Hoşgeldiniz!

cırcır böceği

Yaz Gecesi Ve Cırcır Böceği Sesi (2 Saat) 01:59:59
Yaz Gecesi Ve Cırcır Böceği Sesi (2 Saat) 278 izlenme - 2 yıl önce 2 saatlik bu videoda, yaz gecesinde duyduğunuz sesleri dinleyebilirsiniz. Cırcır böcekleri de bu sese eşlik ediyor. Meditasyon yaparken veya rahatlamak için dinleyebilirsiniz.
Can Yücel - Cırcır Böceği İle Karınca 01:41
Can Yücel - Cırcır Böceği İle Karınca 571 izlenme - 5 yıl önce
17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Cırcır Böceği 07:25
17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Cırcır Böceği 225 izlenme - 3 yıl önce 17 Yılda Bir Ortaya Çıkan Bu Cins, Toprağın Altından Çıkıp Ağaçların Yüksek Dallarında Gelişimini Tamamlayıp Kanatlarını Çıkarıyor.
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 19:55
Bocek Yeme Kapışması (Çekirge, Cırcır Böceği, Akrep Yedik) 55 izlenme - 1 yıl önce Şubat Ayına Büyük Bir Başlangıç Yapıyoruz. Youtube Türkiye'nin En İlginç Videolarından Birini Yaptık. Melih Tayland'dan Getirttiği Böcekleri Cem'le Kapışarak Yedi. Neler Yemediler Ki? Çekirge, Haziran Böceği, Un Kurdu, Karınca, Cırcır Böceği Ve Hatta Akrep! diğer Kanalımızdaki İlginç Videoları İzlemek İçin Tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum yapyap; Pratik, Faydalı, İlginç Bilgilerin Verildiği Bir Youtube Kanalı. Hayat Kurtaran İpuçlarının Yanısıra Sizi Eğlendirecek Enteresan Konulara Da Yer Veriyoruz. Videolarımızda Günlük Yaşamınızı Kolaylaştıracak Pek Çok Yararlı Konu İşliyoruz. Burada Öğreneceğiniz Bilgilerin Bazıları Hemen, Bazıları İse Bir Gün Çok İşinize Yarayabilir. Yapyap'a Abone Olarak Yeni Videolarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.
Cırcır Böceği Tükürme Yarışması 00:57
Cırcır Böceği Tükürme Yarışması 37 izlenme - 2 yıl önce Eminim anneniz size yere tükürmenin kaba birşey olduğunu söylemiştir... Ancak ABD bu durum spor dalına dönüştü