Hoşgeldiniz!

çiş

Patronunun İçeceğine Çişini Döken Hizmetçi 00:59
Patronunun İçeceğine Çişini Döken Hizmetçi 34.993 izlenme - 4 hafta önce Kadın maaşı az bulmuş galiba patronuna böyle şeyler yapıyo ama patronu çakmış olayı gizli kamera yerleştirmiş.Patron kadına naptı acaba döve döve öldürmüştür kadını Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tinky Minky Kukuli - Tut Tut Şarkısı 01:39
Tinky Minky Kukuli - Tut Tut Şarkısı 148.633 izlenme - 1 yıl önce Sık dişini Kukuli! Tuvalet alışkanlığı herkesin küçükken yaşadığı zorlu bir süreçtir. Kahramanlarımız bu şarkıları ile Kukuliye tuvalet alışkanlığını öğretiyor. TUT TUT ŞARKISI SÖZLERİ: Kakan geldi tut tut tut Çişin geldi tut tut tut Sık dişini kukuli Tuvaletin yolunu tut tut tut Derin derin nefes al 10’a kadar sayı say Koyverme kendini hemen Tuvaletin yolunu tut tut tut Eğer çok zorlanırsan Altına kaçırırsan Moralin bozulmasın Bir dahaki sefere tut tut tut Kakan çişin gelince Tuvalete koş koş koş İşini bitirince Çek sifonu foş foş foş Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Seti OyunHamuruTV 09:09
Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Seti OyunHamuruTV 45.794 izlenme - 10 ay önce Oyun Hamuru TV kanalımda sizlere Çiş Yapan Oyuncak Bebek Oyun Setini tanıtıyorum. Birlikte bebek oyunu oynadığımız bu oyuncak setini ben çok sevdim. Yeni oyuncak bebek videomda Çiş Yapan oyuncak bebek setini tanıttım. Carol adını taşıyan bu sevimli oyuncak bebeğimizle harika oyunlar oynadık. Oyuncak setinde bebek bezi, biberon, mama tabağı ve kaşığı, pudrası, maması, lazımlık ve önlüğü var. İlk olarak Oyuncak bebeğimizin altını bezlemeyi sakın unutmuyoruz. Mamasını hazırladığımız oyuncak bebek iştahla mamasını yerken bir yandan da ona taktığımız bezine çiş yapıyor. Mamasını yedikten sonra bezini açıp bebeğimizin çiş yapıp yapmadığını kontrol ediyoruz. Daha sonra bezini değiştirip ona biberonla biraz su veriyoruz. Lazımlığa oturttuğumuz oyuncak bebek çişini yapıyor. Oyuncak Bebeğin üstünü değiştirip tertemiz bir uykuya yatıyoruz:) Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Çiş yapan oyuncak bebek seti tanıtımı En güzel oyuncak bebek videoları Oyun Hamuru TV Peeing Baby Doll video
Tuhaf Sorular - Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? 01:20
Tuhaf Sorular - Yaparken En Çok Zevk Aldığınız Şey Nedir? 3.775 izlenme - 3 ay önce Tuhaf olan ve merak edilen soruları sizin için soruyoruz. Mikrofonumuzu, sokağın nabzını ölçmek ve bir kaç kısa soru sormak için uzatıp, tuhaf sorularımıza tuhaf cevaplar alıyoruz.
Markette Ayakta Sıçan Velet! 01:17
Markette Ayakta Sıçan Velet! 6.947 izlenme - 8 ay önce Markette sıçma çılgınlığında; yeni fenomen! Küçük çocuk oldukça yetenekli gözüküyor.
çübbeli ahmet hoça çişşşş 00:39
çübbeli ahmet hoça çişşşş 62.730 izlenme - 7 yıl önce
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 01:22
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 2.776 izlenme - 3 ay önce Görüntüler Suudi Arabista'dan deve satıcısı bir adam,develerinin çişiyle yüzünü yıkıyor.
Artık Kadınlarda Ayakta İşeyebilecek 03:07
Artık Kadınlarda Ayakta İşeyebilecek 5.158 izlenme - 12 ay önce Silikondan imal edilen bu aparat kadınların'da erkekler gibi pisuvarlara rahatça işiyebileceklerini gösteriyor. Tabi bu aparat ne kadar tutar oda ayrı bir soru.
