Hoşgeldiniz!

çocuktan

Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 03:49
Fenomen Çocuk Çitos Efe Çocuktan Al Haberi Programında 51.903 izlenme - 8 ay önce Erzurumlu küçük fenomen Çitos Efe sevilen program Çocuktan Al Haberi programına katılmış ve kahkahalar havada uçuşmuş.
Çitos Efenin Show Tv'de Çocuk Programına Katılması 01:05
Çitos Efenin Show Tv'de Çocuk Programına Katılması 12.868 izlenme - 8 ay önce Çitos efe'de meşhur olmuş arkadaşlar hatta çocuk programına bile katılmış.
çocuktan süper burhan taklidi 2 00:54
çocuktan süper burhan taklidi 2 75.305 izlenme - 9 yıl önce süper
Samsunlu Çocuktan 3. Amatör Yorum 01:21
Samsunlu Çocuktan 3. Amatör Yorum 65.273 izlenme - 9 yıl önce samsunlu çocuktan 3. amatör yorum
Kırmızlı Başlıklı Kızı Bu Çocuktan Dinleyin 01:45
Kırmızlı Başlıklı Kızı Bu Çocuktan Dinleyin 49.401 izlenme - 8 yıl önce
Çitos Efe'den Ankara'nın Bağları Performansı 01:57
Çitos Efe'den Ankara'nın Bağları Performansı 3.411 izlenme - 8 ay önce Çocuktan Al Haberi'nin yeni bölümünde, "Çitos" lakabıyla tanınan minik Efe Koçyiğit, "Ankara'nın Bağları" şarkısı eşliğinde stüdyodakilere keyifli anlar yaşattı.
beyaz show - çocuktan al haberi!! 02:17
beyaz show - çocuktan al haberi!! 34.214 izlenme - 8 yıl önce beyaz show 6.kasım.2009
Çitos Efe'den Güldüren Hayvan Diyaloğu! | Çocuktan Al Haberi Ünlüler 11.Bölüm (6 Ağustos Pazar) 02:29
Çitos Efe'den Güldüren Hayvan Diyaloğu! | Çocuktan Al Haberi Ünlüler 11.Bölüm (6 Ağustos Pazar) 2.480 izlenme - 7 ay önce 06 Ağustos 2017 Pazar – Çocuktan Al Haberi Ünlüler 11.Bölüm | Çitos Efe'den güldüren hayvan diyaloğu! Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çitos Efe'den Bodrum Akşamları Performansı 02:04
Çitos Efe'den Bodrum Akşamları Performansı 2.049 izlenme - 8 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler'de "Çitos" lakabıyla tanınan minik Efe Koçyiğit, "Bodrum Akşamları" şarkısı eşliğinde stüdyodakilere keyifli anlar yaşattı
Çakıl Bebek Nisan'dan Samimi Açıklamalar! | Çocuktan Al Haberi Ünlüler 16.Bölüm 26 Ağustos Cumartesi 02:24
Çakıl Bebek Nisan'dan Samimi Açıklamalar! | Çocuktan Al Haberi Ünlüler 16.Bölüm 26 Ağustos Cumartesi 1.347 izlenme - 7 ay önce 26 Ağustos 2017 Cumartesi – Çocuktan Al Haberi Ünlüler 16.Bölüm | Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın. Çocuktan Al Haberi Ünlüler Her Cumartesi - Pazar Akşamları Saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Andımızı Bu Çocuktan Dinleyelim 01:59
Andımızı Bu Çocuktan Dinleyelim 13.318 izlenme - 8 yıl önce maaşallah iyi sölüyor :d xd
Çocuktan Al haberi - Enes Batur, Reynmen 01:00
Çocuktan Al haberi - Enes Batur, Reynmen 207 izlenme - 4 hafta önce Çocuktan Al haberi YouTuber Bölümü 18 Şubatta Yayınlanacak
Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) 04:19
Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) 1.388 izlenme - 7 ay önce Çitos Efe - Çocuktan Al Haberi (06 Ağustos 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çitos Efe'den Al Haberi! | Çocuktan Al Haberi Ünlüler 11.Bölüm (6 Ağustos Pazar) 04:19
Çitos Efe'den Al Haberi! | Çocuktan Al Haberi Ünlüler 11.Bölüm (6 Ağustos Pazar) 1.270 izlenme - 7 ay önce 06 Ağustos 2017 Pazar – Çocuktan Al Haberi Ünlüler 11.Bölüm | Çitos Efe'den al haberi! Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (Çocuktan Al Haberi 05 Ağustos 2017) 02:18
Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (Çocuktan Al Haberi 05 Ağustos 2017) 1.286 izlenme - 7 ay önce Çitos Efe'den - Tabi Tabi Performansı (05 Ağustos 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çocuktan Al Haberi 43.Bölüm Fragmanı (29 Nisan Cumartesi) 01:08
Çocuktan Al Haberi 43.Bölüm Fragmanı (29 Nisan Cumartesi) 1.716 izlenme - 11 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Oyun Diye Çocuklara Okulu Temizletmek 01:47
Oyun Diye Çocuklara Okulu Temizletmek 2.217 izlenme - 1 yıl önce Japonya'da oyun olsun diye çocuklara okulu temizleten okul yönetimi, böylelikle okulun temizlik görevlisi masraflarından da kurtulmayı başarmış. Sadece temizlik değil; yemek servisi, bulaşık gibi şeyleri de çocuklara yaptıran bu sistemin yakın zamanda Türkiye'de uygulanması öngörülüyor.
