Hoşgeldiniz!

Claudio Bravo Videoları İzle

Joe Hart'a büyük destek 00:36
Joe Hart'a büyük destek 426 izlenme - 9 ay önce Claudio Bravo'nun transfer edilecek olması sebebiyle, takımdan ayrılması gündeme gelen Joe Hart, Manchester City formasıyla çıktığı Steau Bükreş karşısında taraftarın büyük ilgisi ile karşılandı.
Barcelona Kalecisi Claudio Bravo Sıkı Çalışıyor 01:06
Barcelona Kalecisi Claudio Bravo Sıkı Çalışıyor 418 izlenme - 1 yıl önce Barcelona kalecisi Claudio Bravo'nun antrenmanda yaptığı birbirinden güzel kurtarışlar.
Claudio Bravo, Formayı Giydi Ve Camp Nou'ya Çıktı! 00:53
Claudio Bravo, Formayı Giydi Ve Camp Nou'ya Çıktı! 553 izlenme - 3 yıl önce İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) kulüplerinden Barcelona, daha önce anlaşmaya vardığı Real Sociedad'ın Şilili kalecisi Claudio Bravo ile sözleşme imzaladı...
Claudio Bravo, Real Madrid'e geçit vermedi 02:39
Claudio Bravo, Real Madrid'e geçit vermedi 235 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kalecisi Claudio Bravo dün oynanan Real Madrid maçında inanılmaz kurtarışlarıyla kalesini gole kapadı.
Claudio Bravo'nun Bu Sezonki  En Güzel 10 Kurtarışı 02:55
Claudio Bravo'nun Bu Sezonki En Güzel 10 Kurtarışı 120 izlenme - 11 ay önce Barcelona'nın yıldız kalecisi Claudio Bravo'nun bu sezonki en güzel 10 kurtarışı
Claudio Bravo'nun bu sezonki  en güzel 10 kurtarışı 02:55
Claudio Bravo'nun bu sezonki en güzel 10 kurtarışı 104 izlenme - 11 ay önce Barcelona'nın yıldız kalecisi Claudio Bravo'nun bu sezonki en güzel 10 kurtarışı
Barcelona, Şilili Kaleci Bravo ile Anlaştı 02:09
Barcelona, Şilili Kaleci Bravo ile Anlaştı 30 izlenme - 3 yıl önce La Liga kulübü, Şilili Kaleci Claudio Bravo ile 4 yıllık sözleşme imzalayacak.
Claudio Bravo, Real Madrid'e geçit vermedi 02:39
Claudio Bravo, Real Madrid'e geçit vermedi 14 izlenme - 2 yıl önce Barcelona kalecisi Claudio Bravo dün oynanan Real Madrid maçında inanılmaz kurtarışlarıyla kalesini gole kapadı.
Barcelona İkinci Kalecisini Buluyor 00:41
Barcelona İkinci Kalecisini Buluyor 14 izlenme - 3 yıl önce Barcelona, Real Sociedad'ın kalecisi Claudio Bravo'nun transferini tamamlıyor.
Arda ve arkadaşları baş döndürdü! 00:38
Arda ve arkadaşları baş döndürdü! 4 izlenme - 2 yıl önce Barcelona antrenmanında yapılan top kapma çalışmasından Arda Turan'ın da aralarında yer aldığı grup, ortada bulunan Luis Suarez ve kaleci Claudio Bravo'nun adeta başını döndürdü.