20 Yıldır İdrarını İçen Adam 02:06
20 Yıldır İdrarını İçen Adam 7.779 izlenme - 2 yıl önce Çin'de Chengdu İsimli 80 Yaşındaki Adam, 20 Yıldır Kendi İdrarını İçerek Sağlıklı Kaldığını Söylüyor.
Adamın Üzerine İşeyen Sokak Dansçısı Kadın 01:07
Adamın Üzerine İşeyen Sokak Dansçısı Kadın 6.996 izlenme - 2 yıl önce Sokak dansı yapan bir kadın, seyircilerden birisi ile dans etmeye başlar. Bir anda sıkışan kadın dans ederken yerde yatan adamın üzerine kaçırıyor. O anlar amatör kameralara böyle yansıdı.
konuk canlı yayında koltuğun arkadasına çiş yaptı 00:21
konuk canlı yayında koltuğun arkadasına çiş yaptı 11.539 izlenme - 4 yıl önce canlı yayın sırasında sıkışan kadın koltuğun arkasına geçerek canlı yayına aldırış etmeden tuvaletini yapıyor.
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 02:16
Ünlü Futbolcular Nasıl İşer? 4.440 izlenme - 2 yıl önce Ünlü futbolcuların nasıl işeyeceğini mizahi bir şekilde anlatan video.. Özellikle Messi'ye dikkat edin.
Booty Shake Hareketinin İcadı - Sara Jay 00:43
Booty Shake Hareketinin İcadı - Sara Jay 3.644 izlenme - 1 yıl önce Ablamız tuvalet kağıdının azizliğine uğruyor ve kendince bu mağduriyetini gideriyor. Zorunluluklar icatları doğururmuş. İyi seyirler ...
Pipi - Gıdıklarsan Yüzüne İşerim 00:40
Pipi - Gıdıklarsan Yüzüne İşerim 3.212 izlenme - 1 yıl önce Efendim ecnebi her geçen teknolojide, ilim-irfanda ilerlemekte ve teknolojik ürünlerde sınır tanımamakta. Ve son olarak karşınıza "oynar başlıklı pipiye sahip ilk oyuncak bebek - PEE PEE BABY" ile çıkmakta. Efendim videomuz sabahtan akşama kadar bebeğe devamlı su içiren ve işeten iki sevimli kız çocuğumuzla başlayıp, olaya sonradan dahil olan babanın suratında, işemik bitmesiyle son bulmaktadır. Tüm dünyaya, insanlığına hayırlı olsun :)
çişini tutamıyor diye terkedildi 02:24
çişini tutamıyor diye terkedildi 8.819 izlenme - 7 yıl önce çişimi tutamıyorum diye karım beni terk etti..bu nasıl iş ben anlamadım
Çiş Yarışı - Hollanda 01:42
Çiş Yarışı - Hollanda 1.146 izlenme - 1 yıl önce Hollanda'da yapılan özel bir pisuvar işemeyi eğlence haline getirmeyi hedeflemiş. Sokak ortasına kurulan ve özel sistem içeren bu pisuvar sayesinde 4 kişi işerken aynı anda yarış halinde oluyorlar. En fazla işeyenin kazandığı bu yarışma sonucunda 1.'nin ne kazandığı hakkında bir fikrim yok.
adamın suratın işeyen çocuk 00:08
adamın suratın işeyen çocuk 11.041 izlenme - 8 yıl önce kumun altında yatan adamın suratına.....
Kendi İdrarını İçen Adam 01:48
Kendi İdrarını İçen Adam 1.514 izlenme - 2 yıl önce Bu video da "Bear Grylls" tanıma fırsatı veriyorum. Kendisi bize hayatta kalabilmek için yapılacak son hamleleri bize göstermekte. İğrençlikte alkışlanacak tek insan evladıdır. iyi seyirler..
Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız? 01:12
Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız? 2.444 izlenme - 4 yıl önce Kör Bir Adam Üzerinize İşerse Ne Yaparsınız?
Cübbeli Ahmet Hoca - Peygamber Çişi İçmenin Sevabı 01:42
Cübbeli Ahmet Hoca - Peygamber Çişi İçmenin Sevabı 2.185 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında bir büyüğüm bu tarz hocaların hepsi cehenneme gidecek ama müritleri cennete gidecek demişti neden diye sorduğumda hocaların bu tip sapık fikirlerle insanları saptırdığını ama bunların içinde müritlerin bu tip hocalara gerçekten saf duygularla inandığını söylemişti. İnsanları dinle kandırmak tamda yukardaki videoda yapılan gibidir işte, ne diyelim Allah ıslah etsin.
