Hoşgeldiniz!

çıtak

gitme sana muhtacım yiğit çıtak 03:20
gitme sana muhtacım yiğit çıtak 98.088 izlenme - 6 yıl önce
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 03:42
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 21.940 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çitak'tan cesur klip! Şarkı Sözleri: Ooo kimler gelmiş, aşkı oyun zannetmiş, Hayat kumarında kalbini kaybetmiş, Yazık zor öğrenmiş, Doğru yola geç gelmiş, Aşk filmi beklerken ayrılığı seyretmiş. Söyledim ama sana di mi yar yar, Tekrar denemek mi yok öyle bi dünya. Çık çık çık çık dışarı, Sus! Kalbin kadar konuş, Sıkıyosa benle aşk meydanında buluş. Geçmişe dön bi bak şimdi, O şirin hain kimdi, Ne harcadıysan öde kuruş kuruş. Dilan Çıtak, “Çık Dışarı” adlı ilk single’ına çektiği klibi müzikseverlerin beğenisine sundu.
İhan Çıtak'ın Rus Sporcuya Minderi Dar Edip Altın Madalya Kazanması 02:05
İhan Çıtak'ın Rus Sporcuya Minderi Dar Edip Altın Madalya Kazanması 2.389 izlenme - 7 ay önce İşitme Engelliler Olimpiyatları Greko-Romen 98 kiloda milli sporcumuz İlhan Çıtak Rus rakibi Vladislav Tarasov'u 4-0'dan gelerek 6-4 yenmiş ve 5. kez olimpiyat şampiyonu olmuş.
Cem Yılmaz Çaldı, Dilan Çıtak Söyledi 02:33
Cem Yılmaz Çaldı, Dilan Çıtak Söyledi 4.319 izlenme - 2 yıl önce Ünlü komedyen Cem Yılmaz Bodrum’da bateri çaldı, İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak da şarkı söyledi. Bodrum’da oğlu Kemal ile tatil yapan Cem Yılmaz, eğlenmeye gittiği bir kulüpte sahne alan Dilan Çıtak’ı dinledi. Necati ve Saykolar’ın sahnesine çıkan Yılmaz ’psikopatım’ şarkısını seslendirdi.
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 03:42
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 6.941 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Ooo kimler gelmiş, aşkı oyun zannetmiş, Hayat kumarında kalbini kaybetmiş, Yazık zor öğrenmiş, Doğru yola geç gelmiş, Aşk filmi beklerken ayrılığı seyretmiş. Söyledim ama sana di mi yar yar, Tekrar denemek mi yok öyle bi dünya. Çık çık çık çık dışarı, Sus! Kalbin kadar konuş, Sıkıyosa benle aşk meydanında buluş. Geçmişe dön bi bak şimdi, O şirin hain kimdi, Ne harcadıysan öde kuruş kuruş.
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 03:43
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 6.868 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Farklı sesi ve güçlü yorumu ile müzik dünyasında beğenilen Dilan Çıtak, ilk single çalışması "Çık Dışarı" ile, Ağustos ayında müzikseverlerle buluşuyor. GNL etiketi ile yayınlanacak olan single'ın sözleri Murat Güneş'e, bestesi Fas asıllı Belçikalı müzisyen Chab Rayan'a, aranjörlüğü ise Cihan Sezer'e ait. "Çık Dışarı" isimli single'ın klibi Serdar Seki, fotoğrafları ise Cahit Baha Pars tarafından çekildi. Sanatçı Dilan Çıtak Türk müzik sektörüne farklı bir tat katmak için gün sayıyor...
Su Gibi'de Şok İddia! Dilan Çıtak, Tatlıses'in Kızı Mı? 02:00
Su Gibi'de Şok İddia! Dilan Çıtak, Tatlıses'in Kızı Mı? 10.920 izlenme - 5 yıl önce Fox Tv’deki Su Gibi'de Programın Solisti Dilan'ın İbrahim Tatlıses'in Kızı Olduğu İddiası Ortalığı Karıştırdı. Dilan Çıtak Programı Terketti.
Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Mı? 02:11
Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Mı? 4.538 izlenme - 5 yıl önce Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları ortalığı karıştırdı.
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 03:42
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 4.392 izlenme - 3 yıl önce Çık Dışarı - 2014 Gnl Menajerlik Ses dilan Çıtak, İlk Single Çalışması “çık Dışarı” Şarkısının Sözleri Murat Güneş'e, Bestesi Fas Asıllı Belçikalı Müzisyen Chab Rayan'a, Aranjörlüğü ... şarkı Sözleri (lyrics): farklı Sesi Ve Güçlü Yorumu İle Müzik Dünyasında Beğenilen Dilan Çıtak, İlk Single Çalışması "çık Dışarı" İle, Ağustos Ayında Müzikseverlerle Buluşuyor. Gnl Etiketi İle Yayınlanacak Olan Single'ın Sözleri Murat Güneş'e, Bestesi Fas Asıllı Belçikalı Müzisyen Chab Rayan'a, Aranjörlüğü İse Cihan Sezer'e Ait. "çık Dışarı" İsimli Single'ın Klibi Serdar Seki, Fotoğrafları İse Cahit Baha Pars Tarafından Çekildi. Sanatçı Dilan Çıtak Türk Müzik Sektörüne Farklı Bir Tat Katmak İçin Gün Sayıyor...
Dilan Çıtak - Sil Baştan (Canlı Performans) 02:04
Dilan Çıtak - Sil Baştan (Canlı Performans) 662 izlenme - 8 ay önce Dilan Çıtak - Sil Baştan (Canlı Performans) İrem Derici ile Eğlenmene Bak 5.Bölüm Şarkı Sözleri: Gücün var mı sevgilim Derin sularda inci tanesi aramaya Cesaretin kaldıysa Hala benle aşktan konuşmaya Söyle canım sevgilim Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi Yorgun gibi bir halin var Duyguların karışık olabilir mi Sil baştan başlamak gerek bazen Hayatı sıfırlamak Sil baştan sevmek gerek bazen Her şeyi unutmak x2 Sanki bugün son günmüş gibi Dolu dolu yaşamak istiyorum ben Her ne çıkarsa yoluma Selam verip yürümek istiyorum ben Sil baştan başlamak gerek bazen Hayatı sıfırlamak Sil baştan sevmek gerek bazen Her şeyi unutmak x4 Unutmak, unutmak, unutmak...
İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Röportajı 03:15
İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Röportajı 1.308 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses'in kızı olarak bilinen Dilan Çıtak BUGÜN TV'ye özel bir röportaj verdi
Dilan Çıtak'ın Sahnede Şarkı Söylediği O Görüntüler! 03:29
Dilan Çıtak'ın Sahnede Şarkı Söylediği O Görüntüler! 2.329 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses'in Kızı Dilan Çıtak Solistlik Yapıyor.
Dilan Çıtak'ın Sahnede Şarkı Söylediği O Görüntüler! 03:29
Dilan Çıtak'ın Sahnede Şarkı Söylediği O Görüntüler! 2.630 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak solistlik yapıyor.
450 Kiloluk Konteyner İşçinin Üzerine Düştü 01:30
450 Kiloluk Konteyner İşçinin Üzerine Düştü 1.508 izlenme - 5 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesi_nde malzeme kamyonundan yük indirirken üzerine 450 kilo ağırlığındaki konteyner düşen 28 yaşındaki Burak Çıtak yaralandı.
Serpil Çakmaklı - Dilan Çitak, Tatlıses'in Kızı. Annesi Bana Söyledi 01:00
Serpil Çakmaklı - Dilan Çitak, Tatlıses'in Kızı. Annesi Bana Söyledi 2.015 izlenme - 5 yıl önce Dilak Çitak, Tatlıses'in Kızı. Annesi Bana Söyledi
İbrahim Tatlısesin Kızı Olduğunu Gizleyen Dilan Çıtak - Su Gibi 03:32
İbrahim Tatlısesin Kızı Olduğunu Gizleyen Dilan Çıtak - Su Gibi 1.248 izlenme - 3 yıl önce Programın daimi konuklarından biri, programın solisti Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğunu iddia ederek izleyicileri şoke etti. Bu iddiaların ardından Dilan stüdyoyu terk etti. Songül Karlı ve Uğur Arslan yaptığı açıklamada "Bunu biz biliyorduk söylemek istemedik. Dilan pek dillendirmek istemedi" dedi.
