Hoşgeldiniz!

çocuğa

Atatürk Bana Bira İçirken - Ülkü Adatepe 00:35
Atatürk Bana Bira İçirken - Ülkü Adatepe 6.631 izlenme - 7 ay önce ''AOÇ'de Ellerine Bira Şişeleri Tutuşturulmuş Çocuklar Görürsünüz'' yakın zamanda böyle bir video eklendi. Tayibin söylediğini kimse inanmayıp çocuğun elindekini ''malt hülasası''olduğunu iddaa edenler oldu. İşte o fotoğraftaki Ülkü Adatepe`nin sözleri. Videoda Atatürk'ün 2012'de kazada hayatını kaybeden manevi kızı Ülkü Adatepe'nin yıllar önce TRT'ye verdiği bir röportajın görüntüleri yer alıyor. Herkesin gözünden kaçan bu röportajda Ülkü Adatepe inanılmaz bir itirafta bulunuyor. Adatepe TRT röportajında fotoğraf albümünü gösterirken kendisinin yaklaşık beş yaşlarındayken Atatürkle birlikte bir bira fabrikasında çekilmiş bir fotoğrafını gösterip, Atatürk'ün kendisine bira içirdiğini itiraf ediyor. Röportajda konu olan o fotoğraf daha önce de tarihçiler tarafından dile getirilmiş ve bazı kesimler tarafından yalanlanmıştı. işte o fotoğraf:https://i.ytimg.com/vi/SaWI7qLqiK0/hqdefault.jpg Not: Atatürke büyük saygım ve sevgim var. Ben tüm olaylara at gözlüğü ile bakmadığım için her şeye eşit yaklaşıyorum. Kimse mükenmel değildir.
Bak Şu Oynayana 04:40
Bak Şu Oynayana 26.005 izlenme - 7 yıl önce eylül çok tatlı değilmi nasıl göbek etıyor ama
Şevval Sam - Ana Beni Bir Çocuğa Verdiler 03:07
Şevval Sam - Ana Beni Bir Çocuğa Verdiler 9.853 izlenme - 2 yıl önce Şevval Sam - Ana Beni Bir Çocuğa Verdiler (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri: El eyvana yatak serdim yumuşak Emmim oğlu koynuma girdi bir uşak Öpmesi yok sevmesi yok konuşak Ana beni bir çocuğa verdiler Verdiler de vebalime girdiler El eyvana yatak serdim buz gibi Emmim oğlu koynuma girdi kız gibi Öpmesi yok sevmesi yok buz gibi Ana beni bir çocuğa verdiler Verdiler de vebalime girdiler
küçük çocuğa bu şaka yapılır mı ? 01:36
küçük çocuğa bu şaka yapılır mı ? 13.433 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Çocuklara Şiddetle İlgili Güzel Bir Proje 01:11
Çocuklara Şiddetle İlgili Güzel Bir Proje 2.907 izlenme - 1 yıl önce Çocuk istismarı fiziksel ya da psikolojik olarak bir çocuğa bir yetişkin tarafından kötü davranılmasıdır. Ayrıca çocuklara kötü muamele, çocuk istismarı ve ihmali ile çoğu zaman eş anlam taşır. Dünya Sağlık Örgütü çocuk istismarını şöyle tanımlar: "Çocuğun sağlığını, fiziksel ve psikososyal gelişimini olumsuz etkileyen, bir yetişkin, toplum ya da devlet tarafından bilerek ya da bilmeyerek uygulanan tüm davranışlar çocuğa kötü muameledir." Bu istismar ve ihmalin açıklanması konusunda birçok ülke yönetimi kendi yasal tanımlarını yapmıştır; nelerin çocuklara kötü davranma olarak tanımlanacağına kendi yasa ve ceza kanunlarına değinilir. 2 Eylül 1990 tarihinde yürürlüğe giren Çocuk Hakları Sözleşmesi'ne göre; "Ulusal yasalarca daha genç bir yaşta reşit sayılma hariç, 18 yaşın altındaki her insan çocuk sayılır". Cinsel istismara maruz kalan çocukların yaşa göre dağılımları incelendiğinde; 0'unun 2-5, @'ının 6-10, 0'unun 11 - 17 yaş grubunda olduğunu görülmekte. Bir başka deyişle olguların p'ini küçük yaş grubu oluşturmaktadır. İstismara maruz kalan çocuklarda kız/erkek oranı 3'tür. Yurt içi yayınlarda ise kız/erkek oranı birbirine yakın bulunmuştur. İstismarcıların –'sı erkek, €'i de çocuğun tanıdığı birisidir.
