Hoşgeldiniz!

Cisim Videoları İzle

Genç Kızın Kafasından Çıkan Şeye İnanamayacaksınız! 00:28
Genç Kızın Kafasından Çıkan Şeye İnanamayacaksınız! 8.143 izlenme - 2 ay önce Brezilya'da okula giderken bir anda başına gelen cisimle sersemleşen kız hemen hastaneye gitti. Hastanede doktorlar tarafından kayıt altına alınan görüntüler ölümün oldukça yakın olduğunu hatırlattı.
kabenin üzerindeki bu şeyler de ne? 02:28
kabenin üzerindeki bu şeyler de ne? 61.862 izlenme - 7 yıl önce 2008 yılında çekildiği iddia edilen bu görüntülerde kabede yapılan tavaf sırasında gökyüzünden bir cisim hızla kabenin üzerine doğru iniyor ve okunan dualar eşliğinde gökyüzünde dolanmaya başlıyor. bir süre sonra ise kabenin üzerinde sabit olarak kalıyor. o cismi gören bir müslüman telaşlı gözlerle etrafı arıyor.
Burdur'a Düşen Gizemli Uçan Cisim Parçası 04:17
Burdur'a Düşen Gizemli Uçan Cisim Parçası 28.720 izlenme - 2 yıl önce Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kavacık köyünde dağda bulunan esrarengiz cisim Burdur'da tartışmalara sebep olmuş galiba, ama Türkiye olarak haberimiz olmamış.
Diyarbakır'da Esrarengiz Cisim 04:15
Diyarbakır'da Esrarengiz Cisim 7.645 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır’da bir sitenin güvenlik kamerasına takılan esrarengiz cisim görenleri şaşırttı. Montaj mı gerçek mi olduğu anlaşılamayan cisim akıllarda soru işareti oluşturdu.
California'da Görülen İnsana Benziyen Uçan Cisim 00:59
California'da Görülen İnsana Benziyen Uçan Cisim 4.441 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler gerçekmiş bir çok kişi kamera almış fake olmadığı söyleniyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Jüpiter'e Çarpan Cisim Amatör Kameraya Yakalandı 01:05
Jüpiter'e Çarpan Cisim Amatör Kameraya Yakalandı 4.203 izlenme - 1 yıl önce Jüpiter'e çarpan cisim amatör bir gök bilimci tarafından kaydedildi. 17 Mart'ta çekilen bu görüntü hakkında henüz net bir bilgi yok ama NASA, Jüpiter'e çarpan bu cismin bir asteroit ya da kuyrukluyıldız olduğunu belirtiyor.
Koyun Yüzü Divriği Karasar Köyü 04:09
Koyun Yüzü Divriği Karasar Köyü 2.466 izlenme - 9 ay önce Türkiye'mizin güzide köylerinden karasar köyünün hiç eskimeyen gelenek oyunları sizlerle.
Cisimlere Yakın Mesafeden Ateş Etmek 05:22
Cisimlere Yakın Mesafeden Ateş Etmek 761 izlenme - 3 ay önce Sıra sıra dizdikleri ampul, balon ve kola kutularına yakın mesafeden ateş ederek deney yapan ekibin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
çin'de görünen ufo 01:38
çin'de görünen ufo 17.666 izlenme - 8 yıl önce çin'de çekilen 40 dk lık ufo görüntüsünü çinli bilim adamları onayladı.nanjing'deki gözlemevinde çalışan bilim adamları, bu kadar uzun süreli bir ufo görüntüsünün, tanımlanamayan uçan nesnelerin varlığına dair uzun zamandan beri beklenen kanıt olması ihtimali olduğunu belirtiyor. görüntüler uzmanlar tarafından bir yıl boyunca araştırıldıktan sonra kesin bir sonuç çıkacağı belirtildi.
Kolanın İçinde Ne Var? 00:57
Kolanın İçinde Ne Var? 3.623 izlenme - 4 yıl önce İçindekini İğrenç Görün İçmek İçin Daha Sonra Karar Verirsiniz
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 01:19
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 2.995 izlenme - 2 yıl önce G.O.R.A dan hepimizin hatırladığı ve aklında kaldığı Replik .. Film boyunca her çıktığında gülmüştüm He Bu arada Bir Cisim yaklaşıyor Efendim
Dünyalı Yapımı Ufo X-Ufo 02:34
Dünyalı Yapımı Ufo X-Ufo 4.438 izlenme - 9 yıl önce x ufo
ders-5-3d max 2 cisimin birbirine hizalanması ders 02:08
ders-5-3d max 2 cisimin birbirine hizalanması ders 2.816 izlenme - 8 yıl önce 3d max de 2 ayrı cisimin birbirine hizalanmasını öğreniyoruz.
