Hoşgeldiniz!

çivi çiviyi söker

Kibariye  - Çivi Çiviyi Söker (Koleksiyon) 02:23
Kibariye - Çivi Çiviyi Söker (Koleksiyon) 67 izlenme - 9 ay önce Anadolu Müzik Yapım.
Sarıköylü Tevfik - Çivi Çiviyi Söker 08:16
Sarıköylü Tevfik - Çivi Çiviyi Söker 200 izlenme - 6 yıl önce
Müslüm Gürses-Çivi Çiviyi Söker 03:48
Müslüm Gürses-Çivi Çiviyi Söker 120 izlenme - 7 yıl önce demirey06müslüm gürsesçivi çiviyi sökeryorum yap oy verşereflikoçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound
Hangimiz Sevmedik 23 Bölüm - Çivi Çiviyi Söker (23 Ocak Salı) 02:26
Hangimiz Sevmedik 23 Bölüm - Çivi Çiviyi Söker (23 Ocak Salı) 7 izlenme - 1 yıl önce Hangimiz Sevmedik”in senaryosu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’e ait. 36 yıl önce… Adile ve Münir aynı mahallede doğmuş, beraber büyümüş iki gençti. Çocukluklarından beri birbirlerine aşıktılar... Fakat iki ortak olan babaları, incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırınca, Adile ve Münir’in gönül yollarını da birbirlerine sonsuza dek kapatmışlardı. Ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen iki genç, başarılı olamayınca, kaçıp, evlenmeye karar verdiler. Sabaha karşı mahalle meydanındaki çınarın altında buluşmak için sözleşen Adile ve Münir, Muğla’ya, Münir’in asker arkadaşının yanına kaçacaklardı. Kaçmak için herşeyi planlayan iki gencin hesaba katmadıkları önemli bir detay vardı. Kaçmaya karar verdikleri gece, tarihler 12 Eylül 1980’i gösteriyordu ve asker yönetime el koymuştu.
Çivi Çiviyi Söker Mi? - Röportaj 08:47
Çivi Çiviyi Söker Mi? - Röportaj 4 izlenme - 1 yıl önce Röportajda vatandaşlara çivi çiviyi söker mi? sökerse de nasıl söker? Bu bir efsane midir yoksa gerçek midir? soruları sorulmuş.