Hoşgeldiniz!

cırcır böceği

Caillou Türkçe - Caillou'nun Cırcır Böceği 22:10
Caillou Türkçe - Caillou'nun Cırcır Böceği 1.384 izlenme - 5 ay önce Caillou Türkçe HD - Caillou'nun Cırcır Böceği | kayu cizgi filmi 501 Caillou'ya Abone Olmak için Tıklayın : http://bit.ly/2bilPIr Caillou, vahşi hayvanların doğal çevrelerine ait olduğunu, eve kazayla bir cırcır böceği getirdiğinde öğrenir. Muhteşem bir hayal gücüne sahip 4 yaşındaki sevimli Caillou ile tanışın! Caillou, tüm dünyadaki izleyicilerin bağ kurabileceği, çocuk olmanın tüm güzelliklerini deneyimlemektedir; okulun ilk günü, evcil hayvan bakımı, yeni bir spor dalı öğrenme veya aile ile birlikte geçirilen vakit. Okul öncesi çocuklar, güvenilir dostları Caillou, kızkardeşi Rosie, tüm aileleri ve arkadaşları ile çocukluğun günlük maceralarını deneyimlerken, kendilerini yuvalarında hissedecekler. Caillou, annesine tavan arasını temizlemede yardım ediyor. Eski bir sandığa rastlayıp açtıklarında, görürler ki içi pek para etmese de yine de hazine sayılabilecek beklenmedik şeylerle dolu. Aile, haftasonunda ormanda kamp yapmaya gider. Caillou, göldeki balık O'nu gıdıkladığında şaşırır. Babası ile birlikte dağa tırmanır ve eve dönme vakti gelmeden bir geyik görmek tek isteğidir. Caillou, Sarah'ların evinde akşam yemeğine gider ve yeni yemekler ve yeni bir yemek yeme usûlü öğrenir. Yemek çubukları ile yemeyi öğrenirken o kadar eğlenir ki, tatlıyı bile onlarla yemek ister! Caillou ve Annesi, parkta etkileyici bir kadınla tanışır. Caillou, kadına çarçabuk yaklaşır çünkü kadının dost canlısı bir köpeği vardır. Köpeğin tasma yerine özel bir koşum taktığını farkeder. Birkaç sorudan sonra, kadın, görme engelli olduğunu ve köpeğinin O'na birçok konuda yardımcı olduğunu anlatır.
Yavru Bukalemunların Cırcır Böceği Avı 01:26
Yavru Bukalemunların Cırcır Böceği Avı 68 izlenme - 1 ay önce Bir kap içerisinde tel kafes üzerinde duran yavru bukalemunlar aynı kap içerisine bırakılan cırcır böceğini avlamak için birbirleriyle yarışıyorlar. Avına yeteri kadar yaklaşan yavru bukalemun ağzını açıyor ve dilini hızla avının üzerine fırlatıp afiyetle midesine götürüyor.
Yaz Gecesi Ve Cırcır Böceği Sesi (2 Saat) 01:59:59
Yaz Gecesi Ve Cırcır Böceği Sesi (2 Saat) 382 izlenme - 2 yıl önce 2 saatlik bu videoda, yaz gecesinde duyduğunuz sesleri dinleyebilirsiniz. Cırcır böcekleri de bu sese eşlik ediyor. Meditasyon yaparken veya rahatlamak için dinleyebilirsiniz.
Can Yücel - Cırcır Böceği İle Karınca 01:41
Can Yücel - Cırcır Böceği İle Karınca 601 izlenme - 5 yıl önce
17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Cırcır Böceği 07:25
17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Cırcır Böceği 255 izlenme - 4 yıl önce 17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Bu Cins, Toprağın Altından Çıkıp Ağaçların Yüksek Dallarında Gelişimini Tamamlayıp Kanatlarını Çıkarıyor.
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 19:55
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 56 izlenme - 2 yıl önce Şubat Ayına Büyük Bir Başlangıç Yapıyoruz. Youtube Türkiye'nin En İlginç Videolarından Birini Yaptık. Melih Tayland'dan Getirttiği Böcekleri Cem'le Kapışarak Yedi. Neler Yemediler Ki? Çekirge, Haziran Böceği, Un Kurdu, Karınca, Cırcır Böceği Ve Hatta Akrep! diğer Kanalımızdaki İlginç Videoları İzlemek İçin Tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum yapyap; Pratik, Faydalı, İlginç Bilgilerin Verildiği Bir Youtube Kanalı. Hayat Kurtaran İpuçlarının Yanısıra Sizi Eğlendirecek Enteresan Konulara Da Yer Veriyoruz. Videolarımızda Günlük Yaşamınızı Kolaylaştıracak Pek Çok Yararlı Konu İşliyoruz. Burada Öğreneceğiniz Bilgilerin Bazıları Hemen, Bazıları İse Bir Gün Çok İşinize Yarayabilir. Yapyap'a Abone Olarak Yeni Videolarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.