Hoşgeldiniz!

Civa Videoları İzle

Civa Testi 01:51
Civa Testi 39.708 izlenme - 4 yıl önce Civa Testi
Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler 02:52
Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler 34.941 izlenme - 3 yıl önce Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 02:25
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 675 izlenme - 11 ay önce Kimyasal formülü Hg(SCN)2 olan Civa-II-Tiyosiyanat, ısıya tabi tutulduğunda ortaya sonsuza kadar sürebilen bir yanma tepkimesi çıkıyor. Civa-II-Tiyosiyanat [Hg(SCN)2] ile yapılan bu deneyin sonuçları, izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Güçlü bir ısı kaynağına maruz kalan Civa-II-Tiyosiyanat oldukça sıra dışı bir tepki vererek uzuyor ve genişliyor.
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 01:06
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 1.160 izlenme - 2 yıl önce Türk abimiz Medyummuş, yakaladığını ve görüntülediğini iddia ettiği varlık ise tüylü ve pek şirin. Yüzüklerin içinde civa olduğu söylenmiş ama ne işe yaradığını bende sizler gibi bilmiyorum.
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 04:43
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 179 izlenme - 5 ay önce Son günlerin gençler arasında popüler olaylarından su şişesini dik getirme yarışmalarını farklı bir boyuta taşındı. Civa, suya oranla yaklaşık 14 kat daha yoğun. Eğer su yerine civa koyarsak nasıl olur?
Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu 01:04
Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu 384 izlenme - 1 yıl önce Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu Amonyum dikromat ve civa karışımı yakılınca ortaya korkunç bir şey çıktı.
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 04:43
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 129 izlenme - 5 ay önce Son günlerin gençler arasında popüler olaylarından su şişesini dik getirme yarışmalarını farklı bir boyuta taşındı. Civa, suya oranla yaklaşık 14 kat daha yoğun. Eğer su yerine civa koyarsak nasıl olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR) 02:52
HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR) 153 izlenme - 3 yıl önce HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR)