Hoşgeldiniz!

cliff

Metrelerce Yüksekten Atlamak 02:03
Metrelerce Yüksekten Atlamak 3.219 izlenme - 9 ay önce Aklını kenara bıraktığını düşündüğüm bu arkadaş,iskeleyi de aldırmayıp metrelerce yüksekten kendini sulara bırakıyor.
Metallica - Fade To Black Live 07:28
Metallica - Fade To Black Live 10.637 izlenme - 8 yıl önce fade to black...
kurzhaar cliff vom bockhöft ördek ile. 00:29
kurzhaar cliff vom bockhöft ördek ile. 2.046 izlenme - 6 yıl önce kurzhaar cliff 8. ayında ördek ile zarar vermeden bir poz veriyor. mahmut limnili.
Cliff Burton To Live İs To Die 10:09
Cliff Burton To Live İs To Die 2.204 izlenme - 8 yıl önce cliff burton anısına yaptığım bir videodur.kimse cliff burton'u benden daha cok sevip anlayamaz !!
The Cliff - Çöp Adam (Animasyon) 03:10
The Cliff - Çöp Adam (Animasyon) 693 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en anlamlı çöp adam animasyonunu izleyeceksiniz. Uzaylılardan, helikoptere kadar hiçbir masraftan kaçınılmamış.
Kolombiyalı sporcu Mostar Köprüsü'nden atlayacak 04:17
Kolombiyalı sporcu Mostar Köprüsü'nden atlayacak 511 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü uçurum dalışı sporcusu Kolombiyalı Orlando Duque, Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi kapsamında, 15 ağustos günü Bosna Hersek'teki 24 metrelik Mostar köprüsünden atlayacak
chi bi xia - jue zhan tian xia fragmanı 1 01:03
chi bi xia - jue zhan tian xia fragmanı 1 1.553 izlenme - 6 yıl önce muhteşem bir başyapıt.ilk filmiyle beğeniyi topyalan red cliff 2. filmiyle izleyiciyi kendisine dahada çekmeyi amaçlıyor.çin' de üç krallık döneminde meydana gelen en kanlı savaş olarak bilinen red cliff savaşına 1 milyon asker katılmıştı. hong kong asıllı yönetmen john woo çin tarihinin dönüm noktası olan bu savaşı en gerçekçi şekliyle beyazperdeye yansıtmak için 80 milyon dolarlık bütçeyle çalıştı.
Derinlikte Dehşet - Fragman (1998) 01:49
Derinlikte Dehşet - Fragman (1998) 544 izlenme - 2 yıl önce Güney Çin Deniz'inde yolculuk eden Argonautica adlı bir yolcu gemisi esrarengiz bir kaza geçirir ve yolcular için korku dolu anlar başlar. Birdenbire, geminin iletişim sistemi arızalanır. Daha sonra gemi denizaltındaki bir nesne ile çarpışır. Mürettebat ve yolcuların öldürülmesi ise her şeyi iyice karıştırır. Birkaç kişi, denizde yaratık görmüştür, fakat Hanover onlara inanmaz.
Colombiana (2011) Fragman 02:27
Colombiana (2011) Fragman 432 izlenme - 3 yıl önce
Kurzhaar Cliff havuza atlama. 00:21
Kurzhaar Cliff havuza atlama. 457 izlenme - 5 yıl önce
Cliff Diving (Yamaç Dalışı) 03:27
Cliff Diving (Yamaç Dalışı) 144 izlenme - 2 yıl önce Cliff Diving denilen bu atraksiyonda bolca adrenalin bulunmakta. Bu arkadaşlarda gitmişler Hawaii de bolcana adrenalini depolamışlar.
Jimmy Cliff - Hot Shot 03:59
Jimmy Cliff - Hot Shot 450 izlenme - 5 yıl önce
Jimmy Cliff - The Harder They Come 03:12
Jimmy Cliff - The Harder They Come 75 izlenme - 10 ay önce Jimmy Cliff - The Harder They Come (Audio) Şarkı Sözleri (Lyrics) "The Harder They Come" Well, they tell me of a pie up in the sky Waiting for me when I die But between the day you're born and when you die They never seem to hear even your cry So as sure as the sun will shine I'm gonna get my share now, what's mine And then the harder they come The harder they fall, one and all Ooh, the harder they come The harder they fall, one and all Well, the oppressors are trying to keep me down Trying to drive me underground And they think that they have got the battle won I say forgive them Lord, they know not what they've done 'Cause, as sure as the sun will shine I'm gonna get my share now, what's mine And then the harder they come The harder they fall, one and all Ooh, the harder they come Harder they fall, one and all And I keep on fighting for the things I want Though I know that when you're dead you can't But I'd rather be a free man in my grave Than living as a puppet or a slave So as sure as the sun will shine I'm gonna get my share now, what's mine And then the harder they come The harder they fall, one and all Ooh, the harder they come Harder they fall, one and all Hey, the harder they come Harder they fall, one and all What I say now What I Say now What I say now What I say, one time The harder they come, the harder they fall, one and all The harder they come, the harder they fall, one and all
chi bi xia - jue zhan tian xia fragmanı 2 00:50
chi bi xia - jue zhan tian xia fragmanı 2 650 izlenme - 6 yıl önce muhteşem bir başyapıt.ilk filmiyle beğeniyi topyalan red cliff 2. filmiyle izleyiciyi kendisine dahada çekmeyi amaçlıyor.çin' de üç krallık döneminde meydana gelen en kanlı savaş olarak bilinen red cliff savaşına 1 milyon asker katılmıştı. hong kong asıllı yönetmen john woo çin tarihinin dönüm noktası olan bu savaşı en gerçekçi şekliyle beyazperdeye yansıtmak için 80 milyon dolarlık bütçeyle çalıştı.
Cliff Jumping Kipahulu Maui 360 Video 02:43
Cliff Jumping Kipahulu Maui 360 Video 56 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız ! Sitemiz: http://www.unalyapim.com/youtube-360-ile-6-harika-vr-videolari/ Ucuz bir tat arıyorsanız sanal gerçeklik için Google tarafından yapılan karton gözlüklerden alabilirsiniz. Keşfetmek için bizlere Youtube aracılığı ile 360 derecelik videolar sunuyorlar. Komedi sahnelerinden en önde bir bilet yada roller coaster da heyecanlı bir sürüşe hazır mısınız? Sitemiz: http://www.unalyapim.com/ Facebook: https://www.facebook.com/unalyapim Twitter: https://twitter.com/unalyapim İnstagram: https://instagram.com/unalyapim Youtube: https://www.youtube.com/unalyapim
 Bermuda da Kaya Atlayışı yapan güzeller 03:51
Bermuda da Kaya Atlayışı yapan güzeller 301 izlenme - 4 yıl önce Bermuda da kaya atlayışı
To Live İs To Die Bağlama Cover (Katlediş) 01:46
To Live İs To Die Bağlama Cover (Katlediş) 212 izlenme - 3 yıl önce Cliff Burton'un ölümü üzerine yazılan 'to live is to die' isimli hüzünlü parçanın bir türk vatandaşımız tarafından mimikleri ve değerli bağlaması ile katledişini izleyeceğiz.
Metallica - Orion (1986) 08:27
Metallica - Orion (1986) 191 izlenme - 2 yıl önce 1983 Kill Em All ve 1984 Ride The Lightning albümleriyle tanınan , her iki albümde de birer enstrümental parçaya yer vererek müzikal anlamda ne kadar yetenekli ve yaratıcı bir grup olduğunu gösteren Metallica 1986 'da piyasaya çıkan üçüncü stüdyo albümleri Master Of Puppets 'da belki de tarihin en iyi enstrümental eserine yer verdiler. Rahmetli Cliff Burton'un da müzik dünyası için ne denli büyük bir kayıp olduğunu gösteren efsanevi eser Orion 'u alkışlarla yaşatıyoruz efendim..
