Hoşgeldiniz!

çizmek

Koyun Shaun - Çizgi Çizmek (Draw The Line) 12:16
Koyun Shaun - Çizgi Çizmek (Draw The Line) 229.800 izlenme - 4 yıl önce Koyun Shaun Draw The Line Koyun Shaun futbol oynuyor ama futbol sahası çizgileri çizmek gerektiği zaman yaşadıkları macerayı hep beraber izliyoruz :)
Yanlış Park Edilen Arabayı Çizmek 00:32
Yanlış Park Edilen Arabayı Çizmek 6.461 izlenme - 1 ay önce Aracını hatalı park eden sürücünün arabasını arkadan çıkamayan başka bir araç sahibi hunharca çiziyor. Şahsi kanaatimce hatalı park eden sürücülere uyarı verilmeli ancak bu tarzda mala zarar vererek değil. Yoksa haklı iken haksız duruma düşmek kaçınılmaz.
Canlı Yayında Penis Çizen Kadın 02:20
Canlı Yayında Penis Çizen Kadın 29.198 izlenme - 1 yıl önce Google'nın quickdraw adlı uygulaması üzerinden oyun oynayan televizyoncular çıkan cannon yani top çizerken ortaya penis çıkması sonucu ne yapacağını şaşırıp pesine dört elle sarıldı.
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 02:50
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 13.727 izlenme - 3 yıl önce Bu tiplere Türkiye'de de çok rastlarız fakat sanırım bu sefer video da ki yer Rusya. Umarsızca trafiği kesip spinler atan adamı beyaz pikaplı abimiz önce uyarıyor. Biraz tartışıyorlar. Ve sonrasında hiç beklenmedik birşey oluyor. Spoilerin fazlası zarardır diyerek videoya geçiyoruz...
Güzelim Aracı Gacır Gucur Çizen Yaratık 01:58
Güzelim Aracı Gacır Gucur Çizen Yaratık 7.636 izlenme - 2 yıl önce İnsan kıskançtır,nedenmi kıskanç parasının yetmediği şeyi başkasında görünce onu parçalamak,çizmek ve yakmak ister.Bu videoda bir yaratık kıskanç bir sarhoşun hezeyanlarını izliyoruz.
Üç Boyutlu Resim Çizmek 03:40
Üç Boyutlu Resim Çizmek 8.370 izlenme - 3 yıl önce 3 boyutlu resimde müthiş yetenek...
Koyunların Üzerine Türk Bayrağı Çizen Hayvansever Konyalı 02:53
Koyunların Üzerine Türk Bayrağı Çizen Hayvansever Konyalı 1.142 izlenme - 11 ay önce Konya’nın Yunak ilçesinde hayvancılıkla uğraşan Atilla Can, vatan ve hayvan sevgisine dikkat çekmek için koyunlarının sırtına Türk bayrağı çizdi. Yunak ilçesine bağlı Böğrüdelik Mahallesi'nde hayvancılıkla uğraşan Atilla Can, beslediği 50 kadar koyunun sırtına vatan sevgisini göstermek için Türk bayrağı çizdi. Vatan ve hayvan sevgisine dikkat çekmek istediğini ifade eden Atilla Can, “Referandumda hayır diyenlere tepki olsun diye böyle bir düşüncem oldu. Zaten görüntüler her şeyi gösteriyor” dedi. Böğrüdelik Mahallesi Muhtarı Hacı Mahmut Serter ise “Atilla kardeşimi böyle bir şey yaparak vatan sevgisini gösterdiği için tebrik ediyorum. Bu yapılan Türk bayrağını da sevinçle izliyoruz çok güzel olmuş" diye konuştu.
Çaydanlığı Resmetmek 03:32
Çaydanlığı Resmetmek 3.029 izlenme - 4 yıl önce Marcello Barenghi isimli İtalyan sanatçının birbirinden güzel çizimlerle sosyal medyada adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte, resmedilen çaydanlığın gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz videosu. İyi seyirler..
 Futbol Topuyla Ronaldo Messi ve Neymar Portresi Çizen Kız 02:17
Futbol Topuyla Ronaldo Messi ve Neymar Portresi Çizen Kız 3.858 izlenme - 4 yıl önce Sanatçı Red Hongyi futbolda iyi olmayabilir ama onun iyi olduğu başka bir alan var resim! Sanatçı Dünya Kupası için Futbol topuyla Ronaldo, Messi ve Neymar'ın bulunduğu bir portre çiziyor.
Resimler çizelim - Balık - Çocuklar için eğitici çizgi film 01:46
Resimler çizelim - Balık - Çocuklar için eğitici çizgi film 4.271 izlenme - 2 yıl önce Resim yapmayı sever misin? O zaman bu çizgi filmini seveceksin. Birlikte bir balık çizelim, çok kolay olduğunu göreceksin. Önce izle, sonra kendin de dene. Renkleri de bizimle öğrenebilirsin: http://www.youtube.com/watch?v=TIR5wjmCrks
3 Milyon Dolarlık Tabloyu Çizip Kaçan Adam 00:27
3 Milyon Dolarlık Tabloyu Çizip Kaçan Adam 876 izlenme - 10 ay önce Görüntüde bir intikam gibi bir olay izlicez.Adam parası çıkışmamaış olmaliki fesatlığından güzelip tabloyu çizip kaçıyor
Bunu Kim Çizdi? - Birbirimizin Resmini Çizdik 10:45
Bunu Kim Çizdi? - Birbirimizin Resmini Çizdik 1.120 izlenme - 1 yıl önce Mediakraft üyeleri birbirlerinin resmini çizdi. Peki kim, kimi, nasıl çizmiş? Bakalım siz de tahmin edebilecek misiniz? Bu formattaki tüm videolarımız tam şurada: https://goo.gl/oDtxjl YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Hayvan İsimlerinden Resim Yapmak - Acemikamera.com 01:51
Hayvan İsimlerinden Resim Yapmak - Acemikamera.com 439 izlenme - 10 ay önce inglizce havyan isimlerinden kendi resimlerini yapmak
İnsanların Komik Şekilde Resmini Çizmek - Absurd Tv 05:37
İnsanların Komik Şekilde Resmini Çizmek - Absurd Tv 1.149 izlenme - 2 yıl önce Bu sefer de rastgele insanları komik şekilde çizip, kendilerine gösterip yorumlar aldık. Bakalım nasıl karşıladılar. İyi seyirler.
