612 izlenme - 2 yıl önce 17 yılda bir ortaya çıkan bu cins, toprağın altından çıkıp ağaçların yüksek dallarında gelişimini tamamlayıp kanatlarını çıkarıyor. Bu tür daha sonra çiftleşerek yumurtalarını ağaç dallarına oydukları deliklere bırakıyor. Yumurtalardan çıkan yavrular kendilerini ağaçtan aşağı atıyor ve yumuşak vücutları sayesinde zarar görmüyor. Yere ulaşan yavrular toprağın altına girip bir ağaç köküne yapışıyor ve yukarı çıkmak için 17 yıl bekliyor.
Yaz Gecesi Ve Cırcır Böceği Sesi (2 Saat) 01:59:59
Yaz Gecesi Ve Cırcır Böceği Sesi (2 Saat) 373 izlenme - 2 yıl önce 2 saatlik bu videoda, yaz gecesinde duyduğunuz sesleri dinleyebilirsiniz. Cırcır böcekleri de bu sese eşlik ediyor. Meditasyon yaparken veya rahatlamak için dinleyebilirsiniz.
Süt İçtim Cırcır Oldum 02:21
Süt İçtim Cırcır Oldum 272 izlenme - 2 yıl önce Bir sosyal sorumluluk projesinin trajikomik anlatımı; Sanat ve Sanatçıyı kollayan bir sosyal proje, bilahare gerçekleşmesini bekliyoruz.
Keban Cırcır Gezisi 01:05
Keban Cırcır Gezisi 736 izlenme - 8 yıl önce taş ailesi ve misafirleri
Can Yücel - Cırcır Böceği İle Karınca 01:41
Can Yücel - Cırcır Böceği İle Karınca 601 izlenme - 5 yıl önce
Süt İçtim Cırcır Oldum 02:32
Süt İçtim Cırcır Oldum 382 izlenme - 4 yıl önce Süt İçtim Cırcır Oldum
17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Cırcır Böceği 07:25
17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Cırcır Böceği 253 izlenme - 4 yıl önce 17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Bu Cins, Toprağın Altından Çıkıp Ağaçların Yüksek Dallarında Gelişimini Tamamlayıp Kanatlarını Çıkarıyor.
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 19:55
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 105 izlenme - 2 yıl önce Şubat Ayına Büyük Bir Başlangıç Yapıyoruz. Youtube Türkiye'nin En İlginç Videolarından Birini Yaptık. Melih Tayland'dan Getirttiği Böcekleri Cem'le Kapışarak Yedi. Neler Yemediler Ki? Çekirge, Haziran Böceği, Un Kurdu, Karınca, Cırcır Böceği Ve Hatta Akrep! diğer Kanalımızdaki İlginç Videoları İzlemek İçin Tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum yapyap; Pratik, Faydalı, İlginç Bilgilerin Verildiği Bir Youtube Kanalı. Hayat Kurtaran İpuçlarının Yanısıra Sizi Eğlendirecek Enteresan Konulara Da Yer Veriyoruz. Videolarımızda Günlük Yaşamınızı Kolaylaştıracak Pek Çok Yararlı Konu İşliyoruz. Burada Öğreneceğiniz Bilgilerin Bazıları Hemen, Bazıları İse Bir Gün Çok İşinize Yarayabilir. Yapyap'a Abone Olarak Yeni Videolarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.
Gizli Bahçe 02:51
Gizli Bahçe 283 izlenme - 6 yıl önce gizli bahçebahçıvanımellerim çiçek açar her sabahtelaşlı bir goncanın dikenleri kanatırparmaklarımı bal sarhoşu arıların vızıltıları kulaklarımdabahçıvanımderin kuytulara abanan sarmaşıkları dizginleyen makasımaçacak menekşelere ilham veren tatlı sözlerim gece sefaları eşliğinde dinlenen cırcır senfonileribahçıvanımaşk kıpırtıları olmadı gizli bahçemdenafile koparılan papatya avuntuları güle kur yapan bülbül feryatlarıbahçıvanım karanfiller dökülür göz pınarlarımdanyalnızlığım nasır tutmuş yürek
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 19:55
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 56 izlenme - 2 yıl önce Şubat Ayına Büyük Bir Başlangıç Yapıyoruz. Youtube Türkiye'nin En İlginç Videolarından Birini Yaptık. Melih Tayland'dan Getirttiği Böcekleri Cem'le Kapışarak Yedi. Neler Yemediler Ki? Çekirge, Haziran Böceği, Un Kurdu, Karınca, Cırcır Böceği Ve Hatta Akrep! diğer Kanalımızdaki İlginç Videoları İzlemek İçin Tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum yapyap; Pratik, Faydalı, İlginç Bilgilerin Verildiği Bir Youtube Kanalı. Hayat Kurtaran İpuçlarının Yanısıra Sizi Eğlendirecek Enteresan Konulara Da Yer Veriyoruz. Videolarımızda Günlük Yaşamınızı Kolaylaştıracak Pek Çok Yararlı Konu İşliyoruz. Burada Öğreneceğiniz Bilgilerin Bazıları Hemen, Bazıları İse Bir Gün Çok İşinize Yarayabilir. Yapyap'a Abone Olarak Yeni Videolarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.
Süt İçtim Cırcır Oldum 02:32
Süt İçtim Cırcır Oldum 46 izlenme - 3 yıl önce Süt İçtim Cırcır Oldum