Hoşgeldiniz!

çiş

Patronunun İçeceğine Çişini Döken Hizmetçi 00:59
Patronunun İçeceğine Çişini Döken Hizmetçi 38.664 izlenme - 3 ay önce Kadın maaşı az bulmuş galiba patronuna böyle şeyler yapıyo ama patronu çakmış olayı gizli kamera yerleştirmiş.Patron kadına naptı acaba döve döve öldürmüştür kadını Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tinky Minky Kukuli - Tut Tut Şarkısı 01:39
Tinky Minky Kukuli - Tut Tut Şarkısı 152.713 izlenme - 1 yıl önce Sık dişini Kukuli! Tuvalet alışkanlığı herkesin küçükken yaşadığı zorlu bir süreçtir. Kahramanlarımız bu şarkıları ile Kukuliye tuvalet alışkanlığını öğretiyor. TUT TUT ŞARKISI SÖZLERİ: Kakan geldi tut tut tut Çişin geldi tut tut tut Sık dişini kukuli Tuvaletin yolunu tut tut tut Derin derin nefes al 10’a kadar sayı say Koyverme kendini hemen Tuvaletin yolunu tut tut tut Eğer çok zorlanırsan Altına kaçırırsan Moralin bozulmasın Bir dahaki sefere tut tut tut Kakan çişin gelince Tuvalete koş koş koş İşini bitirince Çek sifonu foş foş foş Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Belediye Başkanından Tuvaletçiye Fırça 02:13
Belediye Başkanından Tuvaletçiye Fırça 2.840 izlenme - 1 hafta önce 15 Temmuz gecesi darbe teşebbüsünde bulunulmasının ardından yurt genelinde olduğu gibi Kdz. Ereğli'de de demokrasi nöbeti tutulmaya başlandı. Gece sokakta bekleyen vatandaşlardan tuvaletlerde verdiği talimata rağmen para alındığını öğrenen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bu duruma tepki gösterdi. Tuvalet çalışanına fırça atan Uysal, "Yaptığınız fırsatçılık. Bütün otobüsler bedava, vatan elden gidiyor, şurada beş kuruşun derdindesiniz. Gel belediyeye, ben sana maaşımdan her akşam 50 lira vereyim. Ayıp, ayıp. Kazandığınız para haram zıkkım olsun. Bu gece, o vatandaştan para aldıysanız haram olsun o para size. Orada sabaha kadar vatandaş bekliyor. Yaptığınız ayıp. Azıcık aklın varsa düşünmen lazım. Oradaki vatandaş yiyorlar, çay içiyorlar. Size söyleyeyim, burası bedava. Bunun kararını almıştım, bu olaylar da olunca burada bedava olacak artık. Vatandaştan tuvalet parası alınmayacak. 80 lira belediyeye vereceksiniz, ondan sonra 300 lira oradan buradan kiralayacaksınız, bu olmayacak artık. Beş kuruşluk çiş yapıyor adamlar, para alıyorsunuz. Fırsatçılar sizi. Buralar halkındır, bedavadır. Halk 50 kuruşa çay içiyor, siz onlardan 1 lira para alıyorsunuz. Buraya aylık 80 lira, 100 lira kira veriyorsunuz demi aylık? Ben göstereceğim size, ayıp” diye konuştu. Belediye başkanının tepkisi karşısında ne yapacağını şaşıran tuvalet çalışanı ise hiçbir şeyden haberi olmadığını ve bu akşam geçici olarak geldiğini söyledi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Seti OyunHamuruTV 09:09
Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Seti OyunHamuruTV 49.007 izlenme - 1 yıl önce Oyun Hamuru TV kanalımda sizlere Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Setini tanıtıyorum. Birlikte bebek oyunu oynadığımız bu oyuncak setini ben çok sevdim. Yeni oyuncak bebek videomda Çiş Yapan oyuncak bebek setini tanıttım. Carol adını taşıyan bu sevimli oyuncak bebeğimizle harika oyunlar oynadık. Oyuncak setinde bebek bezi, biberon, mama tabağı ve kaşığı, pudrası, maması, lazımlık ve önlüğü var. İlk olarak Oyuncak bebeğimizin altını bezlemeyi sakın unutmuyoruz. Mamasını hazırladığımız oyuncak bebek iştahla mamasını yerken bir yandan da ona taktığımız bezine çiş yapıyor. Mamasını yedikten sonra bezini açıp bebeğimizin çiş yapıp yapmadığını kontrol ediyoruz. Daha sonra bezini değiştirip ona biberonla biraz su veriyoruz. Lazımlığa oturttuğumuz oyuncak bebek çişini yapıyor. Oyuncak Bebeğin üstünü değiştirip tertemiz bir uykuya yatıyoruz:) Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Çiş yapan oyuncak bebek seti tanıtımı En güzel oyuncak bebek videoları Oyun Hamuru TV Peeing Baby Doll video
Tuhaf Sorular - Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? 01:20
Tuhaf Sorular - Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? 3.929 izlenme - 5 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz. Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
çübbeli ahmet hoça çişşşş 00:39
çübbeli ahmet hoça çişşşş 62.740 izlenme - 8 yıl önce
Markette Ayakta Sıçan Velet! 01:17
Markette Ayakta Sıçan Velet! 7.010 izlenme - 10 ay önce Markette sıçma çılgınlığında; yeni fenomen! Küçük çocuk oldukça yetenekli gözüküyor.
