Hoşgeldiniz!

cirque du soleil

Cirque du Soleil: Worlds Away Fragmanı 03:27
Cirque du Soleil: Worlds Away Fragmanı 2.253 izlenme - 4 yıl önce İki genç insan, Cirque du Soleil’in rüya gibi dünyasında bir yolculuğa çıkararak birbirlerini bulmak ve keşfetmek isterler. Şrek, Narnia Günlükleri, Aslan Kral gibi filmlerin de yönetmeni olan Andrew Adamson tarafından yazılıp yönetilen filmin prodüksiyonunda, Akademi ödüllü James Cameron da var. Üç boyutlu olarak perdeye gelen film Cirque du Soleil’den artistik ve akrobatik perfomanslar sergiliyor izleyici karşısında. Eşsiz görüntülerle bezeli bu şölene hazırlıklı olmalı. Son derece keyif vaat ediyor.
Dünyanın En İyi Sirki Cirque du Soleil 02:24
Dünyanın En İyi Sirki Cirque du Soleil 459 izlenme - 2 yıl önce Cirque du Soleil'in 2012 den beri sunduğu Amaluna gösterisinin muhteşem Teeterboard bölümü sizlerle. hazır sitemizde ibnelik oranı artmışken bazı üyelerin "keşke beni de hoplatsalar" dediğini duyar gibiyim.
Michael Jackson Cirqu du Soleil İstanbul’da 01:51
Michael Jackson Cirqu du Soleil İstanbul’da 376 izlenme - 5 yıl önce Sadece 5 özel şov için Istanbul'a gelecek olan Michael Jackson The Immortal World Tour - Cirque du Soleil biletleri satışa çıktı. Sakın kaçırmayın !!
Denge Cambazı  Lara Jacobs Rigolo 13:02
Denge Cambazı Lara Jacobs Rigolo 108 izlenme - 2 yıl önce İsviçreli sirk cambazı Lara Jacobs Rigolo nun performansı müthiş. Babasıyla adlarını taşıyan sirkte çalışan hanım kızımızın gösterisini izliyoruz. Çalan parça için ermeni müziği diye yazılmış ama emin değilim, aradım mamafih bulamadım. Babasının yaptığı bir gösteriyi de aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=TFClREbsvbw
cirque du soleil alegria fragmanı 1 01:51
cirque du soleil alegria fragmanı 1 280 izlenme - 6 yıl önce her şey mümkün olsa? bir sahne yaşlıların yeniden genç olduğu kralların palyaço olduğu fantastik bir dünyaya dönüşse? bu alegria sizi içine alsa? alegria'nın geçtiği heryer kahkahaların yankılandığı sihrin ve eğlencenin etrafa yayıldığı ter yüz olmuş bir dünyaya dönüşüyor.
Cirque Du Soleil -The Immortal World Tour 04:32
Cirque Du Soleil -The Immortal World Tour 294 izlenme - 4 yıl önce Cirque du Soleil -The Immortal World Tour
Akbank & Cirque Du Soleil 00:38
Akbank & Cirque Du Soleil 298 izlenme - 6 yıl önce "sizin için geldiler..."akbank olarak cirque du soleilin gelişini ve bu gösterinin sponsoru olmaktaki amacını duyuran sizin için geliyorlar temalı bir kampanya hazırladık. cirque du soleil saltimbanconun sahne arkasında yaşanan heyecanı ve şov öncesi hazırlıkları konu eden reklam filmimiz paristeki gösterileri sırasında 1 günde çekildi ve post-prodüksiyonu türkiyede tamamlandı. film gösteri gününde ve yerinde çekildi. bu sayede sahne arkasının gerçekliği ve büyüsünü en iyi şekilde yans
Off The Wall 05:45
Off The Wall 129 izlenme - 4 yıl önce 15 Ve 16 Mart 2013 Tarihlerinde Cirque Du Soleil’in Michael Jackson Anısına Organize Ettiği Immortal Gösterisine Gittim. Fakat Kamera Ve Fotoğraf Çekimi Yasaktı. Yine De Güvenlik Görevlilerine Rağmen Birkaç Kaçamak Kamera Çekimi Yapmıştım Gösterinin Başlarında... Daha Sonra Sürekli Omzuma Vurup Uyardıkları İçin Kamera Çekemedim Ama Birazcık Da Fotoğraf Çekimi Yapmıştım Daha Sonra Gizlice... İşte O Azıcık Kamera Çekimlerimi Klip Yapmaya Karar Verdim, Şarkının Boşluklarını Biraz Fotoğraf İle Doldurdum. Evet, Immortal Dvd Olarak Çıkacaktır Elbet Ama Turnenin İstanbul Ayağını Dvd Yapacaklarını Sanmıyorum. O Yüzden Bir İstanbul Hatırası Olarak "off The Wall"a Klip Yaptım. Gösteride Çalınmamasına Rağmen Off The Wall'u Neden Seçtiğime Gelince... Hem Klip Yapmadığım Bir Şarkıydı, Hem De Çekebildiğim Birkaç Dakikalık Kamera Görüntüsünün Bir Bölümünde Daha Sonra Devre Arasında Fotoğraf Çektireceğim Immortal Dansçılarının "off The Wall" Albümünden "working Day And Night" Eşliğinde Duvar Önünde Dans Etmeleriydi. Ayrıca İntro'da Da Ekran Duvar Gibi Kırılıyordu. Sadece Cirque Du Soleil Dansçılarıyla Değil, Haldun Dormen İle De Fotoğraf Çektirdim. Video Tamamen Benim Çekimlerimle Yapılmıştır. İzlenimlerimi İse
3 Yılda 3 Yeni Avatar Çekilecek 02:16
3 Yılda 3 Yeni Avatar Çekilecek 26 izlenme - 3 yıl önce ABD'li ünlü yönetmen James Cameron, tüm dünyada büyük yankı uyandıran filmi 'Avatar'a üç devam filmi çekeceğini açıkladı.