Urfalı Çocuktan İngilizce Şov! 00:16
Urfalı Çocuktan İngilizce Şov! 9.103 izlenme - 7 yıl önce
Çocuktan Al Haberi 3. Bölüm Fragmanı (10 Aralık Cumartesi) 01:03
Çocuktan Al Haberi 3. Bölüm Fragmanı (10 Aralık Cumartesi) 2.106 izlenme - 1 yıl önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi”nde çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacak. Programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Yarışmacılar, çocuklardan aldığı cevapların doğru yada yanlış olduğunu tahmin ederek en çok doğru cevabı bulmaya çalışacaklar. Çocuktan Al Haberi’nin Cumartesi Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde; Eftal İnan, Emine Demir ve Zehra Zayim yarışacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Bu Ses Bu Çocuktan Nasıl Çıkar 03:21
Bu Ses Bu Çocuktan Nasıl Çıkar 10.388 izlenme - 7 yıl önce bu ses bu çocuktan nasıl çıkar
Efe'den 05:20
Efe'den " Kuru Buz" Deneyi (22 Temmuz 2017) 1.278 izlenme - 8 ay önce Efe'den "Kuru Buz" Deneyi (22 Temmuz 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çitos Efe'nin Dilberay'ın Şarkısını Duyunca Coşması 01:27
Çitos Efe'nin Dilberay'ın Şarkısını Duyunca Coşması 1.571 izlenme - 8 ay önce Son dönemin sevimli fenomeni Erzurumlu Efe nam-ı diğer Çitos Efe Çocuktan Al Haberi programında Dilber ay'ın şarkısı eşliğinde coşmuş.
Erzurumlu Efe'den Midye Dolma Tarifi! 01:04
Erzurumlu Efe'den Midye Dolma Tarifi! 902 izlenme - 7 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de!
Efe Koçyiğit - Tavukları Pişirmişem Performansı (22 Temmuz 2017) 02:54
Efe Koçyiğit - Tavukları Pişirmişem Performansı (22 Temmuz 2017) 1.212 izlenme - 8 ay önce Efe Koçyiğit - Tavukları Pişirmişem Performansı (22 Temmuz 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) 01:36
Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) 1.069 izlenme - 6 ay önce Erzurumlu Efe'den Güldüren Cevaplar! (Çocuktan Al Haberi) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Hırsını top toplayıcı çocuktan çıkarttı 00:31
Hırsını top toplayıcı çocuktan çıkarttı 5.670 izlenme - 6 yıl önce Corinthians ile Santos arasında oynanan maçta Santoslu futbolcu Adriano topu geç veren top toplayıcı çocuğu böyle sakatladı!
Efe Koçyiğit Sevimli Hayvan Taklitleri! - Çocuktan Al Haberi (22 Temmuz 2017) 02:49
Efe Koçyiğit Sevimli Hayvan Taklitleri! - Çocuktan Al Haberi (22 Temmuz 2017) 877 izlenme - 8 ay önce Efe Koçyiğit Sevimli Hayvan Taklitleri! (22 Temmuz 2017) Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
çocuktan al haberi!! 02:18
çocuktan al haberi!! 9.187 izlenme - 8 yıl önce çocuktan al haberi
Çakıl Bebek Nisan'dan 01:59
Çakıl Bebek Nisan'dan "Yak" Performansı! | Çocuktan Al Haberi Ünlüler 13.Bölüm (13 Ağustos Pazar) 732 izlenme - 7 ay önce 13 Ağustos 2017 Pazar – Çocuktan Al Haberi Ünlüler 13.Bölüm | Taş Devri'nin Çakıl'ı minik Nisan, Cengiz Kurtoğlu'nun oğlu Anıl Kurtoğlu için "Yak" şarkısını söyledi. Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın. Çocuktan Al Haberi Ünlüler Her Cumartesi - Pazar Akşamları Saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuktan Al Haberi Ünlüler 17. Bölüm Fragman (27 Ağustos Pazar) 01:03
Çocuktan Al Haberi Ünlüler 17. Bölüm Fragman (27 Ağustos Pazar) 677 izlenme - 7 ay önce Çocuktan Al Haberi Ünlüler 17.Bölümüyle 27 Ağustos 2017 Pazar Yarın Saat 20:00'da!... Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın. Çocuktan Al Haberi Ünlüler Her Cumartesi - Pazar Akşamları Saat 20:00'de!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."