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 01:22
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 2.806 izlenme - 5 ay önce Görüntüler Suudi Arabista'dan deve satıcısı bir adam,develerinin çişiyle yüzünü yıkıyor.
Artık Kadınlarda Ayakta İşeyebilecek 03:07
Artık Kadınlarda Ayakta İşeyebilecek 5.291 izlenme - 1 yıl önce Silikondan imal edilen bu aparat kadınların'da erkekler gibi pisuvarlara rahatça işiyebileceklerini gösteriyor. Tabi bu aparat ne kadar tutar oda ayrı bir soru.
20 Yıldır İdrarını İçen Adam 02:06
20 Yıldır İdrarını İçen Adam 7.914 izlenme - 2 yıl önce Çin'de Chengdu İsimli 80 Yaşındaki Adam, 20 Yıldır Kendi İdrarını İçerek Sağlıklı Kaldığını Söylüyor.
Adamın Üzerine İşeyen Sokak Dansçısı Kadın 01:07
Adamın Üzerine İşeyen Sokak Dansçısı Kadın 7.784 izlenme - 2 yıl önce Sokak dansı yapan bir kadın, seyircilerden birisi ile dans etmeye başlar. Bir anda sıkışan kadın dans ederken yerde yatan adamın üzerine kaçırıyor. O anlar amatör kameralara böyle yansıdı.
konuk canlı yayında koltuğun arkadasına çiş yaptı 00:21
konuk canlı yayında koltuğun arkadasına çiş yaptı 11.648 izlenme - 5 yıl önce canlı yayın sırasında sıkışan kadın koltuğun arkasına geçerek canlı yayına aldırış etmeden tuvaletini yapıyor.
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 02:16
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 4.537 izlenme - 2 yıl önce Ünlü futbolcuların nasıl işeyeceğini mizahi bir şekilde anlatan video.. Özellikle Messi'ye dikkat edin.
Booty Shake Hareketinin İcadı - Sara Jay 00:43
Booty Shake Hareketinin İcadı - Sara Jay 3.823 izlenme - 1 yıl önce Ablamız tuvalet kağıdının azizliğine uğruyor ve kendince bu mağduriyetini gideriyor. Zorunluluklar icatları doğururmuş. İyi seyirler ...
Pipi - Gıdıklarsan Yüzüne İşerim 00:40
Pipi - Gıdıklarsan Yüzüne İşerim 3.504 izlenme - 2 yıl önce Efendim ecnebi her geçen teknolojide, ilim-irfanda ilerlemekte ve teknolojik ürünlerde sınır tanımamakta. Ve son olarak karşınıza "oynar başlıklı pipiye sahip ilk oyuncak bebek - PEE PEE BABY" ile çıkmakta. Efendim videomuz sabahtan akşama kadar bebeğe devamlı su içiren ve işeten iki sevimli kız çocuğumuzla başlayıp, olaya sonradan dahil olan babanın suratında, işemik bitmesiyle son bulmaktadır. Tüm dünyaya, insanlığına hayırlı olsun :)
çişini tutamıyor diye terkedildi 02:24
çişini tutamıyor diye terkedildi 8.836 izlenme - 7 yıl önce çişimi tutamıyorum diye karım beni terk etti..bu nasıl iş ben anlamadım
Çiş Yarışı - Hollanda 01:42
Çiş Yarışı - Hollanda 1.255 izlenme - 1 yıl önce Hollanda'da yapılan özel bir pisuvar işemeyi eğlence haline getirmeyi hedeflemiş. Sokak ortasına kurulan ve özel sistem içeren bu pisuvar sayesinde 4 kişi işerken aynı anda yarış halinde oluyorlar. En fazla işeyenin kazandığı bu yarışma sonucunda 1.'nin ne kazandığı hakkında bir fikrim yok.
adamın suratın işeyen çocuk 00:08
adamın suratın işeyen çocuk 11.111 izlenme - 9 yıl önce kumun altında yatan adamın suratına.....
