Hoşgeldiniz!

çizmek

Koyun Shaun - Çizgi Çizmek (Draw The Line) 12:16
Koyun Shaun - Çizgi Çizmek (Draw The Line) 205.197 izlenme - 3 yıl önce Koyun Shaun Draw The Line Koyun Shaun futbol oynuyor ama futbol sahası çizgileri çizmek gerektiği zaman yaşadıkları macerayı hep beraber izliyoruz :)
Canlı Yayında Penis Çizen Kadın 02:20
Canlı Yayında Penis Çizen Kadın 15.499 izlenme - 8 ay önce Google'nın quickdraw adlı uygulaması üzerinden oyun oynayan televizyoncular çıkan cannon yani top çizerken ortaya penis çıkması sonucu ne yapacağını şaşırıp pesine dört elle sarıldı.
Güzelim Aracı Gacır Gucur Çizen Yaratık 01:58
Güzelim Aracı Gacır Gucur Çizen Yaratık 7.586 izlenme - 1 yıl önce İnsan kıskançtır,nedenmi kıskanç parasının yetmediği şeyi başkasında görünce onu parçalamak,çizmek ve yakmak ister.Bu videoda bir yaratık kıskanç bir sarhoşun hezeyanlarını izliyoruz.
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 02:50
Trafiği Kesip Sıfır Çizen Adamın Façasını Bozmak - Sürpriz Sonlu 12.618 izlenme - 2 yıl önce Bu tiplere Türkiye'de de çok rastlarız fakat sanırım bu sefer video da ki yer Rusya. Umarsızca trafiği kesip spinler atan adamı beyaz pikaplı abimiz önce uyarıyor. Biraz tartışıyorlar. Ve sonrasında hiç beklenmedik birşey oluyor. Spoilerin fazlası zarardır diyerek videoya geçiyoruz...
3 Milyon Dolarlık Tabloyu Çizip Kaçan Adam 00:27
3 Milyon Dolarlık Tabloyu Çizip Kaçan Adam 835 izlenme - 2 ay önce Görüntüde bir intikam gibi bir olay izlicez.Adam parası çıkışmamaış olmaliki fesatlığından güzelip tabloyu çizip kaçıyor
Koyunların Üzerine Türk Bayrağı Çizen Hayvansever Konyalı 02:53
Koyunların Üzerine Türk Bayrağı Çizen Hayvansever Konyalı 1.129 izlenme - 4 ay önce Konya’nın Yunak ilçesinde hayvancılıkla uğraşan Atilla Can, vatan ve hayvan sevgisine dikkat çekmek için koyunlarının sırtına Türk bayrağı çizdi. Yunak ilçesine bağlı Böğrüdelik Mahallesi'nde hayvancılıkla uğraşan Atilla Can, beslediği 50 kadar koyunun sırtına vatan sevgisini göstermek için Türk bayrağı çizdi. Vatan ve hayvan sevgisine dikkat çekmek istediğini ifade eden Atilla Can, “Referandumda hayır diyenlere tepki olsun diye böyle bir düşüncem oldu. Zaten görüntüler her şeyi gösteriyor” dedi. Böğrüdelik Mahallesi Muhtarı Hacı Mahmut Serter ise “Atilla kardeşimi böyle bir şey yaparak vatan sevgisini gösterdiği için tebrik ediyorum. Bu yapılan Türk bayrağını da sevinçle izliyoruz çok güzel olmuş" diye konuştu.
Üç Boyutlu Resim Çizmek 03:40
Üç Boyutlu Resim Çizmek 7.667 izlenme - 2 yıl önce 3 boyutlu resimde müthiş yetenek...
Bunu Kim Çizdi? - Birbirimizin Resmini Çizdik 10:45
Bunu Kim Çizdi? - Birbirimizin Resmini Çizdik 1.105 izlenme - 5 ay önce Mediakraft üyeleri birbirlerinin resmini çizdi. Peki kim, kimi, nasıl çizmiş? Bakalım siz de tahmin edebilecek misiniz? Bu formattaki tüm videolarımız tam şurada: https://goo.gl/oDtxjl YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Çaydanlığı Resmetmek 03:32
Çaydanlığı Resmetmek 2.959 izlenme - 3 yıl önce Marcello Barenghi isimli İtalyan sanatçının birbirinden güzel çizimlerle sosyal medyada adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte, resmedilen çaydanlığın gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz videosu. İyi seyirler..
 Futbol Topuyla Ronaldo Messi ve Neymar Portresi Çizen Kız 02:17
Futbol Topuyla Ronaldo Messi ve Neymar Portresi Çizen Kız 3.837 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı Red Hongyi futbolda iyi olmayabilir ama onun iyi olduğu başka bir alan var resim! Sanatçı Dünya Kupası için Futbol topuyla Ronaldo, Messi ve Neymar'ın bulunduğu bir portre çiziyor.
Bu Resmi Kim Çizdi? - Mediakraft Resim Çiziyor 11:03
Bu Resmi Kim Çizdi? - Mediakraft Resim Çiziyor 843 izlenme - 5 ay önce Yeni bir resim çizme videosu ile karşınızdayız. Bu kez ekip arkadaşlarımıza verilen bir konu var ve onlar da buna uygun şekilde resim çizdiler. Şu videoyu da kesin izleyin: Birbirimizin Resmini Çizmeyi Denedik https://www.youtube.com/watch?v=R1yWzsb3ukc YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
İnsanların Komik Şekilde Resmini Çizmek - Absurd Tv 05:37
İnsanların Komik Şekilde Resmini Çizmek - Absurd Tv 1.129 izlenme - 1 yıl önce Bu sefer de rastgele insanları komik şekilde çizip, kendilerine gösterip yorumlar aldık. Bakalım nasıl karşıladılar. İyi seyirler.
