Hoşgeldiniz!

civa

Kırmızı civa 01:12
Kırmızı civa 4.078 izlenme - 3 hafta önce Aynada gözükmeyen civa
Civa Testi 01:51
Civa Testi 53.480 izlenme - 5 yıl önce
Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler 02:52
Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler 35.638 izlenme - 5 yıl önce Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler
Avuç İçinde Civayla Oynamak 00:14
Avuç İçinde Civayla Oynamak 864 izlenme - 2 ay önce Hayatı bu kadar mı sevmiyosun kardeşim? Solunduğunda dahi kansere 40 kapı açan civanın avuç içinde oynanmasını izliyoruz efendim.
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 02:25
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 1.100 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal formülü Hg(SCN)2 olan Civa-II-Tiyosiyanat, ısıya tabi tutulduğunda ortaya sonsuza kadar sürebilen bir yanma tepkimesi çıkıyor. Civa-II-Tiyosiyanat [Hg(SCN)2] ile yapılan bu deneyin sonuçları, izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Güçlü bir ısı kaynağına maruz kalan Civa-II-Tiyosiyanat oldukça sıra dışı bir tepki vererek uzuyor ve genişliyor.
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 01:06
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 1.475 izlenme - 4 yıl önce Türk abimiz Medyummuş, yakaladığını ve görüntülediğini iddia ettiği varlık ise tüylü ve pek şirin. Yüzüklerin içinde civa olduğu söylenmiş ama ne işe yaradığını bende sizler gibi bilmiyorum.
Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu 01:04
Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu 682 izlenme - 2 yıl önce Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu Amonyum dikromat ve civa karışımı yakılınca ortaya korkunç bir şey çıktı.
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 04:43
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 462 izlenme - 2 yıl önce Son günlerin gençler arasında popüler olaylarından su şişesini dik getirme yarışmalarını farklı bir boyuta taşındı. Civa, suya oranla yaklaşık 14 kat daha yoğun. Eğer su yerine civa koyarsak nasıl olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 04:43
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 249 izlenme - 2 yıl önce Son günlerin gençler arasında popüler olaylarından su şişesini dik getirme yarışmalarını farklı bir boyuta taşındı. Civa, suya oranla yaklaşık 14 kat daha yoğun. Eğer su yerine civa koyarsak nasıl olur?
HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR) 02:52
HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR) 386 izlenme - 5 yıl önce HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR)