Hoşgeldiniz!

Clinic Videoları

Bueno Clinic x DNF & Vnalogic - I Love Sex With My Ex 03:10
Bueno Clinic x DNF & Vnalogic - I Love Sex With My Ex 6.907 izlenme - 1 yıl önce Bueno Clinic x DNF & Vnalogic - I Love Sex With My Ex (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Bueno Clinic x DNF & Vnalogic - I Love Sex With My Ex (Official Music Video) XONI Records po raz kolejny atakuje materiaem, który z ca pewnoci opanuje parkiety taneczne nie tylko w naszym kraju. Co trzy gowy, to nie jedna: ' I Love Sex With My Ex' to dzieo trójki producentów, którzy maj ju na koncie wielkie sukcesy. Bueno Clinic to twórca przeboju 'Sex Appeal', którym podbi nawet koreaskie listy przebojów, dziki czemu mia okazj wystpi na festiwalu Electrodash w Seulu. Duet DNF & Vnalogic jest odpowiedzialny za jeden z najwikszych, krajowych hitów ostatnich lat 'I Go Back To Amsterdam', który niedawno doczeka si wznowienia i kilku nowych remiksów, nakadem XONI Records. Wspólnie wykrcili numer, który wpada w ucho ju od pierwszych dwików! 'I Love Sex With My Ex' to zgrabne poczenie wszystkich aktualnych trendów we wspóczesnej muzyce tanecznej - pompujcy rytm i big roomowa energia w poczeniu z chwytliwym motywem zagranym na trbce tworz ponadczasowego sztosa, który bez problemu podbije serca klubowiczów. Jednym sowem: bounce! Przed Wami kandydat do parkietowego hitu tego roku, poczekajcie a usyszycie go na klubowym nagonieniu!
Aydilge - Yollara Düşsem / Clinic Live 03:12
Aydilge - Yollara Düşsem / Clinic Live 13.969 izlenme - 4 yıl önce Aydilge - Yollara Düşsem / Clinic Live / 20 Elim 2012
Aydilge - Tuğyan / Clinic Live 04:28
Aydilge - Tuğyan / Clinic Live 13.222 izlenme - 4 yıl önce Aydilge - Tuğyan / Clinic Live / 20 Ekim 2012
Fear Clinic Fragman 01:48
Fear Clinic Fragman 3.746 izlenme - 3 yıl önce Fear Clinic Fragman
Clinics İn Jhb Get Translators To Help Non-English Speaking Patients 02:48
Clinics İn Jhb Get Translators To Help Non-English Speaking Patients 2.912 izlenme - 6 yıl önce as a result of the number of foreign nationals who are unable to communicate in english the health department of johannesburg and various ngos worked together to train nurses to offer interpretation services in the clinics around johannesburg
Tone-Deaf Clinic Fragmanı 01:21
Tone-Deaf Clinic Fragmanı 2.329 izlenme - 3 yıl önce 2012 Güney Kore yapımı Tone-Deaf Clinic filminin fragmanı. Müzik kulağı olmayan Dong-Joo (Park Ha-Sun) bir adama aşık olur ve ona daha yakın olmak için bir şarkıcı olmak için girişimlerde bulunur. Şans eseri kulaklıları duymayanlar için bir klinikte eğitmen olan Shing-Heung (Yoon Sang-Hyun) Dong-Joo'ya yardımcı olur ve ondan hoşlanmaya başlar. Bu sırada, Dong-Joo'nun bir arkadaşı olan Bo-Ra (Lim Jung-Eun) da Dong-Joo'ya yardım etmeye çalışmaktadır.
Minecraft 1.9 PARKUR !! - UÇURAN YARATIKLAR,GÖRÜNMEZ BLOKLAR VE DAHA FAZLASI! 18:41
Minecraft 1.9 PARKUR !! - UÇURAN YARATIKLAR,GÖRÜNMEZ BLOKLAR VE DAHA FAZLASI! 204 izlenme - 1 yıl önce Hepinize merhaba!Bugün 1.9 sürümü olan bir parkur haritası oynadık ve cidden baya bir zordu :D Daha fazlası için videoyu beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayınız ^^ Abone olmak için ~ http://bit.ly/ZJvttQ Kişisel facebook hesabım ~ https://www.facebook.com/IbrahmCanGunes Facebook sayfamız ~ https://www.facebook.com/ibraahimgunes Instagram hesabım ~ http://instagram.com/ibrahimcangunes Younow hesabım ~ https://www.younow.com/ibrahimgunes Map'i indir: http://www.minecraftmaps.com/parkour-maps/beta-clinic Facebook grubumuz: https://goo.gl/37fPNL Google+: http://goo.gl/6njwXM Reklam ve iş görüşmeleri için: chayduffman98@gmail.com
Waveya Twerk  Bueno Clinic & David Jones Teaser - Never Let The Party Stop 01:12
Waveya Twerk Bueno Clinic & David Jones Teaser - Never Let The Party Stop 321 izlenme - 3 yıl önce
Vancouver Sleep Clinic - Someone to Stay 04:15
Vancouver Sleep Clinic - Someone to Stay 36 izlenme - 4 ay önce Vancouver Sleep Clinic - Someone to Stay (Audio) 2016 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Vancouver Sleep Clinic - Someone to Stay” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Vancouver Sleep Clinic - Someone to Stay”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
Cosmopark 00:15
Cosmopark 19 izlenme - 4 ay önce Cosmopark power plate Beşiktaş. http://cosmopark.com.tr/
Arrow - 3. Sezon 4. Bölüm Müzik - Vancouver Sleep Clinic - Vapour 04:03
Arrow - 3. Sezon 4. Bölüm Müzik - Vancouver Sleep Clinic - Vapour 217 izlenme - 2 yıl önce Arrow - 3. Sezon 4. Bölüm Müzik - Vancouver Sleep Clinic - Vapour Arrow 3. Sezon Dizi Detayı: Öldü sanıldığı bir deniz kazasının ardından, uzun süre bir adada yalnız başına yaşayan milyarder playboy Oliver Queen, adada geçirdiği süre boyunca çok değişmiştir. 5 yılın ardınan bulunan ve evine dönen Oliver, dönüştüğü bu yeni Oliver'ı ailesinden ve diğerlerinden saklamaya çalışırken, geçmişte işlediği günahlarından arınmak için suçlularla mücadele etmeye karar verir ve kendisine Arrow kişiliğini yaratır..
The Clinic - Monster's Burp 03:37
The Clinic - Monster's Burp 98 izlenme - 2 yıl önce The Clinic - Monster's Burp (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da!
Vancouver Sleep Clinic - Killing Me To Love You 03:42
Vancouver Sleep Clinic - Killing Me To Love You 27 izlenme - 6 ay önce Vancouver Sleep Clinic - Killing Me To Love You (Official Video) [Video Klip 2016] – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! "Killing Me To Love You" Official Video Directed by: David M. Helman Producers: Nathan Scherrer, Jeff Kopchia (C) 2016 Sony Music Entertainment Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Vancouver Sleep Clinic - Killing Me To Love You” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Vancouver Sleep Clinic - Killing Me To Love You”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
ko8e bryant24 10:41
ko8e bryant24 82 izlenme - 7 yıl önce kobe bryant clinic
Cosmopark 00:15
Cosmopark 6 izlenme - 4 ay önce Cosmopark power plate Beşiktaş
Hipnozla Tedavi 01:22
Hipnozla Tedavi 47 izlenme - 2 yıl önce Hipnoz uyutulma ya da uyku değildir. Farklı bir zihinsel boyuta geçmektir. Farklı bir bilinç ve algılama durumudur. Hipnoza giren bir kişinin bilinçaltı telkinlere açık hale gelmiştir Bilinçaltı, tüm kayıtların tutulduğu, alışkanlıklarımızın ve duygularımızın yerleştiği, hastalıkları yaratan programların işlediği, öğrenen ve uygulayan yerdir.Bilincin gücü bilinçaltının gücü yanında zayıf kalır. Birçok hastalığın kaynağı bilinçaltıdır. Hipnoterapi, bir insanın bilinçaltında yerleşmiş sorun yaratan olayların bulunması ve çözümlenmesi ve kişinin bu sorundan kurtulmasını sağlayan çok güçlü ve etkili bir iyileştirme yöntemidir. Hipnoz birçok ülkede kabul edilmiş ve yaygın olarak kullanılan bir tedavi yöntemidir. Hipnoz, tıp doktorları, diş hekimleri ve psikologlar tarafından özel eğitimlerle uygulanabilmektedir. Bu meslekler dışındaki kişilerin uygulaması birçok yerde yasaktır ve sakıncalı durumlara yol açabilmektedir.
Madde Bağımlılığı Ve Neurofeedback 03:34
Madde Bağımlılığı Ve Neurofeedback 58 izlenme - 2 yıl önce Tedavi ve rehabilitasyon olmak üzere iki aşamada gerçeleştirilir. 1. Fizyolojık destek: Tedavi aşamasında kişi bağımlı olduğu maddeden uzaklaştırılarak yoksunluk belirtileri ile savaşılır. 2. Rehabilitasyon aşamasında kişilerin ruhsal problemleri çözümlenmeye çalışılır. Tekrar iş gücü kazandırılarak çalışabilecek ve topluma yararlı olacak hale getirilir. Bilişsel terapiler, Davranışçı terapiler, Psikoteknik uygulamalar (neurofeedback). Maddenin bırakılması ilk dönemlerde aşırı bir stres ve gerginlik oluşturmaktadır. Ayrıca maddeyi bırakamama ve tekrar alma sebeplerinden en önemlisi bırakma döneminde ortaya çıkan sıkıntının kontrol altına alınamamasıdır. Bio/neurofeedback ile ortaya çıkan sıkıntı bulgularının düzeldiğini gören kişinin hem cesareti artmakta hem de sıkıntısını kontrol etmeyi öğrenmektedir. Yapılan bir araştırma, opiat bağımlılığında ilaç tedavisine ek olarak neurofeedback uygulandığında; ilaca olan özlem azaltılarak ve psikolojik rahatlama sağlanarak, tedavi başarısını arttığı gösterilmektedir. Alkolikler ile yapılan başka bir çalışmada, neurofeedback ile beyin dalgalarının düzenlenmesiyle depresif semptomların gerilediği ve üç yıllık izlemde tekrar başlama oranının düştüğü bildirilmektedir.
Cosmopark 00:15
Cosmopark 9 izlenme - 4 ay önce Cosmopark power plate Beşiktaş. http://cosmopark.com.tr/
neurofeedback ve clinic agora 00:33
neurofeedback ve clinic agora 44 izlenme - 2 yıl önce Neurofeedback cihazı, kafa derisi ve kulaklara yapıştırılan elektrotlardan bir cihaza ve oradan da bilgisayara aktarılarak kaydedilen beyin aktivitesinin bir monitörde izlenmesi temeline dayanır. Bu işlem sırasında neurofeedback terapisi uygulanan kişi, yaşına uygun ve beyninin yanıtlarına göre tepki veren bir bilgisayar oyunu, video görüntüsü veya resim izler. İstenen beyin dalgaları seviyesi terapist tarafından takip edilir ve terapi alan kişi hedef değerlere ulaşınca oyunda ilerleme sağlanarak kişinin ödüllendirilmesi sağlanır. Bu ödüllendirilme ile beynin sinirler arası bağlantıları olan sinaptik yapısının değiştirildiği kabul edilmektedir. Sinaptik yapıların zaman içinde değişmesi kişinin hedeflenen performans seviyesine gelmesini sağlamaktadır. 1960’lardan beri uygulanan ve A.B.D. de Ulusal Sağlık Enstitüsü’nün Dikkat Eksikliğinin tedavisinde 1. basamak tedavi olarak kabul ettiği bu yöntem yıllardan beri başarılı olarak uygulanmaktadır. Neurofeedback vücut fonksiyonlarınızın kontrolü ile sizi rahatsız eden bulguların giderilmesini sağlamaktadır. Neurofeedback medikal tedavinin etkinliğinin artmasına katkı sağlarken, mevcut ilaç kullanım oranını azaltır. Neurofeedback ilaçlarla tedavisi olmayan (otizm, performans artışı, vb) veya ilaç kullanmak istemeyen kişilerin güvenle tercih edebileceği bir yöntemdir. Neurofeedback eğitimiyle terapi giderek tüm dünyada yaygın hale gelmektedir. Bu yöntemin popülerleşmesinde bilimsel yayınlarla desteklenen bir temele dayanması yanında, ilaç kullanılmaması ve sonuçlarının kayda değer olması rol almaktadır. Terapiyle hedeflenen beyin frekanslarına ulaşıldığında semptomlarda büyük ölçüde azalma ve zamanla bunların tamamen ortadan kalkması sağlanmaktadır. Neurofeedback stres, anksiyete, depresyon, dikkat eksikliği öğrenme güçlüğü, disleksi, otizm, baş ağrısı, vb pek çok alanda uygulanmaktadır. Literatürde yapılan bilimsel araştırmalar incelendiğinde; neurofeedback terapisiyle; kısa dönemli hafızanın kuvvetlendiği (Nan et al, 2012), psikomotor öğrenmenin (piyano çalma gibi) kolaylaştığı (Bazanova, 2009), okçular (Landers et al, 1991), masa tenisçileri (Brown et al, 2012), atıcılarda (Rostami et al, 2012) başarı performansının arttığı, madde bağımlığının azaltılmasına etkili olduğu (Dehghani-Arani et al, 2013), otizmde beynin tekrarlayıcı devrelerini baskılamada faydalı olduğunu (Friedrich et al, 2014) bildiren pek çok araştırma bulunmaktadır.
