Hoşgeldiniz!

Çocuklarla Videoları İzle

Çizgi Film iş makineleri yol silindiri bahçe yapıyor 04:48
Çizgi Film iş makineleri yol silindiri bahçe yapıyor 62.864 izlenme - 1 yıl önce Yaz mevsiminde çocukların en çok sevdiği oyunlardan olsa gerek kumda oynamak. Aynı zamanda neşesidir, renkleridir çocuklar sahillerin.İş makinesi operatörü kendine yol silindiri ile bahçe yapıyor. Bahçesine ağaç dikme kararı alıyor. Ona ağaç fidanlarını getirenkamyona teşekür ediyor. Kamyon ona meyve fidanlarını bırakıyor Silindir operatörü ise fidanları bize tanıtıp bahçeye dikiyor. Tabiki bahçelerin olmazsa olmazı sinekler böcekler arıları unutmuyor. Neden mi? Çünkü onlar bir çiçekten bir çiçeğe polen taşıyıp meyve çiöeklerini döllüyor. Yani aşılıyor. Bu arada ne görüyoruz ? Bahçenin hemen yanında ördekler suya nasıl dalıyor inanılmaz. Ördekler su altında ,çamurda yiyecek arıyor. Haydi birlikte izleyelim Sorular sormayı unutmayın.
Parmak İzi ile Geyik Yapmak 01:15
Parmak İzi ile Geyik Yapmak 30.866 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/parmak-izi-ile-geyik-yapmak Yılbaşı ağacınızın süslerinde biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz? Hem de fazla vaktinizi almayacak. Sadece parmağınızın ucunu boyayıp yılbaşı toplarına baskı yapıyorsunuz. Maksadımız ise parmak izi ile geyik yapmak. İhtiyacınız olacak şeyler, parmak boyası, asetatlı kalem ve yılbaşı topları! Sonucun nasıl olduğunu görmek istemez misiniz?
Cupcake Kağıdından Şemsiye 01:31
Cupcake Kağıdından Şemsiye 1.346 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/cupcake-kagidindan-semsiye/ Şahane bir şemsiye yapıyoruz; hem de cupcake kağıdından! Kekiniz dolapta pişerken siz de artan kağıtlarla şahane bir süs yapabilirsiniz. Üstelik, çocuğunuzun da çok seveceği bu şemsiyeyi yapmak çok kolay! Malzemeler: Cupcake kağıdı Renkli pipo temizleme çubuğu Fon kartonu Yapıştırıcı Boya Fırça Yapılışı: Fon kartonuna boyayla yağmur damlaları yapın. Cupcake kağıtlarını ikiye katlayın ve ortalarını delin. Kısa kestiğiniz pipo temizleme çubuklarını cupcake kağıtlarına geçirin ve yaptığınız şemsiyeleri kartona yapıştırın.
Kağıttan Kelebek 01:14
Kağıttan Kelebek 895 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kagittan-kelebek/ Baharın müjdecisi kelebekler… Bizim kelebeğimizin ömrü bir gün de değil üstelik! İhtiyacınız olan rengarenk kağıtlar ve hayal gücünüz. Bu pratik ve neşeli ev süsüne çocuklarınız bayılacak; çocuk odasına da pek yakışacak! Malzemeler: 4 Renkli krapon kağıdı Tahta mandal Asetatlı kalem Pipo temizleyici Yapılışı: Krapon kağıtlarından aynı ebatta dikdörtgenler kesin. Mandalla kağıtları ve pipo temizleyiciyi tutturun. Asetatlı kalemle kaş göz çizin.
İbadet Etmek ve Manevi Huzur 23:38
İbadet Etmek ve Manevi Huzur 506 izlenme - 3 yıl önce İbadet Etmek ve Manevi Huzur
murat kekilli çılgın [çocuklarla] 03:10
murat kekilli çılgın [çocuklarla] 612 izlenme - 6 yıl önce
Çocuklarla Başbaşa (1979) 03:04
Çocuklarla Başbaşa (1979) 178 izlenme - 2 yıl önce Çocuklarla başbaşa isimli bir program varmış taa 1979 yılında yayınlanan. Öyle eğitici öyle öğretici bir program. eğlencesi de cabası. Programda çizgi öykülerde var evde oyuncak yapmanın yolları da.
Peygamberimizin (s.a.v.) Güzel Ahlakı - Çocuklarla Başbaşa 20:55
Peygamberimizin (s.a.v.) Güzel Ahlakı - Çocuklarla Başbaşa 107 izlenme - 4 yıl önce Peygamberimizin (s.a.v.) Güzel Ahlakı - Çocuklarla Başbaşa
Barış Manço, Yonca Evcimik, Tayfun ve Çocuklarla Birlikte Uçakta (1992) 02:27
Barış Manço, Yonca Evcimik, Tayfun ve Çocuklarla Birlikte Uçakta (1992) 62 izlenme - 1 yıl önce Büyük sanatçı sevgili Barış Manço'nun 90'larda bir dönem sunmuş olduğu Doludizgin programı için hazırlanmış, çocuklarla birlikte yapılmış küçük bir uçak gezisinde o dönemin meşhur pop şarkıcılarından Tayfun ve Yonca Evcimik'in de bulunduğu nostaljik bir videodur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Çocuklarla Söyleşi 05:45
Çocuklarla Söyleşi 81 izlenme - 4 yıl önce Çocuklarla Söyleşi
Genç Yaşta İbadet Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa 19:14
Genç Yaşta İbadet Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa 51 izlenme - 3 yıl önce Genç Yaşta İbadet Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa
Çocuklarla Soru Cevap 09:51
Çocuklarla Soru Cevap 79 izlenme - 4 yıl önce Çocuklarla Soru Cevap
Çocuklarla İp Atlama Oynayan Köpek 00:20
Çocuklarla İp Atlama Oynayan Köpek 18 izlenme - 1 yıl önce Çocuklarla İp Atlama Oynayan Köpek
Boncuk Çocuklarla2 00:38
Boncuk Çocuklarla2 82 izlenme - 8 yıl önce boncuk
Söyleşiler-4- 01:37
Söyleşiler-4- 53 izlenme - 3 yıl önce Askeri Fabrika Gezimiz-haziran 2014-
Söyleşiler-2- 03:52
Söyleşiler-2- 33 izlenme - 3 yıl önce Askeri Fabrika Gezimiz -2- (05 Haziran 2014)
Her İşe Besmeleyle Başlamak - Çocuklarla Başbaşa 20:41
Her İşe Besmeleyle Başlamak - Çocuklarla Başbaşa 34 izlenme - 3 yıl önce "her İşe Besmeleyle Başlamak" - Çocuklarla Başbaşa
Dua Ve Dua Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa 21:18
Dua Ve Dua Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa 40 izlenme - 4 yıl önce Dua Ve Dua Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa
Dua Ve Dua Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa 21:18
Dua Ve Dua Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa 38 izlenme - 4 yıl önce Dua Ve Dua Etmenin Önemi - Çocuklarla Başbaşa
Sevimli köpeklerin diğer hayvanlarla ve çocuklarla ilk karşılaşması 00:50
Sevimli köpeklerin diğer hayvanlarla ve çocuklarla ilk karşılaşması 14 izlenme - 1 yıl önce Sevimli köpeklerin diğer hayvanlarla ve çocuklarla ilk karşılaşması
Hayırlı İnsanlarla Beraber Olmanın Önemi 21:40
Hayırlı İnsanlarla Beraber Olmanın Önemi 16 izlenme - 3 yıl önce Hayırlı İnsanlarla Beraber Olmanın Önemi