Hoşgeldiniz!

Ciyak Videoları

Dj Kantik - Ciyak Ciyak 02:17
Dj Kantik - Ciyak Ciyak 5.975 izlenme - 3 yıl önce Dj Kantik - Ciyak Ciyak
Tayvan Metroda Bıçaklı Dehşet 00:40
Tayvan Metroda Bıçaklı Dehşet 468 izlenme - 1 yıl önce Tayvanlı bir genç iki eli bıçaklı metroya girip sağa sola sallıyor. 4 kişi hayatını keybetmiş 25 kişi de yaralanmış. Birde '' küçüklüğümden beri büyük bir şey yapmak istiyordum '' demiş. Bizde olsa elini sallayacak boşluk bulamazsın bu nedenle güvendeyiz.
Evdeki Doğal Yaşam - Kedi & Fare 00:39
Evdeki Doğal Yaşam - Kedi & Fare 916 izlenme - 2 yıl önce Videoda klozetten çıkmaya çalışan farenin kediyle karşılaşması ve gelişen olayları izleyeceğiz. Fare eğer klozetten geldiyse sorun yok. Fakat fareyi klozete videoyu çeken şahıslar attıysa artık gönül rahatlığıyla küfredebiliriz. Haydi site ahalisi ! Durmayın sövün herşeye sövdüğünüz gibi..(bana değil)
Fek The Cat - Ciyak Kedi Eek - Jenerik 00:57
Fek The Cat - Ciyak Kedi Eek - Jenerik 364 izlenme - 2 yıl önce Türkiyede yayınlanan Fox Kids vb bir çok çizgi film kanalından izlediğimiz çocukluğumuzun çizgi filmlerinden Ciyak kedi Eek'in introsu... Cenabet bir kedi olan Eek, sevgilisi şişman Anabel ve köpeği Sharky'nin hikayesi.
8f Öğrencileri-2 00:35
8f Öğrencileri-2 895 izlenme - 9 yıl önce 8 f hatirasi için yaptığıumız çalışmalardan ciyak sait, izle gülmekten kırıl!!!
Dj Kantik Ciyak Ciya 02:17
Dj Kantik Ciyak Ciya 189 izlenme - 3 yıl önce Dj Kantik Ciyak Ciya
 Tayvan Metroda Bıçaklı Dehşet 00:40
Tayvan Metroda Bıçaklı Dehşet 33 izlenme - 3 yıl önce Tayvanlı bir genç iki eli bıçaklı metroya girip sağa sola sallıyor. 4 kişi hayatını keybetmiş 25 kişi de yaralanmış. Birde '' küçüklüğümden beri büyük bir şey yapmak istiyordum '' demiş. Bizde olsa elini sallayacak boşluk bulamazsın bu nedenle güvendeyiz.