Hoşgeldiniz!

Cisim Videoları İzle

kabenin üzerindeki bu şeyler de ne? 02:28
kabenin üzerindeki bu şeyler de ne? 61.817 izlenme - 6 yıl önce 2008 yılında çekildiği iddia edilen bu görüntülerde kabede yapılan tavaf sırasında gökyüzünden bir cisim hızla kabenin üzerine doğru iniyor ve okunan dualar eşliğinde gökyüzünde dolanmaya başlıyor. bir süre sonra ise kabenin üzerinde sabit olarak kalıyor. o cismi gören bir müslüman telaşlı gözlerle etrafı arıyor.
Diyarbakır'da Esrarengiz Cisim 04:15
Diyarbakır'da Esrarengiz Cisim 7.453 izlenme - 11 ay önce Diyarbakır’da bir sitenin güvenlik kamerasına takılan esrarengiz cisim görenleri şaşırttı. Montaj mı gerçek mi olduğu anlaşılamayan cisim akıllarda soru işareti oluşturdu.
Koyun Yüzü Divriği Karasar Köyü 04:09
Koyun Yüzü Divriği Karasar Köyü 2.361 izlenme - 4 ay önce Türkiye'mizin güzide köylerinden karasar köyünün hiç eskimeyen gelenek oyunları sizlerle.
Burdur'a Düşen Gizemli Uçan Cisim Parçası 04:17
Burdur'a Düşen Gizemli Uçan Cisim Parçası 13.537 izlenme - 2 yıl önce Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kavacık köyünde dağda bulunan esrarengiz cisim Burdur'da tartışmalara sebep olmuş galiba, ama Türkiye olarak haberimiz olmamış.
Jüpiter'e Çarpan Cisim Amatör Kameraya Yakalandı 01:05
Jüpiter'e Çarpan Cisim Amatör Kameraya Yakalandı 4.150 izlenme - 10 ay önce Jüpiter'e çarpan cisim amatör bir gök bilimci tarafından kaydedildi. 17 Mart'ta çekilen bu görüntü hakkında henüz net bir bilgi yok ama NASA, Jüpiter'e çarpan bu cismin bir asteroit ya da kuyrukluyıldız olduğunu belirtiyor.
Yer Çekimine Meydan Okuyup Cisimleri Havada Durduran Alet 05:43
Yer Çekimine Meydan Okuyup Cisimleri Havada Durduran Alet 119 izlenme - 6 gün önce Muhtemelen güçlü bir mıknatıs söz konusu. Ama bir denge de olduğu şüphesiz. Aletin ortasına cisim bırakıldığı zaman havada duruyor.
California'da Görülen İnsana Benziyen Uçan Cisim 00:59
California'da Görülen İnsana Benziyen Uçan Cisim 4.270 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler gerçekmiş bir çok kişi kamera almış fake olmadığı söyleniyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
çin'de görünen ufo 01:38
çin'de görünen ufo 17.638 izlenme - 7 yıl önce çin'de çekilen 40 dk lık ufo görüntüsünü çinli bilim adamları onayladı.nanjing'deki gözlemevinde çalışan bilim adamları, bu kadar uzun süreli bir ufo görüntüsünün, tanımlanamayan uçan nesnelerin varlığına dair uzun zamandan beri beklenen kanıt olması ihtimali olduğunu belirtiyor. görüntüler uzmanlar tarafından bir yıl boyunca araştırıldıktan sonra kesin bir sonuç çıkacağı belirtildi.
Kolanın İçinde Ne Var? 00:57
Kolanın İçinde Ne Var? 3.507 izlenme - 3 yıl önce İçindekini İğrenç Görün İçmek İçin Daha Sonra Karar Verirsiniz
dünyalı yapımı ufo x-ufo 02:34
dünyalı yapımı ufo x-ufo 4.435 izlenme - 8 yıl önce x ufo
ders-5-3d max 2 cisimin birbirine hizalanması ders 02:08
ders-5-3d max 2 cisimin birbirine hizalanması ders 2.808 izlenme - 8 yıl önce 3d max de 2 ayrı cisimin birbirine hizalanmasını öğreniyoruz.
Uzaylı Gördüğünü Zannedip Heyecandan Çıldıran Adam 01:51
Uzaylı Gördüğünü Zannedip Heyecandan Çıldıran Adam 179 izlenme - 5 ay önce Amerika'da gerçekleşen olayda kamerası ile cisimleri çeken adamımız gökyüzünde gördüğü ışıkları uzaylı zannedip adeta çıldırıyor. Her insanın hayatında yaşamayacağı bir durumla karşılaşan adamımız haliyle bilmediği ve ışık saçan bir cismi uzaylılara benzetti.