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 00:51
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 3.298 izlenme - 4 yıl önce Bu çalışmada drift yaparak nasıl kur yapılırı gözlemleyebileceğiz. Tamamen utandıracak bir video.
Kartal'la Profesyonel Drift 03:34
Kartal'la Profesyonel Drift 1.321 izlenme - 4 yıl önce Piyasadaki bilimum şahinci, bmwci vb sadece sıfır çizerek kendini ken block sanan bir çok magandaya örnek olacak bir davranış sergilemiş abimiz. İzlemesi keyifli.
Bu Resmi Kim Çizdi? - Mediakraft Resim Çiziyor 11:03
Bu Resmi Kim Çizdi? - Mediakraft Resim Çiziyor 867 izlenme - 12 ay önce Yeni bir resim çizme videosu ile karşınızdayız. Bu kez ekip arkadaşlarımıza verilen bir konu var ve onlar da buna uygun şekilde resim çizdiler. Şu videoyu da kesin izleyin: Birbirimizin Resmini Çizmeyi Denedik https://www.youtube.com/watch?v=R1yWzsb3ukc YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Mert Gumuş - Şahinler İle Sıfır Çizmek 00:47
Mert Gumuş - Şahinler İle Sıfır Çizmek 1.391 izlenme - 4 yıl önce Bu Polka Blue Klanına Aittir. Oyunda biri siyah renki, bir diğeri ise kırmızı renkli iki şahin model arabanın sıfır çizmesi.
honda civic-geri vites 0 çiziyor! 00:17
honda civic-geri vites 0 çiziyor! 3.266 izlenme - 8 yıl önce ~_~x~_~
elini kaldırmadan portre çizmek 00:37
elini kaldırmadan portre çizmek 1.781 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? http//www.facebook.com/vebizz
Kağıda Çizilen Devreler 02:22
Kağıda Çizilen Devreler 1.147 izlenme - 4 yıl önce Kağıda Çizilen Devreler
Gerçeğini Aratmayan Bardak 03:41
Gerçeğini Aratmayan Bardak 1.243 izlenme - 4 yıl önce Marcello Barenghi isimli İtalyan sanatçının birbirinden güzel bazı çizimleri. Sizce bu bardak gerçek mi?
Resimler çizelim - Arı - Çocuklar için eğitici çizgi film - Arı vız vız vız 01:35
Resimler çizelim - Arı - Çocuklar için eğitici çizgi film - Arı vız vız vız 1.518 izlenme - 2 yıl önce Bu dizide sana resim çizmenin ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz. Bizi izle ve daha sonra kendin denemeye çalış. Bu bölümde bir arı çizeceğiz. Sana geometrik şekillerini de öğretebiliriz: http://www.youtube.com/watch?v=U5SPUbLxURw
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 01:19
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 1.040 izlenme - 3 yıl önce Çocukluk kabusumdur daire çizmek. Elemanı izledikten sonra bile denemeye kalkmadım, umuyorum başarılı bir yöntemdir.
Sahte Arap Nasil Çizilir ? ( Mycizim ) 01:58
Sahte Arap Nasil Çizilir ? ( Mycizim ) 1.434 izlenme - 2 yıl önce https://www.youtube.com/user/MEYAraba
karakalem çalışması 01 06:38
karakalem çalışması 01 4.115 izlenme - 9 yıl önce karakalem çalışmalarımdan bir tanesi.. orjinali 41 dk hızlandırılmış olarak seyrinizde...
Resimler çizelim - Uçak - Çocuklar için eğitici çizgi film 01:49
Resimler çizelim - Uçak - Çocuklar için eğitici çizgi film 1.391 izlenme - 2 yıl önce Bu dizide küçük çocuklara bazı nesneleri çizmenin ne kadar kolay olduğunu gösteriyoruz. Bu bölümde bir uçak çizmeye ne dersin? İzledikten sonra sen de denemelisin. Bizimle birlikte geometrik şekilleri de öğrenebilirsinhttp://www.youtube.com/watch?v=WeQjeAmVbQ8:
Yaya Geçidi Çizgileri Nasıl Çizilir? 02:56
Yaya Geçidi Çizgileri Nasıl Çizilir? 622 izlenme - 3 yıl önce Yurt dışında çekilen bu videoda her gün gördüğümüz yaya geçitlerinin nasıl yapıldığını izleyeceğiz..
Kartal'la Profesyonel Drift 03:34
Kartal'la Profesyonel Drift 1.219 izlenme - 4 yıl önce Piyasadaki bilimum şahinci, bmwci vb sadece sıfır çizerek kendini ken block sanan bir çok magandaya örnek olacak bir davranış sergilemiş abimiz. İzlemesi keyifli.
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 00:15
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 1.998 izlenme - 4 yıl önce Özellikle Ankara'nın Tofaşk'la yatıp Tofaşk'la kalkan yerlerinde sıkça görebileceğiniz bir manzara, arkadaşımız yerlerin ıslak olmasından da yararlanarak vermiş ayarı. aslında kaygan zeminde zapt etmek zor olabilir ama yine de idare eder.