Kendi İdrarını İçen Adam 01:48
Kendi İdrarını İçen Adam 1.658 izlenme - 2 yıl önce Bu video da "Bear Grylls" tanıma fırsatı veriyorum. Kendisi bize hayatta kalabilmek için yapılacak son hamleleri bize göstermekte. İğrençlikte alkışlanacak tek insan evladıdır. iyi seyirler..
Cübbeli Ahmet Hoca - Peygamber Çişi İçmenin Sevabı 01:42
Cübbeli Ahmet Hoca - Peygamber Çişi İçmenin Sevabı 2.505 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında bir büyüğüm bu tarz hocaların hepsi cehenneme gidecek ama müritleri cennete gidecek demişti neden diye sorduğumda hocaların bu tip sapık fikirlerle insanları saptırdığını ama bunların içinde müritlerin bu tip hocalara gerçekten saf duygularla inandığını söylemişti. İnsanları dinle kandırmak tamda yukardaki videoda yapılan gibidir işte, ne diyelim Allah ıslah etsin.
Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız? 01:12
Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız? 2.507 izlenme - 4 yıl önce Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız?
hülya avşarın çiş muhabbeti!! 02:50
hülya avşarın çiş muhabbeti!! 3.881 izlenme - 7 yıl önce hülya avşar 8-9 yaşlarına kadar altını ıslattığını itiraf ediyor))
Pepee - Tuvalet Şarkısı 01:05
Pepee - Tuvalet Şarkısı 1.382 izlenme - 1 yıl önce Trt Çocuk'un bizlere armağanı olan bir üzülen bir sevinen birgün halay çeken birgün teke zortlaması oynayan Pepee'den tuvalet şarkısını dinliyoruz. Diğer Pepee'ler için; http://alkislarlayasiyorum.com/etiket/pepee
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 01:22
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 360 izlenme - 7 ay önce Görüntüler Suudi Arabista'dan deve satıcısı bir adam,develerinin çişiyle yüzünü yıkıyor.Neyin kafasını yaşıyo bu arap ulan çişle yüzmü yıkanır. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Çişim Geldi Hortum Takıp İşemem Lazım - Harika Avcı 01:00
Çişim Geldi Hortum Takıp İşemem Lazım - Harika Avcı 731 izlenme - 1 yıl önce Harika Avcı katıldığı bir televizyon programında son derece doğal bir şekilde küçük abdestinin geldiğini izleyicileriyle paylaşır ve daha sonra kıyafetinin sıkıntılı olması nedeniyle bu eylemi nasıl gerçekleştireceğini merak eder.
çocuk çişşş şaka 01:35
çocuk çişşş şaka 3.484 izlenme - 8 yıl önce
sahil :) izlesene 00:08
sahil :) izlesene 5.680 izlenme - 8 yıl önce komik :)
Yere İşediği İçin Kendini Suçlu Hisseden Köpek 02:04
Yere İşediği İçin Kendini Suçlu Hisseden Köpek 1.131 izlenme - 2 yıl önce Molly isimli bu yavru Pug, yere işediği için sahibi tarafından azarlanıyor ama kendini affetmirmek için yapmadığı şebeklik kalmıyor.
igrenç maymun 00:41
igrenç maymun 3.078 izlenme - 8 yıl önce .grenç ötesi yhaaa mıdesi olan islesin :d
Pepee kardeşi bebee tuvalette! Bebe artık yapmayacak altındaki beze! Niloya Bebee'ye çiş öğretiyor 01:52
Pepee kardeşi bebee tuvalette! Bebe artık yapmayacak altındaki beze! Niloya Bebee'ye çiş öğretiyor 30 izlenme - 3 hafta önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Harika Kanatlar Jett ve Dizzy Sürpriz Yumurta: https://goo.gl/RXB1To Pepee Niloya Sürpriz Yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/J2MOaQ Hikaye: Pepee kardeşi bebee tuvalette! Bebe artık yapmayacak altındaki beze! Niloya Bebee'ye çiş öğretiyor Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Bu bölümde Niloya ile Pepee kardeşi Bebee'ye lazımlık alıyor ve Pepee kardeşi Bebe'ye çişini tuvalete yapmayı öğretiyor. Küçükken Pepee de çişini tuvalete yapmayı öğrenmişti şimdi de tuvalet eğitimini kardeşine öğretiyor. Bu esnada bu tuvalet eğitimini de dinleyen Karlar kraliçesi Elsa, Canım kardeşim Mine ile Müge, Zulu, şirin baba, Mete, Arı maya, My little Pony rainbow dash, Maymuş ve Şila peluş oyuncakları da bilgilerini kendi kardeşleri için tekrarlamış oluyorlar. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin! Videomuzu beğendiyseniz abone olmayı unutmayın ve yeni videolarımızı kaçırmayın :) Toys and Fun kanalından sevgilerle. Toys and Fun