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 01:22
Deve Çişiyle Yüzünü Yıkayan Adam 327 izlenme - 5 ay önce Görüntüler Suudi Arabista'dan deve satıcısı bir adam,develerinin çişiyle yüzünü yıkıyor.Neyin kafasını yaşıyo bu arap ulan çişle yüzmü yıkanır. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
hülya avşarın çiş muhabbeti!! 02:50
hülya avşarın çiş muhabbeti!! 3.870 izlenme - 6 yıl önce hülya avşar 8-9 yaşlarına kadar altını ıslattığını itiraf ediyor))
Pepee - Tuvalet Şarkısı 01:05
Pepee - Tuvalet Şarkısı 1.173 izlenme - 1 yıl önce Trt Çocuk'un bizlere armağanı olan bir üzülen bir sevinen birgün halay çeken birgün teke zortlaması oynayan Pepee'den tuvalet şarkısını dinliyoruz. Diğer Pepee'ler için; http://alkislarlayasiyorum.com/etiket/pepee
Çişim Geldi Hortum Takıp İşemem Lazım - Harika Avcı 01:00
Çişim Geldi Hortum Takıp İşemem Lazım - Harika Avcı 674 izlenme - 1 yıl önce Harika Avcı katıldığı bir televizyon programında son derece doğal bir şekilde küçük abdestinin geldiğini izleyicileriyle paylaşır ve daha sonra kıyafetinin sıkıntılı olması nedeniyle bu eylemi nasıl gerçekleştireceğini merak eder.
çocuk çişşş şaka 01:35
çocuk çişşş şaka 3.483 izlenme - 8 yıl önce
sahil :) izlesene 00:08
sahil :) izlesene 5.672 izlenme - 8 yıl önce komik :)
Yere İşediği İçin Kendini Suçlu Hisseden Köpek 02:04
Yere İşediği İçin Kendini Suçlu Hisseden Köpek 1.113 izlenme - 2 yıl önce Molly isimli bu yavru Pug, yere işediği için sahibi tarafından azarlanıyor ama kendini affetmirmek için yapmadığı şebeklik kalmıyor.
igrenç maymun 00:41
igrenç maymun 3.075 izlenme - 8 yıl önce .grenç ötesi yhaaa mıdesi olan islesin :d
Japon Çocukları Nasıl Sıçar? 02:35
Japon Çocukları Nasıl Sıçar? 782 izlenme - 1 yıl önce Videomuzda japon çocuklarının sıçmayı öğrenirken yaşadıkları absürt olayları görüyoruz. Utanmaz herifler taharet bile almıyor. Ayrıca sıçtığında bokuna bakıp sevinen ve oğlunun sıçtığını görerek sevinen ebeveynler bir tek Japonyada varmış efendim. Nereden geliyor bu bok sevgisi anlamadım arkadaş
Bu Duvara İşeyen Pişman Olacak 00:38
Bu Duvara İşeyen Pişman Olacak 314 izlenme - 10 ay önce ABD'nin San San Francisco kentindeki bazı semtlerde deneme amaçlı olarak duvarlara idrarı geri püskürten boya sürüldü. Belediye yetkililerine göre "Bu boya, duvarlara tuvalet muamelesi yapanlara idrarlarını iade edecek". Yetkililer uygulama için Almanya'da gece kulüpleriyle dolu bir mahalleden ilham aldıklarını açıkladı. Yılda 20 milyon kişinin ziyaret ettiği Hamburg'daki St Pauli mahallesinde sarhoşların idrarlarını dışarı yapmasını engellemek için bu boyalar kullanılmaya başlanmıştı. Hamburglu yetkililer, BBC'ye uygulamanın sonuç vermeye başladığını söylemişti. Üretici firma, "Ultra-Ever Dry" adlı boyanın duvarın yüzeyinde bir hava bariyeri oluşturduğunu ve sıvının tamamını geri püskürttüğünü söylüyor. San Francisco'da barlara yakın bölgeler ve evsizlerin çok olduğu mahallelerde dokuz ayrı yere duvarlara bu boyalardan sürüldü. Duvarlara, İngilizce, Çince ve İspanyolca olarak "Durun... Uygun bir yerde rahatlayın" uyarıları asıldı. Boyanın maliyetinin, idrarı temizleme maliyetinden çok daha düşük olduğu belirtiliyor.