Hoşgeldiniz!

co pilot

Sululuğun Bile Suyunu Çıkaran Rallici! 03:01
Sululuğun Bile Suyunu Çıkaran Rallici! 842 izlenme - 3 yıl önce Bakmayın başlıkta öyle yazdığıma. Ben de güldüm kekoya. Co pilot ibinelik yaptıkça pilotun mimikleri daha komik hale geliyor. Aslında bir senelik video fakat yokmuş sitede. Dandirik bir video ama yine Cezmi, Yeni Şafak, saçma sapan isimlerle açılıp milyon ton takipçisi olan feysbuk grupları çalar her yere yayılır. Bugün çıkmış gibi olur.
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 02:31
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 1.058 izlenme - 3 yıl önce Epynt Challenge 2013 yarışında VW Polo Grup N aracıyla yarışan Marcus Mullens'in Co-Pilotu Claire Williams (hem de kadın evet) sanırım kötü bir günde yarışıyor olacak ki 2 dk 32 saniye boyunca küfürü ağzından düşürmüyor.Fuck'a doyacağınız bir video.
volkan ışık'la ralli deneyimi 04:26
volkan ışık'la ralli deneyimi 883 izlenme - 8 yıl önce volkan ışık'ın co-pilotu olup lassa rally team ile ralli heyecanına dahil olmak için http//www.facebook.com/lassaturkiye?vapp_128870610463537 linkine tıkla ve arkadaşlarını uygulamaya çağır. en çok arkadaşı uygulamayı kabul eden 5 kişiden biri ol ve unutulmaz bir gün yaşa!
Sululuğun Bile Suyunu Çıkaran Rallici! 03:01
Sululuğun Bile Suyunu Çıkaran Rallici! 229 izlenme - 4 yıl önce Bakmayın başlıkta öyle yazdığıma. Ben de güldüm kekoya. Co pilot ibinelik yaptıkça pilotun mimikleri daha komik hale geliyor. Aslında bir senelik video fakat yokmuş sitede. Dandirik bir video ama yine Cezmi, Yeni Şafak, saçma sapan isimlerle açılıp milyon ton takipçisi olan feysbuk grupları çalar her yere yayılır. Bugün çıkmış gibi olur.
Co-Pilotunu Çıldırtan Pilot 03:49
Co-Pilotunu Çıldırtan Pilot 354 izlenme - 3 yıl önce Güzel abimiz böyle apaydınlık, nadide günlerden birinde böylesine strese sokup şeytanın atına bindiren pilotu kınıyorum. Böylesine sonradan tepki veren pilotu da ilk kez görüyorum. Pehh.
Co Pilot Kızın Sütyeni Açılıyor 01:02
Co Pilot Kızın Sütyeni Açılıyor 191 izlenme - 3 yıl önce Co Pilot Kızın Sütyeni Açılıyor Fazla hız tehlikelidir diye boşuna söylememişler. Talihsiz kaza buna denir. Kanalımıza
 Frenleri Tutmayan Rallicinin Sonu 00:55
Frenleri Tutmayan Rallicinin Sonu 149 izlenme - 4 yıl önce Arabanın frenlerinde sorun olduğu da yazıyor ama co-pilotla ayrılmışlar bu yarıştan sonra bu yarıştaki sorunlardan dolayı. Gerçekten güzel görüntüler bunlar. Biraz megalomallık edeceğim belki ama ölümsüz kazaları izlemek çok keyifli lan.
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 02:31
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 118 izlenme - 4 yıl önce Epynt Challenge 2013 yarışında VW Polo Grup N aracıyla yarışan Marcus Mullens'in Co-Pilotu Claire Williams (hem de kadın evet) sanırım kötü bir günde yarışıyor olacak ki 2 dk 32 saniye boyunca küfürü ağzından düşürmüyor.Fuck'a doyacağınız bir video.
Frenleri Tutmayan Rallicinin Sonu 00:55
Frenleri Tutmayan Rallicinin Sonu 69 izlenme - 3 yıl önce Arabanın frenlerinde sorun olduğu da yazıyor ama co-pilotla ayrılmışlar bu yarıştan sonra bu yarıştaki sorunlardan dolayı. Gerçekten güzel görüntüler bunlar. Biraz megalomallık edeceğim belki ama ölümsüz kazaları izlemek çok keyifli lan.
Kristina Maria Corneille Co Pilot 03:58
Kristina Maria Corneille Co Pilot 30 izlenme - 3 yıl önce Kristina Maria Corneille Co Pilot Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ (Kristina Maria) We can go where you wanna go we just gotta fuel it up Try catchin' us if you can this flight ain't about to.. whats up (Corneille) Je rêve de quitter le sol mais seul j'arrive pas Toi et moi sur le même vol pour la vie t'en dit quoi?? Tiens ma main qu'on décolle le passé reste en bas ohohoooh (Chorus) (Corneille) Je t'emmène au au-delà de ta raison (Kristina) I'm gonna take this club to the city of love (Corneille) Je me cherche un co-pilot, tu pourrais m'accompagner là où je ne comptais pas aller Je t'emmène au au-delà de ta raison Oublier tout ce qu'on sait aux portes de l'horizon Si tu te cherches un Co-Pilot, je pourrais t'accompagner