Hoşgeldiniz!

cıvık

Cıvık Romalılar 01:59
Cıvık Romalılar 165.917 izlenme - 9 yıl önce Siz hic sovalye ilan edilisi Gördünüz mü ?
Mehmet Ali Erbil - Pantolon İndirme Şakası (+18) 00:16
Mehmet Ali Erbil - Pantolon İndirme Şakası (+18) 6.987 izlenme - 3 yıl önce Geçen gün sitede Mehmet Ali Erbil videoları izlerken en meşhur şakasını göremeyince içimi bir sıkıntı bastı hemen siteye koymalıyım dedim. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için gelsin.
Atilla Taş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? 00:19
Atilla Taş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? 2.438 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda sosyal medyanın en çok takip edilen isimlerinden biri olan sevgili Atilla Taş'ın Ham Çökelek'le patladığı zamanlardan kalma İbo Show'a konuk olduğu 2000 yılına ait progamdan bir kesittir. Verilen cevaplar efsanedir. İyi nostaljiler.
miskin sid 01:46
miskin sid 6.035 izlenme - 8 yıl önce rafadan...lop...bu da cıvık
Counter Strike - Komutan Arkada 01:04
Counter Strike - Komutan Arkada 807 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar tüm internet cafelerde guruplar halinde oynanan hatta turnuvaları bile düzenlenen herkezin bir birine uzman, komutan gibi lakaplar taktığı bizi yemeden içmeden alıkoyan tarihte yerini almış o unutulmaz oyun Counter strike'a farklı bir bakış açısı. Gavur hayri 27 yaşında grup elanları ismail, ilyas ve erdal ile her zamanki gibi çatışma içersindelerdir ismail komutanını arkasını kollaması konusunda uyarır ama bu sefer durum gerçekten ciddidir işte karizmanın bittiği an nerde kaldı komutanlık??
Ders Te Bu Kadar Da Cıvıklık Olmazki :)) 01:36
Ders Te Bu Kadar Da Cıvıklık Olmazki :)) 767 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
Mandolin Vs Daçka 01:58
Mandolin Vs Daçka 705 izlenme - 10 yıl önce Şarkı güzel mekan güzel...
Erman Hocanın Paçadan Akıtma Muhabbeti 01:05
Erman Hocanın Paçadan Akıtma Muhabbeti 326 izlenme - 3 yıl önce Erman Hoca'nın bilindik müthiş muhabbeti ile Şansal Büyük-A'nın kopuş anını izleyeceksiniz.
Minecraft Co-Op Survival S1 B11 Mutlu(Cıvık) Son 28:03
Minecraft Co-Op Survival S1 B11 Mutlu(Cıvık) Son 292 izlenme - 4 yıl önce Aslında bir son değil üzülmeyin ileride tekrar başlamayı düşünüyoruz. Video'yu beğendiyseniz like'lamayı unutmayın... RaidCall ID: 6733920 Facebook : https://www.facebook.com/mobgamerteam Steam Grubumuz: http://steamcommunity.com/groups/mobgamerteam
Araplar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz - Röportaj 09:17
Araplar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz - Röportaj 220 izlenme - 3 yıl önce Hani bazı insanlar vardır, kısıtlı bilgi birikimiyle bir şekilde bir yerlere gelmiş orada da yayılmış da yayılmıştır. Dil bilmez, yol bilmez ama ondaki rahatlık kimsede yoktur. Heh işte o abimizi bir röportaja almışlar. Abimiz de Türk'ün gevşekliğini kanıtlar nitelikte bir iş çıkarmış. Videodaki diğer ülke vatandaşlarının tutumuyla, abinin tutumu karşılaştırılınca ortaya çıkan manzara ise en azından benim namıma üzücü olmuş. not: Türk abla iyi ama ona laf yok.
Dizi Manyağı Deli Kezban - Atilla Taş 02:25
Dizi Manyağı Deli Kezban - Atilla Taş 216 izlenme - 3 yıl önce Milli cıvığımız olmaya aday Atilla Taş'ın kanal 7 ekranlarında yer bulabilen güzide programı Taş Devri'nden, ham çökelek bir sahneden özet hazırladım siz değerli şakşakcılar için. Nedeni de eğer ki bu adam milli cıvığımız olacak ise AlkışlarlaYaşıyorum.Com ailesinin onayı olmadan kesinlikle olamaz buyurun efendim takdir sizlerin.
Samimiyetsiz Samimiyetin Yan Etkileri 00:22
Samimiyetsiz Samimiyetin Yan Etkileri 166 izlenme - 3 yıl önce Eve misafir gelince nasıl karşılanır bu videomuzda onu öğreniyoruz.Nasıl kucaklaşılır,nasıl tanıştırılır hepsi bu videoda. Çocuğuda korkuttun kızım be,biraz yavaş,biraz sakin.Sen çocuğun üstüne atlayınca irkildi tabi.Televizyonlarda görmek istemediğimiz görüntülerden bir tanesi daha.
Cıvık reklamcılıkta son nokta Big Shake 00:28
Cıvık reklamcılıkta son nokta Big Shake 237 izlenme - 6 yıl önce