Hoşgeldiniz!

Çita Videoları İzle

Turkcell Superonline #enhızlısından 01:29
Turkcell Superonline #enhızlısından 360.938 izlenme - 3 yıl önce Facebook uygulamamızdaki sorumuza en kreatif cevabını paylaş, Tanzanya Safari'ye gime şansını yakala! Son başvuru 3 Şubat 2014 https://apps.facebook.com/enhizlisindan/?fb_source=search&ref=br_tf
Adam Sandler'e Çita Saldırdı! 00:18
Adam Sandler'e Çita Saldırdı! 186.244 izlenme - 4 yıl önce ABD'li aktör Adam Sandler, bir Afrika turu sırasında çita saldırısına uğradı.
Erkek Aslan 2 Çitayı Birden Öldürüyor 04:09
Erkek Aslan 2 Çitayı Birden Öldürüyor 29.197 izlenme - 2 yıl önce Aslan sürülerinin yemek yükünü dişi aslanlar çeker. Erkek aslanların ava katılmaları nadir görülen bir durumdur. Onlar daha çok sürünün bekçileri, koruyucuları konumundadırlar. Bazen de sırf öldürmek için öldürürler. Tıpkı bu erkek aslanların yaptığı gibi. Erkek aslanlar karşılarına çıkan çitalara hiç acımıyor. Yemeyeceklerini ya da kendileri için bir tehdit olmadıklarını bilmelerine rağmen, erkek aslanlar bu hayvanlara acımıyor.
Vahşi Kediyle Oynayan Kız 00:56
Vahşi Kediyle Oynayan Kız 46.566 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden kedisine canlı fare verirken gördüğümüz kızın tayt giyerek kanepede serval türü, Afrika'dan getirttiği yaban kedisiyle oynaşmasını izliyoruz.
GoPro ile Çitanın Gözünden Görmek 02:10
GoPro ile Çitanın Gözünden Görmek 7.227 izlenme - 8 ay önce Dünyanın yaşayan en hızlı canlıları olan çitalar incelenmeye devam ediyor. Bununla birlikte geçtiğimiz günlerde bir çitanın sırtına GoPro kamera takıldı ve çitanın sırtından koşunun nasıl gerçekleştiği gözlemlendi. İşte o anlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Hızlı Koşan 10 Hayvanı 02:27
Dünyanın En Hızlı Koşan 10 Hayvanı 17.416 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Hızlı Koşan 10 Hayvanı Hızlı koşan hayvanlar deyince aklımıza ilk çita, antilobu, aslan, ceylanı, at gibi hayvanlar geliyor. Ama araştırmalara göre bu sıralama bakalım nasılmış.
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 01:14
Kardeş Çitaların Deve Kuşu Avı Nefes Kesti 15.166 izlenme - 2 yıl önce Kendilerine hedef olarak deve kuşunu seçen kardeş çitalar, zor da olsa imkansızı başardılar. Av ve avcı arasındaki mücadelenin tüm hızıyla devam ettiği vahşi doğada, insanoğlunu şaşırtacak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Türünün en büyüğü olan deve kuşlarına yaklaşmak neredeyse imkansız. Ancak sırt sırta veren 3 kardeş çita, kendilerinden kat kat büyüklükte olan deve kuşuna saldırarak imkansızı başardı.
Deve Kuşuna Saldıran Çita Sürüsü 02:26
Deve Kuşuna Saldıran Çita Sürüsü 1.508 izlenme - 2 ay önce Deve Kuşuna Saldıran Çita Sürüsü Deve kuşuna saldıran çita sürüsünün kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
Evcil çita ile sıradışı av 01:16
Evcil çita ile sıradışı av 28.430 izlenme - 4 yıl önce Evcil çita ile sıradışı av
Karşınızda Dünyanın En Cesur Kadını 01:42
Karşınızda Dünyanın En Cesur Kadını 24.076 izlenme - 3 yıl önce Tek başına ve koruma olmaksızın çita sürüsünün içine daldı. Karşınızda dünyanın en cesur kadını. Görüntüler Afrika’da bir doğal yaşam parkından. Bu cesur kadın ise, belgesel çekmek için burada. Çekimlerinin benzersiz olmasını isteyen kadın, bunun için cesaret gerektiren bir deneme yaptı. Motosikletiyle çita sürüsüne yaklaşan belgeselci, aracından indi ve korkusuzca onların arasına daldı. Dünyanın en hızlı hayvanı olan çitaların öfkeli bakışları ve hırlamalarına rağmen üstüne giden kadın, bu hareketiyle hem takdir topladı hem de bu kadarına ne gerek var dedirtti.Ortaya çıkan ise, gerilim filmlerini aratmayan görüntüler çıktı.
Asla Aslanlara Bulaşma 01:56
Asla Aslanlara Bulaşma 12.173 izlenme - 2 yıl önce Aslan ya da Arslan (Panthera leo), kedigiller (Felidae) ailesinden etçil süper yırtıcı memeli bir hayvan türüdür. Güney Afrika'da yaşamaktadırlar. Afrika aslanı, dünyanın en büyük dört kedisinden (kaplan, aslan, jaguar, leopar) biridir. Erkek Afrika aslanı ortalama 250kg'dır. Kaydedilmiş en ağır aslan 1970 yılında İngiltere'deki Colchester Zoo adlı hayvanat bahçesindeki Simba adlı aslandır. Ağırlığı 435 kg olarak kaydedilmiştir. Dişiler ise ortalama 150 kg'mı bulabilir. Postu kahverengimsi sarıdır. Erkeğin yelesi kahverengimsi sarıdan siyaha kadar değişir. Geniş alınlı, güçlü çeneli, uzayıp çekilebilen tırnaklı, sarımtırak kısa ve yatık tüylüdür. Kuyruğunun ucu püsküllüdür. Erkek aslanın başının etrafı uzun ve güzel bir yele ile süslüdür. Omuzlarının üzerine kadar dağılan bu perçem, kızdığı zaman kabarır. Pençelerinin büyük olması, yere sağlam basmasını sağlar. Aslanlar birbirleriyle bölgeleri için kavga eder. Genellikle bu ölümle sonuçlanabilir. Aslanların pençeleri ve dişleri çok keskindir. Bir insanı bir vuruşta öldürebilir veya yaralayabilir. Genellikle Afrika kıtasında yaşamlarını sürdürürler.Aslanlar dünya üzerinde yaşayan kedi türleri içinde en sosyal cinstir. Diğer tüm kedi cinsleri antisosyal olup yalnız yaşamayı tercih ederken aslanlar büyük gruplar oluşturan tek kedi cinsidir. Grup oluşturmalarının en büyük sebebi kendilerinden çok hızlı olan avlarını grupsal pusu kurarak yakalamak olduğu bazı bilim dünyasınca öne sürülmektedir.
Çitaların Avlarını Sırtlana Kaptırması 00:22
Çitaların Avlarını Sırtlana Kaptırması 2.441 izlenme - 5 ay önce Çıtaların Avlarını Sırtlana Kaptırması Çıtaların avladıkları avlarını sırtlana kaptırdıkları anlarda kamera kayıttaydı.
Çitanın Fotoğrafçıya Olan Sevgisi 00:23
Çitanın Fotoğrafçıya Olan Sevgisi 9.866 izlenme - 2 yıl önce Çitanın Fotoğrafçıya Olan Sevgisi Fotoğrafçısıyla müthiş bir sevgi bağı kuran vahşi çitanın görüntüleri. Hep birlikte izliyoruz...
Çitayı Korumakla Görevli Kangal Late Show'da 05:14
Çitayı Korumakla Görevli Kangal Late Show'da 6.107 izlenme - 1 yıl önce Başlıkta yazdığı gibi çita ölmesin soyu devam etsin diye kangal'a emanet etmişler. Late Show'a çıkmış. Kangal alır aga. Adam kangal ormanda çitayı koruyabilecek tek hayvan diyor. Adam soruyor yani çita bir köpekten korkuyor mu diye Sahibi evet korkuyor diyor.
 Bu kadın delirmiş olmalı! 03:48
Bu kadın delirmiş olmalı! 10.822 izlenme - 4 yıl önce Bu kız canına susamış olmalı. Genç kız onlarca çıtanın arasına giriyor.
vahşi yaşam- büyük kedilerin günlüğü 08:14
vahşi yaşam- büyük kedilerin günlüğü 21.439 izlenme - 6 yıl önce vahşi yaşam- büyük kedilerin günlüğü
Çita Yavrularına Saldıran Zebra 01:06
Çita Yavrularına Saldıran Zebra 6.734 izlenme - 2 yıl önce Çita yavrularına saldıran zebra' nın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle. Hep birlikte izliyoruz...
vahşi yaşamın en hızlı avcıları -110 km run speed 02:11
vahşi yaşamın en hızlı avcıları -110 km run speed 19.206 izlenme - 6 yıl önce vahşi yaşamın en hızlı avcıları -110 km run speed
Mortal Kombat X Teke Tekler Dvorah Ve Subzero Bölüm 1 Ve Açıklamalar 02:57
Mortal Kombat X Teke Tekler Dvorah Ve Subzero Bölüm 1 Ve Açıklamalar 2.874 izlenme - 5 ay önce yeni serimiz ilk videomuz mortal kombat x hayırlı uğurlu olsun dk ler umarım beğenirsiniz ben bu kanalı yeni açtım umarım beğenirsiniz youtubedenburaya geldim biraz burda video çekeyim dedim
En Hızlı Koşan 10 Kara Hayvanı 01:19
En Hızlı Koşan 10 Kara Hayvanı 5.954 izlenme - 2 yıl önce Karada en hızlı koşan 10 hayvanı öğrenin! Sizce hangi hayvan saatte 120 kilometreyi aşıyordur? Bu videomuzda gelmiş geçmiş en hızlı kara hayvanlarını sizler için inceledik.
Anne Antilop Yavrusunu Çitaların Elinden Kurtardı 01:59
Anne Antilop Yavrusunu Çitaların Elinden Kurtardı 1.433 izlenme - 7 ay önce Anne antilop, çitaların saldırısına uğrayan yavrusunun hayatta kalmasını, cesur hamleleriyle sağladı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
En Hızlı 10 Kara Hayvanı 01:11
En Hızlı 10 Kara Hayvanı 5.696 izlenme - 3 yıl önce Karada en hızlı koşan 10 hayvanı öğrenin! Sizce hangi hayvan saatte 120 kilometreyi aşıyordur?
Usain Bolt, Çita'ya Karşı 02:26
Usain Bolt, Çita'ya Karşı 6.549 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın önde gelen belgesel kanallarından Nat Geo Wild televizyonu, dünyanın en hızlı insanı Usain Bolt ile en hızlı hayvan olarak gösterilen çitayı aynı yarışta buluşturdu. Bolt’un 2009’da Berlin’de 9.58’le 100 metre rekorunu kırdığı yarışta ulaştığı maksimum hız saatte 44 km idi. Çita ise 120 km/saate ulaşabiliyor.
çita avladı leopar kaptı ve aslan kovaladı 04:22
çita avladı leopar kaptı ve aslan kovaladı 10.418 izlenme - 7 yıl önce çita avladı leopar kaptı ve aslan kovaladı
Çita : Ölümcül İçgüdü (Belgesel) 45:02
Çita : Ölümcül İçgüdü (Belgesel) 784 izlenme - 11 ay önce Çita : Ölümcül İçgüdü (Belgesel) Dünyanın en hızlı kara canlısı çitalar… Vücudunun her karesi yaşam savaşını kazanmak üzere tasarlanmış olağanüstü bir makine… Ancak bu izleyeceğiniz sıradan bir çita hikâyesi değil. Yapımda, genç bir anne ve onun yavrusunun yaşam öyküsünü izleyeceksiniz. Anne çita tüm kararlığıyla, yavrusunu sevimli bir kedicikten cesur, güçlü bir avcıya dönüştürmek zorunda. Avlanmak, vahşi doğada hayatta kalmanın en önemli kuralıdır ancak öğrenmek hiç de kolay değildir. Doğu Afrika ovaları düşmanlarla dolu. Yeryüzünün en vahşi bölgelerinden birinde geçen bu destansı yaşam öyküsü ekranlarınızda.
Danışman - Çita Sahnesi 01:07
Danışman - Çita Sahnesi 5.463 izlenme - 3 yıl önce Javier Bardem ve Cameron Diaz'ın başrollerinde yer aldığı danışman filminin çita sahnesi...
çitayı hiç böyle koşarken gördünüz mü 01:37
çitayı hiç böyle koşarken gördünüz mü 8.901 izlenme - 7 yıl önce dünyanın en hızlı hayvanı
Ağır Çekim Görüntüleri ile Dünyanın En Hızlı Koşucusu: Çita 02:16
Ağır Çekim Görüntüleri ile Dünyanın En Hızlı Koşucusu: Çita 1.395 izlenme - 1 yıl önce National Geographic ve Cincinnati Hayvanat Bahçesinin ortak çalışmasıyla bir belgesel hazırlandı. Saniyede 1200 kare çeken Phantom kamera ile çekilen görüntülerde çitanın saatteki hızı yaklaşık 100 km'ye kadar çıkıyor.
Erkek Aslan Vs Çita 04:11
Erkek Aslan Vs Çita 2.056 izlenme - 2 yıl önce Erkek Aslan Ve 2 Çitalar
Namibya Savanında Çita Kovalayan Sivas Kangal 01:33
Namibya Savanında Çita Kovalayan Sivas Kangal 996 izlenme - 1 yıl önce Aslan gücünde olduğu söylenen milli köpeğimiz Kangal'ın Namibya serüveni.