Hoşgeldiniz!

cisim

Ağaçta Bulunan Tanımlamayan Cisim 01:35
Ağaçta Bulunan Tanımlamayan Cisim 23.393 izlenme - 4 ay önce Sivas'ın Yıldızeli ilçesine bağlı Kavakderesi köyünde kesilen 500 yıllık ardıç ağacının içerisinden çıkan cisim görenleri şaşırttı.Bir hayvanı andırıyo belliki kaç yıllık olduğu belli değil
kabenin üzerindeki bu şeyler de ne? 02:28
kabenin üzerindeki bu şeyler de ne? 61.927 izlenme - 7 yıl önce 2008 yılında çekildiği iddia edilen bu görüntülerde kabede yapılan tavaf sırasında gökyüzünden bir cisim hızla kabenin üzerine doğru iniyor ve okunan dualar eşliğinde gökyüzünde dolanmaya başlıyor. bir süre sonra ise kabenin üzerinde sabit olarak kalıyor. o cismi gören bir müslüman telaşlı gözlerle etrafı arıyor.
Genç Kızın Kafasından Çıkan Şeye İnanamayacaksınız! 00:28
Genç Kızın Kafasından Çıkan Şeye İnanamayacaksınız! 8.265 izlenme - 9 ay önce Brezilya'da okula giderken bir anda başına gelen cisimle sersemleşen kız hemen hastaneye gitti. Hastanede doktorlar tarafından kayıt altına alınan görüntüler ölümün oldukça yakın olduğunu hatırlattı.
Burdur'a Düşen Gizemli Uçan Cisim Parçası 04:17
Burdur'a Düşen Gizemli Uçan Cisim Parçası 29.030 izlenme - 3 yıl önce Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kavacık köyünde dağda bulunan esrarengiz cisim Burdur'da tartışmalara sebep olmuş galiba, ama Türkiye olarak haberimiz olmamış.
Diyarbakır'da Esrarengiz Cisim 04:15
Diyarbakır'da Esrarengiz Cisim 7.730 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’da bir sitenin güvenlik kamerasına takılan esrarengiz cisim görenleri şaşırttı. Montaj mı gerçek mi olduğu anlaşılamayan cisim akıllarda soru işareti oluşturdu.
California'da Görülen İnsana Benziyen Uçan Cisim 00:59
California'da Görülen İnsana Benziyen Uçan Cisim 4.496 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler gerçekmiş bir çok kişi kamera almış fake olmadığı söyleniyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Jüpiter'e Çarpan Cisim Amatör Kameraya Yakalandı 01:05
Jüpiter'e Çarpan Cisim Amatör Kameraya Yakalandı 4.252 izlenme - 2 yıl önce Jüpiter'e çarpan cisim amatör bir gök bilimci tarafından kaydedildi. 17 Mart'ta çekilen bu görüntü hakkında henüz net bir bilgi yok ama NASA, Jüpiter'e çarpan bu cismin bir asteroit ya da kuyrukluyıldız olduğunu belirtiyor.
Koyun Yüzü Divriği Karasar Köyü 04:09
Koyun Yüzü Divriği Karasar Köyü 2.519 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'mizin güzide köylerinden karasar köyünün hiç eskimeyen gelenek oyunları sizlerle.
çin'de görünen ufo 01:38
çin'de görünen ufo 17.693 izlenme - 8 yıl önce çin'de çekilen 40 dk lık ufo görüntüsünü çinli bilim adamları onayladı.nanjing'deki gözlemevinde çalışan bilim adamları, bu kadar uzun süreli bir ufo görüntüsünün, tanımlanamayan uçan nesnelerin varlığına dair uzun zamandan beri beklenen kanıt olması ihtimali olduğunu belirtiyor. görüntüler uzmanlar tarafından bir yıl boyunca araştırıldıktan sonra kesin bir sonuç çıkacağı belirtildi.
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 01:19
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 6.602 izlenme - 3 yıl önce G.O.R.A dan hepimizin hatırladığı ve aklında kaldığı Replik .. Film boyunca her çıktığında gülmüştüm He Bu arada Bir Cisim yaklaşıyor Efendim
Kolanın İçinde Ne Var? 00:57
Kolanın İçinde Ne Var? 3.661 izlenme - 4 yıl önce İçindekini İğrenç Görün İçmek İçin Daha Sonra Karar Verirsiniz
Cisimlere Yakın Mesafeden Ateş Etmek 05:22
Cisimlere Yakın Mesafeden Ateş Etmek 769 izlenme - 10 ay önce Sıra sıra dizdikleri ampul, balon ve kola kutularına yakın mesafeden ateş ederek deney yapan ekibin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Dünyalı Yapımı Ufo X-Ufo 02:34
Dünyalı Yapımı Ufo X-Ufo 4.441 izlenme - 9 yıl önce x ufo
ders-5-3d max 2 cisimin birbirine hizalanması ders 02:08
ders-5-3d max 2 cisimin birbirine hizalanması ders 2.819 izlenme - 9 yıl önce 3d max de 2 ayrı cisimin birbirine hizalanmasını öğreniyoruz.