cliff richard & shadows - lessons in love 02:49
cliff richard & shadows - lessons in love 409 izlenme - 6 yıl önce 1960 lı yılların otomobilleri ve lessons in love
The Cliff 03:03
The Cliff 424 izlenme - 9 yıl önce
Kız Arkadaşını Uçurumdan İtti - Girlfriend Pushed Off A Cliff 00:34
Kız Arkadaşını Uçurumdan İtti - Girlfriend Pushed Off A Cliff 389 izlenme - 4 yıl önce Kız Arkadaşını Uçurumdan Aşşağı İtince.....gerisi Video...yok Böyle Çığlık Girlfriend Pushed Off A Cliff
Jimmy Cliff I Can See Clearly Now 03:08
Jimmy Cliff I Can See Clearly Now 409 izlenme - 6 yıl önce jimmy cliff ı can see clearly now
Metallica: Cliff 'Em All! (90 dk) 01:30:21
Metallica: Cliff 'Em All! (90 dk) 135 izlenme - 2 yıl önce Biraz belgesel, çoğunlukla konser kıvamında, Cliff Burton anısına düzenlenmiş bir derlemedir. Evde ve stüdyolarındaki muhabbetlerini, ilk konser görüntülerini, Kırk abimizin toy zamanlarında gitarını seyircilere kaptırması ve fazlasını içerir. İyi seyirler dilerim.
Treasure On The Cliff 02:01
Treasure On The Cliff 177 izlenme - 3 yıl önce Treasure On The Cliff
Sevimli Kafadarlar 02:03
Sevimli Kafadarlar 707 izlenme - 10 yıl önce Komik Dans :)
Tha Cliff 2 04:07
Tha Cliff 2 179 izlenme - 5 yıl önce Hell Yeah!!!More stickmen deaths!More Blood!!More explosions!!!More BABIES!!! (babies?!)______________________________Made with macromedia flash mx 6For the responses I dont accept 1- Animations with no cliffs2-Responses that were for Tha Cliff 1Songs1Ya Mama / Fatboy Slim2Throw Away Your Television / Red Hot Chili Peppers3Leave you Far Behind / Lunatic Calm4Navras / Juno Reactor/Don Davis5Flight of the Bumblebee / Maksim Mrvica6Star Wars Theme / John Willam the Boston props orchestra7Resident
Efsanevi Bass Gitarist - Cliff Burton 09:15
Efsanevi Bass Gitarist - Cliff Burton 119 izlenme - 2 yıl önce 1982-1986 yılları arası Metallica'nın bas gitaristliğini üstlenen Clifford Lee Burton(tam adı) grubun yükselişe geçmesinde büyük pay sahibidir. Konserlerde bas gitarıyla kendi solo gösterilerini sunardı. Bu gösterilerde büyük yeteneği ve yaratıcılığıyla farkını gözler önüne serer, grup arkadaşlarını ve dinleyicileri kendine hayran bırakırdı. Gerçek bir rock yıldızı olmaya yeni yeni başladığı 27 eylül 1986 tarihinde henüz 24 yaşındayken elim bir trafik kazasıyla hayata veda etmiştir. Velhasıl Sizleri Kayıta alınan konserlerindeki solo performanslarının toplanarak hazırlanan bu videoyla baş başa bırakıyor kendisini alkışlarla yaşatıyorum efendim.
Her Şeyin Aşırı Olduğu Teksas'dan Aşırı Güzel Atlayışlar 01:34
Her Şeyin Aşırı Olduğu Teksas'dan Aşırı Güzel Atlayışlar 100 izlenme - 2 yıl önce Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi'nin ABD ayağı Teksas'da gerçekleşti. Aşırı iyi atlayışların ve güzel görüntülerin gerçekleştiği etkinlikten görüntüleri izliyoruz.
For Whom The Bell Tolls Cliff Burton 04:50
For Whom The Bell Tolls Cliff Burton 240 izlenme - 6 yıl önce cliff burton'ın en bilinen sololarından biri. benim de en sevdiğim cb solosudur ayrıca
jimmy cliff you can get ıt ıf you really want 00:19
jimmy cliff you can get ıt ıf you really want 331 izlenme - 6 yıl önce jimmy cliff you can get ıt ıf you really want