Hoşgeldiniz!

Coca Cola Reklam Videoları İzle

Bu Güne Kadar Hiç Görmediğin Bir Şeyi Nasıl Tarif Edersin? 00:47
Bu Güne Kadar Hiç Görmediğin Bir Şeyi Nasıl Tarif Edersin? 245.394 izlenme - 5 yıl önce Coca-Cola Dünyası deneyimini yaşamış insanlara içeride neler gördüklerini sorduk, ancak anlatırken biraz zorlandılar!
Bu Güne Kadar Hiç Görmediğin Bir Şeyi Nasıl Tarif Edersin? 00:40
Bu Güne Kadar Hiç Görmediğin Bir Şeyi Nasıl Tarif Edersin? 243.764 izlenme - 5 yıl önce Coca-cola Dünyası Deneyimini Yaşamış İnsanlara İçeride Neler Gördüklerini Sorduk, Ancak Anlatırken Biraz Zorlandılar!
Aç Bir Coca Cola - Lidyana.com Ofis Versiyonu 01:30
Aç Bir Coca Cola - Lidyana.com Ofis Versiyonu 10.817 izlenme - 2 yıl önce O ana kadar ofiste sıradan bir gündü. Ve her şey değişti...
Coca Cola Aşkı! 00:32
Coca Cola Aşkı! 26.827 izlenme - 11 yıl önce çok iyi!
Coca Cola'nın Ali İsmail Korkmaz'ı Hatırlatan Reklamı 00:35
Coca Cola'nın Ali İsmail Korkmaz'ı Hatırlatan Reklamı 3.223 izlenme - 1 yıl önce Coca Cola'nın soğuk çay markası olan “Fuse Tea”nın yeni reklam filmi, Gezi olayları sırasında dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz'ı hatırlattığı gerekçesiyle büyük tepki topladı. Tepkiler üzerine reklamın yayından kaldırıldığı belirtildi. Gece vakti üç kişinin yolda yürüyen bir gencin önünü kesip "neye baktın" demesiyle başlayan reklam filminde genç, sokakta bulunan güvenlik kameralarını gösterdikten sonra önünü kesen üç kişiye "bu iş burada olmaz" diyor ve onları karanlık bir sokağa götürerek kendisini orada dövebileceklerini söylüyor...
Taylor Swift'in Oynadığı Coca-Cola Reklamı Yayınlandı... 00:32
Taylor Swift'in Oynadığı Coca-Cola Reklamı Yayınlandı... 6.996 izlenme - 4 yıl önce Taylor Swift'in Oynadığı Coca-Cola Reklamı yayınlandı...
Coca Cola'nın Efsane Reklamı - 1971 00:59
Coca Cola'nın Efsane Reklamı - 1971 2.267 izlenme - 1 yıl önce Yıl 1971. Beat Kuşağı on yıldır etkili şekilde Amerikan gençliğine ilham vermektedir. Kore'deki savaşın toplumdaki ve askerlik çağında olan gençlerdeki tahribatı, telaşı ve yorgunluğu dinmeden Vietnam'da başlatılan savaşa karşı savaş karşıtı hippiler sokaklarda eylemler düzenlemekte ve türlü yollarla barış mesajları vermektedirler. İşte böyle bir Amerika'da ancak bu kadar bütünleyici, renklerin zenginliğini vurgulayıcı bir reklam yapılabilirdi. Hem her ırktan insanın kardeşliği ve bir arada yaşama kabiliyeti vurgulanarak ''God bless America'' denmiş, hem de toplumda o sıralar oldukça yaygın olan barış mesajlarından istifade edilerek Coca Cola bir dostluk ve barış simgesi haline getirilmiş. Reklam şarkısında şöyle deniyor: ''Dünyayı kendime ev edinip, onu sevgi ile döşemek isterdim/...Dünyaya eşsiz bir uyum içinde şarkı söylemeyi öğretmek isterdim'' Not: Mad Men dizisinin izleyicileri için hiç kuşkusuz bu çok önemli bir reklamdır.
Coca Cola - Güvenlik Kameraları Reklamı - (2012) 01:01
Coca Cola - Güvenlik Kameraları Reklamı - (2012) 5.174 izlenme - 5 yıl önce coca cola - güvenlik kameraları reklamı - (2012)
Barış Manço - Coca Cola Reklamı 00:35
Barış Manço - Coca Cola Reklamı 707 izlenme - 2 yıl önce 2010'da yapılan bir çalışma ilk defa gördüm, reklam güzel olmuş, yüzde tebessüm bırakan türden ama reklamı maalesef coca cola yapmış, ilginçtir en hoş ramazan reklamlarını da coca cola yapar ya, ağlanıcak halimze sevinelim napalım.
Coca Colanın Yasaklanan Seksi Reklamı 00:34
Coca Colanın Yasaklanan Seksi Reklamı 952 izlenme - 3 yıl önce Coca Colanın Yasaklanan Seksi Reklamı
Coca Cola Reklamı Perde Arkası 00:06
Coca Cola Reklamı Perde Arkası 932 izlenme - 2 yıl önce Coca Cola Reklamı Perde Arkası - yeni vine
Nostaljik Pepsi Reklamı 00:27
Nostaljik Pepsi Reklamı 406 izlenme - 2 yıl önce Pepsi'nin Coca Colayla birlikte reklamlarda şov yaptığı zamanlardan, e para bol ne olacak sürekli reklam çekerlerdi.