Löw'ün Top Toplayıcı Çocuğa Yaptığı Şaka 00:26
Löw'ün Top Toplayıcı Çocuğa Yaptığı Şaka 7.912 izlenme - 4 yıl önce Löw'ün Top Toplayıcı Çocuğa Yaptığı Şaka
çocuğa fener kupayı alır demiişler 00:18
çocuğa fener kupayı alır demiişler 13.123 izlenme - 7 yıl önce çocuğa fener, kupayı alır demiişler
Koltuk altı jeli nereye sürülür 00:26
Koltuk altı jeli nereye sürülür 11.431 izlenme - 7 yıl önce çocuğa koltuk altına sürülüyor dersen
çinlilerin uygur çocuğa sokakta zulmü 02:18
çinlilerin uygur çocuğa sokakta zulmü 13.880 izlenme - 5 yıl önce çinlilerin uygur çocuğa sokakta zulmü.çinliler sokak ortasında masum bir çocuğa döverek işkence yapıyorlar uygurlu bir çocuğu döven çinliler hakkında bilgiler uygurlu bir çocuğu döven çinliler nedir uludağ sözlük yazarlarının uygurlu bir çocuğu 15 temmuz'da youtube'a yüklenen bir videoda küçük bir çocuk bir grup tarafından tekmelerle dövülüyor. çocuğun uygur dövenlerin ise çinliler olduğu biliniyor.çinin özerk bölgesi sincan uygur doğu türkistanda çekildiği iddia edilen görüntülerde bir grup
Çocuklara Şiddetle İlgili Güzel Bir Proje 01:11
Çocuklara Şiddetle İlgili Güzel Bir Proje 1.775 izlenme - 1 yıl önce Çocuk istismarı fiziksel ya da psikolojik olarak bir çocuğa bir yetişkin tarafından kötü davranılmasıdır. Ayrıca çocuklara kötü muamele, çocuk istismarı ve ihmali ile çoğu zaman eş anlam taşır. Dünya Sağlık Örgütü çocuk istismarını şöyle tanımlar: "Çocuğun sağlığını, fiziksel ve psikososyal gelişimini olumsuz etkileyen, bir yetişkin, toplum ya da devlet tarafından bilerek ya da bilmeyerek uygulanan tüm davranışlar çocuğa kötü muameledir." Bu istismar ve ihmalin açıklanması konusunda birçok ülke yönetimi kendi yasal tanımlarını yapmıştır; nelerin çocuklara kötü davranma olarak tanımlanacağına kendi yasa ve ceza kanunlarına değinilir. 2 Eylül 1990 tarihinde yürürlüğe giren Çocuk Hakları Sözleşmesi'ne göre; "Ulusal yasalarca daha genç bir yaşta reşit sayılma hariç, 18 yaşın altındaki her insan çocuk sayılır". Cinsel istismara maruz kalan çocukların yaşa göre dağılımları incelendiğinde; 0'unun 2-5, @'ının 6-10, 0'unun 11 - 17 yaş grubunda olduğunu görülmekte. Bir başka deyişle olguların p'ini küçük yaş grubu oluşturmaktadır. İstismara maruz kalan çocuklarda kız/erkek oranı 3'tür. Yurt içi yayınlarda ise kız/erkek oranı birbirine yakın bulunmuştur. İstismarcıların –'sı erkek, €'i de çocuğun tanıdığı birisidir.
Biri şu çocuğa baksın ya ) süper bişeyEn Komik F? 00:39
Biri şu çocuğa baksın ya ) süper bişeyEn Komik F? 3.836 izlenme - 5 yıl önce Biri şu çocuğa baksın ya ) süper bişeyEn Komik F?
Spikerden Canlı Yayında Çocuğa Tokat 00:36
Spikerden Canlı Yayında Çocuğa Tokat 3.996 izlenme - 5 yıl önce Spikerden Canlı Yayında Çocuğa Tokat
kara çocuğa komik şaka :)) 01:20
kara çocuğa komik şaka :)) 3.892 izlenme - 7 yıl önce garibim sesini çıkarmadan nasılda durmuş orda:))
Yazık Bu Çocuğa 00:19
Yazık Bu Çocuğa 9.226 izlenme - 8 yıl önce ama burada kedi haklı arkadaş sen onu nie elliyon :d:d:d
çinli çocuğa çin işkencesi 00:39
çinli çocuğa çin işkencesi 2.418 izlenme - 6 yıl önce
çocuğa baban evde napiyor diye sorulur mu ? xdxd 02:09
çocuğa baban evde napiyor diye sorulur mu ? xdxd 2.546 izlenme - 5 yıl önce www.dragonfablehilesi.tr.gg
babanın çocuğa yaptığı şaka 00:31
babanın çocuğa yaptığı şaka 2.280 izlenme - 5 yıl önce babanın çocuğa yaptığı şaka
çocuğa baban evde napiyor diye sorulur mu ? xdxd 02:09
çocuğa baban evde napiyor diye sorulur mu ? xdxd 1.860 izlenme - 5 yıl önce www.dragonfablehilesi.tr.gg
Böyle Yüzen Bebek Olurmu :) 02:16
Böyle Yüzen Bebek Olurmu :) 3.001 izlenme - 7 yıl önce çocuğa bak yahww. tek kelıme süper
Sinirli Çocuğa Dondurma Şakası Yapılırsa.. 01:38
Sinirli Çocuğa Dondurma Şakası Yapılırsa.. 460 izlenme - 1 yıl önce Sinirli Çocuğa Dondurma Şakası Yapılırsa..Sinirli Çocuğa Dondurma Şakası Yapılırsa..Sinirli Çocuğa Dondurma Şakası Yapılırsa..Sinirli Çocuğa Dondurma Şakası Yapılırsa..Sinirli Çocuğa Dondurma Şakası Yapılırsa..Sinirli Çocuğa Dondurma Şakası Yapılırsa..
çocuğa baban evde napiyor diye sorulur mu 02:09
çocuğa baban evde napiyor diye sorulur mu 1.451 izlenme - 5 yıl önce çocuğa baban evde napiyor diye sorulur mu
Kinder Süpriz Yumurta Şakası 01:03
Kinder Süpriz Yumurta Şakası 2.213 izlenme - 4 yıl önce Çocuğuna Yaptığı Komik Şaka :) Kinder Süpriz Çikolotalı Yumurta Yerine Gerçek Yumurta Koyuyor
10 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Girişimi! 01:10
10 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Girişimi! 1.297 izlenme - 3 yıl önce 10 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Girişimi!
cübbeli ahmet hoca - çocuğa irem ismi verilmesi uygun mudur? [soru/cevap] 00:39
cübbeli ahmet hoca - çocuğa irem ismi verilmesi uygun mudur? [soru/cevap] 1.177 izlenme - 5 yıl önce
kötü kedi şerafettin çocuğa ne ettin 00:06
kötü kedi şerafettin çocuğa ne ettin 1.541 izlenme - 6 yıl önce
Down Sendromlu Çocuğa Köpek Şefkati 04:01
Down Sendromlu Çocuğa Köpek Şefkati 844 izlenme - 4 yıl önce ibret alınacak bir video
Çocuğa Bakın 00:06
Çocuğa Bakın 1.293 izlenme - 7 yıl önce tamam numara aynı ama çocuğa bakın!!!!
Norveç'te Üşüyen Adama İnsanların Verdiği Tepki 01:18
Norveç'te Üşüyen Adama İnsanların Verdiği Tepki 497 izlenme - 2 yıl önce Öncesinde malumunuz çokca izlenilen ve paylaşılan Norveç'te Üşüyen Çocuğa İnsanların Verdiği Tepki videosunun bir de goca herifli versiyonunu çekmişler, izleyelim
dans eden kıza kardeşinden dans desteği!! [xd] 01:00
dans eden kıza kardeşinden dans desteği!! [xd] 1.031 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart - daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Top toplayıcı çocuğa şamar 00:13
Top toplayıcı çocuğa şamar 765 izlenme - 4 yıl önce DemirVideos iyi seyirler