Dünyanın En Büyük Cismini Ağzına Sokan Kız 00:31
Dünyanın En Büyük Cismini Ağzına Sokan Kız 426 izlenme - 12 ay önce Evet kız Çinli galiba yuttuğu şey balon olmalı,ama gene ne ağız be arkadaş ayağına ağzına soksan bu kız gene alır.Rekorlar kitabına başvurmalı bunla ilgili rekor vardır
sanki bir cisim gecti?? 01:13
sanki bir cisim gecti?? 2.480 izlenme - 7 yıl önce
ders-6- 3dmax cisimleri kopyalama ve cisimlerin bi 02:14
ders-6- 3dmax cisimleri kopyalama ve cisimlerin bi 2.029 izlenme - 8 yıl önce cisimleri kopyalama ve kopyalanan yeni cisimlerin ana cisim ile olan ilişkisi
NASA'dan şok görüntü 01:36
NASA'dan şok görüntü 1.997 izlenme - 6 yıl önce işte nasa’nın kayıtlarında yer alan o şok görüntüler... videoda sürekli hareket eden ışıklar gözden kaçmıyor...
ders-3-3d Max açısına göre cisimlere hareket kazan 01:39
ders-3-3d Max açısına göre cisimlere hareket kazan 2.129 izlenme - 8 yıl önce cisimlerin açılarına göre hareket kazandırılması.
Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim 01:41
Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim 1.018 izlenme - 3 yıl önce Japonyadaki Tsunami Sonrası Esrarengiz Cisim
national geographic de ufo 00:38
national geographic de ufo 1.669 izlenme - 8 yıl önce athmosphere isimli national g. yapımı blue ray discte 4-5 sn.lik bilinmeyen cisim kaydı
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 01:19
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 850 izlenme - 2 yıl önce G.O.R.A dan hepimizin hatırladığı ve aklında kaldığı Replik .. Film boyunca her çıktığında gülmüştüm He Bu arada Bir Cisim yaklaşıyor Efendim
+18 Colanın İçindeki Şok Görüntü 00:51
+18 Colanın İçindeki Şok Görüntü 851 izlenme - 3 yıl önce +18 Colanın İçindeki Şok Görüntü
  Dünya bu görüntüleri konuşuyor 01:17
Dünya bu görüntüleri konuşuyor 570 izlenme - 3 yıl önce Rusya’nın başkenti Moskova’da ortaya çıkan bir görüntü akıllarda soru işareti oluşturdu.
ders-4-3dmax cisimlerin hizalanması dersi 01:00
ders-4-3dmax cisimlerin hizalanması dersi 1.235 izlenme - 8 yıl önce cisimlerin hizalanmasını öğreniyoruz. aytacengin.com
Gökten Düşen Cismin Sırrı Çözüldü 01:16
Gökten Düşen Cismin Sırrı Çözüldü 427 izlenme - 2 yıl önce Sabah Saatlerinde Haber Merkezlerine Düşen Görüntülerin Devamı Ortaya Çıktı. Son Görüntülere Göre Kapsül Gelecekten Gelen Bir Mesaj Taşıyor. Görenleri Hayrete Düşüren Bu Görüntüler Gerçek Mi? Gelecekten Gelen Mesaj Ne? İzleyin, Gözlerinize İnanamayacaksınız. Http://gelecegeyolal.com/
Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti! 01:15
Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti! 333 izlenme - 2 yıl önce Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!Gökyüzündeki esrarengiz cisim! NASA canlı yayını kesti!
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 00:18
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 567 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hoca'nın nasıhat ettiği sırada arkadadan gizemli bir cisim geçiyor. Ben bır şeye benzetemedım yorum sizin.
Halkın Arasında Agresif Tavırlar Sergileyen Cisim 00:42
Halkın Arasında Agresif Tavırlar Sergileyen Cisim 391 izlenme - 2 yıl önce Şok şok şok... Polat Alemdar'ın medium vücut ölçülerindeki cisim, gerçek hayatta kameralara böyle yakalandı. Kelebek gibi uçarım, arı gibi sokarım edasıyla sokakta yürüyen polat alemdar gazatacılara "ben sadece yürüyordum" dedi. AY haber ajansı, Üsküdar. Sendeyiz Birand.
uzaydan düşen cisim ne 01:49
uzaydan düşen cisim ne 758 izlenme - 7 yıl önce uzaydan meteor olduğu tahmin edilen kaya benzeri kızgın bir nesne düşerek toprakta büyük bir çukur açtı.
Gaz Meşalesiyle Isıtılan Cisimlerin Tepkimeleri 04:04
Gaz Meşalesiyle Isıtılan Cisimlerin Tepkimeleri 41 izlenme - 4 ay önce Golf topu, kola, tıraş köpüğü ve birkaç farklı cisim daha, gaz meşalesiyle ısıtılınca bakın nasıl tepkimeler ortaya çıkıyor.
Burun Ucunda Emilmeyen Dikiş Materyallerine Bağlı Yabancı Cisim Reaksiyonları ve Ciltte Fistüller 01:22
Burun Ucunda Emilmeyen Dikiş Materyallerine Bağlı Yabancı Cisim Reaksiyonları ve Ciltte Fistüller 21 izlenme - 1 ay önce Önceden 4 defa burun estetiği ameliyatı yapılan ve aralıklı olarak burun kenarlarından akıntı gelmesi, burun derisinde renk değişikliği ve burunda şekil bozukluğu olması şikayetleri olan hasta ... Ameliyat öncesinde enjekte edilen lokal anestezik ilacın burun üzerinde farklı alanlardan ciltten dışarıya çıktığı görülüyor ... Ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz link : http://www.muratenoz.com/2016/12/burun-ucunda-emilmeyen-dikis-yabanci-cisim-reaksiyonu.html http://www.muratenoz.com/2016/09/emilmeyen-dikis-materyallerinin-burun_28.html