Bruno Mars feat Özcan Deniz - Coca Cola 00:54
Bruno Mars feat Özcan Deniz - Coca Cola 609 izlenme - 2 yıl önce Özcan Deniz'in Coca Cola reklamındaki Bruno Mars tripleri...
Diet Cola... 00:29
Diet Cola... 2.346 izlenme - 9 yıl önce coke...
Özcan Deniz & Sıla Coca-Cola Reklam Filmi 02:48
Özcan Deniz & Sıla Coca-Cola Reklam Filmi 338 izlenme - 2 yıl önce Coca cola'nın bu yaz yeni reklam filmini Özcan Deniz'le Sılayla çekilmiş efendim izliyoruz.
Coca-Cola'nın Sınırları Bozan Reklamı 01:02
Coca-Cola'nın Sınırları Bozan Reklamı 227 izlenme - 2 yıl önce ''Sınır aralarındaki farklılıkları, kısa bir an için bile olsa bir kenara bırakmak mümkün'' mesajlı Coca-Cola reklamı.
Coca Cola 'nın Yasaklanan Reklamı 00:22
Coca Cola 'nın Yasaklanan Reklamı 329 izlenme - 3 yıl önce Coca Cola Türkiye 'nin Yasaklanan Reklamı
Coca Cola Şişesinden Yaratıcı Fikirler 01:34
Coca Cola Şişesinden Yaratıcı Fikirler 260 izlenme - 3 yıl önce Boş Coca cola şişesinden ne kadar yaratıcı fikirler üretebilirsiniz hepsi burada.
Karadayı - Safiye'nin En Güzel Hikayesi 02:51
Karadayı - Safiye'nin En Güzel Hikayesi 261 izlenme - 4 yıl önce Mahir'in Safiye'ye ilk kez anne dediği o hikaye Coca-Cola özel bölümünde.
Coca Cola'nın Mükemmel Sosyal Medya Reklamı 01:49
Coca Cola'nın Mükemmel Sosyal Medya Reklamı 122 izlenme - 3 yıl önce Coca Cola'nın Mükemmel Sosyal Medya Reklamı
Joey Diggs - Always Coca-Cola 03:04
Joey Diggs - Always Coca-Cola 155 izlenme - 2 yıl önce Joey Diggs tarafından yazılan ve 90'lı yıllarda Coca-Cola firmasının reklam müziği olarak kullandığı parçanın tamamı. Yanlış hatırlamıyorsam, "koka kola her an yanınızda, hiçbir şeye değişmem her zaman koka kola" şeklinde de Türkçeye çevrilmişti.
Coca Cola Reklam Sunum Projesi & Short Film 05:27
Coca Cola Reklam Sunum Projesi & Short Film 199 izlenme - 5 yıl önce görkem tuğral cüneyt çelik mert dursun dan kısa fiilm tadında reklam sunum projesi.
Coca-Cola ile Yazın Tadını Çıkar 01:50
Coca-Cola ile Yazın Tadını Çıkar 35 izlenme - 9 ay önce
YapıKredi Worldcart CocaCola SD 00:28
YapıKredi Worldcart CocaCola SD 17 izlenme - 6 ay önce
Coca-Cola Kutup Ayıları Fragman 2013 01:02
Coca-Cola Kutup Ayıları Fragman 2013 220 izlenme - 4 yıl önce Bu kısa Fragmanı izle ve daha önce hiç görmediğiniz gibi Coca-Cola # PolarBears bakın!
Little Talks - The Sound Of Ahh By Khs 03:07
Little Talks - The Sound Of Ahh By Khs 113 izlenme - 3 yıl önce Kurt Hugo Schneider ve ekibinin serin sesleri
Logo Yansit Dış Ortam Dönen Logo Yansıma Videosu 00:58
Logo Yansit Dış Ortam Dönen Logo Yansıma Videosu 2 izlenme - 10 ay önce Logo Yansıt cihazları ile her türlü logoyu,yazıyı reklamı duvara , kaldırıma,fuar alanlarınayansıtabilirsiniz. Poster Resimleri,Helikopter,Gemi,Doğa Manzarası Duvara Yansıt, Sevdiğiniz hoşunuza giden resimleri evinizi süslemek için duvaranıza yansıtabilirsiniz. İşyerinizde markalarınızı yada referans resimlerinizi duvarlarınıza yansıtabilirsiniz. www.logoyansit.com MURAT YURDAKUL 05443099704
Logo Yansıt İle Coca Cola Logosunu Yere Ve Duvara Yansit 02:06
Logo Yansıt İle Coca Cola Logosunu Yere Ve Duvara Yansit 0 izlenme - 10 ay önce Logo Yansıt ile coca cola logosunu yere ve duvara yansit www.logoyansit.com TEL : 0212 657 24 96 GSM : 0544 309 97 04 E-mail :info@logoyansit.com Yetkili :Murat YURDAKUL Firma Logonuzu kaldırıma yansıtabilir müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. www.logoyansit.com sitesinde ürünleri inceleyebilir ve videolarına bakabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak için aşağıdaki firma bilgilerinden yetkili kişi ile görüşebilirsiniz. LOGO YANSIT NEDİR ? - Logo Yansıt Cihazları Firma Logonuzu Yansıtmaya yarayan bir cihazdır. - Kullanım alanlarına göre Cihaz Seçebilirsiniz. - Logolarınızı mail olarak gönderiniz. - Logolar asetat Kağıtlara Renkli olarak basılır. - Logolarınız Renkli olarak yansır. - Logo Yansıt Cihazları ile Logo,Yazı,Resim,Şekil yansıtabilirsiniz. - Cihazlar siparişi verdiğiniz gün kargoya verilir.