Hoşgeldiniz!

çizer

Uyandırma Sakın 00:15
Uyandırma Sakın 2.946 izlenme - 10 yıl önce uyandırma sakın
KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN FİLMİ  - Kötü Kedi Şerafettin 00:40
KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN FİLMİ - Kötü Kedi Şerafettin 1.676 izlenme - 3 yıl önce Bülent Üstün'ün Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaser'ı yayınlandı Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri, 4 ayaklı metropol canavarı “Kötü Kedi Şerafettin”in merakla beklenen filminin ilk teaser’ı yayınlandı. Türkiye'de "animasyon çocuklar içindir" anlayışını değiştirecek film, soluksuz temposu ve baş döndüren aksiyonu ile dünyadaki örneklerine meydan okumaya hazırlanıyor. Çocukluğumuzun süper kahramanı, sarı dergilerin baştacı Kötü Kedi Şerafettin'in animasyonunda son çeyreğe gelindi. Cihangir'in müstesna bölgelerinden hayatımıza belirip, köpeköldürenle gerekli ağızları kırma yetkisi bulunan Kötü Kedi Şerafettin'in ilk teaser'ı heyecan yarattı. Bülent Üstün'ün Kötü Kedi Şerafettin filminin ilk teaser'ı yayınlandı Bülent Üstün’ün efsanevi çizgi roman karakteri, 4 ayaklı metropol canavarı “Kötü Kedi Şerafettin”in merakla beklenen filminin ilk teaser’ı yayınlandı. Türkiye'de "animasyon çocuklar içindir" anlayışını değiştirecek film, soluksuz temposu ve baş döndüren aksiyonu ile dünyadaki örneklerine meydan okumaya hazırlanıyor. Sebla KOÇAN/ skocan@hurriyet.com.tr 18 Ağustos 2015 Ve Şero'da son çeyreğe gelindi 8 Paylaş inPaylaşın - A + Çocukluğumuzun süper kahramanı, sarı dergilerin baştacı Kötü Kedi Şerafettin'in animasyonunda son çeyreğe gelindi. Cihangir'in müstesna bölgelerinden hayatımıza belirip, köpeköldürenle gerekli ağızları kırma yetkisi bulunan Kötü Kedi Şerafettin'in ilk teaser'ı heyecan yarattı. Çiftleşme döneminde hem aşkından, hem de mangalından olan bir tekirin neler yapabileceğini traji-komik bir hikayeyle kafalarımıza çakan, “Kötü Kedi Şerafettin”in etkileyici seslendirme kadrosunda Uğur Yücel, Demet Evgar, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Gökçe Özyol, Cezmi Baskın ve Yekta Kopan yer alıyor. Senaryoyu Bülent Üstün'ün yazdığı, uyarlamasını ise Levent Kazak'ın yaptığı, yönetmenliğini Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal’ın üstlendiği “Kötü Kedi Şerafettin” Türkiye’nin önde gelen animasyon stüdyosu Anima İstanbul’un yapımcılığında beyazperdeye aktarılıyor. Ünlü çizer Bülent Üstün'ün kaleminden yıllarca mizah dergilerinde okuduğumuz efsane kedi Şerafettin, Cihangir'in en ruh hastası kedisi. Hemen hemen her dişi kediye sulanan Şero'nun kalbinde ise aslında Misket var. Yine de aşktan ziyade, Şero için mangal daha büyük bir yer tutuyor diyebiliriz. Filmde Şero'yu Uğur Yücel, Misket'i ise Demet Evgar seslendiriyor. Detaylar kotukediserafettinfilmi.com adresinde.
sailormoon türkçe usagi lunayı çizer 00:30
sailormoon türkçe usagi lunayı çizer 694 izlenme - 7 yıl önce b
Aşırı Gerçekçi 3 Boyutlu Küp Çizimi  01:57
Aşırı Gerçekçi 3 Boyutlu Küp Çizimi 165 izlenme - 3 yıl önce Gerçekçilikte sınır tanımayan çizerler 3 boyutlu küp çizimine bizleri tanık ediyor. Diğer videolar için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Dove Gerçek Güzellik Reklamı 03:00
Dove Gerçek Güzellik Reklamı 162 izlenme - 3 yıl önce Bayanlar, kendilerini başkalarının gördüğünden daha az doğru olarak mı görürler? Dove “evet” diyor ve kanıtını da robot resim çizimleri şeklinde sunuyor… Dove; farklı yaşlarda, farklı geçmişe sahip yedi bayanı işe aldı ve yüzlerinin belirleyici özelliklerinin tariflerine dayanarak, FBI-eğitimli robot resim sanatçısı Gil Zamora da karma çizimler yarattı. Ve bunu yaparak düşündügünüzden daha güzelsiniz mesaj veriyor, izleyelim.
Robocop'a Türk Çizer Hayat Verdi 01:41
Robocop'a Türk Çizer Hayat Verdi 87 izlenme - 3 yıl önce Milyonların hayranı olduğu RoboCop'un Son Direniş adlı 3. serisini, en iyi çizerler arasından sıyrılan Türk illüstrasyon sanatçısı Mehmet Korkut Öztekin çizgi romana aktardı
turhan selçuk'a veda 02:54
turhan selçuk'a veda 80 izlenme - 8 yıl önce ünlü karikatüristimiz turhan selçuk aramızdan ayrıldı
Dünyanın İlk Ressam Atı Justin 01:07
Dünyanın İlk Ressam Atı Justin 38 izlenme - 3 yıl önce Gavurun kendi yaptığı yetmiyormuş gibi şimdi de atı ressam olmuş, toplum olarak kendini geliştirmek hep daha medeni olma olayını felan bir adım daha ileri götürmeye çalışmış bu ablamız da at mat bahane açık kapalı artırma felan derken parayı da götürecek anlaşılan.