Hoşgeldiniz!

Çocuktan Videoları İzle

çocuktan süper burhan taklidi 2 00:54
çocuktan süper burhan taklidi 2 75.289 izlenme - 8 yıl önce süper
Samsunlu Çocuktan 3. Amatör Yorum 01:21
Samsunlu Çocuktan 3. Amatör Yorum 65.263 izlenme - 8 yıl önce samsunlu çocuktan 3. amatör yorum
Kırmızlı Başlıklı Kızı Bu Çocuktan Dinleyin 01:45
Kırmızlı Başlıklı Kızı Bu Çocuktan Dinleyin 49.269 izlenme - 7 yıl önce
Oyun Diye Çocuklara Okulu Temizletmek 01:47
Oyun Diye Çocuklara Okulu Temizletmek 2.182 izlenme - 5 ay önce Japonya'da oyun olsun diye çocuklara okulu temizleten okul yönetimi, böylelikle okulun temizlik görevlisi masraflarından da kurtulmayı başarmış. Sadece temizlik değil; yemek servisi, bulaşık gibi şeyleri de çocuklara yaptıran bu sistemin yakın zamanda Türkiye'de uygulanması öngörülüyor.
beyaz show - çocuktan al haberi!! 02:17
beyaz show - çocuktan al haberi!! 34.139 izlenme - 8 yıl önce beyaz show 6.kasım.2009
Çocuktan Al Haberi 43.Bölüm Fragmanı (29 Nisan Cumartesi) 01:08
Çocuktan Al Haberi 43.Bölüm Fragmanı (29 Nisan Cumartesi) 707 izlenme - 2 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çocuktan Al Haberi 3. Bölüm Fragmanı (10 Aralık Cumartesi) 01:03
Çocuktan Al Haberi 3. Bölüm Fragmanı (10 Aralık Cumartesi) 1.819 izlenme - 6 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi”nde çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacak. Programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Yarışmacılar, çocuklardan aldığı cevapların doğru yada yanlış olduğunu tahmin ederek en çok doğru cevabı bulmaya çalışacaklar. Çocuktan Al Haberi’nin Cumartesi Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde; Eftal İnan, Emine Demir ve Zehra Zayim yarışacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Andımızı Bu Çocuktan Dinleyelim 01:59
Andımızı Bu Çocuktan Dinleyelim 13.316 izlenme - 8 yıl önce maaşallah iyi sölüyor :d xd
Urfalı Çocuktan İngilizce Şov! 00:16
Urfalı Çocuktan İngilizce Şov! 9.091 izlenme - 6 yıl önce
Bu Ses Bu Çocuktan Nasıl Çıkar 03:21
Bu Ses Bu Çocuktan Nasıl Çıkar 10.365 izlenme - 7 yıl önce bu ses bu çocuktan nasıl çıkar
Hırsını top toplayıcı çocuktan çıkarttı 00:31
Hırsını top toplayıcı çocuktan çıkarttı 5.669 izlenme - 5 yıl önce Corinthians ile Santos arasında oynanan maçta Santoslu futbolcu Adriano topu geç veren top toplayıcı çocuğu böyle sakatladı!
çocuktan al haberi!! 02:18
çocuktan al haberi!! 9.149 izlenme - 8 yıl önce çocuktan al haberi
Urfalı Çocuktan Harika  Yorum 01:29
Urfalı Çocuktan Harika Yorum 7.899 izlenme - 8 yıl önce urfalı çocuktan harika yorum
Küçük Çocuktan Bağlama Gösterisi 00:58
Küçük Çocuktan Bağlama Gösterisi 5.719 izlenme - 7 yıl önce
Amerika Yetenek Sizsinizde Çocuktan Çıkan Sese Şaşıracaksınız.flv 03:58
Amerika Yetenek Sizsinizde Çocuktan Çıkan Sese Şaşıracaksınız.flv 3.631 izlenme - 5 yıl önce Amerika yetenek sizsinizde çocuktan çıkan sese şaşıracaksınız.flv
çocuktan kurtulmak için en etkili yöntem:) 00:28
çocuktan kurtulmak için en etkili yöntem:) 8.262 izlenme - 9 yıl önce
Küçük Çocuktan Duşda Arap Dansı 01:36
Küçük Çocuktan Duşda Arap Dansı 3.792 izlenme - 5 yıl önce Küçük Çocuktan Duşda Arap Dansı
Urfali Süper Ses Aziz Etek Sarı 02:49
Urfali Süper Ses Aziz Etek Sarı 5.925 izlenme - 8 yıl önce etek sarı sen etekten sarısın velet güzel söylüyorr
Top Toplayıcı Çocuktan Muhteşem Refleks 00:11
