Hoşgeldiniz!

Cıvık Videoları İzle

Cıvık Romalılar 01:59
Cıvık Romalılar 165.825 izlenme - 8 yıl önce Siz hic sovalye ilan edilisi Gördünüz mü ?
Atilla Taş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? 00:19
Atilla Taş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? 2.418 izlenme - 7 ay önce Son zamanlarda sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan sevgili Atilla Taş'ın Ham Çökelek'le patladığı zamanlardan kalma İbo Show'a konuk olduğu 2000 yılına ait progamdan bir kesittir. Verilen cevaplar efsanedir. İyi nostaljiler.
Mehmet Ali Erbil - Pantolon İndirme Şakası (+18) 00:16
Mehmet Ali Erbil - Pantolon İndirme Şakası (+18) 4.445 izlenme - 2 yıl önce Geçen gün sitede Mehmet Ali Erbil videoları izlerken en meşhur şakasını göremeyince içimi bir sıkıntı bastı hemen siteye koymalıyım dedim. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için gelsin.
miskin sid 01:46
miskin sid 5.920 izlenme - 6 yıl önce rafadan...lop...bu da cıvık
Counter Strike - Komutan Arkada 01:04
Counter Strike - Komutan Arkada 621 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanlar tüm internet cafelerde guruplar halinde oynanan hatta turnuvaları bile düzenlenen herkezin bir birine uzman, komutan gibi lakaplar taktığı bizi yemeden içmeden alıkoyan tarihte yerini almış o unutulmaz oyun Counter strike'a farklı bir bakış açısı. Gavur hayri 27 yaşında grup elanları ismail, ilyas ve erdal ile her zamanki gibi çatışma içersindelerdir ismail komutanını arkasını kollaması konusunda uyarır ama bu sefer durum gerçekten ciddidir işte karizmanın bittiği an nerde kaldı komutanlık??
Ders Te Bu Kadar Da Cıvıklık Olmazki :)) 01:36
Ders Te Bu Kadar Da Cıvıklık Olmazki :)) 767 izlenme - 7 yıl önce -_-x-_-
Mandolin Vs Daçka 01:58
Mandolin Vs Daçka 690 izlenme - 9 yıl önce Şarkı güzel mekan güzel...
Minecraft Co-Op Survival S1 B11 Mutlu(Cıvık) Son 28:03
Minecraft Co-Op Survival S1 B11 Mutlu(Cıvık) Son 290 izlenme - 3 yıl önce Aslında bir son değil üzülmeyin ileride tekrar başlamayı düşünüyoruz. Video'yu beğendiyseniz like'lamayı unutmayın... RaidCall ID: 6733920 Facebook : https://www.facebook.com/mobgamerteam Steam Grubumuz: http://steamcommunity.com/groups/mobgamerteam
Erman Hocanın Paçadan Akıtma Muhabbeti 01:05
Erman Hocanın Paçadan Akıtma Muhabbeti 281 izlenme - 2 yıl önce Erman Hoca'nın bilindik müthiş muhabbeti ile Şansal Büyük-A'nın kopuş anını izleyeceksiniz.
Araplar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz - Röportaj 09:17
Araplar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz - Röportaj 195 izlenme - 2 yıl önce Hani bazı insanlar vardır, kısıtlı bilgi birikimiyle bir şekilde bir yerlere gelmiş orada da yayılmış da yayılmıştır. Dil bilmez, yol bilmez ama ondaki rahatlık kimsede yoktur. Heh işte o abimizi bir röportaja almışlar. Abimiz de Türk'ün gevşekliğini kanıtlar nitelikte bir iş çıkarmış. Videodaki diğer ülke vatandaşlarının tutumuyla, abinin tutumu karşılaştırılınca ortaya çıkan manzara ise en azından benim namıma üzücü olmuş. not: Türk abla iyi ama ona laf yok.
Samimiyetsiz Samimiyetin Yan Etkileri 00:22
Samimiyetsiz Samimiyetin Yan Etkileri 144 izlenme - 2 yıl önce Eve misafir gelince nasıl karşılanır bu videomuzda onu öğreniyoruz.Nasıl kucaklaşılır,nasıl tanıştırılır hepsi bu videoda. Çocuğuda korkuttun kızım be,biraz yavaş,biraz sakin.Sen çocuğun üstüne atlayınca irkildi tabi.Televizyonlarda görmek istemediğimiz görüntülerden bir tanesi daha.
Cıvık reklamcılıkta son nokta Big Shake 00:28
Cıvık reklamcılıkta son nokta Big Shake 236 izlenme - 5 yıl önce
Dizi Manyağı Deli Kezban - Atilla Taş 02:25
Dizi Manyağı Deli Kezban - Atilla Taş 146 izlenme - 2 yıl önce Milli cıvığımız olmaya aday Atilla Taş'ın kanal 7 ekranlarında yer bulabilen güzide programı Taş Devri'nden, ham çökelek bir sahneden özet hazırladım siz değerli şakşakcılar için. Nedeni de eğer ki bu adam milli cıvığımız olacak ise AlkışlarlaYaşıyorum.Com ailesinin onayı olmadan kesinlikle olamaz buyurun efendim takdir sizlerin.
Cıvık matematik hocası seksek oynarken 00:21
Cıvık matematik hocası seksek oynarken 63 izlenme - 4 yıl önce Cıvık matematik hocası seksek oynarken