Resimler çizelim - Balık - Çocuklar için eğitici çizgi film 01:46
Resimler çizelim - Balık - Çocuklar için eğitici çizgi film 2.571 izlenme - 2 yıl önce Resim yapmayı sever misin? O zaman bu çizgi filmini seveceksin. Birlikte bir balık çizelim, çok kolay olduğunu göreceksin. Önce izle, sonra kendin de dene. Renkleri de bizimle öğrenebilirsin: http://www.youtube.com/watch?v=TIR5wjmCrks
Kartal'la Profesyonel Drift 03:34
Kartal'la Profesyonel Drift 1.317 izlenme - 3 yıl önce Piyasadaki bilimum şahinci, bmwci vb sadece sıfır çizerek kendini ken block sanan bir çok magandaya örnek olacak bir davranış sergilemiş abimiz. İzlemesi keyifli.
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 00:51
Driftle Kur Yapmak - Tofaş Kızları 2.985 izlenme - 3 yıl önce Bu çalışmada drift yaparak nasıl kur yapılırı gözlemleyebileceğiz. Tamamen utandıracak bir video.
Mert Gumuş - Şahinler İle Sıfır Çizmek 00:47
Mert Gumuş - Şahinler İle Sıfır Çizmek 1.383 izlenme - 3 yıl önce Bu Polka Blue Klanına Aittir. Oyunda biri siyah renki, bir diğeri ise kırmızı renkli iki şahin model arabanın sıfır çizmesi.
honda civic-geri vites 0 çiziyor! 00:17
honda civic-geri vites 0 çiziyor! 3.258 izlenme - 8 yıl önce ~_~x~_~
Sahte Arap Nasil Çizilir ? ( Mycizim ) 01:58
Sahte Arap Nasil Çizilir ? ( Mycizim ) 1.430 izlenme - 2 yıl önce https://www.youtube.com/user/MEYAraba
Kağıda Çizilen Devreler 02:22
Kağıda Çizilen Devreler 1.139 izlenme - 3 yıl önce Kağıda Çizilen Devreler
elini kaldırmadan portre çizmek 00:37
elini kaldırmadan portre çizmek 1.723 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? http//www.facebook.com/vebizz
Gerçeğini Aratmayan Bardak 03:41
Gerçeğini Aratmayan Bardak 1.183 izlenme - 3 yıl önce Marcello Barenghi isimli İtalyan sanatçının birbirinden güzel bazı çizimleri. Sizce bu bardak gerçek mi?
Hayvan İsimlerinden Resim Yapmak - Acemikamera.com 01:51
Hayvan İsimlerinden Resim Yapmak - Acemikamera.com 84 izlenme - 3 ay önce inglizce havyan isimlerinden kendi resimlerini yapmak
Resimler çizelim - Arı - Çocuklar için eğitici çizgi film - Arı vız vız vız 01:35
Resimler çizelim - Arı - Çocuklar için eğitici çizgi film - Arı vız vız vız 1.267 izlenme - 2 yıl önce Bu dizide sana resim çizmenin ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz. Bizi izle ve daha sonra kendin denemeye çalış. Bu bölümde bir arı çizeceğiz. Sana geometrik şekillerini de öğretebiliriz: http://www.youtube.com/watch?v=U5SPUbLxURw
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 01:19
Pergelsiz Kusursuz Daire Çizmek 989 izlenme - 3 yıl önce Çocukluk kabusumdur daire çizmek. Elemanı izledikten sonra bile denemeye kalkmadım, umuyorum başarılı bir yöntemdir.
Kartal'la Profesyonel Drift 03:34
Kartal'la Profesyonel Drift 1.204 izlenme - 3 yıl önce Piyasadaki bilimum şahinci, bmwci vb sadece sıfır çizerek kendini ken block sanan bir çok magandaya örnek olacak bir davranış sergilemiş abimiz. İzlemesi keyifli.
Yaya Geçidi Çizgileri Nasıl Çizilir? 02:56
Yaya Geçidi Çizgileri Nasıl Çizilir? 558 izlenme - 2 yıl önce Yurt dışında çekilen bu videoda her gün gördüğümüz yaya geçitlerinin nasıl yapıldığını izleyeceğiz..
Resimler çizelim - Uçak - Çocuklar için eğitici çizgi film 01:49
Resimler çizelim - Uçak - Çocuklar için eğitici çizgi film 1.129 izlenme - 2 yıl önce Bu dizide küçük çocuklara bazı nesneleri çizmenin ne kadar kolay olduğunu gösteriyoruz. Bu bölümde bir uçak çizmeye ne dersin? İzledikten sonra sen de denemelisin. Bizimle birlikte geometrik şekilleri de öğrenebilirsinhttp://www.youtube.com/watch?v=WeQjeAmVbQ8:
Iron Man Böyle Çizilir 04:40
Iron Man Böyle Çizilir 992 izlenme - 3 yıl önce Marcello Barenghi isimli İtalyan sanatçının birbirinden güzel bazı çizimleri. Iron Man'i nasıl çizdiğini izleyelim..
karakalem çalışması 01 06:38
karakalem çalışması 01 4.106 izlenme - 8 yıl önce karakalem çalışmalarımdan bir tanesi.. orjinali 41 dk hızlandırılmış olarak seyrinizde...
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! 01:15
Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz! 1.008 izlenme - 3 yıl önce Ornitorenk Perry Çizmeyi Öğreniyoruz!