Top Toplayıcı Çocuktan Muhteşem Refleks 3.162 izlenme - 5 yıl önce roger federer'in auto çıkan topunu inanılmaz bir refleks hareketiyle havada tutan top toplayıcı çocuk seyirciden alkış aldı
Çocuktan Al Haberi 41.Bölüm Fragmanı (22 Nisan Cumartesi) 01:06
Çocuktan Al Haberi 41.Bölüm Fragmanı (22 Nisan Cumartesi) 144 izlenme - 2 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çocuktan Al Haberi 39.Bölüm Fragmanı 01:05
Çocuktan Al Haberi 39.Bölüm Fragmanı 179 izlenme - 2 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Evrim Akın'ın sunumuyla Her Cumartesi - Pazar Show TV'de! Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çocuktan Al Haberi 17. Bölüm Fragmanı (28-29 Ocak 2017) 01:03
Çocuktan Al Haberi 17. Bölüm Fragmanı (28-29 Ocak 2017) 279 izlenme - 5 ay önce Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi”nde çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacak. Programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak. Yarışmacılar, çocuklardan aldığı cevapların doğru yada yanlış olduğunu tahmin ederek en çok doğru cevabı bulmaya çalışacaklar. Çocuktan Al Haberi’nin Cumartesi Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde; Eftal İnan, Emine Demir ve Zehra Zayim yarışacak. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.
Çocuktan Al Haberi - Çocuklardan Yemek Tarifleri 05:46
Çocuktan Al Haberi - Çocuklardan Yemek Tarifleri 127 izlenme - 3 ay önce Ülkenin en minnoş programı ''Çocuktan al haberi'' mis gibi koktu resmen. Birbirinden tatlı çocuklardan birbirinden leziz yemek tariflerini izliyoruz. Keyifli seyirler...
14 Yaşındaki Çocuktan Hamile Kalan Amerikalı Kadın 02:11
14 Yaşındaki Çocuktan Hamile Kalan Amerikalı Kadın 1.232 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Georgia eyaletinde yaşayan Lisa Clark, oğlunun arkadaşına aşık oldu. 36 yaşındaki kadın, 14 yaşındaki çocuğun kendisine 17 yaşında olduğunu söylediğini iddia etti. Zorlu bir boşanma sürecinden geçen Clark, çocuk ile yakın dost oldu ve bundan dolayı hapse girmesine rağmen Clark'ın ailesi ilişkiyi onayladı.(Dış Kaynak Haber)
minik çocuktan güzel dansı :)) 02:38
minik çocuktan güzel dansı :)) 2.551 izlenme - 8 yıl önce minik çocuktan güzel dans ...
Urfalı Çocuktan Tabib Sen Elleme Yaramı 00:55
Urfalı Çocuktan Tabib Sen Elleme Yaramı 2.588 izlenme - 6 yıl önce
Çalgısız İlahi Bir Çocuk'tan 04:09
Çalgısız İlahi Bir Çocuk'tan 1.678 izlenme - 6 yıl önce
çocuktan osmanlı tokadı !! 00:13
çocuktan osmanlı tokadı !! 1.571 izlenme - 7 yıl önce bu yaşta bu kuvvet)))
Erzurumlu Çocuktan Halay Show 01:24
Erzurumlu Çocuktan Halay Show 1.152 izlenme - 6 yıl önce
Yavrusunu küçük çocuktan kıskanan kedinin mücadelesi 00:45
Yavrusunu küçük çocuktan kıskanan kedinin mücadelesi 1.468 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da yavrusunu kucaklayan kedi ile küçük çocuğun mücadelesi, amatör kameraya yansıdı. Görüntüde kedi, yavrusunu kucağına alan çocuk ile uzun süre mücadele ediyor. Kedi en sonunda çocuğun kucağındaki yavrusunu alarak, evin içindeki karton yuvaya kaçırıyor. Olanlar karşısında ağalan küçük çocuğu babası teselli ediyor. Rusya’da yavrusunu kucaklayan kedi ile küçük çocuğun mücadelesi, amatör kameraya yansıdı. Görüntüde kedi, yavrusunu kucağına alan çocuk ile uzun süre mücadele ediyor. Kedi en sonunda çocuğun kucağındaki yavrusunu alarak, evin içindeki karton yuvaya kaçırıyor. Olanlar karşısında ağalan küçük çocuğu babası teselli ediyor.