Hoşgeldiniz!

çocuk hastalıkları

Çocuklarda öksürük bademcik şişliği nezle grip için bitkisel tedavi kürü 06:30
Çocuklarda öksürük bademcik şişliği nezle grip için bitkisel tedavi kürü 882 izlenme - 5 yıl önce Ahmet Maranki
Muş Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 05:20
Muş Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 1.644 izlenme - 8 yıl önce muş kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesi
Prof.Dr. Ahmet Akçay Zahide İle Yetiş Hayata Programında 09 12 13 2 08:15
Prof.Dr. Ahmet Akçay Zahide İle Yetiş Hayata Programında 09 12 13 2 713 izlenme - 3 yıl önce Prof.Dr. Ahmet Akçay Astım Ve Alerji Hakkında Bilgi Veriyor. Çocuğumuzun astım olup olmadığını nasıl anlarız?
Bazı Çocuklar Neden Sık Hastalanır? 01:51
Bazı Çocuklar Neden Sık Hastalanır? 13 izlenme - 3 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de bağışıklık sistemi, hastalıklardan korunma yolları ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için yapılması gerekenler konuşuldu. Konuklardan İmmünoloji Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nuran Salman sık hastalanan çocuklar hakkında bilgi verdi. Salman, "Sık enfeksiyon yaşayan çocukların yarısı normal çocuk. Yüzde 30'u alerjik, yüzde 10'u bağışıklık sistemi zayıf çocuklar. Diğer yüzde 10'u ise doğuştan bağışıklık eksikliği ile doğan çocuklar. Bu çocuklarda ise erken teşhis çok önemli. Çünkü kök hücre ile tedavisi olabilen bir rahatsızlık" diye konuştu.
Sare Davutoğlu Süleymaniyeliler Buluşmasına Katıldı 03:06
Sare Davutoğlu Süleymaniyeliler Buluşmasına Katıldı 230 izlenme - 3 yıl önce Sare Davutoğlu, ihtisas yaptığı Süleymaniye Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinin eski ve yeni çalışanlarıyla bir araya geldi.
Kabakulak Çocuk Doktoru Kabakulak'li Çocuk Video Eğitim Filmi 01:07
Kabakulak Çocuk Doktoru Kabakulak'li Çocuk Video Eğitim Filmi 215 izlenme - 6 yıl önce Çocuk hastalıkları Kabakulak Kabakulak kulak acil durumlar çocuk doktoru Kabakulak lı çocuk durumunda çocuk hasta iken ne yapmalı .... SAĞLIK EĞİTİM VİDEOLARI ÇOCUK KABAKULAK BEBEK SAĞLIĞI BİLGİ ANNE BABA EĞİTİM FİLMİ .... T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYI İLE HAZIRLANMIŞ EĞİTİM FİLMİ.. İŞTE TÜM GÖKHAN ŞEN EĞİTİM PRODÜKSİYONLARI.. HEMEN ŞİMDİ İNDİRİN HEM DE YASAL OLARAK http//www.mesajlaal.com
Ateş Düşürücü Ne Zaman Kullanılmalı? 01:04
Ateş Düşürücü Ne Zaman Kullanılmalı? 8 izlenme - 3 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de bağışıklık sistemi, hastalıklardan korunma yolları ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için yapılması gerekenler konuşuldu. Konuklardan İmmünoloji Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nuran Salman çocuklar için ateşin eskisi kadar korkulacak bir şey olmadığını söyledi. Salman, "39 derecenin altında ateş düşürücü verilmemesi gerektiği söyleniyor. Çünkü ateş bir savunma mekanizması" diye konuştu.
Çocuklarda Görülen Bulaşıcı Hastalıklar Nelerdir ? 01:16
Çocuklarda Görülen Bulaşıcı Hastalıklar Nelerdir ? 8 izlenme - 2 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Yavrucu; "Bulaşıcı Hastalıklar" üzerine soruları cevaplıyor.
Çocuk Hastalıkları Öksürük Çocuk Video Eğitim Filmi 01:18
Çocuk Hastalıkları Öksürük Çocuk Video Eğitim Filmi 151 izlenme - 6 yıl önce Çocuk hastalıkları Öksürük Öksürüklü durumlar acil çocuk doktoru Öksürük lü çocuk durumunda çocuk hastayken yapmalı .... SAĞLIK EĞİTİM VİDEOLARI ÇOCUK ÖKSÜRÜK BEBEK SAĞLIĞI BİLGİ ANNE BABA EĞİTİM FİLMİ .... T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYI İLE HAZIRLANMIŞ EĞİTİM FİLMİ.. İŞTE TÜM GÖKHAN ŞEN EĞİTİM PRODÜKSİYONLARI.. HEMEN ŞİMDİ İNDİRİN HEM DE YASAL OLARAK http//www.mesajlaal.comÖKSÜRÜK'LÜ ÇOCUK DOKTOR ÖKSÜRÜK BİLGİ ÇOCUKLUK HASTALIKLARI BEBEK HASTALIĞI VİDEOLARI ENGELLİ DOKTORU EĞİTİM FİLMİ
Çocuğum Bronşit Oldu Ne Yapmalıyım? 00:43
Çocuğum Bronşit Oldu Ne Yapmalıyım? 90 izlenme - 3 yıl önce Çocuklarda bronşit nasıl anlaşılır? Bronşit olan çocuklara evde nasıl bir tedavi uygulanır? Hangi aşamada doktora başvurmak gerekir? Cevapları videolu anlatımlı Kapsül Tv'de! http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Çocukları Bitten Nasıl Koruruz ? 01:15
Çocukları Bitten Nasıl Koruruz ? 3 izlenme - 2 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Yavrucu; "Bulaşıcı Hastalıklar" üzerine soruları cevaplıyor.
Çocukları Kış Dönemi Hastalıklarından Nasıl Koruruz ? 01:26
Çocukları Kış Dönemi Hastalıklarından Nasıl Koruruz ? 1 izlenme - 2 ay önce Acıbadem Maslak Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Yavrucu; "Bulaşıcı Hastalıklar" üzerine soruları cevaplıyor.
Çocuklarda Vücut Isısı ve Yüksek Ateş 05:27
Çocuklarda Vücut Isısı ve Yüksek Ateş 0 izlenme - 5 ay önce Çocuklarda vücut ısısı yükseldiğinde ne yapmak gerekir? Ayrıca çocuklarda yüksek ateş belirtileri ve çocukların ateşini düşürmek için ne yapmak gerekir? gibi soruların cevabını videomuzda bulabilirsiniz.