depresyon ve neurofeedback 02:32
depresyon ve neurofeedback 31 izlenme - 2 yıl önce Neurofeedback, beynin yavaş ve hızlı dalga bileşenlerinin kişiye eğlenceli bir bilgisayar oyunuyla gösterilerek, normal seviyelere getirilmesinin öğretildiği girişimsel olmayan bir yöntemdir. Bilimsel araştırmalarda, depresyon bulgularının giderilmesinde neurofeedback terapisinin; ilaç kullanma dozunu azaltmada ve hafif depresyon bulgularının ilaçsız tedavisinde faydalı olduğu gösterilmiştir.
Paul Gilbert Clinic Part 4 - Somebody Stole My Thunder 04:32
Paul Gilbert Clinic Part 4 - Somebody Stole My Thunder 69 izlenme - 5 yıl önce
kidney stones-mayo clinic 04:42
kidney stones-mayo clinic 70 izlenme - 6 yıl önce dr. amy e. krambeck mayo clinic urologic surgeon discusses the causes symptoms and treatment options for kidney stones.
Tepe 00:33
Tepe 96 izlenme - 8 yıl önce tepe
Unsun Clinic For Dolls 04:20
Unsun Clinic For Dolls 40 izlenme - 4 yıl önce Unsun Clinic For Dolls
Madeon - Only Way Out ft. Vancouver Sleep Clinic 03:46
Madeon - Only Way Out ft. Vancouver Sleep Clinic 19 izlenme - 2 yıl önce Madeon ft. Vancouver Sleep Clinic - Only Way Out [Audio] 2015 Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Madeon - Only Way Out [Audio] ft. Vancouver Sleep Clinic Madeon - Only Way Out ft. Vancouver Sleep Clinic Madeon - Only Way Out ft. Vancouver Sleep Clinic Madeon - Only Way Out ft. Vancouver Sleep Clinic Madeon - Only Way Out ft. Vancouver Sleep Clinic
Cosmopark Cilinic 00:30
Cosmopark Cilinic 2 izlenme - 4 ay önce Cosmopark Cilinic cildimiz en kıymetli hazinemiz.
Clinic - Efekan Uzun - One The Time Dubstep 04:14
Clinic - Efekan Uzun - One The Time Dubstep 29 izlenme - 4 yıl önce Offical Music Video
Getting Tested For Chlamydia İn Fresno California 02:24
Getting Tested For Chlamydia İn Fresno California 3 izlenme - 5 ay önce We put together the slides from the California's Public Health Department's 2015 look at chlamydia infection rates over a decade. They compare California’s rate to the national average. Chlamydia is a common STD throughout Fresno and the globe, found in both men and women. It can have more adverse consequences on women, specifically the permanent damage it can do to the reproductive system, potentially making it impossible to get pregnant later on. It's imperative you get tested for chlamydia and other STDs if you're sexually active. Fresno and Bakersfield residents can order a test online and simply visit our closets labs. Tests are discreet, confidential, and anonymous. Valley STD 1870 W. Ashlan Avenue #103 Fresno, CA 93705 (559) 201-0340 http://www.valleystd.com
Cosmopar 00:15
Cosmopar 1 izlenme - 4 ay önce Cosmopark power plate Beşiktaş.
Clinic Agora Ve Fobiler 02:21
Clinic Agora Ve Fobiler 4 izlenme - 1 yıl önce Bir nesnenin, durumun veya etkinliğin yarattığı ve kişinin kendisi tarafından da yersiz veya aşırı kabul edilen usdışı, yoğun, inatçı bir korku. Bu korku kişide korkulan söz konusu şeyden (fobik uyarıcıdan) kaçınmaya yönelik neredeyse karşı konulmaz bir arzu yaratır. Kaçınmanın mümkün olmaması halinde yoğun bir kaygı ve panik tepkisi alevlenir. Bir fobi önemli bir bunaltı kaynağı olduğu veya toplumsal işleyişi engellediği zaman ruhsal bir rahatsızlık olarak değerlendirilir. Örümcek fobisi, yılan fobisi, yükseklik fobisi, kapalı alan fobisi gibi bazı fobiler hemen hemen herkeste görülür ve evrensel olarak değerlendirilir.