sanki bir cisim gecti?? 01:13
sanki bir cisim gecti?? 2.481 izlenme - 7 yıl önce
ders-6- 3dmax cisimleri kopyalama ve cisimlerin bi 02:14
ders-6- 3dmax cisimleri kopyalama ve cisimlerin bi 2.035 izlenme - 8 yıl önce cisimleri kopyalama ve kopyalanan yeni cisimlerin ana cisim ile olan ilişkisi
NASA'dan şok görüntü 01:36
NASA'dan şok görüntü 2.003 izlenme - 7 yıl önce işte nasa’nın kayıtlarında yer alan o şok görüntüler... videoda sürekli hareket eden ışıklar gözden kaçmıyor...
ders-3-3d Max açısına göre cisimlere hareket kazan 01:39
ders-3-3d Max açısına göre cisimlere hareket kazan 2.132 izlenme - 8 yıl önce cisimlerin açılarına göre hareket kazandırılması.
Yer Çekimine Meydan Okuyup Cisimleri Havada Durduran Alet 05:43
Yer Çekimine Meydan Okuyup Cisimleri Havada Durduran Alet 139 izlenme - 5 ay önce Muhtemelen güçlü bir mıknatıs söz konusu. Ama bir denge de olduğu şüphesiz. Aletin ortasına cisim bırakıldığı zaman havada duruyor.
Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim 01:41
Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim 1.031 izlenme - 4 yıl önce Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim
Yakın Mesafeden Cisimlere Ateş Etme Deneyi 05:57
Yakın Mesafeden Cisimlere Ateş Etme Deneyi 71 izlenme - 3 ay önce Powerbank, Fanta ve Deodorant'a yakın mesafeden ateş eden ekip o anları kayıda almışlar. Hep birlikte izliyoruz.
Uzaylı Gördüğünü Zannedip Heyecandan Çıldıran Adam 01:51
Uzaylı Gördüğünü Zannedip Heyecandan Çıldıran Adam 192 izlenme - 10 ay önce Amerika'da gerçekleşen olayda kamerası ile cisimleri çeken adamımız gökyüzünde gördüğü ışıkları uzaylı zannedip adeta çıldırıyor. Her insanın hayatında yaşamayacağı bir durumla karşılaşan adamımız haliyle bilmediği ve ışık saçan bir cismi uzaylılara benzetti.
national geographic de ufo 00:38
national geographic de ufo 1.670 izlenme - 8 yıl önce athmosphere isimli national g. yapımı blue ray discte 4-5 sn.lik bilinmeyen cisim kaydı
Dünyanın En Büyük Cismini Ağzına Sokan Kız 00:31
Dünyanın En Büyük Cismini Ağzına Sokan Kız 536 izlenme - 1 yıl önce Evet kız Çinli galiba yuttuğu şey balon olmalı,ama gene ne ağız be arkadaş ayağına ağzına soksan bu kız gene alır.Rekorlar kitabına başvurmalı bunla ilgili rekor vardır
+18 Colanın İçindeki Şok Görüntü 00:51
+18 Colanın İçindeki Şok Görüntü 869 izlenme - 4 yıl önce +18 Colanın İçindeki Şok Görüntü
  Dünya bu görüntüleri konuşuyor 01:17
Dünya bu görüntüleri konuşuyor 570 izlenme - 4 yıl önce Rusya’nın başkenti Moskova’da ortaya çıkan bir görüntü akıllarda soru işareti oluşturdu.
ders-4-3dmax cisimlerin hizalanması dersi 01:00
ders-4-3dmax cisimlerin hizalanması dersi 1.237 izlenme - 8 yıl önce cisimlerin hizalanmasını öğreniyoruz. aytacengin.com
Gökten Düşen Cismin Sırrı Çözüldü 01:16
Gökten Düşen Cismin Sırrı Çözüldü 431 izlenme - 3 yıl önce Sabah Saatlerinde Haber Merkezlerine Düşen Görüntülerin Devamı Ortaya Çıktı. Son Görüntülere Göre Kapsül Gelecekten Gelen Bir Mesaj Taşıyor. Görenleri Hayrete Düşüren Bu Görüntüler Gerçek Mi? Gelecekten Gelen Mesaj Ne? İzleyin, Gözlerinize İnanamayacaksınız. Http://gelecegeyolal.com/
Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti! 01:15
Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti! 381 izlenme - 2 yıl önce Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!
Halkın Arasında Agresif Tavırlar Sergileyen Cisim 00:42
Halkın Arasında Agresif Tavırlar Sergileyen Cisim 466 izlenme - 2 yıl önce Şok şok şok... Polat Alemdar'ın medium vücut ölçülerindeki cisim, gerçek hayatta kameralara böyle yakalandı. Kelebek gibi uçarım, arı gibi sokarım edasıyla sokakta yürüyen polat alemdar gazatacılara "ben sadece yürüyordum" dedi. AY haber ajansı, Üsküdar. Sendeyiz Birand.
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 00:18
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 574 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca'nın nasıhat ettiği sırada arkadadan gizemli bir cisim geçiyor. Ben bır şeye benzetemedım yorum sizin.