sanki bir cisim gecti?? 01:13
sanki bir cisim gecti?? 2.484 izlenme - 8 yıl önce
ders-6- 3dmax cisimleri kopyalama ve cisimlerin bi 02:14
ders-6- 3dmax cisimleri kopyalama ve cisimlerin bi 2.043 izlenme - 9 yıl önce cisimleri kopyalama ve kopyalanan yeni cisimlerin ana cisim ile olan ilişkisi
ders-3-3d Max açısına göre cisimlere hareket kazan 01:39
ders-3-3d Max açısına göre cisimlere hareket kazan 2.138 izlenme - 9 yıl önce cisimlerin açılarına göre hareket kazandırılması.
NASA'dan şok görüntü 01:36
NASA'dan şok görüntü 2.017 izlenme - 7 yıl önce işte nasa’nın kayıtlarında yer alan o şok görüntüler... videoda sürekli hareket eden ışıklar gözden kaçmıyor...
Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim 01:41
Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim 1.038 izlenme - 4 yıl önce Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim
national geographic de ufo 00:38
national geographic de ufo 1.670 izlenme - 9 yıl önce athmosphere isimli national g. yapımı blue ray discte 4-5 sn.lik bilinmeyen cisim kaydı
Dünyanın En Büyük Cismini Ağzına Sokan Kız 00:31
Dünyanın En Büyük Cismini Ağzına Sokan Kız 691 izlenme - 2 yıl önce Evet kız Çinli galiba yuttuğu şey balon olmalı,ama gene ne ağız be arkadaş ayağına ağzına soksan bu kız gene alır.Rekorlar kitabına başvurmalı bunla ilgili rekor vardır
+18 Colanın İçindeki Şok Görüntü 00:51
+18 Colanın İçindeki Şok Görüntü 877 izlenme - 4 yıl önce +18 Colanın İçindeki Şok Görüntü
ders-4-3dmax cisimlerin hizalanması dersi 01:00
ders-4-3dmax cisimlerin hizalanması dersi 1.237 izlenme - 9 yıl önce cisimlerin hizalanmasını öğreniyoruz. aytacengin.com
Uzaylı Gördüğünü Zannedip Heyecandan Çıldıran Adam 01:51
Uzaylı Gördüğünü Zannedip Heyecandan Çıldıran Adam 206 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da gerçekleşen olayda kamerası ile cisimleri çeken adamımız gökyüzünde gördüğü ışıkları uzaylı zannedip adeta çıldırıyor. Her insanın hayatında yaşamayacağı bir durumla karşılaşan adamımız haliyle bilmediği ve ışık saçan bir cismi uzaylılara benzetti.
  Dünya bu görüntüleri konuşuyor 01:17
Dünya bu görüntüleri konuşuyor 570 izlenme - 4 yıl önce Rusya’nın başkenti Moskova’da ortaya çıkan bir görüntü akıllarda soru işareti oluşturdu.
Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti! 01:15
Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti! 438 izlenme - 3 yıl önce Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!
Gökten Düşen Cismin Sırrı Çözüldü 01:16
Gökten Düşen Cismin Sırrı Çözüldü 433 izlenme - 3 yıl önce Sabah Saatlerinde Haber Merkezlerine Düşen Görüntülerin Devamı Ortaya Çıktı. Son Görüntülere Göre Kapsül Gelecekten Gelen Bir Mesaj Taşıyor. Görenleri Hayrete Düşüren Bu Görüntüler Gerçek Mi? Gelecekten Gelen Mesaj Ne? İzleyin, Gözlerinize İnanamayacaksınız. Http://gelecegeyolal.com/
Halkın Arasında Agresif Tavırlar Sergileyen Cisim 00:42
Halkın Arasında Agresif Tavırlar Sergileyen Cisim 527 izlenme - 3 yıl önce Şok şok şok... Polat Alemdar'ın medium vücut ölçülerindeki cisim, gerçek hayatta kameralara böyle yakalandı. Kelebek gibi uçarım, arı gibi sokarım edasıyla sokakta yürüyen polat alemdar gazatacılara "ben sadece yürüyordum" dedi. AY haber ajansı, Üsküdar. Sendeyiz Birand.
Yer Çekimine Meydan Okuyup Cisimleri Havada Durduran Alet 05:43
Yer Çekimine Meydan Okuyup Cisimleri Havada Durduran Alet 146 izlenme - 1 yıl önce Muhtemelen güçlü bir mıknatıs söz konusu. Ama bir denge de olduğu şüphesiz. Aletin ortasına cisim bırakıldığı zaman havada duruyor.
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 00:18
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 600 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca'nın nasıhat ettiği sırada arkadadan gizemli bir cisim geçiyor. Ben bır şeye benzetemedım yorum sizin.