Hoşgeldiniz!

civa

Civa Testi 01:51
Civa Testi 43.244 izlenme - 4 yıl önce
Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler 02:52
Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler 35.173 izlenme - 4 yıl önce Oğuzhan Uğur - Hava Civa Sevmeler
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 02:25
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 821 izlenme - 1 yıl önce Kimyasal formülü Hg(SCN)2 olan Civa-II-Tiyosiyanat, ısıya tabi tutulduğunda ortaya sonsuza kadar sürebilen bir yanma tepkimesi çıkıyor. Civa-II-Tiyosiyanat [Hg(SCN)2] ile yapılan bu deneyin sonuçları, izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Güçlü bir ısı kaynağına maruz kalan Civa-II-Tiyosiyanat oldukça sıra dışı bir tepki vererek uzuyor ve genişliyor.
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 01:06
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 1.228 izlenme - 3 yıl önce Türk abimiz Medyummuş, yakaladığını ve görüntülediğini iddia ettiği varlık ise tüylü ve pek şirin. Yüzüklerin içinde civa olduğu söylenmiş ama ne işe yaradığını bende sizler gibi bilmiyorum.
Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu 01:04
Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu 452 izlenme - 1 yıl önce Amonyum Dikromat Ve Civanın İlginç Reaksiyonu Amonyum dikromat ve civa karışımı yakılınca ortaya korkunç bir şey çıktı.
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 04:43
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 205 izlenme - 8 ay önce Son günlerin gençler arasında popüler olaylarından su şişesini dik getirme yarışmalarını farklı bir boyuta taşındı. Civa, suya oranla yaklaşık 14 kat daha yoğun. Eğer su yerine civa koyarsak nasıl olur?
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 04:43
Civayla Doldurulan Su Şişesinin Ağır Çekim Görüntüleri 210 izlenme - 8 ay önce Son günlerin gençler arasında popüler olaylarından su şişesini dik getirme yarışmalarını farklı bir boyuta taşındı. Civa, suya oranla yaklaşık 14 kat daha yoğun. Eğer su yerine civa koyarsak nasıl olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR) 02:52
HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR) 155 izlenme - 4 yıl önce HAVA CİVA SEVMELER (Oğuzhan UĞUR)