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 03:39
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 1.285 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Daha sonra eklenecektir..
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 03:42
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 1.202 izlenme - 4 yıl önce Dilan Çıtak'ın, GNL etiketiyle yayınlanan "Çık Dışarı" albümünden "Çık Dışarı" klip çalışması sadece izlesene.com'da! Şarkı sözleri Murat Güneş'e, bestesi Fas asıllı Belçikalı müzisyen Chab Rayan'a, aranjörlüğü ise Cihan Sezer'e ait. "Çık Dışarı" isimli single'ın klibi Serdar Seki, fotoğrafları ise Cahit Baha Pars tarafından çekildi. Sanatçı Dilan Çıtak Türk müzik sektörüne farklı bir tat katmak için gün sayıyor... 2003 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde okumaya başlayan sanatçı şan eğitiminin yanında piyano ve keman dersleri de alarak kendini geliştirmeye devam etti. Keman ve piyanoda çalan Dilan Çıtak, eğitimi süresince müzikallerde ve korolarda yer aldı, caz orkestralarında solistlik yaptı. Sahne sanatlarının bir bütün olduğuna inandığı için Pera Tiyatroda iki yıl oyunculuk eğitimi aldı. Müjdat Gezen Konservatuarında Batı Müziği bölümündeki eğitimini tamamladıktan sonra 2011'de dil ve müzik eğitimi için gittiği Amerika'da Boston kilisesinde her Pazar yapılan caz ayinlerinde kilise korosunda şarkı söyledi. Kendi alanında bir çok başarıya imza atmış "The Julliard School"da akademisyen olan Edith Wiens ile vokal çalışmaları yaptı. Amerika sürecinde de sahneden kopmayan Dilan Çıtak "Berklee College Of Music"de eğitimine devam ederek Berklee öğrencilerinden oluşan gruplarla Amerika'nın bir çok performans klüplerinde konserler verdi. Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra ITU İngilizce Müzikoloji bölümünü kazanan Dilan Çıtak, müzik eğitimine halen devam etmektedir. ITU'deki eğitimi sırasında profesyonel anlamda güçlü isimlerle çalışmaya başlayan Dilan Çıtak; Işın Karaca, Burcu Güneş gibi isimlere vokal yaptıktan sonra ünlü müzisyen İskender Paydaş'ın "Zamansız Şarkılar" isimli projesinde yer aldı. "Soul Sensation" adını verdiği grubunu kurarak Soul, Funk, R&B, Pop repertuarı ile Ghetto, Jolly Joker Balans, Jazz Stop, Bronx, Bodrum Marına Yacht Club, Mandalın Club,By Jack gibi İstanbul ve Bodrum'un önemli mekânlarının yanında özel geceler ve bayii toplantılarında şarkı söyleyerek müzik hayatına devam etti. İlk single çalışması ile geçmişten getirdiği birikim ve yeteneklerini müzikseverlerin beğenisine sunuyor.
Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Çıktı 02:21
Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Çıktı 1.506 izlenme - 5 yıl önce Programın daimi konuklarından Sami Bey'in, programın solisti Dilan'ın, İbrahim Tatlıses'in kızı olduğunu iddia etmesi izleyicileri şoke etti. Bu iddiaların ardından Dilan stüdyoyu terk etti. Songül Karlı ve Uğur Arslan yaptığı açıklamada "Bunu biz biliyorduk söylemek istemedik. Dilan pek dillendirmek istemedi" dedi.
