Hoşgeldiniz!

Claudio Bravo

Barcelona Kalecisi Claudio Bravo Sıkı Çalışıyor 01:06
Barcelona Kalecisi Claudio Bravo Sıkı Çalışıyor 436 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kalecisi Claudio Bravo'nun antrenmanda yaptığı birbirinden güzel kurtarışlar.
Joe Hart'a büyük destek 00:36
Joe Hart'a büyük destek 426 izlenme - 1 yıl önce Claudio Bravo'nun transfer edilecek olması sebebiyle, takımdan ayrılması gündeme gelen Joe Hart, Manchester City formasıyla çıktığı Steau Bükreş karşısında taraftarın büyük ilgisi ile karşılandı.
Claudio Bravo, Formayı Giydi Ve Camp Nou'ya Çıktı! 00:53
Claudio Bravo, Formayı Giydi Ve Camp Nou'ya Çıktı! 555 izlenme - 4 yıl önce İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) kulüplerinden Barcelona, daha önce anlaşmaya vardığı Real Sociedad'ın Şilili kalecisi Claudio Bravo ile sözleşme imzaladı...
Claudio Bravo, Real Madrid'e geçit vermedi 02:39
Claudio Bravo, Real Madrid'e geçit vermedi 235 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kalecisi Claudio Bravo dün oynanan Real Madrid maçında inanılmaz kurtarışlarıyla kalesini gole kapadı.
Claudio Bravo'nun Bu Sezonki  En Güzel 10 Kurtarışı 02:55
Claudio Bravo'nun Bu Sezonki En Güzel 10 Kurtarışı 121 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın yıldız kalecisi Claudio Bravo'nun bu sezonki en güzel 10 kurtarışı
Claudio Bravo'nun bu sezonki  en güzel 10 kurtarışı 02:55
Claudio Bravo'nun bu sezonki en güzel 10 kurtarışı 113 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın yıldız kalecisi Claudio Bravo'nun bu sezonki en güzel 10 kurtarışı
Beausejour: Claudio Bravo İyi Ki Şilili! 00:16
Beausejour: Claudio Bravo İyi Ki Şilili! 9 izlenme - 7 ay önce Portekiz?i penaltılarda eleyerek Konfederasyonlar Kupası?nda adını finale yazdıran Şili?de Jean Beausejour, üç penaltı çıkaran Claudio Bravo ile ilgili görüşlerini paylaştı.
Barcelona, Şilili Kaleci Bravo ile Anlaştı 02:09
Barcelona, Şilili Kaleci Bravo ile Anlaştı 31 izlenme - 4 yıl önce La Liga kulübü, Şilili Kaleci Claudio Bravo ile 4 yıllık sözleşme imzalayacak.
Şilili Futbolcular, Eşinin Paylaşımları Nedeniyle Bravo'yu WhatsApp Grubundan Çıkardı 00:31
Şilili Futbolcular, Eşinin Paylaşımları Nedeniyle Bravo'yu WhatsApp Grubundan Çıkardı 2 izlenme - 3 ay önce Dünya Kupasına katılamayan Şilili futbolcular, Claudio Bravo'nun eşinin kendilerini suçlaması sonrasında tecrübeli kaleciye tavır alarak WhatsApp grubundan attı.
Claudio Bravo, Real Madrid'e geçit vermedi 02:39
Claudio Bravo, Real Madrid'e geçit vermedi 14 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kalecisi Claudio Bravo dün oynanan Real Madrid maçında inanılmaz kurtarışlarıyla kalesini gole kapadı.
Barcelona İkinci Kalecisini Buluyor 00:41
Barcelona İkinci Kalecisini Buluyor 14 izlenme - 4 yıl önce Barcelona, Real Sociedad'ın kalecisi Claudio Bravo'nun transferini tamamlıyor.
Arda ve arkadaşları baş döndürdü! 00:38
Arda ve arkadaşları baş döndürdü! 4 izlenme - 2 yıl önce Barcelona antrenmanında yapılan top kapma çalışmasından Arda Turan'ın da aralarında yer aldığı grup, ortada bulunan Luis Suarez ve kaleci Claudio Bravo'nun adeta başını döndürdü.