İbrahim Tatlıses'ten Tarihi İtiraf: Dilan Çıtak Benim Kızım 03:28
İbrahim Tatlıses'ten Tarihi İtiraf: Dilan Çıtak Benim Kızım 300 izlenme - 2 yıl önce Doğduğu günden beri Dilan Çıtak'ın kızı olduğunu kabul etmeyen ve bu konuda hep sessizliğe gömülen İbrahim Tatlıses Mangal partisinde tarihi bir itiraf yaptı. Tatlıses, dün akşam mangal yaparken çektirdiği fotoğrafın altına hayatını özetleyen şu satırları yazdı: "Ciğerci Ahmede, Zemmenin oğluyam, şehriyeci Zemme'nin torunuyam… Ahmed Salim'in, Gülşen'in, Gülden'in, Melek'in, Dilan'ın İbrahim Tatlıses'in yani İDO'nun, Elif ADA'nın BABA'sıyam… Var mı be Ötesi? Aslını inkar eden, bizden sayılmaz…!!! Bu güne kadar yazdınız çizdiniz işte hayatımın bütün özeti budur!!!!" İbrahim Tatlıses'in açıklamasından kısa bir süre sonra Dilan Çıtak da bir açıklama yaparak "Babası olanlar anlamaz, insan baba demeyi özler mi hiç. Özlermiş... 10 yıllık özlemim sona erdi. Bundan önce de seninleydi, bundan sonra da seninle dualarım. Kırılan kalbimi onardığın için teşekkürler baba." sözleriyle babasının açıklamasından sonra duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Mı 03:56
Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Mı 1.114 izlenme - 5 yıl önce Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'in Kızı Mı su Gibi Programında Solistlik Yapan Dilan Çıtak'la İlgili İddia Magazin Gündemine Bomba Gibi Düştü.
Yiğit Çıtak - Ortaca Festivali Konseri 25:17
Yiğit Çıtak - Ortaca Festivali Konseri 705 izlenme - 5 yıl önce Yiğit Çıtak - Ortaca Festivali Konseri
O Beni Hiç Sevmedi Anne 05:25
O Beni Hiç Sevmedi Anne 1.870 izlenme - 9 yıl önce Şiir İbrahim ŞaŞma, seslendiren ahmet çitak
Çik Hayatimdan Yeni Albüm Yeni Klip Yiğit Çitak 04:36
Çik Hayatimdan Yeni Albüm Yeni Klip Yiğit Çitak 975 izlenme - 6 yıl önce ÇiK HAYATiMDANYeni Albüm YENİ KLİP YİĞİT ÇiTAK (2012 Yeni) 3D
Yiğit Çıtak - Birdenbire (Canlı Performans) Konser 04:18
Yiğit Çıtak - Birdenbire (Canlı Performans) Konser 680 izlenme - 5 yıl önce Birdenbire - Yiğit Çıtak Live Performance in İstanbul ITUNES: https://itunes.apple.com/us/album/yigit-c-tak/id563323313 www.yigitcitak.com www.facebook.com/yigitcitak.net
Yiğit Çıtak - Çık Hayatımdan (Canlı Performans) 04:36
Yiğit Çıtak - Çık Hayatımdan (Canlı Performans) 643 izlenme - 5 yıl önce Çık Hayatımdan - Yiğit Çıtak Live Performance in İstanbul ITUNES: https://itunes.apple.com/us/album/yigit-c-tak/id563323313 www.yigitcitak.com www.facebook.com/yigitcitak.net
Dilan'a 00:46
Dilan'a "ibrahim Tatlıses'in Kızı Mısın?" Sorusu 459 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak, kalbinin kırık olduğunu belirtti
Senden Özür Dilerim 04:56
Senden Özür Dilerim 1.279 izlenme - 9 yıl önce Şiir ve seslendirme ahmet çitak
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 03:42
Dilan Çıtak - Çık Dışarı 375 izlenme - 3 yıl önce Dilan Çıtak - Çık Dışarı
İşte Dilan Çıtak'ın Sahnede Şarkı Söylediği O Görüntüler! 03:29
İşte Dilan Çıtak'ın Sahnede Şarkı Söylediği O Görüntüler! 328 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak solistlik yapıyor.